Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
6. aug 2009

je to madarsky obchod aj majitel je madar a je aj v Miskolci aj v Kosiciach v Barci 😉

sisipetka
6. aug 2009

baby, ved uz tolko nenakupujte 😅 ... ja sa nudim 😀

marushka
6. aug 2009

ajojte, vy zase nakupujete???? 😀 😀 😀
ja so dnes kúpila pár kúskov bielej kolekcie 😅 nič presne vyhranené, kým si nebudeme aspoň tročičku na čistom 😉 😉 😉 navyše mi je tak špatne, že nad nákupmi radšej ani nerozmýšľam ☹

olienka12
6. aug 2009

marushka mam v albume postielku do ktorej som sa pred chvilkou zamilovala,takze ta co bola predtym asi pada 🙂))

sisipetka
6. aug 2009

Oli a to sa kupuje cele aj s tym stolom a vacsou postelou?

nedockava4
6. aug 2009

oli...je velmi prakticka...moj manzel ked ju videl, ihned zrusil tu moju ☹

olienka12
6. aug 2009

ten podvozok je ta postel vacia a ten prebalovaci pultik je ten stol je to skladacka rozkladacka 😀

olienka12
6. aug 2009

hej superska je dufam,ze sa da dat v svetlejsom odtieni kupit 😀

marushka
6. aug 2009

oli, pozerala som 😉 idem mrknúť celú tú stránku 😉

sisipetka
6. aug 2009

no musela som svoje trojrozmerne videnie nastelovat a konecne som uvidela 😀

nedockava4
6. aug 2009

baby, kolko je 40 000 forintov?

marushka
6. aug 2009

nedockavaaa ty bankárka 😀 😀 😀

nedockava4
6. aug 2009

hej...ale ja to bez svojho zlepsovaka neviem vypocitat...a zlepsovak mam v banke..

olienka12
6. aug 2009

no velmi sa mi paci mala by nam vojst bez problemov super 😀 😀

olienka12
6. aug 2009

nedockava delene 270 ale dole sa da prepnut na slovensku stranku 😀

nedockava4
6. aug 2009

hm.....blondava hlava robi svoje....

sisipetka
6. aug 2009

kocky idem spinkat, dobru nocku 😵

olienka12
6. aug 2009

bru

janka1
6. aug 2009

tu sa teda nakupujeeeee 😀
tak dohodnite termin nakupu a dame spolu vedla mojito 😀

olienka12
6. aug 2009

🙂)

marushka
6. aug 2009

babulky, tak ja sa tiež odpájam, dieťa nevie bezo mňa žiť 😉

dobrúúúúúúú nocku 🙂

olienka12
6. aug 2009

bru marushka

eva3107
7. aug 2009

Tak bobre ranko prajem tehule 🙂

Vy nakupovacky 😀 !
No i mne sa celkom ta postielka pozdava fiiihaa.. 😀
Ako ste sa dnes vyspali?
ja som dnes posledny den v praci...a zacina mi tyzden dovolenky 🙂 ...tak sa velmi tesim , ze si oddychcnem od stresu... 😉
V utorok idem na kontrolu tak vam dam vediet ako to dopadlo a ked budem mat fotecku tak ju pridam 🙂 ...

olienka12
7. aug 2009

Ahoj evi,
prajem prijemny posledny den v praci, ja som po dlhom case v praci opat na cely den, neviem ako zvladam,lebo hlava ma priserne boli,zasa som sa nevyspala...

eva3107
7. aug 2009

No nieco mi hovor o bolestiach hlavy... 😒 ....vies co som zistila? No neviem ci si predtym pila kavu , alebo nie..
Hlava ma boli preto lebo mam nizky tlak vcera som mala tlak 100/50...svagor sa az zhrozil ked mi ho meral 😅 ...
spodny ani nedokazal poriadne zmerat.
No prestala som pit kavu...a ked som si dala salku kavy tak ma hned hlava prestala boliet...aj Dr.mi povedala, ze jedna kava denne mi neuskodi.. 😉

Tak kedy ides na PN? A preco chces ist na PN tak skoro?

Inak bola som rano v tescu..a znavu som kupila body, ale teraz dievcenske ...boli take krasne ze som neodolala.. 😅 tak dufam , ze to nakoniec bude dievcatko...a ked nie..tak mozno bude druhe... 😅

nedockava4
7. aug 2009

dobre ranko, tehulky...
no, tak ja som spala 4 hodiny....pokrok 🙂 ale som svieza ako rybicka...
evka...no, tak ty by si dnes mala z prace odist skor, kedze uz v podstate dovolenkujes 🙂
oli....to bolenie hlavy ti nezavidim.....ja som to mala len 2 dni a myslela som si, ze sa zblaznim...
...dievcata....videli ste niekde peknu tmavo-hnedu bukovu postielku?....lebo vsetky, co sa pacia mne, su z borovicoveho dreva a manzel povedal, ze taku nie, lebo nie su take dobre ako bukove...

eva3107
7. aug 2009

nedockava...aj sa chystam odist skor.., len si musim pozariadovat veci..., aby vsetko mohlo ist pekne aj bezomna... 🙂
Zajtra idem na svadbu...tak musim ist kuknut neake sandalocky na nizkom opetku 😉

nedockava4
7. aug 2009

wow...svadba...presne pred rokom som sa aj ja vydavala 🙂
skusala si volat Dr. Dankovcikovi na prelozenie terminu?

eva3107
7. aug 2009

Nedockava tak to vam gratulujem...k prvemu vyrociu...mi s mojim muzickom sme vyrocie mali 7.juna...a to uz sme vedeli ze cakame mimi...taky darcek pre oboch 😅 ..

nie nevolala som mu...idem v utorok do KE na kontrolu tak sa unho zastavim...a skusim sa preobjednat.velmi by som chcela , aby bol manzel pri tom a on chce tiez.tak uvidime ako to dopadne..dam vam vediet 😉

bebel
7. aug 2009

Nedočkavá..určite sú...my máme dokonca teakovú....ale na bledo namorenú 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre