Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
10. okt 2009

tak kam ste sa podeli?
Asi obedujete cooo? 😉 Tak dobru chut!

janka1
10. okt 2009

ja som uz tuuu 😉

obedovala som a tak zvlastne , ze SAMA 😨 taky nezvyk 😀

eva3107
10. okt 2009

Tak ja som sa napapala v praci... 🙂
A co si mala dobreho?

janka1
10. okt 2009

robila som si cestoviny s tuniakom a zeleninkou 😝 😝 😝

adros
10. okt 2009

aj my uz sme po obediku, muzik spravil kuracie rizotko 🙂

akurat pozerame dokument na STV o kostole, v ktorom sme sa brali 🙂

janka1
10. okt 2009

hodila som foto do albumu , ale je to len z mobilu , zajtra urobim lepsie s fotakom 😉

adros
10. okt 2009

jeeeeej, janka ake krasne bruseno, a ako ho mas posunute dolu. Ja mam od zaciatku brucho gulate od prs dolu...

roxy_1
10. okt 2009

janka krasne brisko a fotecky 😵 no maly bude frajer v tech dupackach 😉

ted mi volala tatova manzelka ze by nam radi ten kocarek koupili,takze penizky ktere jsem mela na nej pripravene uvalim za dalsi jine vecicky jako je lehatko,kamaradka mi rikala ze je to jeji nejlepsi pomocnik 🙂

jinak ja do ted uklizela jeste peru druhou pracku a pak jeste povytirat podlahu a je to.pred chvilkou jsem si udelala velmi rychly obidek,ryze se syrovou omackou a lososem,takze taky bastim sama,mm je na stavbe a tam mu vari moje mama 🙂
premyslim co podnikneme vecer 🙂

roxy_1
10. okt 2009

juuu janka a hezka fotecka v profilu.... 😵

janka1
10. okt 2009

dakujem zienky 😉

ako posunute dolu?

roxy_1
10. okt 2009

adros me prijde ze ja jej mam taky nejak dole

janka me prijde ze nektere maminky maji brisko hned pod prsama nahore a ja jej mam jaksi nize,ale asi je to u kazde jinaci... 🙂 tak mozna adros jej ma tak jak my zase ne 😀

janka1
10. okt 2009

roxy tak to je supeeer, ze kocik vam kupia 😉 supeer aspo ako pises tie peniazky das inam 😵

roxy_1
10. okt 2009

janka no prave,jsem rada,takze za to nakoupim dalsi jine potrebne veci,postylku a kosik na spani mi zase zajistuje tchyne takze me uz toho moc nezbyva,napada me akorat monitor dechu a lehatko... 🙂

tak jdu dovytirat,povesit pracku a vezmu psika a pujdu za mmoji drahou polovickou.....
zatim krasny zbytek soboty 🙂 😉

janka1
10. okt 2009

aj tebe roxy 😉

miroslava89
10. okt 2009

ahojte..jeminenky vam sa to uz krati..ten cas tak rychlo leti🙂preletela som vase albumceky(neviem ci vsetky ale asi vecsinu) a uz mate krasne velke bruska🙂

janka1
10. okt 2009

ahojky mirka , tak ako? co noveho , ako sa citis, ako prebieha tehu?

miroslava89
10. okt 2009

janka ahoj...teraz som si odlezala tyzden v nemocnici.. nezregeneroval sa mi dostatocne krcok maternice-takze s nim budeme mat zas problemy, mam trochu vyssi tlak ale beriem lieky tak snad sa to zlepsi..
babatko nam rastie v patok sme zistili ze bije uz aj srdiecko🙂

janka1
10. okt 2009

blahozelam k srdiecko 😵
tak to ma mrzi , ze opat ten krcok a co ten tlak 😨 moja to mas z coho 😢

miroslava89
10. okt 2009

dakujem..
a tlak netusim.. doktori hovoria ze mozno "len" strachu,horsie bude ked bude problem niekde inde , tento tyzden idem na kardiologicke a interne vysetrenia tak uvidim ci je vsetko tak ako ma byt..

antoniab
10. okt 2009

mirka aj ja blahozelam k srdiecku a drzim palecky aby vsetko bolo ok 😵
pridala som brusko neni aktualne ale tak tyzden stare 😀 a uz mame vanicku na kociarik dnes volali tak sme prenu boli ostatne bude v utorok 🙂

janka1
10. okt 2009

no kde ste kocice 😉

antonia pekne brusenko 😵 aj vanicka 🙂 viem ako sa jej vytesujes 😀 lebo ja sa tesim kazdej malickosti, ale aj velke veci ked kupime 😵 😵 😵

gucz
10. okt 2009

ahojček janka ja som akurát nakúkla 🙂 , ale mám toho za celý deň dosť, tak sa asi pôjdem natiahnuť k telke.
Celý deň sa mi chce spať z tohto počasia, tak keď malinká konečne zaspala, tak to musím využiť 🙂

antoniab vanička vyzerá dobre 😉

janka1
10. okt 2009

gucz len chod , oddychni si aj ked dnes v tv nic poriadne nedavaju 😒 jedine ten fotbal , ale to ja velmi nemusim 😖

gucz
10. okt 2009

janka ja si pustím nejaký náučný kanál (viasat, alebo discovery... alebo niečo podobné), lebo ani mňa ten futbal vôbec nebaví. MM je na nočnej, tak si môžem pozerať čo chcem 🙂 . No i tak rátam s tým, že po deviatej pôjdem hajať, lebo Laurika posledné dni vstáva stráááášne skoro, tak nech sa trochu vyspím

gucz
10. okt 2009

Tak keby dačo tak dobrú noc, papa

janka1
10. okt 2009

dobruuu 😉

andykca
10. okt 2009

ahojte babule....tak sme doma z vyletu....rano som obehla lidl v hc a potom v ziari nad hronom....sade vypredane uteraky ale aspon som si ukoristila tie body a dva kompletiky (soooooom neodolala) jeden zlty a druhy modry...kraasne xi

pekne fotecky babenky bruskate 🙂 a janka pekna profilova fiha

mirka tak drzim paste aby setko bolo len a len oki...

a mozem potvrdit lebo som videla nazivo: adros naozaj ide brusko odhora a mne tieeez ide odspodu akokeby 😉

anett1
10. okt 2009

ahojte. Chcela by som sa vás opýtať či ste niektorá nebola na ultrazvuku a koľko vám váži vaše bábetko.

roxy_1
10. okt 2009

anett naposledy psala petronelka je tak jako ty a maly ma 1200gramu,jinak je takova tabulka podle ktere by se zhruba dalo rict jak je miminko velike a kolik vazi.hodim tu tabulku do sveho alba aby jsi mela predstavu,kdyztak si ji zkopiruj.... 😉

roxy_1
10. okt 2009

janka ty jsi zmenila barvu vlasu??protoze i hneda na tobe vypada moc dobre 🙂

mirka mrzi me ze vas zase zlobi ten krcek snad se s tim da neco delat a pak ten vysoky tlak...zrovna ty co sis vsechno musela projit musis zase mit nejake prekazky.ani nevis jak bych si prala aby vam to tentokrat vyslo a dotahli jste to do stastneho konce 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre