Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dorotkaa
28. júl 2009

Wanduska tak chod to dnes omrknut a v piatok na joge podas hlasenie ake to bolo..

olienka12
28. júl 2009

mirku ste dnes necitali?

nedockava4
28. júl 2009

oli..ee...nebola tu....aspon som ju nepostrehla...

olienka12
28. júl 2009

dufam,ze su ok

olienka12
28. júl 2009

evi lekarku pre male budes hladat v PO?

nikiarudi
28. júl 2009

ahojte kočky, mám na vás otázočku..asi pred týždňom alebo 2 sa mi na bruchu urobili také 2 červené fliačiky ako poštípané od komára, ale na vrchu je ako keby suchá koža, no nesvŕbi to a nezväčšuje sa to, len ich mám aj na ruke, pod pazuchami, na stehne, aj na bruchu ich je už viac.. môj doki má dovču..tak neviem či mám skočiť ku kožnej alebo čo s tým? čo to môže byť..už sa začínam báť, že čo to je...prosím poraďte.. ☹

gucz
28. júl 2009

nikiarudi fakt netuším čo by to mohlo byť.... ja by som asi šla ku kožnej nech sa na to pre istotu pozrie. A samozrejme jej povedz že si tehotná, aby Ti nedala nejakú agresívnu hormonálnu masť, alebo čo...

weronikla
28. júl 2009

Ahojte, neda mi nevyjadrit sa k SNOPu, kedze som tam pracovala 😉 Cvicetelkysu velmi zlate baby, vedia, co robia a u mile 😉 Co sa tyka cvicenia v bazene, tak asi fajn, to som nikdy necvicila, ale co sa tyka cistoty, tak je to podla mna ako klasicka plavaren, kedze doobeda tam prebiehaju rehabilitacie a poobede aquaaerobick a cvicenia pre tehotne 😉

marushka
28. júl 2009

ahojte, vás dočítať... 😀 😀 😀 dnes ste toho stihli prebrať...

aj ja vítam nové kočky 😉 😉 😉

my sme dnes absolvovali to sono, bábenko je v poriadku, mám fotočku, ale popridávam až domka...
tiež sme mali polou v tureckom sedíku, kamoška chvíľu hľadala, potom povedala, že to nemôže povedať so 100%nou istotou, ale vraj pipík nevidí 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 tak som rada, túžim po dievčatku, to je pravda.

ale zase mám iné priority, nech je hlavne zdravučké!!!! 😉

olienka12
28. júl 2009

marushka tak blahozelam k tomu nie 100percentnemu vysledku 😀 , ale nadej sa zvysila 🙂) mojetam tu snuru malo jooj pockam si este hehe. Hlavne,ze ste v poriadku

luci21
28. júl 2009

Ahojte baby, ja len že aj ja mám po poradni, krčok našťastie bez zmeny drží len sa dokimu zdá mäkší ale zatial to nie je na ten pesar.
Len ma sklamal lebo zas mi nerobil sono, a ja som sa tešila na drobca, ale ked už ani nabudúce neurobí tak už sa ozvem že čo je. 😖 Ani výsledky AFP ešte nemám tak teraz 26.8. hádam sa aj niečo nové dozviem, držkajte sa aj vy papa.

lopezka
28. júl 2009

ahojte baby 😅

tak uz mam po dovolenke a zarezavam v praci 😖 .... ale tusim bude problem docitat vas....pisete jak dive 😀
dufam, ze vsetky tehulkujete v pohode a uz ziadna neblinkate 😅 mne to tusim uz skoncilo v 13.tt 😀 😅
teraz si to tehu vyslovene uzivam, aj ked teraz mi budu buduci tyzden v stredu robit dalsie odbery a potom budu vysledky......tak som hrozne zvedava .....dufam, ze bude vsetko v poriadku 😅

najblizsiu poradnu mam teraz v piatok, tak som zvedava 😉

marushka
28. júl 2009

olienka, aj ja si na na tú snáď už istotu počkám do 14.8. 🙂 vtedy mám poradňu a sono v 20tt , ak práve aj my potom nebudeme zle položení, alebo s pupočníkom medzi nožičkami 🙂 🙂 🙂 ale naozaj ako píšeš, hlavne že sme v poriadku 😉

luci21 aj som mala tieto problémos s krčkom, teraz je to podľa lekára ok, tak ti držím palce, 😉 😉 😉 s tým sonom, mne môj lekár tiež nerobí stále, preto otravujem túto kamošku gyndošku, on sa drží predpisov kedy a v ktorom týždni sa sono robiť má štandardne...

lopezka tak to ti idú asi robiť tripple, že?držím palečky 😉

janka1
28. júl 2009

blahzelam ku kontrole marushka sa tesim, ze ste OK 😉 ja idem 13.8 na 3D v 20tt 🙂

miroslava89
28. júl 2009

ahojte..
ste sa dneska riadne rozpisali 😅 ja somsa tu neukazala cely den lebo som vecsinu dna prespala 😀 ale inac je vsetko v poriadku🙂 ..mozno nas stvrtok pustia domkov🙂

janka1
28. júl 2009

mirka supeeer 🙂

ives77
28. júl 2009

ahojte babenky 🙂 zdravím všetky nové kočky a gratulujem k dobrým výsledkom,ja idem do poradne vo štvrtok a budem mať aj vysledky trippl testou mám strach ale dúfam,že bude všetko ok.

ives77
28. júl 2009

mirka tak to je fajn,hlavne vela odychuj 🙂

miroslava89
28. júl 2009

ja oddychujem veela...ja mam pocit po dnesku zo seba ze prespim 3stvrtiny tehu 😅

marushka
28. júl 2009

jéj janka, tak to máme poblíž tie kontroly...ja chcem ísť na 3D asi v 24tt, som zvedavec, musím poriešiť že kam vlastne a aj na morfolog.UTZ...ešte neviem, vyberiem si tu nejaké súkromné centrum asi... 😉

mirka tak super, doma ti bude minimálne ľahšie na duši 😉 že? tak hlavne držím palec, nech vás isto pustia 🙂

janka1
28. júl 2009

marushka ja som uz na ten termin objednana u nas to robia presne na 20tt 😉 mna objednal dr. uz ked som bola na prvom v 12tt, ani sa mi nechce verit , ze uz to bude 8 tyzdnov odvtedy 😨 ale ten cas leti

ma dnes drahy rozosmial 😀 😀 prisiel s tym, ze co keby sme dali meno TIMUR 😀

miroslava89
28. júl 2009

marushka doma bude najlepsie ma rozmaznaju uplne...

janka nepaci sa ti meno Timur?😀

yoya
28. júl 2009

ahojte tehulky
pridávam sa k vám do diskusie, aj ja čakám bábo 18.januára 2010 ešte neviem čo to bude alebo ako môj syn vraví, že kto to bude. chcem sa vás opýtať koľko sa platí za 3D vyšetrenie? kámoška bola pred dvomi rokmi, tak tam nechala tri tisícky. čo sa mi zdá pritiahnuté troška viac.čo vy na to? 😒

yoya
28. júl 2009

janka1, kedy ti povedali pohlavie dieťatka? v ktorom týždni tehu? 😉

janka1
28. júl 2009

netvrdim, ze sa mi nepaci, ale uz som si nejako zvykla na Olivera 😀 😉

yoya tazko povedat co to stoji, vsetko zalezi kam pojdes a ci budes mat odporucanie od gyndosa, ja ti viem len povedat, ze ak mas odporucanie a si v vseobecnej zdravotnej poistovno poistena a pojdes do KE k Dr. Dankovcikovi tak v 12tt zaplatis 7€ a v 20tt 23€ 😉

janka1
28. júl 2009

yoya mne konkretne v 12tt +6 😉

tinceska9
28. júl 2009

ahojte,
janka to si bola tak skoro na 3D? mne doporucili, ze najskor tak 15-16tt...

yoya
28. júl 2009

tak som počula cenovo, tak preto ma kámoška dosť zaskočila.takže pohlavie ti povedali na 3D?ultrazvukom sa nedá tak skoro určiť, že?

plivit
28. júl 2009

pekny večer 🙂
janka ďakujem a blahoželám všetkým ku kontrolám alebo k nastávajúcim kontrolám

miroslava89
28. júl 2009

januarovky sa akosi rozrastaju🙂

yoya na koniku je tema 3Dkde a za kolko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre