Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
2. okt 2009

oli aha ja jsem si toho nevsimla,neni to zase takova silena palka za ne tak premyslim o jejich pozdejsi koupi 🙂

sisi ja jsem podobneho nazoru ale u tohodle je spousta kladnych veci,tak to zvazuji,jako nejvetsi vymysl a nesmysl me prijde kyblik na koupani,no je to asi jen muj nazor... 😉

sisipetka
2. okt 2009

no vidis, nad kyblikom som este ani neuvazovala 😀

bebel
2. okt 2009

Roxy: gratulujem ku kočíku.
Ale držať bábo nasilu v 1 polohe je dosť nepohodlné, nemyslíš?
Skús si seba predstaviť, že by ťa niekto vypodložil tak, že by si mohla maximálne počas celej noci pokrčiť iba nohy....aká dolámaná by si sa ráno zobudila?
Príde mi to zbytočné.
Stačí poriešiť pre obdobie, kedy sa bábo presúva po postieľke hore dole polstrované hniezdo a hotovo.

Sisipet: tiež som už pracovne nasrdená ...tak začínam mať čoraz laxnejší prístup.8-(

evca35
2. okt 2009

no ja som z tej diskusie v dámskom magazíne taká múdra ako som bola predtým ☹

drobec123
autor
2. okt 2009

peti, to vyzera fajn. chodila si tam aj s drahym ? sice to nie je malo peniazkov ale uskodit by to nemalo nie ? 🙂
a tiez zdielam nazor ze polovicu veci co predavaju dnes nebudeme potrebovat - su to len obycajne marketingove triky a kedze v tom robim, tak by bola hanba aby som tomu prave ja naletela 🙂
tiez mame zakladne veci, nic navyse - ved ked nieco budeme suuuurne potrebovat, vzdy sa to da dokupit !

roxy_1
2. okt 2009

sisi me to prijde jako velky komercni tahak ale prijde me neprirozene v tom koupat miminko kor kdyz mu musis podpirat hlavicku a v nejakem "kyblu" to snad ani nejde...no driv nemely maminky takovy vyber a verim ze kdyby mely tak to resi podobne jako my ted 😀 dneska jsme treba vybirali vanu,nevedeli jsme kterou vybrat prvni a tchyne se smala ze driv nevedeli kde vanu vubec sehnat 😀

roxy_1
2. okt 2009

bebel diky za radu a nazor,je fakt ze by se mi to nelibilo 😀

sisipetka
2. okt 2009

Bebel, ja uz toho mam plne zuby....aj ked na MD budem nieco pre nich robit, ale tyka sa to veci, ktore ma nastastie nebudu trapit v ramci pracovnych vztahov a pod ....
Drobi, ano chodili sme tam obaja - pacilo sa nam, aj ked to nieco stalo.....teraz sa uz nechystam, nasla som si vsetky poznamky a materialy, co sme vtedy dostali a prevetram troska mozgove bunky. Bolo to take odlahcene, cca 5 parov - aj sme sa nasmiali, hlavne ked sme obliekali a prebalovali babiky 😵

sisipetka
2. okt 2009

Roxy, ved prave...ten kyblik je sice pekny, ale mne sa zda zbytocny....my sme kupili uplne klasicku vanicku, do nej taku malu protismykovu vlozku a hotovo. Ono, keby som mala riesit uplne vsetky detaily, tak uz musim skladovat veci u susedy 😀

antoniab
2. okt 2009

ahoj babulky
tak konecne padla a je tu vikend tiez sa zajtra chystam kupit kociar tak dufam ze budem uspesna
urobila som zemlovku este chvilku a bude mnami mnam 😝

bebel link je fajn ale nezmeni moje pocity tiez mam obavy ci budem dobra mama ci mi nebude plac liest nanervy ci nebudem zbytocne hystericka a bojazliva proste budem mama ale pocit ze sa niekto kumne prituli ze bude namna gulat ockami prekrije vsetky obavy a aj tie posledne 3mesiace ktore nebudu nic moc a otom ze budem neprijemna by ti moj manzel vedel napisat roman lebo som ina uz cele tehu obzvlas som alergicka na chlapov a ich blbost 😀 😀

adros
2. okt 2009

baby, je mi luto, ze mate v robote take trampoty. U nas to zobrali v pohode, dokonca ratali s tym, ze ked som isla na PN, tak uz nenastupim. Jasne, aj teraz zcasu nacas riesim nejake veci cez net a telefon, ale uz sa to da, najhorsie to bolo pred takym mesiacom-dva. Hlavne sa nedajte vystresovat ostatnymi.

antoniab, budem drzat palce na nakupy a mimochodom na tej sedacke som bola uspesna aj a 🙂 🙂 🙂

a aby som nezabudla, len pripominam, ze v pondelok mam s Andy v TT stretko, tak ak by sa chcel niekto pridat... lebo zatial to vyzera na rande vo dvojici 😀 ale este verim, ze gucz sa vylieci a budeme aspon trojka 😉

sisipetka
2. okt 2009

adros, preco v dvojici? Kam odlozite bruska 😀

ives77
2. okt 2009

ahojte kočky,kedy sa vlastne vchádza do 7 mesiaca? ja mám s toho trochu hokej,
adros ja som s ex ešte neskončila v pondelok máme prvý súd a 14teho druhý jeeden je za výživné a druhý úprava návštev.

roxy_1
2. okt 2009

ives mam v albu takovou tabulku a tam si skrtam mesice,je tam popsane podle tt...jinak 7 mesic zacina 26tt+5

antoniab
2. okt 2009

adros tak to blahozelam mne ju baba zrovna dnes poslala lebo som urobila kiks a zadala som zli datum na prevode cele 2dni som bola nervna na banku co neurobila prevod a nakoniec tehotenska demencia otvorim oci a ja zadala prevod nie na september ale az oktober 😅 😀 😀 😀

adros
2. okt 2009

sisi, spravna poznamka 😀 😀 😀 takze vo stvorici 😀

ives, tak drzim palce, aby to dopadlo dobre

antoniab 😀 😀 😀 to sa stava 😉

ives77
2. okt 2009

jej super roxy dakujem konečne mám prehlad ,a aj tebe diky adros dúfam ,že nás nebudú donekonečna prekladať nemám chuť sa tam teraz chodiť rozčulovať ved ja len chcem aby ku nemu chodil nie od štvrtka ale od piatku kedže už chodí do školy a každý párny vikend ako aj pre tým nie že on si teraz zmyslel že nepárny len preto aby nebol s mojim terajším spolu-úbohé.

antoniab
2. okt 2009

adros no este ze som nato prisla 😀
jaj unas prsi no to je super

ja sa vytesujem z materskej a moja nadriadena bola nasrana ze tak skoro odchadzam ze sa jej to nehodi no ale managerka mi to tak krasne vypocitala presne ako som chcela a este jej to oznamila ona takze super tak nech nervy namieri nanu 😀 😀 sak ma tam nik neberie jak tehotnu ukazala som ze zvladnem seba zaprenie umna velike tak to kazdy vyuziva 😠 ale uz len 15 dni prace 🙂 🙂

baileysa
2. okt 2009

ahojky 🙂

gratulujem k dobrym vysledkom 🙂

a do najblizsich svadieb prajem pevne nervy, treba si ten den uzit, lebo taaaaaak rychlo prefrci 😅 🙂

chorobkam je dufam uz lepsie, mne sa podarilo vcera si tak nestastne narazit nohu, ze mam trochen problem chodit, ale gretka to nechce pochopit 😠 😀

uzivajte si baby tehu, lebo porodom to iba zacne 😅 😉

ja na porod uz teraz spominam v celkom dobrom, rodila som prirodzene, aj teraz by som tak chcela, iba na zasivanie som si dala nieco pichnut, nech to necitim 😝 ale prvy tyzden po porode som nanho nemohla ani pomysliet 😅 ze nikdy viac, aj ked deti som chcela viac 😀 ale teraz uz v pohode, zena na to fakt akosi zabudne , ak to nie je nejaky specialne komplikovany porod 😉

baileysa
2. okt 2009

roxy, konecne som kuk bruskate fotky z dovolenky, parada, budete mat krasnu spomienku 🙂

a vsetkym bliziacim sa dovolenkackam, dadulka, bebel, este niekto? prajem krasnu dovolenku 🙂

gucz
2. okt 2009

ahojte, hlási sa Vám maród
ja som už druhý deň takmer bez hlasu zachrípnutá + k tomu brutál nádcha, včera som bola u lekárky, dostala som antibiotiká a kalciový sirup, už druhý deň len ležím. Nad ránom aj ráno som sa dusila vc záchvate kašľa, pomohlo mi až stáť v otvorenom okne na studenom vzduchu, bolo to strašné, som si už myslela, že sa znova nenadýchnem. Ale miminko vyzerá v pohode, veselo si kopká, a aj Laurinke je už lepšie.

roxy ja si bruško odmeriam neskôr, teraz nie som v stave hľadať meter, len som sem odbehla kým sa mi chladí čajík.
adros ak by sa mi zázračne polepšilo do pondelka, tak dám vedieť do ip a určite sa stretneme

baileysa
2. okt 2009

guzc, liec sa, nech ti rychlo prejde, to mas laryngitidu?

antoniab
2. okt 2009

gucz prajem skore uzdravenie vobec nezavidim ☹ davajte na seba pozor 😉

gucz
2. okt 2009

baileysa áno laryngitídu, najprv to mala malá, už sa doliečuje a teraz ja. Ja to mávam už od detstva. No idem zasa zaľahnúť, majte sa krásne 🙂

olienka12
2. okt 2009

gucz drzte sa skore uzdravenie prajem 😉

ives77
2. okt 2009

gutz skoro sa vylieč a aj všetky ostatné chorôbky 😔 ja sa divim,že som ok nakolko aj Filipko je marod a je v celku rád,že nemusel do školy 😅

olienka12
2. okt 2009

ozaj dnes mam za sebou interne vysetrenie.... ani som tam nemusela ist ale rovno si vsetko sama napisat 🙂) len to ekg by som si nenatocila🙂)) ale nakreslit by som mohla hehe v papieroch mam napisane len to,co som mu povedala 🙂))

ives77
2. okt 2009

čo je to dneska za den kde ste zase všetky? 😒

olienka12
2. okt 2009

http://www.prebabo.sk/Kombinovane/CANDIDA/flypa... pre tie, co chcu hlboky kociarik na zaciatok 🙂

ives piatok zacina vikend 🙂)

ives77
2. okt 2009

ved hej lenže ja sa nudím ☹
ozaj mám otázku na telo,dokedy môžme robiť postelné scény? V prvom tehu som od 4mesiaca až do konca nemohla tak neviem nože sa vyjarite tie čo ste tým už prešli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre