Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
25. aug 2009

ešte niečo som zabudla včera ma dosť bolel spodok brucha akov keby som bola od spodu tak riadne prechladnutá moj drahý ma chccel brať na pohotovosť a cítila som také pichanie no po 15min ma to prešlo ale dnes ho mám dáke ubele nie velmi ale cítim takú tupú boleť drahý mi kúpil to magne B6 môžem si to dať aj bez odporúčania DR.? ak ano ako to treba brať?máte skúsenosti?

lopezka
25. aug 2009

ives, neboj aj moja bambulka je maly lenivec 😀 alebo ma uz taaaaaak velmi lubi a ma taky respekt 😅 , ze sa neopovazi do mna kopat 😀 😀 😀 😀

sisipet, to je zlate .....s tym povelovanim .......akoze ked poviete "babo" ...on bude akoze "mrtvy", ci co ? 😀 😅

andykca
25. aug 2009

lopezka jojo...ale az po termine aby si nemala predcastne babatko 😉 pre zaciatok mozes byt v igelite len aby si mohla aj dychat hehe

ives77
25. aug 2009

sisi pod si dať momentálne mám napečené trojaké a to sme mali ešte mafinky ale tie som pojedla ja ako prvé 😀 🙂

sisipetka
25. aug 2009

Lopezka, nieeeeeeeeee 😀 - to ho ucime uz respektovat dalsieho clena v domacnosti 😉 Na moje meno a MM meno reaguje uplne uzasne, tak nech si zvyka, ze nas bude o kusocek viac. Akurat sa obavam toho, ze sestra kupila hafanovi dudel a jemu sa to velmi paci 😖 Tak som zvedava ako dopadne "babo", ked ho hafan bude oberat o hracky 😨

ives77
25. aug 2009

ja sa s vamo zatial lúčim uknem na vás ešte večer idem platit šeky vrrrrrr 😖

lenickan
25. aug 2009

dnes jsem 18+6 a zatím necítím pohyby - je to důvod k znepokojení?
Holky od kdy jste cítili mimíska?

andykca
25. aug 2009

baby som sa zabudla spytat...je mozne aby mi babo nieco prilahlo v noci??bo som spala na boku a som sa zobudila jak ma nieco pali na boku a som sa nemohla ani otocit...som sa zlakla ale potom som bola v pohodke ako som zmenila polohu..

inac lopezka ja mam 3 psov mozes dojst na terapiu sem bude to ucinnejsie heh...

sisipetka
25. aug 2009

Ives, to magne mozes brat podla potreby, ale asi max.pocet podla navodu. Skus si ho dat vtedy, ked mas pocit, ze nie je nieco ok.
Mnamky, len Lucenec je hrozne daleko....to mozno skor zakotvim v kuchyni a urobim si tvarohove dolky 😉

sisipetka
25. aug 2009

Lenicka, este sa nemusis trapit s pohybmi. Okolo 20 tt by si uz mala nieco pocitovat, ale myslim si, ze velakrat zavisi aj od polohy babatka...kam stucha.

lopezka
25. aug 2009

Sisipet 😀 😀 no s tym dudlikom by som ho to cim skor oducila 😅 .....lebo ten havino oduci velmi rychlo vase babo 😀 aj ked nechtiac 😅

baby, vcera vecer som si zalozila konecne svoj album ......ale zatial tam nemam vela fotiek ....ja len ze kuknite, ake som mala bruso pred 3 tyzdnami 😀 😅

lenickan
25. aug 2009

sisi děkuji všude píšou okolo 20tt, ale někdo cítí dříve... já zatím nic a nebo to připisuji nějakému skrunkání v břiše.
za dva týdny jdu do poradny tak budeme moudřejší

lenickan
25. aug 2009

lopezko - hezké máš bříško... u mne to stále spíš vypadá jako že hodně jím a nechodím na WC:(

sisipetka
25. aug 2009

Lopezka pekne brusko....ja som uz tiez taka riadna tehula 😀
Lenicka, klud....kazda sme ina a vsetko ma svoj cas...a neboj tie riadne kopance pridu a potom ho budes ukludnovat, nech troska pospinka 😉

marushka
25. aug 2009

ajojte brušká 🙂 🙂 🙂

najprv chcem napísať, že všetkým čo sú po akejkoľvek kontrole a výsledkoch blahoželám 😉 (olienka, evi...aj ostatné, lebo sa mi nezapamätalo v mojej tehotenskej hlavičke, kto ešte všetko) grelu - držím palečky aha takééééééto 😉 😉 😉

ja som po sone - bábatinko v poriadku, aj pršteky sme porátali, sa doki smial, že čo ma zaujíma 😅 ..., dal mi správu, kde je všetko odfajkané, tak snáď sme ok, tešimtešim...
aj napriek tomu to nebolo pravé orechové a ja som si morfo predstavovala inak, ale...hlavne že je to v poriadku 🙂 🙂 🙂 videla som tváričku, ukázal mi to cez 3d, ručička šermovala pred pusinkou, no v siedmom nebi som bola 😉 😉 😉 a hlavne, asi je to naozaj DIEVČATKOOOOOO!!! Snáď by sa dvaja lekári nezávisle od seba nekopli!_!_!_???? Ale len nech mi je zdravunkééééé 😉 😉 😉

A kočulky: aj ja môžem prísť na to bratislavské stretko? myslím keď som z PK...Jaj a mini ja som bola aj dnes v gyn-five...

lopezka
25. aug 2009

lenickan & sisipet dakujem 😀 .....dlho dlho sa to moc nehybalo a teraz mam dojem, ze rastie zo dna na den 😀 😅 ..........fuha, len dufam ze obleciem svadobne saty bez problemov 😀 😅

dnes sa idem stretnut s kamoskou, ktora caka dvojicky koncom roka ..... 😀 😅 .... a ona este nevie, ze som tehu 😀 😅 tak som zvedava, ako sa bude tvarit .....heh.....urobim jej male prekvapko 😀 😅

lopezka
25. aug 2009

marushkaaaaaaaaaa 😀 😅
hrozne moc blahozelam, ze je vsetko ok a ze teda budes mat doma parik 😀 😅 super super super 😉

a preco si si predstavovala to morfo inak? ako to prebiehalo ? ja idem zajtra, preto som zvedava 😅 robia to cez brucho, ci vaginalne ? 😒

lopezka
25. aug 2009

marushka, a ty si tiez trubka 😀 preco by si na strtko nemohla dojst ? ved to nebude vyslovene pre blavakov, ale pre kazdeho, kto bude moct a chciet prist 😀 😅

drobec123
autor
25. aug 2009

cafte, len na rychlo lebo o chvilu odchadzam na masaz a potom cvicit.
ja som tiez za stretko v BA aj ked som z PK ale tu pracujem ! 🙂 kludne to dajme v tyzdni po 7.9. ked tu bude dadulka, len 9.9. vecer mam ja 3D a myslim ze aj lopezka s ktorou mam rande v Hlohovci 🙂
takze ktory kolvek iny den, nie je problem - ako vam to ostatnym (cize vsetkym co maju zaujem prist .-) vyhovuje ?

lopezka pekne brusko, ja mam asi rovnake. a ako som rano pisala je tiez pohyby teda nic moc necitim a to som uz nejaky tyzden/dva pred vami.

lopezka
25. aug 2009

drobec ano, vidime sa 9/9/09 v hlohovci 😀 😅 ides tusim hned po mne 😀

no idem ja na to stretko ......pekny zvysok vecera zatial 😅 mozno sa este vecer zastavim, ak sa moc neopijeme 😀 😅

marushka
25. aug 2009

lopezka - krásne bruško už máš!!! musím aj ja popridávať do nového albumčeku...nejak nestíham

na stretko isto rada prídem...len ja mám hlohovec 11/9. a potom som týždeň u našich tak vymyslite nejaký peknovhodný dátum...ale zase prispôsobím sa samozrejme 😉 😉 😉

morfo : mne to prišlo hneď ako mi povedali, že sa za to neplatí, že je niekde zádrhel...aj bol...toto mi prišlo ako klasické skríningové sono, ktoré robí aj môj gynekológ... 😠 😠 😠 ale už nestresujem, popísal mi všetky orgány, tak už sa nejdem nikam objednávať....aj tak v sobotu zašínam 23tí tt, tak už nič...
spolieham sa na to, že NT, AFP, sonografie+ toto sono boli v poriadku, tak je to snáď naozaj zdravé bábatinko...
tak už neriešim... a ešte ma čaká 3D 😉 😉 😉

olienka12
25. aug 2009

evi pohodicka, mne dnes tiez nevychadza prave som sa zobudila,nebola som v praci,jeden den navyse doma mi prospieva... zajtra zaberam dohodneme v priebehu dna nic neslubujem neviem ako budem zvladat,ale rada by som ta uz videla. Inak mas foto?

dana333
25. aug 2009

ahojte babulky, nestíham písať, len vás zbežne čítam každý deň. Včera som bola na morfolog. utz- všetko je tam kde má byť a také ako má byť, len ma trošku zneistil s pohlavím- na 3D mi povedali že to bude na 100% dievčatko a včera mi povedal môj doki, že to nemôže na 100% potvrdiť, lebo mal v zábere pupočník, ale že sa mu zdá, že dievča. Dúfam, že si to bambulka nerozmyslí a nepríde na svet ako chlapec, lebo už sme pripravení na dievčatko, aj keď samozrejme by nás to potešilo, ale aj veľmi prekvapilo 😉

olienka12
25. aug 2009

no ste ma navnadili,idem vybrat tortu z ocovej 50tky z mraznicky 😀

olienka12
25. aug 2009

ives ber kedy chces a kedy potrebujes moj dr.vravel najviac 3xdenne po 2 tbl. ja som brala 3x po jednej,teraz uz len rano beriem jednu a niekedy vecer,ked mam problem dam si 😉

olienka12
25. aug 2009

andy moze prilahnut, mne sa to stava na pravej strane tlaci asi na oblicku dost casto citim tupu bolest vo vnutri... ked sa otocim na druhu stranu po chvilke prestane

antoniab
25. aug 2009

ahoj babulky
tak mam za sebou sono v uk babo sa krasne predviedlo kazdym kusockom len nam to ta sestra tak hlupo nafotila a pritom tam bolo tolko peknbych zaberou 😠 tak som dala do alba co nam dala a tiez mi nechcela povedat pohlavie 2x som sa jej pytala raz to zahovorila a druhy krat ze nehovori ale ja som tam videle pipika 😀 tak uvidim ci mi to o 2 tyzne gyndak na svk potvrdi ten mi to povie bez okolkov uz mam aj papier od gp kde mam napisane ze mam vysetrenia tak dufam ze ma teraz pustia domov 😕

olienka12
25. aug 2009

kocky gratulujem k morfo a k dievcatkam. ja sa vzdy tesim,ked je to dievcatko asi som zaujata 🙂))
ja si pockam minimalne 4 tyzdne a ked sa neukaze ani potom,tak to necham tak a nechame sa prekvapit 😀

andykca
25. aug 2009

oli dik...dufam ze to nebude krpec robit casto hehe 😉 tak mas maleho tajnostkara co uz hehe

baby gratulujem vam k dievcatkam 🙂 no vacsinou sa zda ze sa plnia sny o pohlaviach 🙂 kraaasne...

andykca
25. aug 2009

antoniab krasne fotecky..a tie nozicky su chutneee velmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre