Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janurka
30. dec 2009

ives gratulujem...
oli drž sa ...
a weronyca počula som že tesne pred porodom cca 2dni su ženy brutal nervozne a nevedia čo so sebou... tak možno je to ono... ale či je to pravda tak to ozaj neviem...

evca35
30. dec 2009

ahojte,
tehulky držte sa, novej maminke gratulujem.

a niečo pre nás ostatné 🙂
http://www.najmama.sk/clanok/223869/deti-narode... aj s horoskopom pre detičky.

liwka
30. dec 2009

ahoj, hlasim sa len tak napochytro, mam na navsteve svokru a svagrinu, budu tu do soboty, tak sem chodim nanajvys rychlo citat.
sme v poriadku, no podla mojho vnutorneho pocitu a bolesti na miestach, co som doteraz netusila, ze mozu boliet 😀 , vas asi mnohe nechtiac predbehnem.
priebezne sem dobieham a sledujem, co sa deje, ives a Tomaskovi gratulujem a ze sa k nam dnes prida aj Danielko, je super. aspon budu silvestrovat s maminou spolu- oli, drzim palceky 😉
drzte sa, bruska, myslim na vas

antoniab
30. dec 2009

evca super horoskop to aby som si obalila nervy lebo deti roku 2010 budu hyperaktivne aj ked moja mala to naznacuje uz svojou aktivitou v brusku 😀 😀 😀

lopezka
30. dec 2009

ahojte babulky,
tak my mame za sebou ultrazvuk .......uz tej nasej ani nemozem hovorit, ze krpata 😀 😀 😀 vraj uz ma 3650 g 😠 😎 a nanmiesto 37+5 mi to vychadza 39+1

o chvilku idem na tu prednasku o epi, tak dufam, ze ju nezrusili 😎

oli moooc drzim palceky, nech to prebieha tak ako ma byt, a nech je to kedykolvek, hlavne nech ste v poriadku 😉

nedockava, aj mne nasli streptokoka .....vraj to len pri porode pustia infuzku a bude to OK 😀

olienka12
30. dec 2009

Tak sme na svete Daniel 2600g a 48cm detaily neskor 😉

gucz
30. dec 2009

jéééééé gratulujem, akurát som nakúkla a takáto krásna správička 🙂

liwka
30. dec 2009

oli, ja som cakala tuto spravu tak nanajvys vecer, ste sikulkovi. zo srdiecka gratulujem 😀

dadulka2000
30. dec 2009

ahojte,....
juuuj ako sa nam to rozbieha.
🙂
ives a olie, moc vam blahozelam a chlapcekom prajem vela, vela zdravicka a maminkam rychle zotavenie. (baby ved vy ste mali terminy okolo mna,.... to fakt ideme uz rodit???? 😀 )

prave som dokuchtila vyprazany karfiol a zem. pyre, tak sa idem nadlabnut a dat malu spat. chcem si v klude skusit spravit pedikuru - no len ci sa mi to este podari.
haha

😀

evca35
30. dec 2009

gratulujem k danielovi !!!!!! 🙂 to bola rýchlosť.

zazalienka
30. dec 2009

ives, olienka, super správy.. gratulujeme k bábätkám, nech sú len zdravé a spokojné, všetko ostatné sa dá zvládnuť..
olienka, fiha, tak to teda bolo rýchle... sa nám to tu rozrodilo nejak.. dúfam že my ostatné vydržíme, nech má téma januárovky nejaký zmysel 🙂

adros
30. dec 2009

oli, to bola teda rychlost. Obrovska gratulacia, drzte sa a prajem rychle zotavenie

k.a.t.k.a.
30. dec 2009

ahojte 🙂
Ives Olienka gratulujem 😎

ja do 10teho musim vydrzat kvoli dovolenke lekarovej a najneskor do 20teho porodit nech mam kozorozca 😅 , vodnara nechcem 😀

weronyca
30. dec 2009

Oli srdecna gratulacia.. nech ste obaja zdravucky

katka22r
30. dec 2009

olii vau to bolo fakt rychle potom popis ci bola sekcia alebo ako hej?super este raz blahozelam a vela vela zdravicka vam obom 🙂

katka22r
30. dec 2009

kocky ako sa vy citite?ja neviem posledne dva dni akokeby som ani nebola tehotna az vtedy si to uvedomim ked ma mala kope niekto sa ma opyta ako sa citis a nebojis sa porodu a ja ze nie...ja to nechapem,ale mozno to je preto ze neviem co ma caka,alebo viem ale este som to nezazila...ale na babenko sa moc tesim...mm isiel akurat kupit kociar aj postielku do polska....ja som si netrufala tak ist tak isiel on...skoro nie? 😀

roxy_1
30. dec 2009

oli to byla rychlovka....velka gratulace hlavne brzke zotaveni tobe i malemu Danielkovi 😵 😵 😵

weronyca
30. dec 2009

Katka ja uz som tu vcera spominala ze sa ani necitim akovtehu. Az na vecer ked sa mi zle dycha. Az ma to desi ci sme ok. Maly sa len obcas pohne,asi spinka. Dnes mi je ale nejak cudne asi ty pocasim. Len by som plakala ani z postele sa mi nechce ledva som spravila obed.

Kocky tesim sa s vami za kazde jedno narodene babatko. Ale naopak pri kazdej jednej sprave o novo narodenom je mi clivo, ze ja este svoje nemam. Este 18dni do terminu. Strasneeee. Pomaly vsetky co mate termin priblizne ako ja sa uz mozte tesit z drobcekov.

katka22r
30. dec 2009

Noo tak ja som vcerajsie prispevky ani necitala,...noo tak aj ja uz zavidim maminkam a ja tiez este stale nic a dr.iba davaju nadeje ze uz uz a furt nic 😒 😀

antoniab
30. dec 2009

oli jej blahozelam nech ste zdravy a mas bez problemov mliecko 😉

plivit
30. dec 2009

Pekný deň prajem všetkým maminám
ives a olienka srdečne blahoželám k babätkám držte sa nech ste všetci zdraví 😉

andykca
30. dec 2009

oli ty herecka 🙂 si to rychlo zvladla....xi....zelam vela zdravicka a mliecka

adros vysledky su OK...chvaaaaaaaaaaaaaalabohu....dozvedela som sa ich az po nieco 15hodky...najskor vysledky neboli, potom aj boli ale mali surny prijem...no a nakonieco som cakala na linke bo zapinali PC....hehe....hrozne ale hlavne ze je to v pohodke 🙂

liwi tak pekne sviatkuj aj s rodinkou 😉

janqa24
30. dec 2009

ives, oli, gratulujem k syncekom!!! 😵 😵 😵 sikovne ste 🙂

ja cakam kazdu chvilu a nic 😒 odkedy ma v sobotu prepustili z nemocnice, odchadza mi hlienova zatka, myslela som, ze odide naraz a ona mrcha odchadza uz treti den 😠 som zvedava, kedy to pride......sranda by bola, keby mi praskla voda pri otvarani sampusu zajtra o polnoci 😀 😀 😀

adros
30. dec 2009

andy, mam z vas velikuuuuu radost, tak aspon nejake dobre spravy ohladne tvojich vysledkov. Takze na poradnu ides az toho 7.1.?

janqa, no to by bola sranda 🙂 to by u vas netieklo sampanske ale plodovka 😀 😀 😀 😀 😀

krpuch
30. dec 2009

ahojte...tak ja mam dnes cudny den...vracanie a hnacka ani neviem z coho...niekde som citala, ze hnacka byva casto pred porodom, lebo organizmus sa nan pripravuje. aj sme dnes mali trochu strach, lebo drobec sa dlhsie nehybal, tak sme sa ho snazili zobudit...mozno tym budenim vznikla hnacka a vracanie..ked mi drobec pucil zaludok a creva.. 😒
inak, gratulujem aj ja k babatkam...ja uz zacinam mat poriadny strach z porodu.

janqa24
30. dec 2009

adros, tak aspon by to uz bolo v novom roku a aspon Silvester by som oslavila doma, ked uz Stedry den som stravila v nemocnici 😒
ozaj, ty mas rovnaky termin ako ja, necitis nic nezvycajne? nijaky poslickovia, odchod zatky alebo syndrom hniezdenia? 🙂

liwka
30. dec 2009

janqa, co je to ten syndrom hniezdenia? prip. ako sa to prejavuje? pocujem to prvykrat... 😲

weronyca
30. dec 2009

krpuch neblbni aspon ty..to naozaj vsetky tie co mate termin priblizne ako ja ,chcete rodit este tento rok?? 😠

adros
30. dec 2009

janqa, ja som asi pred tyzndom mala cvicne kontrakcie asi hodku a pol, ale to je asi tak vsetko. Brusko mi sice takmer nonstop tvrdne, krize bolia, picha pri lopatkach, obcas sa dostavia krce do podbruska, ale to je vsetko. Brucho mam stale vysoko, dostatok plodovky, zatvorena branka, krcok 1,5 cm vyse mesiaca. Takze tento tyzden to nebude. V pondelok ma caka kontrola a uvidime co dalej. V nedelu skusime ist s drahym na prechadzku, potom si dam teply kupel a nechame sa prekvapit 🙂

liwka
30. dec 2009

Adri a po kupeli si spravte romanticky vecer 😀 ved uz teraz by nehrozil predcasny porod 😉 budem drzat palceky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre