Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
10. sep 2009

adros jaaaaaaaaaj skoda ale ja nemozem...zajtra mi pride mamina so segrou a s neterkou takze nemozem ☹ v opacnom pripade by som sla....hmmmm 🙂 co uz ...

olienka12
10. sep 2009

o boze ja nemam wc a male mi tak uzasne kope do mocaka :(((((

k.a.t.k.a.
10. sep 2009

ja ked som chodila na pasy /kde sa pocuva tlkot srdiecka/ tak som musela lezat len na boku, lebo na chrbte som ani dychat nevedela 😅

minitrouble
10. sep 2009

k.a.t.k.a no presne...ked som chodila na ten monitor tak som tam mala problem vydrzat - lebo uplne na boku sa nedalo ..len tak do sikma a trvalo to nekonecne dllllho
dufam ze tentokrat uz nebudeme prenasat .....a nebudeme musiet chodievat na monitor

andykca
10. sep 2009

oli ako to ze nemas wcko? tak sup niekde do krickov xi

eva3107
10. sep 2009

Oli...susedka to isti.... 😉
TAk co robotnici uz poodchadzali?

olienka12
10. sep 2009

andy no robia mi kupelku a wc dlazbu a wc mame momentalne odmontovane na chodbe.... suseda neni doma :(

eva3107
10. sep 2009

Oli pod ku mne do prace! 😒

andykca
10. sep 2009

achaaa...kokso ja by som to nevydrzala.ked mne maly zacne kopat do mechura som hotova a na wc kazdu chvilku...chuuuudatko 😨

olienka12
10. sep 2009

no oni pojdu o pol 5 prec,tak nejako to vyriesim 🙂)

olienka12
10. sep 2009

no fasa zajtra prist nemozu... cely byt rozbombardovany toto nie je na moje nervy teda.........

eva3107
10. sep 2009

Oli len sa nerozculuj...A preco zajtra nemozu prist? ☹

olienka12
10. sep 2009

Lebo musia ist inam cosi dokoncit v ramci firmy... oco vravel,ze moze mi ich poslat najskor v stvrtok to je normalne nocna mora pre mna toto... no uz nech sa skonci a konecne mame klud...

eva3107
10. sep 2009

Ani sa nenazdas a budes mat po zom 😉 Ja cely ten bordel mam este len pred sebou... 😖 ked zacnu robit spalnu nam a este chceme v dome na poschodi robit wc tak ńeviem ci ho spravime este tento , alebo az na buduci rok. 😒

olienka12
10. sep 2009

Evi ono sa to taha od februara :(

eva3107
10. sep 2009

Az od februara? ☹ Ouuu...tak to som nevedela...No verim , ze coskoro to uz budes mat z krku..Aj mne by to uz islo na nervy! ☹ 😒

eva3107
10. sep 2009

Tak kam ste sa vsetky podeli? ☹
Uz sa neviem dockat nedockavej.. 😅

olienka12
10. sep 2009

ja tiez na nu cakam 🙂))

eva3107
10. sep 2009

Aka si rychla... 🙂
No som zvedava co nam oznami 🙂 Ci chlapcka , alebo dievcatko 😀

eva3107
10. sep 2009

Ja si idem kupit nieco fajne do Tesca...sice som bola na obede...ale ziada sa mi 😅

eva3107
10. sep 2009

Tak ja som uz tu a este stale nic? ☹ ..Tak sa idem napapat 😅

olienka12
10. sep 2009

nic nic asi by sme si mali evi zmenit nicky na nedockave 🙂) oni podla mna oslavuju pohlavie 🙂)))

eva3107
10. sep 2009

Mozno mas pravdu...ja uz som napapana... a tu este stale nic 🙂 ..Tak zrejme oslavuju o 106!
Tak ja tuto novinku asi budem vediet az zajtra 😉 ...O hodinku uz ´koncim no mozno to este stihne 😅

eva3107
10. sep 2009

Tak ja sa uz lucim... 😉 ...Tak zajtra...som v praci uz od 7.30 😝 ...
NEdockavej som sa nedockala 😅

olienka12
10. sep 2009

Evi pa zajtra a dobru noc

boncusik
10. sep 2009

ahojte holky, 2 dni som t nebola a vy ste toho popísali 😝

ja som mala včera kontrolu a mám vo výteru z pošvy viridujúceho streptokoka 😠 , takže vaginálne čípky 😠
kontrolný výter a pri porode antibiotiká aby malý nedostal zápal plúc

olienka12
10. sep 2009

boncusik oh velmi neprijemne drzim prsty nech lieky co najskor zaberu a nerobi ten bacil skodu drz sa

olienka12
10. sep 2009

Marushka mam otazocku, postielku Vasu ste kde kupovali?

lopezka
10. sep 2009

ahojte tehulky,
nejak sem v poslednej dobe nestiham chodit 😒 .....len tolko som chcela, ze vcera sme boli na tom 3D 😅 ....vsetko je presne tak, ako ma byt 😀 hura hura 😀 .....mala bambulka uz vazi 475 g 😅
dala som si prave nove fotky do albumu, tak sa pozrite ak chcete 😀

snad vas casom docitam, zatim sa lucim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre