Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
21. sep 2009

no ja som sa totiz "chytra" zapojila do aukcie na dva vaky a su velkost az 80, tak sa obavam, ci sa v tom mala fakt neutopi...

marushka
21. sep 2009

no, adros, ja neviem, veľa vakov je zbytočných, hlavne, kým nevieš, či v nich bábo bude chcieť spať...najprv si to asi vyskúšaj, až potom postupne dokupuj... 😉

eva3107
21. sep 2009

Ahojte tehulky dakujeme za prianie,inak uz treti den som nachladena,neviem uz co robit myslite,ze to moze ublizit babatku?Bojim sa toho,ale zatial nic neberiem a malicka sa hybe pravidelne.Hm?Co by mi mohlo pomoct?Nemoze to uskodit vyvinu?☹

adros
21. sep 2009

gucz ten vas spaci vak je krany, co ta vysiel?

adros
21. sep 2009

marushka, ved ja som ani nechcela viac vakov zatial kupovat, kym to neodskusam, tieto su za facku, len ta velkost ma mrzi, fakt sa obavam, ze sa v tom mala strati

bebel
21. sep 2009

Evi nestresuj....u našich detí dozrieva už len tráviaci trakt a pľúca, všetko ostatné už funguje..
Nič sa už nemôže vyvinúť zle, jediné, čo hrozí je predčasný pôrod .

Adros: presne ako Ti napísala Marush....je dobré mať 1 vak 0-6m a potom uvidíš, či sa ti to osvedčilo.
U nás boli vaky aktuálne do roka a pol a teraz má Bruno nový vak, s ktorým kupodivo súhlasil a dobrovoľne sa doň včera nechal zazipsovať. 🙂

Pre Bibu idem kúpiť tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6392215

meggieya
21. sep 2009

dobre ranko tehulky.... no ja vas skor citam ako pisem... 🙂
gucz, bola si na tej burze z vecami? ja som to nestihla, nakolko to bolo vo stvrtok a ja som bola normalne v praci.
Inak eva, neboj.... moja kamoska mala v 5 mesaici taku vyrozu, ze ju museli hospiatlizovat na infekcnom a brala nespocetne mnozstvo liekov. A maly je krasny a zdravy. Ale samozrejme vsetko treba konzultovat s lekarom, ak by bolo zle. Pokial nemas teploty a nejake problemy velke, ze mas iba nadchu a kasel , tak si myslim, ze to nie je problem.

babush
21. sep 2009

ahojte maminy, 🙂
citala som, ze mate problemy s kravacavymi dasnami. Aj ja som mala, ale uz je to omnoho lepsie. Zubko mi odporucil uz pred tehotenstvom pouzivat medzizubne kefky. Je pravda, ze prve 3 dni mi dasna po cisteni krvacali dost masivne, ale po 3. dnoch to ustupilo a potom uz staci si cistit 2-3x to tyzdna. Po cisteni medzizubnou si vycistite normalnou kefkou a pastou, aby sa vam dasna pekne prefluorizovali. Inak je to aj jedina mozna prevencia proti paradentoze, ktorou trpi na SK vysoke percento ludi. Napriklad moji obaja rodicia to maju a myslela som si, ze je to dedicne. Ale nastastie mam dobreho zubara 🙂 Tie kefky kupite v lekarnach a maju rozne druhy a velkosti, podla velkosti medzierok medzi zubami. Tak skusajte, ktore vam vyhovuju 🙂 a dajte vediet, ci pomohlo. Dufam, ze ano

gucz
21. sep 2009

adros neviem čo stál, my sme ho dostali, ale mávajú to v tescu a fakt sa to tam oplatí kúpiť. Mávajú aj ružový, aj modrý.
megg nebola som, mala som malú chorú

andykca
21. sep 2009

ahojte maminky...tak ja mam dnes papierovaci den a vobec sa netesim ☹ sa mi nece ako som doma ani papierovacky sa mi nechce robit a to frajerovi musim urobit este ucto kym neporodim za tento rok hehe

lopezka gratulujem k svadbe aaa zazalienke k chlapcekovi - koooonecne nejaky chalan xi 😉

adros nemboj nist ved zistime v com babatka budu radi spinkat xi..ja som spaci vak chvaaaaalabohu zdedila 🙂 ale napr. kamaratkina malinka spinka v zavinovacke zatial....
stretkaci v trnave - na 99% pridem autom tak sa potom mozeme premiestnovat autom po meste - budeme to mat rychlejsie a mozeme dlllho posediet na kavicke 😉

adros
21. sep 2009

andy, mas pravdu, ale ved pri druhom uz budeme mudre frajerky 😀 😀 😀, aj ked kazde dieta je asi individualne a co bude platit pri prvom, nemusi pri druhom 🙂 Ozik, ak pojdes autom na stretko, mozem sa ti supnut? 😉

lenickan
21. sep 2009

ahoj holky je tady některá, která si nenechá říci pohlaví mimča?

bebel
21. sep 2009

Lenickan: Sissipetka tuším... 😎

hanus177
21. sep 2009

Ahoj lenickan. My patríme medzi tých čo nechceme vedieť pohlavie. Aj keď som pred poslednym ultrazvukom malá "slabučke" 😀 nutkanie sa opýtať. Ale oddolala som..... ani manžel to nechce vôbec vedieť...... aj keď "babky" už začínajú s predpovedami 😉 Zatiaľ je to 50 na 50 (podľa tvaru bruška, pupka atď)........ My si len z celého srdca želáme aby malé bolo zdravé a aby sme boli dobrí rodičia 😵

hanus177
21. sep 2009

A ešte mám na Vás jednu otázočku. Dnes sa mi zdá, že mám trošku silnejší výtok a je taký trošička zafarbený do zelena (nemôže to byť plodová voda????).......... Mám začať stresovať????
Bolesti nemám žiadne a bábo veselo kopká....
PROSÍM PORADTE !!!!! Som v práci a neviem či mám kontaktovať lekárku, alebo ešte počkať????

bebel
21. sep 2009

v lekárni predávajú test, kde si môžeš overiť, či je to plodová voda....Ak by bola...musela by si hneď ísť do nemocnice...na infúzky proti zápalu.

roxy_1
21. sep 2009

hanus ja nevim ale kdybych mela vytok zbarveny do zelena asi bych zavolala doktorce,preci jen jistota je jistota...

stylly
21. sep 2009

roxy:Ahojky 🙂

roxy_1
21. sep 2009

ahoj stylly 🙂 jak se mame dneska?

stylly
21. sep 2009

roxy:Byla jsem u zubařky,..takže asi víš jak 😒 no ale nic moc mi nedělala,..prej to horší bude po šestinedělí. A co ty už jsi aklimatizovaná z dovči? 😉

roxy_1
21. sep 2009

no teda zubare vazne nemusim...jakto ze a az po sestinedeli??? uz jsem zcela aklimatizovana,manza je opet na stavbe a ja doma,budu mit praci az odpoledne... 🙂

stylly
21. sep 2009

roxy:NO protože mi nemohla vrtat(nesmíš v těhu umrtvovací injekce 😖 )takže mi je jen vyčistila a objednala na kontrolu 😉

roxy_1
21. sep 2009

aha tak to nema smysl abych ted chodila k zubari,protoze bez injekce ani ranu 😀

stylly
21. sep 2009

roxy:No přesně,..oni ti ale jen udělají prohlídku,kterou vyžaduje gynekolog,..takže je to "povinná" prohlídka 😒

roxy_1
21. sep 2009

ja vim ze je to v tehu prukazce ale dr. me na to zatim jeste neupozornila a od obvodaka uz mam potvrzeni 🙂 pokud mi nikdo nic nerekne tak nikam nejdu 😅

stylly
21. sep 2009

ROXY: 😀 😀 😀 ty jsi jako já,..já jsem ještě nebyla u obvodního 😒

roxy_1
21. sep 2009

tak u toho uz jsem to vyridila hned zkraje ale radeji 100x k obvodnimu nez 1x k zubari.... 😀 jsem si rikala ze by me mohl ale zubar setrit kdyby videl ze jsem tehule....melo to sve vyhody i kdyz jsme leteli na dovcu,dali nam v letadle s manzou trojsedacku pro sebe,tak jsem se mohla roztahovat 😅

stylly
21. sep 2009

roxy: 😀 tak to má být!!!No nás ted s mimískem a tatkou čeká stěhování 😖 na jednu stranu se moc těším,...ale jinak brr,..to balení a uklízení

roxy_1
21. sep 2009

jak to ??stehujete se do vetsiho?podle fotek soudim ze mate moc hezke bydlenicko 😉

stylly
21. sep 2009

roxy:Ano to máme,...stěhujeme do 4+kk je to ten samý byt jen o dvě patra výš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre