Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
24. aug 2009

wanduska 99,9%vsetkych bab by chcelo mat tvoju postavu, tak prosim ta to kilo navyse neries !!!! 🙂 uz ich bude len viac a viac ! 🙂

a tie osnovy - no neporadim ti, nemam ziadnu ucitelku v okoli. aj ked v pripade nudze mam byvalu spoluziacku zo strednej ktora teraz uci, ale mam pocit ze na gympli takze neviem ci bude vediet poradit s osnovami pre ZS.

eva3107
24. aug 2009

Baby tak ja sa idem napapat hned som spat... 😉

dadulka2000
24. aug 2009

evka, presne cez webove stranky. na ebay a amazon su "miliony" kocikov, ci uz nove, alebo second hand,.... da sa vybrat.

olienka12
24. aug 2009

baby na bolest hlavy no-spa alebo paralen, no-spa je lepsie... ja som vcera na noc dala cely paralen,lebo som chora a je to uplne v pohodicke... inak tie co budete nachladnute,alebo Vas bude boliet hrdlo zazracne na mna posobia sprej do hrdla a sprej do nosa Mucoplant poradili mi v lekarni bioparox nezabral ani po 3 dnoch mucoplant hned prvy den a nie je tak neprijemny... 😉

wanduska
24. aug 2009

no ja to kilo neriesim, este je ich bude zopar /asi 11 az 15/ ak sa uspesne prepracujem k porodu, hehe... ja len tak som chcela vediet, ze ako priberaju ostatni, lebo tie tabulky sa mi zdaju take moc vseobecne..
inac to moje tehotenske vegetarianstvo zacina by tiez dost funny. ovela viac ako kil sa obavam, ze nemam dost dobru vyzivu.. leboze ziadne maso a tak
a tie osnovy - asi osediviem z toho...uz som precitala asi 200 ministerskych stranok plnych blabla a nic!!!

olienka12
24. aug 2009

wanduska sorry riesis jedno kg... ja ich mam plus 9!!!!!
Nemam pocit,ze vela jem,skor by som povedala,ze menej ako pred tehu... no neriesim aj tak skoncim na stovke...

Dnesne morfologicke sono dopadlo ok,pohlavie nevieme ale mame vsetko co mat mame termin porodu posunul dr. na 18.1. podla pohybov to bude zaciatok janura tipujem lebo od konca 17tt tam daco bolo citit od 18 viac a od minuleho tyzdna je to box ako vysity....na mieste kde citim najviac alebo najcastejsie ma rucky 🙂) 😀 😀

wanduska
24. aug 2009

olienka, gratulujem k dobremu morfo..aj ja sa uz tesim, ale mam ho az 8meho.. ja neriesim, to ze som pribrala jedno kilo, ako som pisala dorotke chcela som vediet, ze kto cca ako pribral, kedze tabulky su tabulky a realita je nieco ine.. to moje problemy s otehotnenim a predtym bezpecne zarucili, ze taku vec ako kila rozhodne riesit nebudem..vravim, riesim, ci sa dost zdravo stravujem, ci tomu babu davam, vsetko co potrebuje, co s mojou totalne nechutou na maso, lekarka za mna riesi moj killersky vysoky cholesterol... a tak.. 🙂

sisipetka
24. aug 2009

Olienka, cakala som na spravicky, lebo viem, ze si bola hrozne nedockava 😉 Ale dolezite je, ze ste ok a mate vsetko na spravnom mieste 😉
A ja uz tiez kg neriesim, mame + 10,5 kg a ratam, ze este tych 7-8 naberieme - no a co, da sa to potom zhodit, len ci budem mat dost motivacie a hlavne energie pri mimi 😉
Wanduska a v celkovom prepocte mozno nepriberies viac ako 10 kg. To by si uz odteraz musela mat aspon kazdy mesiac 2 kg navyse...

dadulka2000
24. aug 2009

cauko petka,...ako si vikendovala??
ani ja kila neriesim,... to pojde dole (tak sa aspon ukludnujem - ked to slo raz tak pojde aj druhy krat 😉 )

olienka12
24. aug 2009

sisipetka idem este zajtra na poradnu,tak sa budem pytat mojho dr.ci nepozrie lepsie 🙂)) snad on povie

wanduska
24. aug 2009

podla nejakej kalkulacky to vychadza pri mojej vahe a vyske na 16... a kedze je zatim vsetko tabulkove, tak urcite aj toto bude 🙂 sisipetka, ty tiez nejes moc masa... stravujes sa potom bez masa alebo davas pozor na nejake vegetarianske pravidla /v style ako doplnit bielkoviny?/

olienka12
24. aug 2009

moje dieta ma opat z mojho brucha skakaci hrad,od kedy som doma lezim v posteli s notebookom a sa prevaluje a kope jedna radost, sa z toho vytesujem 😀

eva3107
24. aug 2009

Nooo..Olienka tak to je super ked sa tak prevaluje aspon vies ze je v poriadku... 😉
Inak ja som pribrala do teraz 8kg a tiez to velmi neriesim....teraz som si na obed dala vyprazany syr...no dlho som ho nemala tak som si dopriala 😅 😝

krpuch
24. aug 2009

kolienko...prve pohyby som mala zaciatkom 18. tyzdna...stale sa mi mrvi v brusku...a kope hlavne, ked som vklude a chcem spat,takze sranda velika...myslis teda,ze budes mat chlapceka?

orionka1
24. aug 2009

ahojte tehulky, prisla som vas pozdravit, stale si vas citam , ale nejak sa neviem pridat ☹

krpuch
24. aug 2009

solliden13, ja idem na sono 3. septembra, tiez chcem vediet, co to bude...aj ked si myslim, ze to bude chlapec...niektore dievcata to vraj vedia proste vycitit, tak som zvedava, ci to aj ja viem 😉

olienka12
24. aug 2009

Evi zajtra do kedy budes v meste? ja koncim az o pol 5 ale mozno by sme mohli cez obed niekam zajst hmm?

k.a.t.k.a.
24. aug 2009

inak u mna pri malej bol aj mesiac ked som pribrala 5kg no a posledne dni tehu kazdy den jedno kilo 😝 takze to ze som teraz nepribrala este neznamena ze sa nemozem vysplhat aj na +20 😀 🤐

dadulka2000
24. aug 2009

katka ved sa pridaj, nenechaj ma v tom samu (daj +20kg) 😀

olienka12
24. aug 2009

dadulka ja sa ani nemusim pridavat ja som proste s tebou v tom 😀 😀 😀

dadulka2000
24. aug 2009

si kamoska, diky 🙂 😀

gucz
24. aug 2009

čavenko idem Vás rýchlo prečítať....

olienka12
24. aug 2009

ja si idem troska zdriemnut,tak nejako na mna dolahla unava...

olienka12
24. aug 2009

Inak Evi 4D zaznam na CD stoji u dr.palla 33eur,takze urcite si ho dam urobit 😀 😀

andykca
24. aug 2009

ahojteee...takze rozoberate kilecka 🙂 nooo tak ja sa zmenstim do 2 kil co som pribrala aleee poctivo sa snazim dohnat vas hehe...ale mam pocit ze to setko zje krpec takze sa to neodraza moc hehe 😉

oli bru noc 🙂

sisipetka
24. aug 2009

uz som spat, zbalila som to v praci a isla do postele. Krize bolia az mi je placu 😢
Dadulka, vdaka za opytanie - vikendik zbehol dost rychlo, mali sme sestrinho hafana, tak nas troska potesil 🙂
Olienka, tak budem zvedava az do zajtra, co povie doki 😀
Wanduska, no u mna maso tak 2 x do tyzdna, ale jedavam ryby a dost pestru stravu. Avsak teraz trocha lahsiu, lebo mam problem s travenim a v noci mi idu od bolesti puknut creva, ak sa rozhodnu ucpat. No a mimi je dost vysoko, tak sa tam pretlacaju, kto z koho. Ale nahradu stravy neriesim, jem to co mi chuti - babo si samo vypyta, co potrebuje...takze sa tym vobec neriadim, ze co vsetko by som mala do seba cpat, aby malo dostatok vyzivi....

andykca
24. aug 2009

ahoj Peti...nooo teda takze krize?a z coho?....alebo len dosledok tehu?....

baby ja tiez nejem to co by som akoze mala....napriklad ked raz nechuti krpcovi stale jest zeleninu tak ju proste nejem a hotovo 🙂 staci tak raz za tyzden... 😉

gucz
24. aug 2009

no konečne som Vás dočítala. Ja som bola dnes na kontrole. Všetko je ok, aj výsledky z toho AFP už viem oficiálne, sú ok, tak sa vytešujem. Ja som od začiatku tehu pribrala kilo, potom som ho schudla a teraz som pribrala pol kila, takže mám +0,5kg 🙂 , ale zasa ja som ako malý sloník bola už pred tým, takže som aj rada

andykca
24. aug 2009

gucz gratulujem k fajnym vysledkom 🙂

eva3107
24. aug 2009

No Oli uz asi spis 😉 ...ale dobre vediet o tom zazname na CD 😉 Dik
No uvidim ako dlho budem no urcite ti potom brnknem ci nemozes zajst na caj 🙂 Mozno aj skor ako na obed neviem ako dlho budem u toho DR. Mala by som k nemu dorazit okolo pol desiatej lebo este musim o osmej nieco vybavit...inak caka sa tam dlho? Do kedy tam zajtra bude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre