Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
29. sep 2009

no a ešte dúfam, že sa nič nestane drobčekovi, lebo malú musím často tíšiť, keď plače tak sa dusí, no a to ju musím mať na rukách a je už dosť ťažká. Taká som unavená ako by som v noci vyložila vagón uhlia

janka1
29. sep 2009

ahoj gucz , tak to je nemileeee 😖 skore uzdravenie obom 😉
ja sa zatial drzim , skuste babenky zacat brat BIOGAIU 😉 ja ju beriem od zaciatku tehu a este mi nic nebolo je to super vecicka a je aj pre babatka od ukonceneho 1 . mesiaca 😉 planujem ju potom davat aj drobcovi 😉

http://www.biogaia.sk/
http://www.woman.sk/detail.lasso?ID=75c7e4a253f...

janka1
29. sep 2009

nas Oliver si v noci urobil divnu polohu v brusku nijako som sa nedokazala ulozit a k tomu aj to caste curanie , normalne som grogy 😔
idem su urobit kavu

ludusik
29. sep 2009

ives..ja som ten šporťák videla, ale či je dostatočný..to by sa muselo vyskúšať na nejaké väčšie bábo, lebo mne sa zdá dostatočne veľký aj keď je pravda, že videla som aj väčšie...zase- síce majú viac miesta..ale sesternica má ročnú dcéru vo veľkom šporáku a zdá sa mi, že toľko to bábo ani nepotrebuje a kočík potom pôsobí mohutne...

marushka
29. sep 2009

ajojte 😉

tak gucz, rýchlo sa vyliečte obe 😉 aj u mňa to trvá už dlho, mám nervy z toho....
chúďa laurika, asi má tiež dosť...že? a ty sa neprepínaj, keď ju tíšiš tak posedávaj, tieto naťahovačky nie sú dobré...

janka - vidíš, biogaiu berie malý, mňa to ani nenapadlo, no idem si porád šlahnúť z toho trochu...

olienka12
29. sep 2009

Jani evka si bola kupit vtedy v lekarni tu biogaiu a lekarnicka jej povedala, ze jej to neodporuca 🙂

olienka12
29. sep 2009

gucz je mi luto malinkej, drzte sa obe a skore vyliecenie prajem.

ja som sa dnes tiez nevyspala, uz 3noc po sebe citim klby tuto noc, kedze nastala zmena pocasia to bolo este horsie, nevedela som sa ulozit, doteraz som to riesila spankom na chrbate, ale od vcera ma cosi v podbrusku pobolieva, natahuje sa, tak ani chrbat nebavil... tak som rano vstala ako vymleta, kavu na ten moj zaludok nemozem :(

nedockava4
29. sep 2009

dobre ranko, tehulky 🙂
my sme spinkali ok...mala Zara (ocinova Žužu) sa už rozkopala, ale take mile kopanceky mi dava...zlatusik nas...
...vcera som bola pozriet v praci a odniest PN...fuuu, taky prievan je v banke, az som rada, ze som doma...
evka sa tu este neukazala?
oli...v sobotu ideme do Polska, len som zvedava, ci tam najdem nejaky obchod 🙂

nikiarudi
29. sep 2009

no dobré ránko kočky, tak boli sme na poradni a PN nám stále trvá, až do ďalšej poradne..t.j. 20.10 neviem ako tú nudu doma vydržím..aaaaaaaaaa...pomooooc.. ☹ ale zase na druhej strane, ak je to lepšie pre zdravie našej žabky, tak to nejak zvládnem.. 😉

a dnes v noci som sa skoro vôbec nevyspala lebo malá už od večera šantila ako bláznivá..a včera večer na tak silno kopla ako ešte nikdy, až som sa zľakla..ale bol to nááááááááádherný pocit.. 😵 😵 😵

janka1
29. sep 2009

olienka to musela byt blba lekarnicka 😉

minix
29. sep 2009

janka, ta biogaia je aj na imunitu? Dnes som sa vylakala, najma ked predpovedaju tu chripkovu epidemiu... :((

wero, gratulujem ku kocke....

gucz, nech vam to rychlo prejde....

aj ja som uz celkom tak jemne dokopana, ale skorej sa vrti ako cervik....a nema rada sedenie v predklone. 🙂)

meggieya
29. sep 2009

inak to je taka sranda, ked si mozes na 3D pozriet ako vyzera babatko... a nikuarudi, vasa mala sa uplne podoba na tvojho manzela... je to mile. 🙂
gucz prajem skore uzdravenie a moc sa nenatahuj s malou... 😉
inak mozno aj my budeme mat chlapca, ale je to zatial na 80% lebo sa schovaval chrustik... 🙂 a mame stale dilemu s menom... Ondreja sme zamietli a uvazujeme nad Adrianom... tak neviem.

nikiarudi
29. sep 2009

meggie - hej to že sa podobá na mm som hneď povedala aj ja..a všetci dookola to hovoria... 😀
inak meno Adrian je krásne.. 😉

bebel
29. sep 2009

Adriána mám bratranca a toto meno je super 😉

minix
29. sep 2009

pridala som aj ja svoje 3D, tak sa mozte kuknut. 🙂))

uz od vcera riesim, po kom ma nos. 🙂)

janka1
29. sep 2009

minix ano aj imunitu 😉
precitaj si link co som dala vyssie je to naozaj dobra tabl. resp kvapky 😉 z vlastnej skusenosti mozem potvrdit aj nasa Vladka to berie a nebola chora ani nepamatam 🙂

hanus177
29. sep 2009

Ahojte,
dlho som nič nepísala, aj keď očkom sem-tam nakuknem, čo je nové. S tým nočným behaním po wc to nie je nič moc, zobudím sa 2 krát za noc a potom mi trva skoro hodinku, kým zasa zaspím. A ráno budíček......... už aj na mňa začína niečo pomalinky liezť 😠 začala som preventívne s vitamínom C, dúfam, že to pomôže a nič vážnejšie nepríde

meggieya
29. sep 2009

minix, mas krasne fotocky....
no vcera sme fotili brucho a na fotke to vyzera ako riadne brusisko... dufam, ze dnes pridam do albumu.
A inak aj ja chodim vzdy v noci aj 2x na WC. co uz...
inak v tej Medifere mi z 4D spravia aj foto? ci to si mam sama? alebo sa za jednu fotku asi plati...

andykca
29. sep 2009

Ahojte tehulky a aaaaj nove tehulky 🙂 plodny rok mame xi

setkym co vedia uz pohlavie gratulujem 🙂 minix pekne fotecky 😉
a tie co ste chore tak skore uzdravenie...ja tiez mam pocit ze mam nadchu ale viacmenej ma to trapi vecer (asi nieje nic horisie ako zaspat so zapchatym nosom a tehu bruskom hehe )

mimochodom pridavam sa k tehulam ktorim tlaci maly na mechur.........ten nas krpcek niekedy taaak nan zatlaci ze musim bezat na wcko....hehe....dufam ze cim bude vacsi tym to nebude len horsie och

evca35
29. sep 2009

ahojte,
áno plodný rok, hlavne u nás v práci. Práve som sa dozvedela o ďalšej kolegyni, ktorá je tehu 🙂
bude sa stretávať s jankou1 v poradni 😉

hanus177
29. sep 2009

Mám ešte jednu otázku, v poslednom období ma "svrbí" okolo pupka. Nie je to nejaké intenzívne..... má niektorá tiež takýto "problém"

iva81
29. sep 2009

Ahojte,

ako sa dnes mame? No ja ako som tu vcera pisala ze sa mi spi dobre tak tato noc to vyvratila. Maly mi tlacil asi na zaludok alebo co ale bolo mi dost zle ☹

Meggieya ja som v Medifere platila 58eur a to uz bolo aj s CD s fotkami, len mu to na zaciatku povedz ze chces aj zaznam.

janka1
29. sep 2009

evca aaano 😉 a kedy ma termin?

evca35
29. sep 2009

janka neviem, viem to z druhej ruky, ale keď sa spojím priamo s ňou, tak ti dám vedieť. Taká som rada, lebo tiež mala nejaké problémy ....

fajn že nemáš pesar. len sa šetri. Mne dr. Janka dobre poradila, že mám len ležať a ležať a vyhýbať sa stresu. Tá PN mi lenprospieva. Ja už som nemohla vydržať a včera som si merala bruško 😅 možno ho aj odfotím 🙂

hanus177
29. sep 2009

ewca a koľko má bruško cm? Ja moc nepriberám (len 3kg), ale pravidelne si meriam aspoň obvod a za týžden tak cca 2 cm plus 🙂

janka1
29. sep 2009

evca a ty chodis k Mikulovej?
ja nemam uz klud vsetko je OK nie je to makke, tak neviem co to bolo pred 2 tyzdnami , ale uz len mesiac v praci a potom konieeec 😀

roxy_1
29. sep 2009

Ahoj holky,
no copak je tu noveho?? 🙂
ja jsem jeste od vikendu cela unavena,v sobotu jsme byli na hodove veselici a sli spat ve 3 rano,v nedeli opet sedeli s kamarady v hospudce do 2 rano a vcera byl svatek tak jsme jeli na vylet a prijeli v 10 vecer unaveni jak psi 🙂 bylo to ale moc prima

ve ctvrtek jedeme na ty kocarky a nasli jsme velkeho favorita,je to ten co bych chtela ale limitovana serie pro chlapecky a pro holky,hodila jsem obrazek do alba 😉 kdyz se bude zive libit tak jdeme do nej 🙂

evca35
29. sep 2009

janka - nechodím, ja ju poznám len z hospitalizácií 😢 Ale šetriť sa môžeš, nie? 🙂 To už ideš na materskú? nie je to skoro? či máš nový TP?

hanus - rovná 100-ka 😉

bamulka
29. sep 2009

ahojte januárovky 🙂

kedysi dávnejšie som sem prispievala aj ja, len s vami udržať tempo je dosť náročné 😀 ale po očku vás občas sledujem...

Gratulujem všetkým tehuľkám, ktoré už viete pohlavie bábätka 😵 musí to byť krásne, my to vieme len neurčito, doktorka nám povedala na sone v 20. tt že "zdalo sa jej, že to je chlapček"... ale však uvidíme buď v 30. tt alebo sa necháme prekvapiť pri pôrode 🙂

Hanus177 v poslednej dobe si to tiež dosť všímam, že ma svrbí na brušku 😉 keď sa poškrabem, tak drobec vystrája asi si myslí, že sa s ním chcem hrať či čo 🙂

Inak už kupujete výbavičku? Čo plánujete kupovať zo zimných vecí? Overaly alebo fusak do kočíka? Bodynka s dlhým rukávom a dupačky? Trošku inšpirácie nedáte? 😉

dadulka2000
29. sep 2009

caute babulky
hlasim sa z anglicka,.... cesta prebehla v pohode,.... ja a aj mala sme to zvladli uplne super (az na to ze som si v letiskovej hale skoro zabudla jednu prirucnu batozinu - este ze sa mam na co vyhovorit,.... makne mi mozog) 😀
zajtra idem do prace - mala som ist aj dnes, ale o 13.00 mam midwife, tak sa mi neoplatilo, 😅 , a zrusila som to,.....
tu v uk je krasne slnecne pocasie,.... dufam ze aj u vas na slovensku,....ved my sme tam mali krasne slnecne 3 tyzdne
😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre