Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

naty
18. máj 2009

já o výjimkách nevím, ale je možný, že jsou.... 😅 ...nicméně nepřipoutáním může dojít k mnohem horším věcem než kvůli připoutání...ale pokud je to jenom kvůli tomu pohodlí, volila bych ten těhotenský pás... 😉

prdecek
18. máj 2009

ok 🙂 zkusím se podívat po tom těhu pásu

pietra
18. máj 2009

roxy, prepac, myslela som prdecek, ta sa pytala na priputavanie 😅

ja som sa tesila, ze mi je uz dneska lepsie a zas sa to poobede zhorsilo 😖 boli ma hlava a toci sa mi zaludok 😝
kto sa to dnes stazoval, ze nema nevolnosti? rada si to vymenim 😉 😀

drobec123
autor
18. máj 2009

pietra ja !!!!! poviem ti ze neviem co je horsie ci nejake nevolnosti mat alebo nemat ! lebo ja teraz nemam a som cela nesvoja ci je vsetko ok ! no na porazenie !!!!

boncusik
18. máj 2009

ahojte holky

ak sa máte?

k tým nevolnostiam ja ich skôr mávam navečer je to vôbec normálne ? 😖 ?
zajtra idem na kontrolu a UZV či bude srdiečko -bojim bojim -podla mojich výpočtov som 6tt+3, mohlo by už byt vidieť? alebo počut? 😉

už by som najradšej v ruke držala tehu knižku ale moj gynekolog je opatrný kvoli potratu čo som mala v 12tt
☹ len sa zajtra bojim či tom bude srdiečko, strašne sa bojim UZV pri posledom tehu mi sucho pri UZV oznámili "plod je mrtvy" skoro som umrela takže od vtedy ked mi idú robit UZV sa strašne bojim ☹

roxy_1
18. máj 2009

boncusik neboj nebudes v tom zitra sama ja jdu taky...tak preji at ti to dobre dopadne a dostanes jen dobre zpravy 😉

boncusik
18. máj 2009

rody dík 🙂
aj ja ti prajem nech sa tam tiež ukáže ten tvoj malý bubáčik 🙂

naty
18. máj 2009

Jéé, roxy, tak hodně štěstí na utz!! 😵 Ať tam na tebe pěkně bafne... 🙂

lili213
18. máj 2009

prajem vám veľa štastíčka na zajtra. 🙂
Ja idem až o týždeň, ale tiež mám obavy, ale dúfam že bude dobre 🙂

drobec123
autor
18. máj 2009

Ahoj boncusik, srdiecko nebudes pocut urcite. Mozno utz zachyti pulz a uvidis ho ale ked nie to este nic neznamena kedze to je skoro! Ale snad ta zajtra potesia a povzbudia! Ja idem az o 3tyzdne ale neviem ako mam byt kludna😢 do soboty mi byvalo zle rano aj vecer. Od vcera mi je ok a som dnes strasne pazrava!🙂

pietra
18. máj 2009

drobec, naozaj sa netrap tym, ze ti nevolonosti presli. Patris pravdepodobne k tym zenam, ktore maju to stastie, ze im nevolnosti trvaju len kratko 😉 ale ak by si sa mala tri tyzdne stresovat, tak skus zavolat svojmu lekarovi a dohodnut si kontrolu skor

ja idem zajtra na krv, tak som zvedava, kedy mi sestricka bude kazat prist na kontrolu

adros
18. máj 2009

ahojte baby! Viem, že to sem asi moc nepatrí, ale aj tak sa chcem podeliť o radosť. Dnes som bola na skúške make-upu a účesu a mooooooc sa mi to páči. Potom som si šla pozrieť čelenku do salónu k účesu a keď už som tam bola, tak som hneď pokukala šatky, aj keď som mala ísť na skúšku až v stredu a s kamoškou sme objavili jedny velmi peknučké. Takže aj keĎ sa už kvôli brušku a prsiam nenavlečiem do mojich pôvodných, tak som našla adekvátnu náhradu a mám straaaašnu radosť. 🙂 Takže aspoň niečo pozitívne z môjho dnešného dňa, lebo inak mi bolo celý deň príšerne špatne, až som myslela, že kamoške povraciam auto ☹

pietra
18. máj 2009

boncusik, urcite je to ok. Ja si pri prvom tehu srandovala, ze kto vymyslel pojem ranne nevolnosti, mal by byt kopnuty do zadku. Mne byvalo a aj teraz byva zle cely den a najhorsie je to poobede alebo podvecer

naty
18. máj 2009

drobec, ne že bych ti to "přála", ale když se tak trápíš, tak ti přeju, ať se ti nevolnosti brzo vrátí a máš klídek... 😀 😵 ...neboj...já myslím, že to bude v pohodě!! A máš žravou, to se taky počítá....manža měl dneska strašnou chuť na čokoládu s nivou 😝 , tak nevím, kdo z nás je těhotnej... 😕 😅 😀

lenocka5443
18. máj 2009

ahojte kocky.....no ja ked som bola dnes u lekarky, takmi povedala...ze to je len dobre ked Vam je spatne, lebo to je zdrave tehotenstvo.....tak uvidime....a presne tak, mne byva tiez zle poobede a vecer....manzel sranduje ze mam vecernu nevolnost, ale mne do smiechu nie je... ☹

markee
18. máj 2009

Ahojky
boncusik a roxy, zítra na vás budu myslet,ať jsou kontroly v co největším pořádku.
Holky mě přijde,že se mi apetit srovnal a já snad už začínám tloustnout ☹ cítím se velice těžce. Aspoň,že mi dělá radost sluníčko,dneska svítilo krásně,tak jsem i vystavila vorvaní tělo 😀

luci21
18. máj 2009

Ahojte baby, tak ja som sem stihla napísať zatial len jeden príspevok, potom som išla na wc a bum, mala som krvavý výtok ☹ bolo to v piatok, išla som k dokimu, chceli si ma tam nechať ale som ho prehovorila, lebo malinkú prvú ešte len teraz odstavujem a neviem si predstaviť ako by bola sama, tak mi nasadili Duphaston, magnézium a Kanavit, sono nič že urobíme ho 27.5. na kontrole, dovtedy mám ležať a čakať čo bude. Stále ma bolí bruško, moc sa bojím a najhoršie je že malinkú tak moc musím obmedzovať teraz ☹ nemožem ju vobec ani na ruky zobrať, stále len plačem, bojím sa že som možno už aj potratila, že bábo už možno ani nežije a ja stále musím čakať čo bude. 😢
Držte sa baby a hlavne sa s ničím ťažkým nenaťahujte, ja som to mala takto aj pri prvom tehu ale to až v 16 tt som krvácala ale podarilo sa to udržať tak uvidíme teraz. 😔

drobec123
autor
19. máj 2009

dobre ranko,

dnes drzim palceky babam na UTZ, pridte nam dat vediet co a ako ! luci urcite to nevzdavaj a bojuj ! o tyzden uz budes vediet na com si, ale do vtedy musis mysliet pozitivne.
markee ja som tiez pribrala, nie na vahe ale cele telo mam take vacsie, aj pas sa mi zvacsil - uz mam problem zapnut sa do mojich nohavic. ale stale sa to este da nastastie 🙂

prdecek
19. máj 2009

ahojky děvčata,

jak se vede??? co je nového??? Těším se na super zprávičky od těch co jdou k Dr. 🙂

já vařím obídek, peču kuřátko s nadivkou a brambory, mňamky 😀

naty
19. máj 2009

dobré dopoledne už spíš!! 😵
já sem se teď vrátila od zubařky, chtěla mi dát antibiotika, protože prý mám nějakej zánět u osmičky ☹ , ale kvůli prckovi mi tam jen vrazila cosi nepříliš dobrýho a zítra jdu na výměnu....tak pěkně to začíná... 🙂

luci: hlavně odpočinek, malé to vynahradíš, až budeš vědět, že to je ok!! 😉 Já vím, že se to snadno říká, ale zkus myslet na to, že je mimi v pořádku a potřebuje mít veselou maminku...posílám ti moooc pozitivní energie, která mi ještě zbyla 😀 , a přeju, ať všechno dobře dopadne!! 😵

markee
19. máj 2009

Ahojky holky,tak jsem se objednala k doktoru. Jdu jak jsem chtěla,tak příští čtvrtek. No jsem na to holky zvědá. Jdu teda až odpoledne,pže dopoledne chodím s Johankou na kurz plavání.
Já dnes vařím rajskou omáčku s hovězím masem a těstovinama.

naty
19. máj 2009

Tak to já mám dneska chuť na špagetky 😀 ...musím se krotit, abych se nepřecpala... 😔 🙂

prdecek
19. máj 2009

já jdu k dr. příští středu, ale jen na prohlídku na uzv ne 😒 ale nevadí. Určo mě objedna na další uzv právě na té prohlídce 😀

markee
19. máj 2009

Prdecek,on mě doktor u Johanky dělal na první i druhé prohlídce jen utz. A teď u toho nepovedenýho v lednu,tak mi udělal jak prohlídku tak i utz. On ho má u sebe.

plivit
19. máj 2009

ahojte dievcata tak ja som dnes bola na odberoch ale do poradne idem buducu stredu. No mam taky broblem,že ked som otehotnela moja dcera akurat dostala ovčie kiahne tak som sa pytala doktorky že ci to vadi aj babatku a ze vraj ked som ich mala ja tak nevidi ziadne prekazky Tak dufam že bude vsetko ok

drobec123
autor
19. máj 2009

plivit, ty si uz bola na odberoch ? ja idem az buduci tyzden v stredu na odbery a potom ten dalsi tyzden na UTZ a poradnu. a to som o jeden tt pred tebou.
inak tak ako som sa stazovala ze mi je dobre, tak ma pred hodinou tak natiahlo ze som mala co robit so sebou. a to sedim v praci takze sa musim tvarit velmi pracovne vytazena 🙂

plivit
19. máj 2009

drobec123 mne brali odbery dnes kvoli vystaveniu tehu knizky no a na buduci tyzden idem 1x do poradne na prehliadku a pre vysledky A podla mojich skusenosti tak na UTZ ma posle asi okolo 10tt ako to bolo v prvom tehu

naty
19. máj 2009

Já jdu na kontrolu za týden ve čtvrtek a počítám, že mi udělá utz, protože ho má u sebe, což je fajn... 😵 ...ale krev mi teda vůbec nebrala, ani nic neříkala...

markee
19. máj 2009

Naty,já jdu taky za týden ve čtvrtek. A krev mi brali při Johance až na další kontrole a už v poradně- myslím kolem 9tt nebo 10tt. Nás si doktor zve po třech týdnech od začátku i když je vše OK. Neboj,nezapomenou tě vysát 😀

naty
19. máj 2009

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre