Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

perimbabka
22. máj 2009

lili...dakujem... dufam ze to tak bude 😉 o 2 dni testnem znova

lili213
22. máj 2009

perimbabka: to ti skoro ukázal test // 🙂 mne až na 14 DPO. 🙂

perimbabka
22. máj 2009

lili..ja sa tiez tomu velmi cudujem.. 😨

lili213
22. máj 2009

nevadí len nech silnie 🙂

perimbabka
22. máj 2009

lili...no ved to ....a toho sa najviac bojim...ze nebude

janka1
22. máj 2009

ahojte dievcence , ale nas tu je 😉 a docitat vaas no dalo mi to prace 😀
ja som v poslednej dobe nejako viac unavena 😒 po praci si musim stale lahnut aspon na 1 hodku a pospat si a potom zacina pre mna dalsia cast dna 😉

lili213
22. máj 2009

koľko ste sa snažili.... dlho?

perimbabka
22. máj 2009

lili--- no to je take zlozite ale v podstate od januara

lili213
22. máj 2009

perimbabka: aj mi od januára. to nie je ešte taká dlhá doba 🙂 , ale uvidíš bude to ok
janka1: ja by som spala celý deň aj v noci 🙂 keby mi to žalúdok dovolil.

janka1
22. máj 2009

lili ja v noci tiez tazko spim pre bolave prsia a taktiez tlacenie na zaludok , moja poloha je polosed 😒

lili213
22. máj 2009

janka: ja sa vyspím málo, ale minimálne 3 krát za noc sa porozprávam z WC ☹

janka1
22. máj 2009

jaj moja tak to mas tazke aj v noci 😕 nic prijemneeee ja sice tiez navstevujem wc 3x v noci , ale iba curat chodim 😀 jeden z tych lepsich pripadov

lili213
22. máj 2009

tak to áno 🙂 cez deň sa musím snažiť aspoň sa tváriť o.k lebo to ešte nikto nevie. Ale už sa to nedá 😠 skývať

janka1
22. máj 2009

drzis v tajnosti? mas vyhradeny nejaky termin oznamenia?

lili213
22. máj 2009

Nemám termín oznámenia, ale v pondelok idem na sono a už by mohlo byť vidieť srdiečko 😀 tak, keď to bude istejšie. V rodine máme komplikované tehotenstvá tak sa bojím ☹ veľmi kecať.

naty
23. máj 2009

Dobré víkendové ránko!! 😵
Přeju všem těhulkám pohodový a slunečný víkend bez nevolností!! 😉

perimbabka
23. máj 2009

Ahojte...chcem sa spytat... mozem si nasadit duphaston este predtym nez pojdem k lekarovi? lebo neviem kedy sa k nemu dostanem...

lenocka5443
23. máj 2009

ahojte kocky, tak sa rozrastame..tak teda ahojte nove mamicky 🙂 , som rada ze ste prisli medzi nas......perimbabka.....no ja by som lieky len tak sama od seba nebrala....dufaston mam aj ja....lebo uz som po potrate v januari tochto roku, tak mi nasadila aj dufaston.....ale pri prvom tehotenstve mi dala iba vitaminy...tak jej aspon zavolaj....nie? podla mna sa skor orientuj na vitaminy...

janka1
23. máj 2009

dobre ranko 😉
t 😉 kze zastihlo to uz aj mna a to som myslela, ze som uz za vodou 😒 je mi mizerne zle, katastrofa, nevladzem ani na nohach stat ☹ ☹ takze vsetkym zienkam , ktorym este zle nebolo odkazujem co nebolo este moze prist hoci aj v 9tt 😖 ☹

roxy_1
23. máj 2009

Ahoj holky dneska myslim na Adros snad bude mit krasny den a hlavne bez zadnych komplikaci 🙂
jinak po dvoudennim boleni hlavy,coz me boli i v noci a blbe spim,jsem zradila a musela si vzit prasek od bolesti,jinak bych dnes nemohla fungovat,mame rozlucku se svobodou tak to nejde.... 😒 trpim na bolesti od krcni patere a nekdy jsou to az migreny...no snad se nic z jednoho prasku nestane 😅
vcera jsem si pouklizela tak dneska mam cely den volno,no budeme chystat na tu svicu,ale milacek me nechce nechat abych se prej neprepinala,no s hadrou v ruce toho moc nevytrhnu 😀
preji vam holky krasnou sobotu... 😉

boncusik
23. máj 2009

ahojte holky,

včera som začala špiniť ☹
išla som k lekárovi a povedal že mám hematom ☹ vylakal ma že sa to klasifikuje ako hroziaci potrat ☹
naordinoval lieky a kludový režim, takže od včera ležím len v posteli a vstávam len na WC už som dnes z toho na nervy, o týžden kontroné UZV strašne dúúúúfa že to bude oK 🙂

roxy_1
23. máj 2009

boncusik,drz se a hlavne se setri at je za tyden UZV v poradku.drzim pesti...

janka1
23. máj 2009

boncusik drzim palceky, oddychuj, nic nerob len oddychuj nech je vsetko ok

prdecek
23. máj 2009

boncusik držím palce!!!!

Janka mě je posledních pár dní taky zle, ale zatím jen tak zlehka.

goldica
23. máj 2009

čaute kočky, ideme gratulovať na svadbu, tak rozmyšlam, ako sa da decentne zvracat v kostole 😉 uz som si pre pripad nudze nabalila do kabelky aj mikroténové vrecko...

plivit
23. máj 2009

prajem pekný slnečny den 😀 akurat pred hodkou som vstavala bo som po nocnej a za chvilu idem s dcerkou dakam von ked mame take pekne pocasie 😕
boncusik drž sa a oddychuj a vsetkym tehulkam zelam tehulkovanie bez nevolnosti 😀 😀

janka1
23. máj 2009

dnes je tu nejak mrtvo 😒 ale asi kazdy oddychuje
tak mne je cely den na figu, ale mam pocit, ze toto nebudu tehu nevolnoszi skor asi z chrbtice to vyzaruje 😖 ved uvidime do rana vzala som jeden paralen aj ked viem, ze isto mne nezaberie ,ale skusila som
prdecek drz sa 😉

goldica
23. máj 2009

janka, nepísala si ty na jednej snažilkovskej diskusii, že nechceš zimné mimino? či si to s niekym pletiem? 😉

janka1
23. máj 2009

goldica asi si ma s niekym pleties, vzdy som chcela januarcatko 😉 🙂

goldica
23. máj 2009

tak prepac, sa mi zdalo, ze tam niekto pisala, ze so snazilkovanim trochu pocka, aby to nebolo mimi v zime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre