Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

barboreta
22. máj 2009

Ahojte cicky.Dlho som tu nebola 🙂 vítam nové členky 😉 ako sa máte čo nové?Mňe je už super klop,klop ranné nevolnosti sú preč a dúfam,že už sa nevrátia 🙂 dnes sme boli na sono všetko O.K fazuľky rastú 😵 pridala som aj foto 😉 idem Vás skúsiť kúsok prečítať 😅 ale nebola som tu strašne dlho takže asi to nezvládnem 😝

naty
22. máj 2009

Tak já sem dneska měla zkoušku z angličtiny a málem sem utekla, jak mi bylo zle... ☹ ...slibuju, že už nikdy si nebudu stěžovat na absenci nevolností!! 😔 😀

dadulka2000
22. máj 2009

naty, chudatko moje,.... to musi byt hrozne,.... snad sa ti to coskoro zlepsi a mne ostava dufat ze ma to nepostretne 😒

naty
22. máj 2009

dadulka 😵 ...říkám si, že aspoň nezvracím...jen mě strašně natahuje...tak sem celou hodinu přemlouvala mimíska, aby nezlobil, a trošku to pomohlo... 😀

roxy_1
22. máj 2009

barboreta ju to je hezke,vidim ze jsme stejny tyden 🙂

drobec123
autor
22. máj 2009

barboretka, kraaasny UTZ. sa mi zdaju babatka na 6tt+3 strasne velke, ale mozno ich bolo len tak krasne vidiet, alebo ti urobila zoom na monitore ?

naty, ja som sa tiez stazovala ze nevolnosti po vikende prestali a potom prisli a bolo to zleeeee .... takze uz sa nebudem stazovat ani ja 🙂 a chvalim sa ze dnes mi je dobre, klop klop ....

mona27
22. máj 2009

tehulky a mivate i bolesti podbriska a vajecniku?je to normalni?

roxy_1
22. máj 2009

mona je to normalni a prej je to prvni tri mesice,zvetsuje se deloha.je to boleni jako pri MS co? me to ted posledni dva dny nezlobi,jinak kazdy den ale prsa stale pretrvavaji,mam je tak bolave a citlive...ach jo to jsem zvedava co z nich bude 😒 mam velikost 4 a jestli jeste narostou tak se zblaznim.... 😅

drobec123
autor
22. máj 2009

nechcem sa stazovat, ale priznak bolesti podbruska ja nemam, ale kazda sme ina 🙂 ja mam napr. nafuknute brusko ale pritom na vahe som schudla 😉

dadulka2000
22. máj 2009

roxy 😀 , paradicka,.....

naty
22. máj 2009

Jj, jak říkala roxy, ty bolesti jsou normální....mě už to teď ale taky dva dny nebolí...jen sem tam to píchne, ale skoro o nich nevím... 😉 ...ale ty prsa, sem si říkala, že mám nějakou těsnou podprdu a bradavky tam sou stlačený, tak bolí 😀 , a ono ne...bolí i ve volnější...ale jen na dotyk, jinak o nich taky nevím...naštěstí!! 😀

Roxy, to máš dobrý s tou velikostí...já mám naštěstí jen 2, tak můžou růst, jak chtějí... 🙂

roxy_1
22. máj 2009

naty se preve bojim co z toho bude 😒 no to je pak po kojeni budu do podprdy rolovat 😅

kecalka
22. máj 2009

Ahojte lednové těhulinky, ráda bych o sobě taky dala vědět, ale tluče mi z toho srdíčko, pač se bojím, abych něco nezakřikla, ale na druhou stranu se potřebuju s někým podělit. Už máme doma jednoho lednáčka 2008 (Filípka) a teď se nám možná náhodou povedl další....

naty
22. máj 2009

😀 ...to budem rolovat asi všechny...jen je otázka jak velkou pak která bude mít tu roládu... 🤐 😀 ...ale třeba zrovna budeš po kojení mamina s pořádnýma prsama, ne všechny je přece mají "vytahaný"... 😉

antoniab
22. máj 2009

ahoj ako sa mame pozeram ze nas tu pribuda tak vitam nove tehulky 😉
pozeram ze rozoberate podbrusko tak mna boli uz mnej nez ako na zaciatku ale prsa tie dnes citim dostatocne mne taky nevaci ze narostou 😀 😀
baroneta krasne fazulky aj ja chcem uz vidiet svoju ☹
inak ja som nepribrala nic mam 46 kg mozno tak par deko schudla ale brusko mam tiez dostatocne nafuknute ak to tak bude pokracovat tak sa budem gulat na konci 😀 😀 😀

kecalka
22. máj 2009

Děkuji za přivítání.
Nechci vám brát iluzi, ale s hezkýma prsíčkama se opravdu rozlučte, moje 2 jsou jak placky, ale ještě pořád trochu kojím, tak občas vypadají jakž takž k světu. Ale holt pro bejby se musí něco obětovat. 😀

lili213
22. máj 2009

Ahojte 🙂
vítam nové tehulky 🙂
a mne je zle stále ráno, poobede aj večer ☹ bolí ma len žalúdok a podbruško už pomaly prestalo.

adros
22. máj 2009

čaute baby, tak zajtra máme svadbu a ja sedím doma v depresiach. V stredu som sa vytešovala z tehu-knižku, včera som všetkým ukazovala fotečku z UTZ a dnes.... ☹ včera večer sa mi objavil výtok, pre klud duše môj aj priateľov som ráno zavolala dr, či to nevadí a hneď mi nakázala prísť do ordinácie. Tak som ráno utekala pre zákusky a potom k dr. Síce tvrdila, že plod je ok, že akcia je dobrá, ale hneď mi nasadila lieky pre udržanie. TAk teraz mám strach, aby sme o drobčeka neprišli. Mám sa tešiť na zajtra, ale neviem, ako to zvládnem, keď mám slzy na krajíčku ☹

adros
22. máj 2009

mam zakázané tancovanie, naťahovanie sa, sex a nariadný klud, žiande stresy, ale ako sa to dá?

naty
22. máj 2009

adros ☹ to je situace teda.... 😒 ...prostě zkus se radovat, užívat si to a myslet při tom na mimi, tím mu určitě neublížíš...akorát asi nesmíš tak skotačit...nemáš doma skoromuže, že by tě pořádně potulil? 😵

lili213
22. máj 2009

Adros ☹ určite to dobre dopadne, len musíš veriť.

adros
22. máj 2009

naty, našťastie mám. S priateľom bývame spolu, je mi oporou. Ale aj tak...on sa tiež bojí, aj keď ma uisťuje, že bude všetko v poriadku. Niekedy si nadávam, že mám takú chrapinu, čo všetko roztrúbi, tak dúfam, že som to šťastné zdravé tehotenstvo spred pár dní nezakríkla

lily, Ďakujem za podporu

lili213
22. máj 2009

Určite nezakríkla a teraz sa zameraj na šťastnejšie veci a všetko bude v poriadku a hlavne odpočívaj. 🙂

naty
22. máj 2009

jj, to znám...ukecaná pusa, holý neštěstí... 😀 ...ale ne, neboj...budem ti držet palečky a mimi i ty budete určitě v pořádku!! 😵 Třeba ti ty prášky dala jen preventivně, kdyby něco...aspoň to víš a můžeš se šetřit!! 😉

roxy_1
22. máj 2009

adros,asi se to tezko radi ale zkus myslet na zitrek na vas stastny den,hlavne zadne stresy a byt v klidu 😉

adros
22. máj 2009

diky baby, budem sa snazit.

markee
22. máj 2009

ahojky,tak já dnes byla nakoupit kytky na pohřeb a už je mi tak nějak divně. Manža je pořád nervní,takže to u nás je dost napnuté 😠
Adros, neboj,určitě to bude dobré. Tabletky zaberou a ty,když budeš v klidu,tak určo to bude v pořádku. Neboj,nesmutni.
Jinak co se týká těch prsou,tak já měla 75B podprsenky. B mi zůstalo( visací -opravdu jak říká manža-psí uši) a jsou mi pohodlnější 80(přijde mi,že prostě těhotenstvím a porodem,jsem se dost rozšířila). Nehledě na to,že jsem v těhu přibrala 20kg,takže holky druhorodičky-nejste jediný,kdo tolik přibral. Strie mám na zadku,břicho mi absolutně nepopraskalo,ale zato zadek-ten je. No samozřejmě ty prsa taky,zespodu,ale to neřešim a i trošku stehna. No prostě je člověk dorajbovanej.Ale bohužel,to je náš úděl-né teda všech.
Prsa mě bolí hlavně,když si nevezmu podprsenku a jdu ze schodů 😀 a nebo,když na mě skočí malá,tak to ječim. Podbříšek jak kdy. Jen spíš mám pocit,jak kdybych v něm měla malý míček a ten mě tlačil 😅

markee
22. máj 2009

Barboreta,zapomněla jsem, kráááásné foto z utz 😀

perimbabka
22. máj 2009

Ahojte...ja zatial len tak opatrne...dnes som nasla // ale som len 9DPO

lili213
22. máj 2009

perimbabka: želám ti, nech čiaročka silnie a pridáš sa k nám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre