Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

weronyca
27. aug 2009

aj ja len lezim a hybem sa minimalne.. ved tiez sa m zda dost za tyzden a pol nabrat 6kg..to sa mi zda tiez vela...ale neboj nebude to az take zle.. mozno ze teraz sme viac nabrali a potom to zas pojde pomalicky 😉

och
27. aug 2009

boncusik 😉 ahoj

ja neviem ci budem rodit v ruzinove, niak som na neho nepocula dobre referencie hlavne na sestricky, rozmyslam nad antolskou ale na to mam este kopec casu porozmyslat 😀 😀

inak ja som pribrala ze veeeeeeeeeela 😀 😀 normal vaha bola medzi 59 - 60 a dnes som sa postavila na vahu ze 70,5 😝 😀 😀 tfuj dufam, ze mala bude akcna a vybeham to do pol roka 😉 ale ked mne tak chuti vsetko sladke, palacinky (recept som dotiahla do dokonalosti 😀 ), tvarohove gule, kolace akehokolvek druhu najlepsie tvarohovoe 😀 😀

zazalienka
27. aug 2009

ja sladke tiez nemusim a mam 9 kg na sebe.. musim nasadit viacej zeleninky, a zdravsie jedlo.. a vela nesladenych cajikov.. ja mam pocit ze som nabrala odkedy beriem calibrum mami.. moze to byt v tom?

petronelka77
27. aug 2009

Ahojte tehulky,
takze boli sme dnes na UTZ a budeme mat chlapceka🙂.Vsetko je v poriadku, sme zdravi, tak sa vytesujeme 🙂.

weronyca
27. aug 2009

zazalienka ja ho beriem od zaciatku a nemam pocit ze by sa z toho moc priberalo, ale tak na kazdeho ucinkuje inak.. mozno je to naozaj tym ze sa aj menej hybeme, navyse je obdobie kedy male rastu ani nevieme ako..ja som nemala ziadne brucho a zrazu som sa zobudila a brucho bolo a navyse aj kila... skus to s tou zeleninou a uvidis..ale zas moc sa neobmedzuj.telo si same pyta co potrebuje

och
27. aug 2009

petronelka super gratulujem 😀 😀

olienka12
27. aug 2009

zazalienka ano moze to byt z tych vytaminov 🙂 ja som nabrala naraz 5 kg po zvyseni davky liekov na stitnu zlazu...

zazalienka
27. aug 2009

no upravim stravu a uvidime.. tak si idem nachystat na zajtra do robotky papat.. zdravo.. a dakujem.. dobru noc..

olienka12
27. aug 2009

ja idem hajat bru noc all

weronyca
27. aug 2009

petronelka ..gratulujem spiace kocky dobru noc..

marushka
27. aug 2009

ajojte, ja zase len na skok 😉

grelu aj petronelka - gratulujem k výsledkom, som rada, že je všetko oki 😉 😉 😉

boncusik - a ty ideš rodiť do ružinova? ja skoro určite áno... 🙂

zazalienka - priberať naozaj môžeš aj z vitamínov... 😉

ives77
27. aug 2009

čože 10rokou? mi sme zase spolu len rok takže nás to ešte drží,a na morfo idem ku svojmu gyndošovi tu unás v lučenci je to súkromník má všetko nové je fakt prefektný odborník a dobrý človek a neplatí za nič len za fotky 2e.No a teraz v septembry idem na 3D tak aj zato sa platí ale neviem kolko. 🙂

lili20
28. aug 2009

Dobré ránko babenky,hurá konečne piatok.
Chcela som sa spítať či niektorá z vás vie presne deň kedy ste bábenko počali.My to vieme a podľa toho máme termín 3.1. Dr.mi povedala že je to presnejší termín ako podľa PM.

gucz
28. aug 2009

Dobré ránečko babulky

u nás je krásne slnečno, vyzerá to na krásny deň, no a hneď z rána mi ho ktosi pokazí.... len neviem kto, ale netečie nám voda 😒 , takže ani osprchovať sa nemôžem, ani zuby umyť, ani kafe spraviť 😖 . Asi budem musieť vybehnúť do obchodu pre dáke minerálky.... na nervy

gucz
28. aug 2009

lili myslím že ja viem

miroslava89
28. aug 2009

lili my sme to ako tak vedeli..podla toho sme mali TP30.12..ale nakoniec nam viac "sedel" tp z uzv..5.1

lili20
28. aug 2009

Ja som tie termíny nejako neštudovala len jeden máme 3. a podľa PM 13.1.
Ten termín podľa uzv.je zapísaný v knižke?

gucz
28. aug 2009

lili mne sa tie termíny pohybujú v rozmedzí dvoch dní, ale aj tak je to nepodstatné, máloktoré dieťatko sa narodí na termín. Napríklad v našej rodine sa na termín nenarodilo ani jedno dieťatko, vždy to bolo o týždeň, prípadne dva skôr. Ten termín je len orientačný

lili20
28. aug 2009

ivess ,čítam že si sa polovičkou pohádala.Ja to mám doma stále.Môj "M"sa somnou nezopráva aj 2 mesiace a prenič -zanič.Je to dosť blbé ale odkedy som otehotnela ani sa ma nedotkol.Som z toho na nervy lebo si pripadám ako keby som sa zmenila na nejakého votrelca.
Je mi z toho moc smutno a možno preto sa na to bábo neuveriteľne teším pretože aspoň pri ňom budem cítiť že ma niekto potrebuje a ľúbi.

lili20
28. aug 2009

Juj ,ale dúfam že nebudem rodiť na Vianoce.Aj keď viem že sa pred Vianocami dosť naupratujem tak si možno priženiem aj skorý pôrod.Keby som mala rodiť na Silvestra tak mi to tak nevadí ako cez Vianoce.

plivit
28. aug 2009

dobré ránko všetkým
tak ja dnešním dňom ostávem doma lebo na kontrole u gyn.mám stále dákym zázrakom vyšší tlak
tak som musela u nás v nemocnici absolvovať interné vyš.,ale samozrejme,že tlak som mala už fajn 😅 a ináč všetko bolo O.K.tak som rada aspoň si doma oddýchnem 😅 Naša kardiologička mi kukla srdce ultrazvukom no a hneď mi kukla aj na mimi a ono si tam pekne kopkalo nožičkami tak som bola vytešená,lebo som pohyby necítila tak intenzívne ako poniektoré z vás Ja idem na 2 UTZ 3.9 a to už budem v 23tt tak som zvedavá či cez moje sadielko bude niečo vidiet
😀 😀 J 😀 Ja som ináč tiež pribrala 9kg a to som ešte aj pri tele 😝 😝 takže som taká guľa 🙂

lili20
28. aug 2009

plivit,tak peknú predmaterskú dovolenku.A hlavne oddychuj aj keď viem ,že mi ženy nejako oddychovať nevieme.

plivit
28. aug 2009

lili20 dakujem 🙂 a s tým oddychovaním to maš úplnú pravdu

lopezka
28. aug 2009

dobre ranko tehulky 😀

vcera som mala v praci kopu roboty, takze som sice nezaspala 😀 ....ale domov som dosla az o osmej vecer 😖 a to sa mi uz sem nechcelo nakopnut ...... bola som taka unavena, ze som zaspala pri telke ......a dnes chvalabohu som spala az do rana 😅 ........asi sa musim poriadne unavit, aby som prespala celu noc 😅

roxy, co si minule posielala ten link na tie saty .....tak su naaaaaaadherne .....presne take som si predstavovala ....ale take som nezohnala 😒

vitam nove tehulky .....a blahozelam k uspesnym kontrolam 😉

lili ......ja to viem skoro presne 😀 😀 😀

meggieya
28. aug 2009

Dobre ranko.... chcela by som sa spytat na jednu vec... dost ma to trapi.
Uz asi druhy den mam taky riedky vytok, skoro az vodu. Neviem, ci mi unika plodova voda, alebo sa iba velmi potim, nakolko som tiez pribratejsia aj pred tym som bola macata... Mate niektora nieco podobne?
Mam sa obavat, alebo utekat gynekologovi?

ives77
28. aug 2009

Ahojte babenky tak ja som sa akurát vrátila z morfa všetko je ok len môj SYN bude dáky herkules lebo má 20cm a 418g,síce sme chceli kočku ale moja polovička povedala,že bude tretia tak uvidíme. 😀

roxy_1
28. aug 2009

Ahoj holky,jen na skok,tak nejak zbezne jsem vas opet preletela 😀

gratuluji holkam k uspesnym kontrolam a zjisteni pohlavi ives77 uz jsem ti chlapecka zapsala do tabulky,budu ji ale aktualizovat az pozdeji 🙂

u nas dnes bude asi zase hic,jsem zjistila ze jsem si letosni leto vubec neuzila u vody,byla jsem jsem vsehovsudy dvakrat... 😒 snad si to jeste vynahradime tou dovolenou,na kterou se trepu jako male dite... 😅 snad bude mit manza kontrolu v poradku a my uz by jsme konecne mohli letet... 😕

meggieya
28. aug 2009

poradite mi niekto? 😖

ivv
28. aug 2009

ahojte dievcata 🙂

roxy kam sa chystate na dovcu?
ja musim ukecat mojho muza, lebo zacal vymyslat. on voobec nie je dovolenkovy typ! 🙄 a to ja zas ano, aspon raz do roka sa chcem valat kdesi na plazi.. 😅

gucz
28. aug 2009

megg myslím že je to normálne, aj ja to niekedy mám, normálne pocit akoby som sa pocikala. To je z toho tepla, prípadne sa Ti aj mohli uvoľniť svaly panvového dna a tým Ti môže uniknúť pár kvapiek moču. Ale plodová vody asi ťažko. To by Ti najprv musela odísť hlienová zátka čo je v krčku a hlien zmiešaný s krvou by si si určite všimla. Tak sa neboj. Daj si slipovú vložku a často si ju meň, prípadne ešte začni cvičiť svaly panvového dna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre