Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
10. nov 2009

no adros mi nieco hovor....mojej mamine sa zuby rozpadavaju takze sa bojim ako ty 😖 😅
esteze mna tie problemy zatial obisli..fu...xi

boooze moj pes si schovava zradlo po byte....hrozne 😀 😀

zazalienka
10. nov 2009

babule aj Vám sa niekey tak ťažko dýcha? ja mám pocit že mi niekto sedí na prsiach, fučím, dychčím, nejak divne mi je.. veď nevládzem ani upratovať..

adros
10. nov 2009

andy, tvoj pes je velmi inteligentny. 🙂 je mu jasne, ze ked bude Patrik na svete, nebudes mat na neho tolko casu, tak sa boji, ze mu zabudnes dat zrat, tak si robi tajne zasoby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andykca
10. nov 2009

zazalienka nooo az taky problemos nemam...ale ked upratujem tak nevladzem tiez...hmm

adros nooo to ak az taka inteligentna tak by si mohla davat zrat aj sama hehe.....to by sa mi celkom aj pacilo 🙂 xi

adros
10. nov 2009

andy, nooo, to by sa pacilo asi kazdemu 😀 😀 😀

baby, help. Spravila sa mi v ustach afta ☹ co s tym. V lekarni som si pytala Tamtum Verde, lebo to kedysi uzival MM, ale lekarnicka mi povedala, ze v tretom trimestri nie je vhodne ☹ a dala mi Aloe Vera. Ja som si to pozerala na nete, a vsade pisu, ze Aloe tiez nie je vhodne v tehu 😠 a teraz babo rad...

andykca
10. nov 2009

adros pokial to asi nebudes pit alebo jest tak by sa ti nemalo nic stat...ale neviem...aj ja som sa docitala ze sa aloe nemoze v tehu 😒

adros
10. nov 2009

andy, skusim si dalej vyplachovat usta s Listerinom a uvidim, mozno to pomoze

andykca
10. nov 2009

citam ze celaskon ked si na to supnes tak by to malo zabrat......ale listerin je dobra vec to pouzivam aj ja 🙂

zazalienka
10. nov 2009

myslíš tú ústnu vodu čo mi umrtví chrup a nemôžem dve minúty nadávať?? tak tú máme aj my.. to je ozaj výbuch..

adros
10. nov 2009

zazalienka, presne ta voda 😀 😀 😀 ale ked si na to zvyknes, tak je to v pohode. Podobne ako s pastou Paradontax, ked som ju prvykrat dala, tak mi az zle zostalo z tej slanej chuti a teraz mi to vobec nepride slane 😉

zazalienka
10. nov 2009

no ten parodontax ma napína.. zničila som si moju drahú kefku, a zuby mi aj tak krvácajú ďalej.. som zvedavá čo zajtra povie zubník..
ja som dnes slamená vdova až do rána, môj išiel ráno do roboty no a nestíha sa ani zastaviť doma a už robia na letisku.. a môjho hnusného švagra netrápi že manžo má dnes narodky.. asi ho zbijem..

adros
10. nov 2009

jaaaj, zazalienka, to ma mrzi. Asi si si dnesok inak predstavovala ☹ ale neboj, poriadne to oslavte cez vikend

zazalienka
10. nov 2009

no veď to.. aaale čo, o 3 týždne mám ja 35 a prvé výročie svadby, tak to zapijeme ovocným čajom s medom🙂

andykca
10. nov 2009

noo mna z toho parodontaxu tiez napinalo...pouzivam teraz lacalut to je fajnova zubna pasta aspon podla mna 🙂

zazalienka nooo tak to ma tvoj perfektne narodky fakt.....inac to mas dobre ze narodky a vyrocie aspon nikdy na vyrocie nezabudnes 😉 tak a troska sampana by si mohla...ja som si minule dala glg, dva a uz som mala tazke telo a bola som opita hehe

zazalienka
10. nov 2009

vieš čo, ja som si včera otvorila nealko bažanta, mala som hroznú chuť na pivo, no a motala sa mi hlava.. zaspala som jak poleno.. my sme mali o pol tretej sobáš a o štvrtej som mala narodky... veď už to začínam pre istotu pripomínať..

liwka
10. nov 2009

awoj, babule, tak ja som sa tak namotala na ten napad s kadernickou, ze som k nej nakoniec zasla. ostrihala ma sice inak, ako som si to predstavovala, ale priatel pochvalil 🙂 . tak som spokojna

andykca
10. nov 2009

liwka ty si ale cislo 🙂 xi.....no mne mala prist dnes ostrihat vlasy kamoska a neprisla ☹ uz mam hrivu jak kon booze

zaza nooo to sa len hovori ze nealko ale nejake stopy alkoholu tam su hehe.....inac ja ked mam chut na pivco tak si supnem aj alko pivco aspon sa mi ulavi na zaludku 🙂

adros
10. nov 2009

liwka, no toto... sak budes na stretku za herecku 🙂

jajita
10. nov 2009

opet ahoj, tak konecne doma, osprchovana, najezena spokojena. Jeste by bylo fajn kdyby byl uz aspon patek.
diky za info holky ohledne toho 3D. 🙂

liwka
10. nov 2009

neviem, ci za herecku, ale konecne budem normalne vyzerat 😉
ale pobavila ma teta kadernicka, pytala sa ma, ci ma uz omrzeli dlhe vlasy (som mala do pol chrbta). povedala som, ze sa nam narodi babo a uz na ne nebudem mat cas a ona s udivom "a kde mate brucho?" pobavilo ma to 😀

andykca
10. nov 2009

noo liwka tebe to brusenko fakt ledva vidno 😉 ale neboj krpec to isto dobehne xi

jajita nemas zaco 😉

liwka
10. nov 2009

andy- nastastie babo je take, ako ma byt (podrobnejsie hodnoty budem vediet v pondelok po 3D), no ja sa mnohokrat citim, ako vraskavec ozrutny. si neviem predstavit, ako to bude neskor. 😒

bebel
10. nov 2009

Ah 🙂 ojte,
stretko v Husi je za nami.
2 fotočky sú v albume januárovky 2010.
Ja som sa urvala a dala si kapustnicu a mám teraz riadnu žáhu z toho.... 😖
Dnes som mala stretkový maratón .
Najprv usg...tak Bibiana sa mi otočila prdelkou dole a váži 1711g 😎 , takže jej je dosť. Vysadím už zrejme výživové doplnkové preparáty.😅
Hneď som po stretku s babami volala tej svojej kamoške, čo spolu silvestrujeme na chate...tá ma uzemnila, že ak sa neotočí do 36 tt späť ako bola....tak ma 6.januára objedná a urobí mi plánovanú sekciu v Považskej a dá mi celkovú anestézu, lebo v TN druhorodičky rodia deti KP prirodzenou cestou.
Ešte ma uistila, že ak by mi do toho 6. januára odtiekla voda vybaví mi u kamošky na Antolskej sekciu tiež.
Takže uvidíme ako to nakoniec vypáli. 🤐

Stretko bolo fajn, i keď ja som dnes mala nejakú slinu a pomaly som nikho nepustila k slovu...sryyyyyyyyyyy.
S nickami a ozajstnými menami som doteraz mala trošku chaos, dnes už viem presne priradiť Who is who 😝
Snáď zorganizujeme ešte niečo na vianočných trhoch...ale už bez Sisipteky, na ktorú budeme myslieť.
🙂 To bude asi 1.decembrové "januárovčiatko" 😉

Potom som frčala pre krpca do škôlky a odovudala ho tatinovi.
A ešte šla za kamoškou na čokinu a čaj , ktorá je tiež v očakávaní a už ani nedúfala...prišlo to nejak nečakane.
A je z toho trošku vykoľajená, ale teší sa.

tinceska9
10. nov 2009

ahojte 😉
no bebel ako tak sledujem, tak mas energy na rozdavanie 😉 obdivujem ta
pekne fotecky...

lopezka
10. nov 2009

ahojte baby,
dnes sóm na vas stretkujuce myslela 😀 ale bohuzial, ta hodina mi nevyhovovala......tak snad inokedy 😀
fotky super, 3 z vas by som uz asi aj nazivo spoznala 😀 ....drobca uz poznam "lajf" a podla inych fotiek este aj sisipetku a bebel by som spoznala .....myslim 😝

od vcerajsku mam v pracu nastupkynu, tak pomaly zaucam, az sa mi z kecky pari 😀 😀 .......chvalabohu nemam taku smolu ako hanus a ta moja je celkom zlata a chapava, tak myslim ze sa coskoro zbavim svojej prace 😀 ...... akurat ze teraz vacsinu dna rozpravam, co nie je inokedy moja silna stranka 😠 😎 .... ja som inak ticha osobka 😀

vitajte nove tehulky 😀

pekny zvysok vecera prajem, o chvilku zacina ordinacia, tak idem pozerat 😀

roxy_1
10. nov 2009

Ahoj holky

bebel suprove fotky vsem vam to tam mooooc slusi,poznala bych tam urcite tebe a sisipetku,mozna i katku.... 🙂

jajita ja byla na 3D v 31tt kdyz jsme sli na kontrolni UZV tak jsem dr. poprosila zda by mohla zapnout 3D a vyfotit nam maloucha a bez problemu nam jej ukazala a vyfotila 🙂 byt tebou tak za zkousku nic nedas 😉

antoniab skvele zpravy 🙂

jdu odpocivat dojela jsem domu pred chvili a docitala vas.... 🙂

minix
10. nov 2009

ahojte, my sm takisto po poradni, dnes sme 29 plus 4, ale dievka nam nejak mega narastla, dnes vazila 1770g a je na svoj vek o tyzden vacsia, takze 30 plus 5, no uvidime, kam sa dostaneme, a to som si zelala male babo..... a vidite, ani nepapkame ziadne preparaty, nic, ziadne umele vitaminy. a priberame ako z vody.

zatial hlasim navyse 8 kg.

Pekne fotecky zo stretka.🙂))) nabuduce aj so mnou. 🙂 teda dufam.

nedockava4
10. nov 2009

BA....kraaasne ste...wow...a aj Miska je zlatucka :o)

ivv
10. nov 2009

ahojte dievcata,
stretko bolo super 🙂 urcite by sme mali zopakovat 😵

ja som cestou z avionu este skocila do kiky a kupila som hniezdo do postielky, kupila 300g pecenych gastanov a veselo som si ich cestou v zapche lupala.. nechcem vidiet ten bordel, co som nechala na sedacke.. 😀

a rozbalila som kocik a som z neho nadsena! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre