Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
1. sep 2009

evi ahoj myslela som na teba, dufam,ze manzel nema letenky cez skyeurope..

olienka12
1. sep 2009

Tak ja som zvedava,ci ma niekora dobehla v tych cm, lebo ostala som prekvapena,ze cm sa nemenia iba kg pribudaju je to tym,ze moje brusko prestalo rast dopredu a zacalo do tych mojich rozsirenych bokov, co som aj celkom rada,ked sa uz rozsirili nech to aj na nieco je..

ives77
1. sep 2009

a kolko kg máš nasebe evy?ja 7kg.

eva3107
1. sep 2009

Ives tiez 7 😅 ...
Oli..no ano mal ich cez skyeurope a som dost nastvana...! 😠 Peniaze uz spat asi neuvidi...A dokonca uz nepride 19.9...ale az 22.9..No takze neviem co od radosti.. 😢 😢 😠 ..Nechapem to!!!

olienka12
1. sep 2009

evi platil v hotovosti? lebo keby platil kartou daju sa peniaze ziskat...
baby ja mam plus 10kg 😖

ives77
1. sep 2009

juj oli tak dost a kolko máš cm?

olienka12
1. sep 2009

ives 115 tak ako pred mesiacom

eva3107
1. sep 2009

Oli on platil prevodom cez internet...Ako by ich ziskal spat? Platil aj kamaratovi takze do kopy dal 220 €..A take peniaze nenajdes na ulici uz sme mohli mat perfektnu postielku aj s vybavickou do nej ☹

olienka12
1. sep 2009

no prevodom sa peniaze nedaju dnes som citala,ze pokial by platil kartou je potrebne banku poziadat o spatne stiahnutie penazi ako reklamacia transakcie take nieco, ale pre prevod to neplati...
je mi to luto... dokaze riadne nastvat

eva3107
1. sep 2009

Co k tomu dodat Olienka? Tato letecka spolocnost sa k tomu postavila uplne nezodpovedne, pretoze vedela, ze krachuje a nic z toho nebude!!!Ze coskoro skoncia a pri tom si dovolili brat od ludi peniaze za letenky!!!
Jednoducho neskutocne! ☹ ☹

andykca
1. sep 2009

no evi to by ma tiez nasralo...my uz vieme rok dozadu ze ohlasia krach (bola to len otazka casu) tak sme cez nich nic nekupovali (kamaratka tam robila a aj odisla hned ako mala moznost takze od nej to vieme) - skoda ale mali dobre akcie....

boncusik
1. sep 2009

holky,

mne sa dnes tááák točí hlava, som jak na kolotoči 😝 dala som si kávu tak dufam , že to prejde 😒
volný den a ja ležím v posteli ako neschopáčka a tolko roboty- pranie , žehlenie atd 😠

eva3107
1. sep 2009

Boncusik nezavidim ti! ☹

Inak dufam a verim ze ten jeho kamarat , ktoremu tiez letenku kupoval tak dufam , ze sa zachova ferovo a peniaze mu vrati aj za prepadnutu letenku.Tak by sme prisli iba o 110€ inak by som to prehltla... 😒
no ale nic stym nenarobim...Mozem sa postavit aj na hlavu!!!...Pozbierali si peniaze aspon na dlhy, alebo zamestnancom na vyplaty!! 😒

olienka12
1. sep 2009

no vzdy na panov doplati zakaznik, akurat vcera som varovala draheho segru nech skyjko nekupuje, som zvedava ako pojdu ceny hore. Iste je,ze z KE sa najlepsie lietalo s nimi...

antoniab
1. sep 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/skyeurope-o...

evi tu je clanok o sky a nakonci su cisla kde ti poradia co ako

inak ahoj tehulky 😉

lenickan
1. sep 2009

ahoj holky
pracuju v CK a sky k tomu dlouho tíhnul - je div že se nepotopily dříve🙂

lenickan
1. sep 2009

holky já mám nahoře 4 kg ale začínala jsem na 58:( ty hubenější jdou nahoru rychleji

roxy_1
1. sep 2009

ahoj holky,tak pred chvilkou jsem dojela domu,kontrola byla ok,uz jsme poslouchali brisko a pristi tyden 9.9. jsem se objednala na ty zatezove testy na cukrovku,doktorka me tam poslala at se objednam... 🙂
jdu se vrhnout na tabulky... 😀

tak snad zase dalsi napisete ....

lenickan tak ty pracujes v cestovce??? a nechces se k nam pridat do tabulky s merenim brisek? 😉

roxy_1
1. sep 2009

lenickan tak to jsme na tom stejne ja zacinala na 57 kg a mam nahore 4 🙂

lenickan
1. sep 2009

roxy no klidně se přidám - v čem to spočívá?
s tou váhou jsi lepší já jsem ještě o dva týdny za tebou

roxy_1
1. sep 2009

zmer si obvod briska a ja te supnu do tabulky,budeme se takhle merit kazdy mesic 🙂

monako3
1. sep 2009

Ahoj holky, jak se vám dnes daří? 😵

luci21
1. sep 2009

Ahojte baby,chcem vás poprosiť o radu, bola som na sone posledný krát a doki mi meral bábo teda tú hlavičku, mám napísané že som bola v 21tt ale bábo sa mu zdá byť na 20tt. Chcem sa opýtať tie čo ste v mojom týždni a robili vám sono čo máte napísané v tehu knižke ako BPD? Ja tam mám 49,8 ale neviem kolko je normál 😕 a váha cca 32,7 Kolko tam máte vy? Dakujem velmi pekne.

sisipetka
1. sep 2009

Pekny podvecer dievcata,
tak my uz sme doma. Celkom sme si oddychli, vydymili sa pri ohniku a aj napapkali dobrucko 😉

Luci, ja som bola v 20 tt na merani a hlavicka bola 48 mm, co je na prelome 20 tt a 21 tt. Brusko a nozky sme uz mali na konciaci 22 tt. Dr. povedal, ze je to v poriadku, pretoze telicko rastie nepriamoumerne...niekomu najprv hlavicka, potom nozky a naopak. Takze si uplne v norme a mozes sa tesit zo zdravo rastuceho mimi 😉

Adi, neprehanaj to s tym upratovanim...alebo prehanaj a pridi aj ku nam na navstevu 😀

Evi, mna tiez niektore dni hrozne bolia krize a chrbat. Chrbat je teraz ok, ale krize citim dost...hlavne ked stojim. Takze doma mam cez ne zimny sal a aj tak spim, no a ked sa v robote da...tak si omotavam sveter. Takto je to o troska lepsie....ale chapem, ze ziadna sranda....Skus sa obvazovat salom i na noc, mozno sa ti to viac prehreje a bolest sa zmierni.

gucz
1. sep 2009

ahojček
moje mrňátko má dnes športový deň, tak sa moc vytešujem 😉 🙂 😵
utekám ešte vyvešať ďalšiu pračku a šup ho na gauč. Zapnem si nejaký seriál, ale asi pri ňom zaspím. Tak dobrú nocku ak by som sa už nezjavila

andykca
1. sep 2009

Peti nooooo pomalicky upratujem nemboj nic 😀 ...inac kebyze nemusim tak to ani nerobim takto precizne ale Peto ma 30tku a bude tu oslava a jeho rodina tu bude asi cela a necem aby to tu vyzeralo ako po vybuchu hehe...prave mame obdobie ked nam robia nejake upravy z vonka domu takze tie okna vyzerali fakt hrozne 🙂 a kebyze nemusim tak ich neumyvam lebo nam este robit na dome budu takze si umyvanie zopaknem opat xi

Takze babenky setrim sa na upratovanie u mna doma zial k vam nedojdem xi 🙂

Luci ja sice idem na merania zajtra ale ked som bola v 16tom tyzdni tak krpcek mal tiez vyvinute viac a ine menej...a vraj to je naozaj normalka...no som zvedavaaaaaaaaaaaa ja co mi zajtra dr povie..uz sa neviem dockat na malickeho 🙂

evca35
1. sep 2009

ahojte,
aj mňa práve bolia kríže. Ale z chodenia 🙂 dva mesiace som leňošila doma, dnes som bola na prvej vychádzke, prebehli sme Carrefour a Optimu, kúpili nejaké veci pre dcéru do školy. A mala som dosť.

Idem sa merať 🙂

Neviete náhodou, či sa morfologia robi zvlášť alebo aj pri normálnom 3D ultrazvuku?

luci21
1. sep 2009

Dakujem vám baby 😉

olienka12
1. sep 2009

inak babenky kt. vas boli chrbat ten krem elastiq relax proti opuchom noh je aj na masaz chrbta a ked mi drahy trosku pomasti ani nie masiruje len rozotrie krem do par minut prestane boliet, zazracne... a mna chrbat bolieval aj pred tehu, a tehu to este zhorsilo 😉

olienka12
1. sep 2009

ja sa prave tesim na upratovanie buduci tyzden by nam konecne mali dokoncit prerabku kupelky a wc a konecne odpratame stavebny material z chodby a budem moct zariadit odkladaci priestor a odlahcit ostatne izby juuj konecne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre