Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
25. máj 2009

gucz tak to pockej tyden dva 😉

magdal1
25. máj 2009

ahojte, muozem sa pridat, my cakame nase tretie babatko v 01/2010, tak nech nam to vsetkym dobre dopadne 🙂

zuzana612
25. máj 2009

Ahojte, nejak sem nestiham chodit, ako je von pekne tak sme s malym cele dni von a vecer chodim s nim o osmej spavat 😀 Minule som myslela na moje prve tehu, ako bolo super, niekedy bolo aj dvanast kym som sa vyvalila z postele, poobede som si zase trosku pospala, no teraz sa to neda. Zavse si lahnem ked ide poobede spat, ale vacsinou treba nieco urobit, tak chodim cely den zivajuc 😀 Nastastie mi nebyva zatial moc zle, par krat ma natiahlo ale to len vtedy ked som hladna, tak sa snazim stale nieco male vyjedat 😀 Uz sa tesim o 3 tyzdne ku Dr. Bude to vlastne prva kontrola tak dufam ze bude vsetk ok a dostanem peknu fotku z ultrazvuku. Len teraz som uz tyzden na antibiotikach lebo som ochorela a moja obvodna mi povedala ze skor moze malemu ublizit ten virus ako antibiotika, tak dufam ze mala pravdu

gucz, ja chodim na tehu academy skoro kazdy den, citam si aj 5x co ma male nove 😀 😀

Prajem zatial pekny den a hadam sa tu objavim viac krat ako len raz za 3 tyzdne 😀

plivit
25. máj 2009

gucz tak ako pisala roxy_1 k Dr. ti staci ist okolo toho 8tt. ja mam napr.prvy UTZ az okolo 11tt

lili213
25. máj 2009

Ahojte 🙂
práve som prišla od lekárky robila mi UTZ a všetko je v úplnom poriadku a srdiečko krásne bije 🙂
za mesiac idem na kontrolu. A zdravím nové tehulky. pekný deň

dadulka2000
25. máj 2009

cauko tehulky 🙂
ako sa mame? ja som dneska potiahla spanicko do 9.30, wow to sa mi uz davno nestalo. ale to asi preto ze sa elka v noci o 2.20 zobudila opat s velkym zachvatom kaslika,.... ☹
zuzana612,....citam ze si z RK? aj ja som oficialne odtial, boli sme pozriet nasich na 3 tyzdne 😉
majte sa super zatial,... ja musim letiet na letisko po kamosku o 15.00,.... na stansted 😝

roxy_1
25. máj 2009

lili gratuluji 🙂

goldica
25. máj 2009

ahojte mamulky tehulky!

lili - gratulujem k dobrym vysledkom!!!

nemate niektora skusenost s homeopatikami cocculine proti nevolnostiam? rozmyslam, cim by som si pomohla, lebo dnes uz zlyhala aj osvedcena cola...

goldica
25. máj 2009

roxy - tusim si zmenila foto, ani by som ta nespoznala 😉

goldica
25. máj 2009

dadulka - zijes niekde v londyne a okoli, sudiac podla letiska?

roxy_1
25. máj 2009

goldica zmenila 🙂 rozpustene nosim jen kdyz nekam jdu 🙂
zrovna si davam do nosu,tlacim mackane domaci jahody s cukrem,kdyz mi babicka zavolala at si pro ne dojdu,no nevahala jsem,mela jsem hroznou chut na nejake dobre ovoce,babicka je zlato 😅

adros
25. máj 2009

ahojte baby, tak sa hlasim do klubu vydatych paniciek 😀

tak zvladli sme to. Rano mi sice bolo vselijako a nebola som nadsena z pocasia, pretoze pekne pieklo slniecko a mne sa z toho toci hlava, ale napriek tomu som zvladla aj fotenie, este som sa pritom aj opalila 🙂
Zle mi prislo na ceste do kostola, ale drahy je uz vycviceny, takze ked som zavelila, ze mi je zle, ze ma napina, hned mi podaval pytlik na vracanie 😀 cestu som vydrzala, len som to musela este 10 min. predychavat. Pocas obradu som sa bala, aby som neodpadla, ale tiez sme zvladli to 3x ano, beriem, slubujem 😀 a teraz je zo mna vydata zenska.
Mimi nastastie posluchalo, zacalo sa ozyvat az okolo deviatej vecer, ale to sa pomalicky hostia zdvihali na odchod, takze sme vydrzali do konca -t.j. do 22.30 a sup domov. Vtedy mi zacalo byt riadne zle, takze som spala s kyblom pri posteli a celu nedelu ma pichalo v podbrusku, ale to som uz len oddychovala, manzel 🙂 okolo nas skalal.

takze baby, vdaka za podporu, zvladli sme to 🙂 🙂 🙂

goldica
25. máj 2009

adros-gratulujem k tomuto krasnemu zivotnemu kroku!!!aj k tomu, ako si to krasne zvladla! vitaj medzi nami-manzelkami 😉 tesime sa na svadobne foto 🙂

adros
25. máj 2009

goldica: dakujem, fotecky by som mala mat tak za 2 tyzdne, tak zatial hodim len jednu, co mam od rodiny

goldica
25. máj 2009

adros: kraaaaaaaasna nevesta z teba bola, samozrejme aj muzikovi to seklo 🙂

adros
25. máj 2009

goldica: dakujeme 🙂 nemala som sice satky, ktore som si povodne vybrala, lebo som sa do nich uz nezmestila, ale myslim, ze som nasla adekvatnu nahradu

roxy_1
25. máj 2009

adros,moc gratuluji,moc ti to sluselo,saty krasne,tesim se na dalsi fotecky 🙂
myslela jsem na tebe,my meli ten den rozlucku a vydrzela jsem nastesti do jedne ranni.

markee
25. máj 2009

Adros,téda to bě to moc a moc slušelo. Opravdu nádherná nevěsta 😉

adros
25. máj 2009

roxy: dakujem. mas krasnu profilovu fotecku. A rozlucka bola dobra? Ja som rozlucku ani nerobila.

markee: moc dakujem. Len nam dost fukalo, takze budem na fotkach strapata 😀

korcula
25. máj 2009

Adros, gratulace a moooooc Vám to slušelo🙂

adros
25. máj 2009

korcula: dakujem, mas krasneho drobceka, ake ma nadherne ocka

naty
25. máj 2009

adros: tak vidíš!! Šťastná manželka, šťastné a spokojené mimi a šťastný manžel... 😵 ...moc vám to slušelo!! Takže gratuluju a přeju spokojené manželství a spokojenou tříčlennou lednovou rodinku!! 😉

naty
25. máj 2009

jinak zítra to bude asi chtít pevné nervy na to počasí... 😖 ...má být pěknej hic...já včera lítala venku kvůli bakalářce a byl to teda záhul...

antoniab
25. máj 2009

adros blahozelam krasna nevesticka seklo vam to spolu 😉 😉 vitaj v klube 😀 😀

dadulka2000
25. máj 2009

adros aj ja sa pripajam,.... nech ste spolu stastni 🙂
uz som spat z cesty, zvladla som 200 km okruznu cestu, ulozila som teraz malu a idem sa vyvalit pred tv a zajtra sup - sup do prace. ozvem sa odtial.
dobru nocku vsetkym xxx 😔

prdecek
26. máj 2009

bré ránko 🙂 jak se vede????? co je nového???

markee
26. máj 2009

Dobré ráno,
Prdecek, vede se jakš takš. Včera jsem myslela,že se za den 3x pozvracím.Ale ty návaly na zvracení mi rovnají jablka,no záhada. Vím,že na to pomáhá coca-cola,má to spoustu holek ozkoušeno a i doporučeno od dr. Ale pít malinko a né flašku denně 😀 Fakt mám nevolnosti ráno,v poledne a večer 😀 no děs,jsem zvědavá,kdy to neudržím a opravdu si budu "povídat"se záchodem 😅

plivit
26. máj 2009

dobre ranecko dievcence 😅 prajem pekny den
adros velmi pekne ti blahozelam a prajem vela stastia 🙂

janka1
26. máj 2009

dobre ranko 😉
u nas zatial klud 😀 vsetko ok , ale pozorujem, ze potrebujem jest kazde tri hodiny, nic velke iba malo ,ale kazde tri hodiny 😨 😀

zdenka73
26. máj 2009

Ahojte!
Adros -blahoželám! Bola si pekná nevesta, a teraz aby si bola pekná mamička v tom januári.
Mne zatiaľ zle nebýva, iba občas mám ako by som mala niečo v hrdle, trochu ma prsia začali bolieť, a inak nič, akoby som ani tehulka nebola. No uvidíme ako sa to bude ďalej vyvíjať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre