Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

botis
12. máj 2009

ahojte baby, tak mne to od nedele tiez vychadza na januar, alebo koncom decembra...
no som zvedava v ktorom som tt, uvidim az za tyzden. kukam, ze nikto tu nema doma takeho prcka ako ja...snad sa to zvladne
a prosim vas nestresujte, potom budu deturence naladove 😉

roxy_1
12. máj 2009

Botis tak to gratuluji,to jste to zmakli rychle 😀

botis
12. máj 2009

no hej, ale aspon malinka nebude sama a bude sa mat s kym hrat 🙂

roxy_1
12. máj 2009

Holky tohle je docela fajn,jsou tam odpovedi pro nas prvorodicky,ja si tam precetla proc me boliva v podbrisku,prsa a jestli je normalni ze casto chodim na toaletu 🙂 jsou tam i pak dalsi mesice
http://www.tehotenstvi.sk/clanky/prvni-mesic

prdecek
13. máj 2009

bré ráno 🙂

markee
13. máj 2009

Dobré ráno,
tak naše dítko mě vzbudilo v půl šestý ráno a prostě se mi kriticky točí hlava. Tak si dávám nescafé s mlékem,aby se mi tlak srovnal. Potřebuju jet nakoupit,tak abych se cítila na to odřídit auto 😅

prdecek
13. máj 2009

😀 my jedeme nakupovat zítra odpoledne, už se těším až vypadnu z baráku 🙂

bielanevesta
13. máj 2009

Cauky holky.
pisem vam zo superhotela, nemocnice F.D.Roseevelta na Slovensku. Bohuzial tehu nedopadlo dobre, ale este nevedia, ci sa jedna o potrat alebo mimodelozne tehu. Takze tak sa mam. Ale uz je mi lepsie, tzm najhorsim navalom placu atd. som si presla vcera, ale tusim ye to este pride. Majte sa krasne opatrujte miminka v bruskach ja sa s vami lucim ale budem vas sledovat

drobec123
autor
13. máj 2009

dobre ranko, tak dnes som prvy den rano zazila co je to tehu nevolnost ! otvorila som chladnicku a bleeee tak ma naplo, ze polovica pohara s vodou co som stihla rano vypit isla zo mna von ! fuuuj hrozny pocit, ale nastastie to potom preslo a teraz mi je tak klasicky tazko na zaludku.
boncusik to su moje tehu priznaky na ktore si sa pytala 😀 inak sa drzim ....

roxy_1
13. máj 2009

bielanevesta: to je mi hrozne lito ☹ clovek ma nadeji a naraz je pryc.doufam ze ty budes v poradku a silna na dalsi mimi...kazdopadne napis jak jsi dopadla....fakt me to moc mrzi.drz se 😨

roxy_1
13. máj 2009

kazdy den si nadavam ze jsem to rodine a kamaradkam jeste nemela rikat,protoze mi jeste nerekli zda nemam mimodel. nebo taky pro to ze jeste se muze stat ze muzu potratit,jenze ja jsem strasne upovidany tvor a hrozne radase o radosti podelim s ostatnima,pri me smule vse co moc roztroubim vetsinou zakriknu,tak ted cekam co bude a modlim se abych ty nejkritictejsi tydny preckala aniz bych to svou ukecanou hubou nezkazila... 😖 (no zatim to nevi jedni moji dedacci a tatka tak na ty si jeste aspon pockam 😉 )

prdecek
13. máj 2009

bielanevesta: to je mi líto ☹ opatruj se!!!! buď silná,já si tímto prošla v roce 2007 v září, o miminko jsme přišli v 8tt ☹ já se jen modlím, aby se to neopakovalo a musím zaklepat, že zatím je to ok.

roxy, mi to řekli zatím jen rodičům a nej kamarádům, což jsou naštěstí manželé, takže to moc lidí neví.

adros
13. máj 2009

L3nka: no ahoj suseda, tak si ma našla? 🙂 🙂 ja som teba márne hladala, ale už si teda odhalena 😀

l3nka
13. máj 2009

to nevadí 🙂 ja už málo píšem viac čítam...

adros
13. máj 2009

jáááj, nestíhaš pri malej 😉 dnes mi je pekne špatne, stále ma napína, ale to je tak všetko

adros
13. máj 2009

roxy - z toho si nič nerob, ja som to tiež vyslepičila kope ľudí a tiež mám bobky, aby sa niečo neprihodilo.
Ináč, včera som to povedala aj šéfovi, lebo sa u nás riešia rôzne pracovné zmeny, a bol úprimne rád 🙂

l3nka
13. máj 2009

stíham, stíham len sa mi občas aj nechce teraz eštelen vstávame... tak pracuj pekný deň

drobec123
autor
13. máj 2009

ja som vcera vecer tiez chytila strach ze som to uz povedala par ludom naokolo okrem rodiny..... teraz to uz nedam naspat tak len sa musim modlit nech sa nic nestane ! v praci to nechcem teraz povedat lebo u nas sa riesia prave odmeny a nechcem aby sa to nejako prejavilo na tom ze odchadzam. aj ked neviem ako sa to u nas vyriesi - budu musiet namiesto mna niekoho najst .... co mi teda uplne nevonia kedze sa chcem vratit ☹

adros
13. máj 2009

l3nka, aj tebe pekný deň a nezabudni na lokšíky 😀
drobec: ved za teba najdu nahradu na zastup pocas materskej, ja s tym tiez pocitam. Nemozu ta prepustit, ked im to oznamis, ked budes mat matersku knizku 🙂

kaktusik007
13. máj 2009

dievcence, ale nezabudajte, ze za tehotnu zamestnankynu (pre ktoru je ochrana v zmysle zakonnika prace) sa budete povazovat az po PISOMNOM oznameni svojmu zamestnavatelovi ze ste tehotne (ustne nestaci).

bielanevesta - to mi je velmi luto... viem, ze ti to nepomoze, ale tiez zial viem presne co prezivas... s manzelikom sme to uz po upresneni terminu svadby nechali na nahodu, ze ak sa podari, budeme radi... zadarilo sa, ale ja som potratila v 9tt pat dni pred svadbou... a navaly placu mam este stale ☹

drobec123
autor
13. máj 2009

no nebojim sa ze nebudem mat miesto, alebo ze by sa nieco stalo, zase pracujem v serioznej spolocnosti a mam aj serioznych kolegov a generalneho riaditela. ale som si sama sebe sefkou + 2 babam a nechcela by som prist o tuto dobru poziciu ktoru mam. aj ked dieta je prvorade a do prace sa zase tak strasne ponahlat nebudem, ale 3 roky doma asi nebudem.

plivit
13. máj 2009

bielanevesta je mi to luto ☹ drž sa a opatruj

pietra
13. máj 2009

ahojte

bielanevesta, to mi je luto ☹ ☹

nemate niektora taku tabulku, ze ktory tt zodpoveda akemu mesiacu tehotenstva? niekde to tu na mk bolo, ale neviem to najst

drobec123
autor
13. máj 2009

pietra, ja to mam v albume ak sa chces kuknut a stiahnut si to .....
ako sa citis ?

pietra
13. máj 2009

drobec, dakujem, uz som si to stiahla
citim sa ako na kolotoci 😀 zaludok si stale poletuje, ale inak ziadne ine priznaky. Teda okrem rychlo rastuceho bruska, z coho sa stale neprestavam cudovat 😀

roxy_1
13. máj 2009

pietra spousta maminek pise ze pri druhem tehu jim brisko narostlo drive nez u prvniho 🙂

lenocka5443
13. máj 2009

ahojte kocky....tak som Vas teraz docitala a dozvedela som sa aj pekne ale aj smutne spravy...no
bielanevesta...myslim na Teba.....a posielam Ti vela energie a sil, aby si to zvladla, ja som potratila tento rok v januari v 9 tt a bolo to tazke.....doktorka mi povedala ze si mame dat pol roka pauzu,ale presne ako ty markee....po troch MS sa dalsia nedostavila a ja som zistila ze nahoda je blbec a som v tom...takze uvime ako to bude....k lekarke idem v pondelok prvy krat....tak mam strach..ze ma za to fakt pochvali, lebo som jej vravela ze nechcem na ten pol roka antikoncpeciu, lebo sme bez vsetkeho dokazali existovat rok pred prvym otehotnenim,ale teraz to nevyslo....teda vlastne vyslo

pietra
13. máj 2009

roxy, ja viem, ved ste mi to uz tu pisali. ale aj tak mi je to take cudne. Mozno aj preto, ze pri prvom som mala mini brusko

markee
14. máj 2009

Dobré ráno,
Lenocka,takových holek je,které otěhu hrozně brzo po potratu. Prostě buď to vyjde nebo ne a to samé jsme udělali i my. Nevěřila jsem,že se to na poprvý povede,no a ejhle jsem těhu. Dnes se mi holky zdálo o tom,že jsem šla na další revizi dělohy,že jsem zas měla zamlklý potrat a prostě tam byli hororové scény až jsem se z toho vzbudila. Hned jsem se koukala,zda nekrvácim nebo tak,ale vše v pohodě,tak jsem si pohladilo břicho a říkala jsem: teď už ne,teď už budeš v pořádku,určitě. 🙂
Bielanevesta,je mi líto co se ti stalo. ☹
Pietra,já měla docela bříško taky už kolem toho 8tt,prostě to nešlo zatáhnout.Ale pak to nedopadlo(to těhotenství),ale vím,že teď to taky poleze rychle ven. Já sice na konci těhu s Johankou měla šílené břicho,ale ze začátku nic,začlo se klubat pořádně až kolem 16tt 🙂

prdecek
14. máj 2009

dobré ráno,

markee mě se zdál podobný sen, akorát se mi zdálo o tom že krvácím, tak sem se ráno vzbudila a hned taky koukala zda to není fakt a naštěstí musím zaklepat nebylo. Třeba to jsou takový sny "pro štěstí", že už to bude ok, co myslíš??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre