Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
13. aug 2009

evcam je krasny okaty kluk a libi se mi s tema delsima vlaskama... 🙂 my jeste nevime snad za tyden uz budeme,jdeme na velky ultrazvuk tak se mooooc tesim az prcka zase uvidim 😵 a konecne i manza 🙂

roxy_1
13. aug 2009

leni ahoj a zase se stav

evcam
13. aug 2009

roxy tak drzim palceky a co by si viac chcela dievcatko alebo chlapceka

roxy_1
13. aug 2009

evcam me je to jedno,kazdy tipuje neco jineho,ja si myslim ze nosim chlapecka ale budu rada za cokoliv...hlavne ze uz muzu mluvit ke konkretni osubce.... 🙂 a hlavne at to stastne zvladneme do konce tehu 😅

dadulka2000
13. aug 2009

evka, zlatucky je,.... a aj brusko pekne
tesis sa na dievcatko, co?? nech mate parik 🙂

evcam
13. aug 2009

dadi dakujem. no tesim sa strasne az teraz si to uzivam naplno.
roxy to je prvorade nech su babetka zdrave a nech to vsetko dotiahneme do stastneho konca 🙂

andykca
13. aug 2009

neebojte ja som verna konovi xi....tu chodim kecat, FB je na zaabavu hlavne a potom aj vidim ze babenky maju fotky tak pokukavam 😉

lenicka vitam ta 🙂

a co sa tyka kil tak ja sa spolieham na moju maminu...ta nepribrala (skor bola stihla jak lan) po nas sestrach...pribrala az po bratovi ked bola v nemocke na udrziavani lebo predtym vela krat potratila (na to nerada spominam bee) ☹

sisipetka
13. aug 2009

ja sa teraz radsej ani nevazim 😀
... a kedy budeme merat bruska? Uz mi to chyba, ako sme si tu hadzali cisla 😉

roxy_1
13. aug 2009

sisi zase zacatkem pristiho mesice at vidime jak jsme o mesic poskocily... 😅 teprve je to 9 dnu tak ale zkusit premerit se muzes...ja myslim ze u me to za mesic udela velky skok... 😅

sisipetka
13. aug 2009

oki Roxy, tak budem trpezliva 😉 pockam do septembra a potom ostanem v soku 😀
I tak nemam doma krajcirsky meter, tak naposledy som to robila opaskom z nohavic a uz som bola na konci...teraz budem musiet asi zobrat MM 😎

olienka12
13. aug 2009

Leni s tymi pohybmi je to idndividualne niektora citi az v 22 niektora 17/18 u mna som prve steklenie pocitovala v 16tt v 18 to uz su take slabe kopky sem tam citim ako sa zaprie a na jednej strane sa mi brucho napne 🙂)

drobec123
autor
13. aug 2009

Wandus nestihla som to. Za viednou bola zapcha a do ba sme dorazili o 17.15 to by som uz prisla dost neskoro. Skoda. Tak buduci tyzden sa vidime.

ives77
13. aug 2009

ahojte tak ja som už vyspatá,ale tá hlava ma ešte stále trochu morduje idem si dat cephyl ten sa môže,ja som tu už onom písala nrala som ho aj v prvom tehu a aj teraz odporučilo mi ho viac dr.takže sa ho netreba báť. 😉

dadulka2000
13. aug 2009

uz som doma babenky,.... nejako ma tlacilo pri soferovani hodinu na pravej strane - pri ladvinach,...
uz som si vas pridala na FB 😎
andy,..teba mi nevie najst,....skus tu mna pozriet

gucz
13. aug 2009

ahojte babulky mňa bolí hlava ☹ 😝 , všade píšu že v druhom trimestri má žena kopec energie... no neviem, posledné dni som taká nijaká, unavená .......

s tým meraním sa teda môžme merať raz za mesiac, to budú čísla 😉 , len neviem či mi bude stačiť krajčírsky meter 😀

ives77
13. aug 2009

dadulka akurát som si ta uložila vo FB inak aj ja som posledne taká o ničom gutz že by šla nanás pomaly tehu jesenná únava? 😝 inak ja som pri Fiťovi nabrala skoro 30kg a schudla som to za 4roky paráda čo tak teraz pevne verím,že to tak nebude velmi zle som sa cítila taká gula oooch 😖

janka1
13. aug 2009

ahojte 😉
dnes som mala velmi vela prace , tak sa ozyvam az teraz 🙂

3D bolo supeeer, krasne, zazitok neskutocny celych 30minut sme sledovali Olivera , no nadhera /fotocka v albume/ 😵 😵 😵 😵
je uzasny a krasny pistek nas ako sa na nas pozeral a papal a velke usta nam ukazal no rozkosny, mame 5 prstekov krasnych aj na ruckach aj na nozickach a ta tvaricka no neviem sa spamatat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

17 septembra idem na velky morfologicky kde nam urobi DR. aj krasne fotocky aj CD uz celeho krasne vyvinuteho Olivera 😵 😵 😵 😵 a 26.11. idem na prietoky 🙂

janka1
13. aug 2009

inak ma krasne ocka , ked robil na nas kuki kuki , normalne bolo vidiet krasne sosovku, duhovku no uzasneeeee 😵 😵 😵 😵 😵

olienka12
13. aug 2009

wow Janka super, fotocka krasna. Ja sa tesim o 12 dni 😉

janka1
13. aug 2009

olienka dakujem my sme taki stastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵

idem na chvilu OFF ale pridem 🙂 😉

ives77
13. aug 2009

jooj janka ani nevieš ako ti závidím(v dobrom)aj ja chcem a s drahým sme sa dohodli,že ak teraz 28 nebude vidno kto u nás kopcuje tak pôjdem aj ja na 3D. afotečka krásna 🙂

ives77
13. aug 2009

sisipetka ty si petra? lebo mi ta vyhodilo na FB.

ives77
13. aug 2009

hééj čo je to ten myHeart na FB?

nedockava4
13. aug 2009

janka....BLAHOZELAAAAAM...maly je kraaasny...je uzasne vidiet, ako vyzera babo v 20tt
...kde si bola na 3D?..u Dankovcika?

marushka
13. aug 2009

jéj, vy ste sa rozpísali...

janka, tak si určite happpppppy, však????, peknučké bábo, teším sa s tebou 😉

gucz
13. aug 2009

janka krásna fotka 🙂 , v dobrom závidím 🙂 .
ja som si akurát zafarbila hlavu nech vyzerám ako človek, v sobotu ideme na oslavu tridsiatky, oslavuje manželová sestra. A v nedeľu zasa na hody k svokrovcom. Moc na takéto rodinné akcie (oslavy) nie som, ale v nedeľu na kačičku s kapustičkou sa teším 😉

olienka12
13. aug 2009

Jani bola s Vami aj Vladka?

marushka
13. aug 2009

gucz, no aj ja by som sa tešila...ja si dám asi budúci týždeň 🙂 v grobe na dni otvorených dverí...

gucz
13. aug 2009

Do grobu by som šla aj ja 🙂 to už je iná liga gurmánstva 😀 . Normálne mi začínajú tiecť slinky

gucz
13. aug 2009

musím si dačo dať papať, žalúdok sa hlasno ozýva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre