Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
28. júl 2009

jeej dana aj vy mate Olivera 😵

dana333
28. júl 2009

áno janka máme Olivera, alebo ako ho volá manžel Lotranda. Ani sme nevedeli, že aké výstižné meno mu dáme, lebo sme ho mali vybrané dopredu a keď sa narodil a zistili sme že je ryšavý bolo nám to až neuveriteľné,

janka1
28. júl 2009

😀 😀 😀 tak uvidime ked vsetko dobre dopadne ake vlasky bude mat ten nas 😀 😀

dana333
28. júl 2009

no a to si ani nevieš predstaviť ako sme sa hnevali na jednu našu známu, lebo tá nám pred pôrodom povedala, že by mohol byť ryšavý ako jeden chlapček v reklame ktorá vtedy išla na hranolky. Keď som ho prvýkrát uvidela hneď som si na ňu spomenula, ale teraz si ho bez tých vlasov ani nevieme predstaviť. A sme zvedaví či aj žubrienka bude mať také vlasy, alebo nie 😉

zazalienka
28. júl 2009

ale veď je nádherný.. moja kaderníčka má malého syna ktorý má tiež také vlásky a hovorí že takú farbu nenamieša ani keby ako chcela..

dana333
28. júl 2009

pozeraám že aj ty janka máš dosť veľký vekový rozdiel medzi prvým a rduhým bábom. Ako to prvé teší sa na súrodenca?

janka1
28. júl 2009

je krasny a ma nadhernu farbui vlaskov 😵 🙂
a na tych fotockach v albume ma 10 rokov?

dana333
28. júl 2009

zazalienka to je pravda, že takú ryšavú sme ešte nikde nevideli a to hovoria všetci, nie že by sme boli zapozeraní, lebo je náš. 😀

janka1
28. júl 2009

zazalienka si ma prebehla 😀

Vladka sa velmi tesi, kazdym dnom viac a viac ani ju tak prazdniny tento rok nezaujimaju len to kedy uz bude zima 😀

dana333
28. júl 2009

myslím, že najstaršia je tam keď mal osem teraz sa už nejako často nefotíme, nebol na to čas, lebo sme sa venovali stavbe domu a príprave na druhé mimi 😎 . Dúfam, že teraz to už napravíme

zazalienka
28. júl 2009

xixi moj manžel má dcéru, 8 - ročnú a tá sa pýtala či môže byť pri pôrode.. tak som jej vysvetlila že určite nie, že to nie je pre deti a podobne.. a ona mi na to že nevadí, veď ja mám rada horory🙂)) "

dana333
28. júl 2009

aj ten náš sa teší aspoň sa tak prejavuje, no neviem presne čo sa deje u neho vo vnútri, asi má také zmiešané pocity, ale pokaždej návšteve dokiho sa pýta či už viem čo to bude, no za svet nechce povedať čo by chcel on.

dana333
28. júl 2009

zazalienka to má potom dobré predstavy o pôrode 😀

zazalienka
28. júl 2009

nooo ona je taká držka.. vypadne z nej hocičo.. sa koľkokrát nasmejeme.. ale teší sa že bude veľká sestra..

janka1
28. júl 2009

ok ved o nic nejde 😉

dana333
28. júl 2009

no aj za toho nášho keď niečo vypadne tak to stojí za to, to bude tým, že je skoro stále nedzi dopelými a nalepísa na neho všetko možné

wanduska
28. júl 2009

caute, dnes idem cvicit sem http://www.snop.sk/?IDe=43213 - nechcete sa niekto pridat??

sisipetka
28. júl 2009

ahojky kocky, ozyvam sa az teraz...cakala som na vysledky afp a mala som z toho bobky 😖
Vsetko je ok a 20.8. ideme na morfologicky ultrazvuk a opat budu brat krvicku....

Vitam nove tehulky a tesim sa, ze tak pekne pribudate 🙂
Wanduska ja by som chcela chodit do snop-u na to tehu plavanie, ale az niekedy od septembra, zatial vyuzivam jazera 😉 Takze, ak by si to potom brala, tak mozeme skusit spolu...

zucana
28. júl 2009

sisi gratulujem

drobec123
autor
28. júl 2009

wanduska, ja sa rada pridam, nech cvicime aspon 2x do tyzdna, ale dnes mam prave masaz a toho sa nevzdam 😀 co sa vlastne dnes cvici ?
peti, kam ides na morfologicky UTZ, je to povinne vysetrenie alebo si ho musis vyziadat ?

sisipetka
28. júl 2009

Drobi mne ho robi osobne moj lekar, to je ten klasicky v 20 tt a kontroluju sa vsetky organy. Teda, tak som to mala aj minule a vsetko bolo fajn, akurat nevedel vtedy presne urcit pohlavie...

motylik22
28. júl 2009

janka1 ahoj jani a ti mas aku dr. ako sa vola? chodiš do ke ku dr? a ked ti to povedala tak povedaladr. že je to na 100percent alebo ze to vyzera ze to bude chlapec?

wanduska
28. júl 2009

hmm, vlastne neviem co sa cvici...

ale vedie to fyzioterapeut...takze predpokladam, ze nieco na fitloptach. dnes otestujem a pisem ti 🙂

kam chodis na masaz? ja som prave rozmyslala, ze ci pojdem k mojmu sportovemu, alebo ci to skusim na tej ortopedickej klinike

wanduska
28. júl 2009

sisipetka, velka gratula k vysledkom🙂)

budem rada ak sa pridas, aj ja som flirtovala s tym tehotnym plavanim

sisipetka
28. júl 2009

Kocky kamoska bola na tom cviceni v snope a klasika tehu cvicenie s loptami, gumovymi pasmi a tak - je to vraj prijemne, natahovacie, mierne posilnovanie svalovych skupin pre tehotne. Vraj tam staci prist a mozete zacat.
Na ten bazen sa treba objednat, kedze je tam stanovena urcita kapacita...

drobec123
autor
28. júl 2009

super info, rada sa pridam aj na tehu plavanie, aspon skusit, kedze plavaren mam rovno pod oknom doma 🙂
ale aj to cvicenie pre tehotne bude urcite fajn, len na 17.00 to od septembra stihat nebudem, takze ja az na 18.00 pravdepodobne.

peti na ten UTZ sa spytam vo stvrtok mojej lekarky a samozrejme veeeelka gratulacia k AFP testom, viem si presne predsavit ako ti odlahlo !!!

zazalienka
28. júl 2009

mate vyhodu ze ste v BA, v TT toho moc nieje, urcite nie vhodny bazen.. no a pocelom dni v robote nemam silu ist do Ba.. ale bodlo by mi to, potrebovala by som sa trosku hybat..

drobec123
autor
28. júl 2009

wandi na masaz chodim klasicky k mojej maserke v petrzke na sustekovej, chodila som k nej aj predtym a teda masiruje aj tehotne takze pokracujem u nej dalej 🙂

sisipetka
28. júl 2009

Drobi spytaj sa lekarky, ale myslim, ze sa to berie automaticky podla tehu knizky. Tam mas mat aj odbery, takze ked k nej pojdes asi ti sama povie, co dalej...
Zazalienka, hej v BA je toho dost, ale niekedy radsej riesim niektore veci mimo...hlavne cenovo dostupne 😉
...a to plavanie skusim, jogu som zatial vylucila, kedze ma boli jeden nerv, ked lezim dlho na chrbte a pamatam si na poslednu gravidjogu, ze sa tam dost casto lezalo a predychavalo, no a ja som to potom musela navyse aj rozchodit 😅

gucz
28. júl 2009

ahojte žienky, pozerám že nám tu pribudli nové maminy 🙂 a dokonca aj z TT, super

gratulujem ku všetkým kontrolám, ja idem zajtra

akosi Vás pri malej nestíham ani čítať, tak večer dočítam, zatiaľ pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre