Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
30. okt 2009

Dobre ranko kocky,
vdaka za rady pri tom kresielku do 18 kg. Musim popozerat na nete, bo tie velmi farebne mi akosi nesadnu - v tomto mi vyhovuju neutralne farby a take pritulne makke materialy 😉 Ale hadam nieco vymyslim.
Lopezka, neboj dohodneme...ked budem mat chut sa prejst, pojdem pozriet ordinacne hodiny a potom sa dohodneme, ok 😵
Evka, tak pekny posledny den zelam 😎

olienka12
30. okt 2009

Dobre raano dnes poslednyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

olienka12
30. okt 2009

Evi sa zastavim po priprave na trdelnik, zavolam Ti ci vies vybehnut von 😀

bebel
30. okt 2009

Ahojte,
vibrujúce lehátko FP máme aj my...osvedčilo sa mi pri Brunovi.
A pri Brunovi sme mali Nanny a teraz som kúpila Angelcare z 2.ruky 🙂
Používali sme to tak do 8 mesiacov,potom už sa príliš presúval a staval v postieľke.

Poznám aj ja 1 dokonca lekársku rodinu vTN, čo im dieťa zomrelo na SIDS.
Keď už k tomu dôjde.....nepomôže ani to, že sú hneď k dispo lekári.

sisipetka
30. okt 2009

No ja idem dnes doriesit ten Angel care z druhej ruky, so zarukou do 02/2011 - takze ked bude i vizualne v poriadku, tak kupujem a usetrim 80 € a mozem preinvestovat pri lehatku 😉

olienka12
30. okt 2009

sisi tak drzim prsty, inak v UK su ovela lacnejsie tie monitory, tak ak mate znamych, co Vam ich tam vedia kupit, oplati sa to urcite

eva3107
30. okt 2009

Okii moja budem sa tesit...len mi zavolaj 😅 ..Pojdem si mozno kupit aj jaaa 😀

Sisi este sa chcem opytat kolko muffinov urobis z toho cesta? 😉

ivv
30. okt 2009

ahojte zienky 🙂 zdravim aj brusenka 😵

dnes v noci sa mi definitivne potvrdilo, ze aj ja mam tych poslickov.. zobudla som sa na divny tlak s tym, ze brucho som mala ako skalu.. tvralo to asi 10 min tym sa to dalo do normalu.. doteraz ma totiz presviedcali ze to sa male otaca.. ale ee toto je uplne o inom.

ak kupujete ten monitor z druhej ruky, tak vas vyjde na kolko?
rozmyslam, ze zoberiem ten so zlavou z dovery, ten by ma mal vyjst do 100€. nie zla cena, ze?

eva3107
30. okt 2009

Lenka moj muzicek by mohol kupit , ked je uz tam , len ja by som chcela monitor dychu aj vysielacky v jednom viete mi niekto poradit znacku? ktoru dostanem aj v UK? Ja sa v tom absolutne nevyznam a hlavne aka je dobra cena... 🙂

ives77
30. okt 2009

ahojte kočky tak mne sa včera poobede nedarilo prihlásiť na MD nechápem prečo,bedte také dobrá hociktorá ktorá už máte ten recept od zazalienky na muffiny poslali by ste ho aj mne do IP dakujem,mi ich totižto všetci zbožnujeme 😀

olienka12
30. okt 2009

Evi ked budem doma poslem ti linky co som si ja chcela kupit, ale kedze budem mat z Unionu, tak zbytocne kupovat

eva3107
30. okt 2009

A budes mat od nich pozicany? Budes za to platit? 😕 ..To jeee dobreee..

eva3107
30. okt 2009

Ivess posielala som ti 😉 ..inak uz zacinam byt nervozna som zvedava kedy pride seeef...ma prist na deviatu noo zatial tu nie je.. 😕

olienka12
30. okt 2009

Evi na pol roka zadara, potom ked si budem chciet este nechat je tam nejaky poplatok 😉

sisipetka
30. okt 2009

Evka, no urobila som jeden a pol plecha - co je okolo 18 muffinov - ono dost nakypia, tak davam do formy menej cesta, aby nekvitli ako tulipany 😀
Ivv - ja chcem kupit z druhej ruky Angel Care 410 aj s vysielackami (cena okolo 170 €) a pani predava za 90 €, co si myslim aj vzhladom na zarucnu dobu, dobra cena. Este som nikdy nic nekupovala z druhej ruky...tak uvidim. Na nete su rozne ceny aj s darcekmi ako kose na plienky a pod. Ale kedze kos mame, tak ma nikto zatial neoslovil za tu cenu...

olienka12
30. okt 2009

Evi ja ti poslem UK linky co mam doma poukladane v zalozkach, ja som chcela aby mi svagrina poslala, tak som pozerala

nedockava4
30. okt 2009

dobre ranko, tehulky....tak ja som vyspinkana ako male babätko a myslim, ze aj nasa malinka je spokojna...dnes jej dokonca nevadila ziadna moja poloha v posteli 🙂
Ja idem o chvilocku do banky pre vyplatnu pasku a odovzdat papier s PN tiez vyzdvihnut stravne listky...hm, super, som doma na PN a oni mi este aj stravaky davaju 🙂

ivv
30. okt 2009

Peti, tak to je potom dobra cena.. a mas ten pristroj aspon zabehnuty a overeny 🙂

olienka12
30. okt 2009

Evi napriklad jedna z nich tuto si pamatam http://www.mothercare.com/Angelcare-Digital-Sou...

sisipetka
30. okt 2009

Ivv, ved podam hlasenie, ze ako to dopadlo.... a inac hladala som to klasicky cez google vyhladavac a hodilo mi tuto stranku: http://deti.bazos.sk/baby/ - tak skus omrknut

olienka12
30. okt 2009

http://www.mothercare.com/Fisher-Price-Sounds-L... ja si davam uz len toto doniest 😉

eva3107
30. okt 2009

Lenka a to je monitor dychu aj vysielacky? Ved potom je to perfektna cenaaa 😕 Az sa mi verit nechce!

nedockava4
30. okt 2009

juj, tu sa riesia monitory dychu, tak ja teda idem...pekny dnik 😵

olienka12
30. okt 2009

Ano je to monitor plus vysielacka, bez vysielacky stoji tusim 49libier

olienka12
30. okt 2009

TAk 59,90 stoji bez vysielacky

eva3107
30. okt 2009

To je perfektna cenaa...a nevies da sa to kupit iba cez net , alebo aj v kamennom obchode? 🙂

olienka12
30. okt 2009

no neviem aka cena bude v mothercare v obchode, ale maju celkom rozsirenu siet obchodov, tak nech skusi najst nejaky tam u nich.. Popripade, si to vie na obchod objednat, keby nemali na predajni 🙂

No ja sa idem balit idem na tu pripravu, predtym vyzdvihnut oriflame 🙂) papa zatial

roxy_1
30. okt 2009

Ahojky tehulky 🙂

dnes mam happy day nebot uvidim naseho pernicka 😀 uz se moc tesim,jsme objednani na 12:45 poprosim zda mi mohli zapnout i 3D aby jsme meli i my konecne fotecku oblicejicku,minule se nam schoval do placenty 😅

gucz ja si taky myslim ze nanny bohate staci,jsem spokojena ze uz jej mam 🙂

bebel tomu moc nerozumim,ze kdyz je po ruce doktor ze to uz miminku nepomuze?ja myslela ze jej staci probrat?

sisi to ti ta pani prodava za moc hezkou cenu zvlast ten monitor soucasne s chuvickou je drazsi a jak rikas aspon za usetrene eura koupis lehatko 🙂

eva3107
30. okt 2009

http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=... nasla som to dokonca za 70 libier 😕 😅

roxy_1
30. okt 2009

eva a snad ti velky boss nic nerekne kdyz uvidi brisko,a jestli ano tak je to k...t 🙂 pardon za vyraz 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre