Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dzobko
18. máj 2010

antoniab, ono to zalezi aj od obvodu bruska, my sme presli na plienky 4-9kg hned, ako sme mali 4kg...tie mensie sme uz nezapli ako sme chceli a precikavali sme ich 😉

olienka12
18. máj 2010

u nas tak isto ked mal danko 4kg presli sme na vacsie a teraz som asi urobila chybu,ze som kupila dalsie 4-9,ale tie do 18kg sa mi zdali obrovske,no neviem no :(

dzobko a uz prezradis odkial si? 😀

ketkous
18. máj 2010

Zaza,ze v romskej osade v Smizanoch 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀 To je blizko mojho mesta 😀 😀 to si este nevidela nedaleku obec Rudnany 😀 😀 sice tam uz ani koberce nemaju 😀 😀 tam maju klasika hlineno/zemitu podlahu 😀 😀
Babush diky za tip na plavecke potriebky 🙂
My tiez pouzivame plienky 3/6 kg,a to mame asi 6 kg a zda sa mi,ze su stale ok.
Oli zelam pokojnu noc...nas caka preockovanie az za mesiac.
Nooo ten hokej bol otrasnyyyyyyy 🙄 🙄 a nasa mala bola tiez dnes brutal nervozna len mrncala cely den 🤐 🤐 🤐

zazalienka
18. máj 2010

ketkous my sme na Košiarny briežok chodili na chatu, je tam nádherne.. a to bola vždy kultúra keď sme šli okolo.. ako prali na potoku a potom koberce sušili na plotoch..

antoniab
18. máj 2010

tak to je fajn nemame nikde otlacene a v okoli bruska fleku a fleku tak som zvedava kolko to vazime 😒
mam este v rezerve tak 3balenia no ale zas plienky sa nepokazia 😀 😀

ketkous
18. máj 2010

ano Zazi na Kosiarnom je super,chodime tam pravidelne na pivo 😀,predtym cez vikendy na bicykloch. je pravda,ze nasi tmavsi spoluobcania si davaju zalezat na cisteni kobercov...drhnu ich jak saleni 😀

olienka12
18. máj 2010

inak na 6 mesiacov by sme podla tabulky mali vazit 5,5kg a teraz uz mame 7,120 hehe dohana co nestihol v brusku 😉

dzobko
18. máj 2010

jej, ved to nie je tajomstvo...Stara Bystrica, obec nedaleko Cadce....u nas je ten jediny orloj v SR...ale nie som domorodec, aj ked som si uz zvykla a domorodci na nas...chvilu nas rozdychavali a niektori este aj teraz zhlboka dychaju 😀

dzobko
18. máj 2010

Olienka, teraz si ma zaskocila, ved aj my uz mame 7 kg ak nie viac.... 😕

zazalienka
18. máj 2010

ja pôjdem Miška odvážiť vo štvrtok na poradňu, odhad je okolo 8200 g (podľa mojej váhy) 😎

olienka12
18. máj 2010

dzobko ale to my 5,5 hehe na polrok by malo babo zdvojnasobit porodnu vahu my sme mali 2600🙂)) po schudnuti 2200 😀

olienka12
18. máj 2010

zaza ja som ho vazila rano a bolo na nasej 7500 na poradni 7140

zazalienka
18. máj 2010

no ja som ho aj minule vážila na mojej, vyrátalo mi to 7000 g a na poradni mal 7600.. preto si ja pripadám doma taká štíhla.. keď mám posratú váhu a váži menej🙂

gucz
18. máj 2010

božinku baby, pekných valibukov máte!!!! 🙂

zazalienka ty asi nemáš v prsiach mlieko, ale smotanu 😀 😀 😀

olienka12
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ja si stihla nepripadam ani nahodou ani keby vaha ukazovala 10kg menej 😀 😀

gucz
18. máj 2010

Leni nič si z toho nerob, ja by som mohla aj 20 kg darovať 🙂

zazalienka
18. máj 2010

Jaaaj Reni, aj mne to tak pripadá🙂 a vysoko tučnú smotanu🙂 😀 😀

dzobko
18. máj 2010

Aj tak, na polrok zdvojnasobit vahu a ten nas indian ju ma uz teraz...to preto je ten nas pedos taky vysmiaty a spokojnucky...porodna vaha 3450, po schudnuti 3240...

gucz
18. máj 2010

Zuzka nevadí, však keď sa budú chcieť v budúcnosti naši drobci spolu hojdať na hojdačke, tak k môjmu Miškovi posadíme Dedinho Tomáška a môžu sa hojdať 😀 😀 😀

olienka12
18. máj 2010

gutz ja 25 a potom budem spokojna 🙂))

olienka12
18. máj 2010

kurna ja furt ti ten nick dodrbem uz neviem jak sa ospravedlnit 😝

gucz
18. máj 2010

Lenka však si dajme spolu inzerát, možno by tie kilá niekto chcel ... ja darujem s radosťou 😎

dzobko
18. máj 2010

Jejda baby, aj mam presne opacny problem...ja nepriberiem ani keby som tavu dvojhrbu zozrala aj tym tukom...tak som sa tesila, pocas tehu som pribrala 20 kg...a co sa stalo po porode....dzobinko ma povodnu vahu, huraaaaaaaa pri vyske 170 vaha 55....vyzeram jak vykosteny komar 😀

gucz
18. máj 2010

V pohode neva..... však mi píš Rena a hotovo. Keď som sa sem išla zaregistrovať, tak všetky skratky môjho mena už boli obsadené..... 🙄

gucz
18. máj 2010

že vykostený komár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olienka12
18. máj 2010

dzobko tak ti teleportujem,kolko chces 🙂))
ja mam 168 pred 6rokmi som mala 55 tak dlho 60 -65 a potom som sa zacala liecit na stitku a hups za rok na 75 ☹ ☹ tak som zacinala tehu a skoncila na 100keeeee ☹ ☹ ☹ ☹ teraz mam 86 a desne ma to kaka☹

dzobko
18. máj 2010

Poznate toho pavuka, co vlastne ani nie je pavuk...zvykne sa mu hovorit hajzlovy...take malinkate okruhle brusko a 8 paliciek...tak to ked zbada moj muz, tak krici...mas tu dzobkovcaaaa

zazalienka
18. máj 2010

Aj ja mám v ponuke minimálne 5 kg na pôvodnú váhu a k tomu ešte aspoň 3 kg nad plán.. ale to je len divoká vízia... mám pocit že čo som dala teraz dole z váhy, tak to mi vypadali vlasy akurát..

inak dnes som sa taaaak namaškrtila.. som sa bola podstrihnúť a kaderníčka (býva oproti našim) kúpila v Hurghade apartmánový byt.. priamo v centre a prenajíma ho.. kokooooos a peknýýýý.. presne viem kde to je a celkom by sa tam Zuzičke, Dušankovi aj Miškovi páčilo.. aj v zime, to je úplne jedno.. vtedy sú lacné letenky.. a ubytko že 10 - 20 € za noc.. paráda..

olienka12
18. máj 2010

loool

olienka12
18. máj 2010

fuuuhaa tak ked sa rozhodneme cestovat budem ta kontaktovat zaza 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre