Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
27. júl 2009

Prečo zdieranie? Veď to je služba....máš štandard a nadštandard.....priestorový, prístrojový aj prístupu.
V Gynfive, tiež platíš ročný poplatok, ktorý sa ako tak oplatí v tehotenstve inak platíš len tak paušálne von oknom za 1 štandardné vyšetrenie ročne..i keď konkrétne na objednaný termín a nemusíš čakať.

zazalienka
27. júl 2009

ahoj, hlásim sa do klubu januároviek.. je to to najúžasnejšie čo sa nám mohlo prihodiť..

olienka12
27. júl 2009

bebel myslim,ze je to zdieranie pretoze ked to robia v PO za 10 a v KE za 23 a to iste je u ineho lekara v PO zadara,tak co ine to je? Maju to zaplatene poistovnou. A ked ide o to meno,ze robili mi to v Gynfive alebo mi to robil Dr.Pall tak je mi to srdecne jedno.... tak ci tak na to musi mat papier, aby to mohol robit...

olienka12
27. júl 2009

mimochodom,tam kde sa za to neplati su 1.krajsie priestory, 2. netreba sa objednavat mesiac do predu 3. vybavenie to iste (ten isty UTZ) 4. robi automaticky 3D .. takze je to o pristupe

k.a.t.k.a.
27. júl 2009

tak ja len za seba: Mam Dr. sukromnicku, nemusim sa objednavat ale aj mozem ale za 300, ma UTZ za ktory nikdy neplatim teraz ako som tehu, pristup vyborny inak by som k nej nechodila uz 14rokov, rocny poplatok ziaden neplatim
btw. ked som cakala malu, tak som v Gynfive za dva UTZ neplatila, nakolko som mala na ne narok a hradila mi ich poisťovňa a to som nebola ich klientka 😉

bebel
27. júl 2009

Oli potom je to blbý výber..vždy máš na výber.
Ja som vymenila 4 lekárov za 10 rokov. 🙂
Ale pôrodníka dúfam budem mať toho istého 😅

weronikla
28. júl 2009

Dobre ranko, tak ja som sa vratila od doktora, dnes mi brala sestricka krv na screening - 2. cast a kvoli protilatkam, tak dufam, ze bude vsetko ok, pockam si do 13.8., to mam dalsiu poradnu, ale bez UTZ.. CO uz, male uvidime az v septembri, ale to vydrzim 😉

sybylla
28. júl 2009

dobre ranko tehulky 🙂

zazalienka
28. júl 2009

ahoj, a preco uvidite male az v septembri? ja ho vidim kazde 3 tyzdne, na poradni, sledujem ako rastie🙂

weronikla
28. júl 2009

Pretoze mi doktor povedal, ze na dalsej poradni sa UTZ robit nebude.. Kazdy doktor ma svoj system 😒 Ale rozmyslam, ze by som v auguste zbehla na 3D, nech predsa len vidim, ci je vsetko ok.

zazalienka
28. júl 2009

no ja pojdem urcite v septembri, chcem vediet co to bude za maly zazrak.. urcite.. ale ultrazvuk mi robi zakazdym, teraz naposledy meral tie hodnoty NT, bolo to v norme.. tak sa zatial nestresujem.. 3D ukaze ostatne + vysledky z krvi.. tak uvidim.. mimochodom k tym poplatkom, som v 14 tt a doteraz som platila len za obrazok malinkeho, inak vobec nic.. a to mam noveho lekara, s ktorym som velmi spokojna..

markee
28. júl 2009

Ahojky holky,
jakpak se máte?
Tak já musím zkonstatovat,že už týden vím,že miminko se hýbe. Jsou to takové jemné šťouchanečky a jen opravdu vyjímečně. Je ještě malé na nějaké velké předvádění,ale určo už jsou to pohyby. Doktorovi to ještě říkat nebudu,počkám si tak 14dní,aby to byli už pořádné šťouchance 😀 k doktoru jdu 4.8.,což je za týden. No uvidíme,zda to doktorovi řeknu už teď.

nedockava4
28. júl 2009

dobre ranko, tehulky....alebo tu nikto nie je? :-/

markee
28. júl 2009

Nedockava,asi není.Ale tak mě se to stává pořád,že mám čas,napíšu a nikdo neodpovídá ☹

tinceska9
28. júl 2009

Ahojte,
som tu nova a ako tak citam, tak tu dostanem odpoved na vsetko co potrebujem vediet... 🙂
zdravim vsetky tehulky

zazalienka
28. júl 2009

aaale ano, niektori tu sme, len sa snazim epracovat trosiicka

nedockava4
28. júl 2009

jaaaj 🙂 tak pozdravujem vsetky aj nove tehulky 🙂
tinceska..ano, dozvies sa tu vsetko 🙂
zazalienka...ty este pracujes?...aj ja chceeem
markee...asi sme tu stale v nespravny cas 🙂

zazalienka
28. júl 2009

noo, pracujem jak vcielka.. asi do decembra.. ale moc ma to uz nebavi.. asi to dnes zabalim na obed a pojdem domov umyt okna..

sybylla
28. júl 2009

ja pracujem na tom, aby som vas docitala 🙂

markee
28. júl 2009

Nedockava,asi jo v nesprávný čas a nesprávný den 😀 Já moc časík nemám,takže se ukážu fakt jen,když dítko se zabaví 😀

nedockava4
28. júl 2009

a ako sa mate?....nevolnosti ziadne?...mne to uz "konecne" preslo.....tak sa vytesujem....
vcera som bola u lekarky a ukazala mi malinke....tak pekne si spinkalo...uz sa tesim, ked ho uvidim nazivo...

tinceska9
28. júl 2009

to sa niekomu zije, ked to moze zabalit a ist domov.... ☹

zazalienka
28. júl 2009

noo, to je vyhoda rodinnej firmy.. ale uz velmi davno sa mi to nestalo, konatel moj brat je na dovolenke, tak preto mozem zdrhnut.. xixi minuly tyzden som tahala kazdy den do piatej-pol siestej..

tinceska9
28. júl 2009

fuha, tak to by som nezvladla.... ja ledva cakam kedy prejde 8 hodin v praci a padim domov.... aj to sa posledne 4 hodinky premaham, aby som nezaspala 😀

zazalienka
28. júl 2009

noo vacsinou sa to proste neda..urobit si volno, ja sa uz neviem dockat materskej, po 17 rokoch budem doma.. je to ako sen.. jedine som si vydupala. ze ked idem na poradnu tak nepridem, lebo sa mi nechce soferovat hore-dole..

nedockava4
28. júl 2009

zazalienka...no, tak to by som brala aj ja....rodinnu firmu 🙂
tinceska...ja som v praci nebola od 8tt....tie nevolnosti sa nedali vydrzat a nemohla som si dovolit ist do prace a v pripade nevolnosti utekat od klienta ☹

sybylla
28. júl 2009

nedockava, kam chodis k lekarke?

tinceska9
28. júl 2009

nedockava.... tak u mna akoby tie nevolnosti vedeli, ze maju prist len doma.... tam som ko, sice aj v praci mi bolo parkrat zle, ale nastastie mam sama kancelariu.... 😖

zazalienka
28. júl 2009

a vies si predstavit 17 rokov robit len s rodinou? 🙂 je to o hubu.. preto sa neviem dockat, kedy uz budem doma apridem len na navstevu.. inak vyhody nehladaj.. vzdy sa musime uskromnit my, aby dostali zamestnanci peniaze, my musime pockat s vyplatami, aby dostali oni co im patri, nemozeme mat dovolenku kedy chceme, ale kedy to nahodou vyjde a nie je nejaka robota.. proste nie je to take jednoduche ako v tych zadzobanych obrovskych firmach.. sme mala firma a v podstate na to nejakym sposobom stale doplacame..

eva3107
28. júl 2009

Baby dobre rano...
Nooo...to som vas ani nedocitala , aby som nezabudla co chcem napisat.Viem len jedno Oli , ze platim preto lebo je to sukromnik a ten utz co ma su iba dva na slovensku on ho mal ako prvy. Bude mi tam robit potom vsetky vysetrenia spojene s 3D. Co este presne to neviem .Opytam sa 11.8 ked pojdem k svojej na kontrolu...Ani u mojej nic neplatim okrem fotky. 😕

Nechcem ist do PO, leba lekarov tam nepoznam. Som Kosicanka rodena a cely zivot som tam zila ,posledny rok som mimo KE a tam ich poznam dobre...Aj z rodiny a tak.Tazko vysvetlovat..Tu v PO mam len obvodnu, to som zmenila i ked som nebola z toho velmi nadsena, lebo s tou predchadzajucou Dr. som bola nad mieru spokojna!

A s tou novou...nooo 😒 ....nekomentujem...a hlavne sestricka tam je otrasna!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre