Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
19. máj 2010

presne tak, ja mam tie podlozky dve. Najprv som zvolila tu zelenu pasikavu a potom som objavila tu kvietkovanu a sa mi zdala pre dievcatko krajsia, tak som to chcela zmenit, ale tetula uz mala usitu tu pasikavu, tak som teda kupila obe. A k tomu este tasku na kocik, - ciernu, s klopou z tej kvietkovanej latky.

liwka
19. máj 2010

som si pozrela tu stranku a sikovna je ta teta. fakt robi pekne veci. uvazujem nad tymto: http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2388...
andy, adri - aky je to matros? je to makke? a kolko trvalo, kym vam to prislo?
a mali su zlati 🙂 aj maminy, samozrejme 😉

liwka
19. máj 2010

Adrika, citas mi myslienky 🙂 , nad tou taskou som rozmyslala aj ja, len som nevedela, ci sa to oplati...
az dame to nase trnavske stretko, dones ukazat. som zvedava. ozaj, kedy sa stretame? 😎

bibenko
19. máj 2010

Babenky, nehnevajte sa,ze vam sem leziem,ale velmi sa mi pacia tie podložky do kocikov. Mozete mi dat link, mozno ste to tu uz davali, ale nechce sa mi to hladat, dakujem

gucz
19. máj 2010

liwi veru aj ja by som to chcela vidieť naživo, ak by sa mi to páčilo, tak by sme si mohli objednať spolu za jedno poštovné 🙂

ketkous
19. máj 2010

Oli,ako pise Andy,tak ona vie uz rozmery...ja som jej napisala len aky mam kociar. Myslim,ze ma velmi vela zakaznicok a sila uz kadeco na rozne typy kociarov 🙂
Jedine coho som sa obavala bolo poslat jej prachy v obalke..aby nedostali nohy na poste 😠 😠 Vravela,ze takto jej posiela mnoho bab zo Slovenska a je to najlacnejsie.Ja mam najradsej prevodom 🙂

gucz
19. máj 2010

ozaj dnes som dala malému na kočík také guličky na šnúrke, hrká to a strašne sa mu to páčilo. Tak do toho trieskal ako divý 🙂

no a dnes sa mi ozval žlčník. ☹ ... fúha to bola zas bolesť, kŕče 😝 , ešte ma pobolieva, ale už nie tak strašne, snáď to bude v pohode a ukludní sa zasa aspoň na tri mesiace, aspoň do 6- 7 mesiacov by som chcela kojiť

ketkous
19. máj 2010

ja mam cierny kociar a dala som si tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31763281&ta...

liwka
19. máj 2010

gucz, to jedobry napad. uz len zorganizovat to stretko 🙂
ja este uvazujem nad tou vlozkou, co ma Zuzka z emitexu, "omakam" a vyberiem 🙂

ketkous
19. máj 2010

povrchova latka je bavlna a dnu je asi molitan,myslim

andykca
19. máj 2010

liwka no vnutro je podla mna nejake penove a obtiahnute latkou (taka kvalitnejsia podlozka na stolicku - co mas tie zahradne stolicky, ak si vies predstavit) a taska je tiez z perfektneho materialu - nieco ako ruksaky.....

my sme to riesili cez ucet: moj Peto ma kolegu cecha a ten to zaplatil (aj mu to prislo do ciech tak sme usetrili na postovnom)...zaplatene to bolo v pondelok a vo stvrtok to mal chalan na poste 😀 _ rychlovka proste

hmm no co sa tyka stretka - ked bude pekne pravdaze....a najlepsie by bolo buduci tyzden 😀 cely tyzden mam afto doma 😉

gucz
19. máj 2010

sakra budúci týždeň bude mať MM poobednú, tak sa asi nikam nedostanem 😒

zasa Vás zaplavím fotkami:

Mišeno ako sa hral s tými guľkami a potom ako sa hrali s Laurou. Postavila mu z lega auto a to mu potom ukazovala. Sa mu to páčilo (farebné) a malá mu potom s tým autom zdrhla, tak drobec len nechápavo pozeral 😀

ketkous
19. máj 2010

No Andy,ze mne to nenapadlo...moj Tom ma tiez kolegu Cecha..tiez som to mohla poslat takto.Chcela som to cim skor,tak som nerozmyslala 😀
nakoniec som to riskla a supla som to do klasickej obalky 😎 a chvala Bohu doslo 🙂

adros
19. máj 2010

podlozky.... vnutro je vatelin 🙂

k stretku, no veru, ked bude pekne, musime sa stretnut. Gucz, ved mozme dat stretko pred obedom, co ty na to? To by si tiez nemohla? Aspon by sme si dali nejaky obed v meste... nejake obedove menu 😉

adros
19. máj 2010

ketkous, hod aj ty foto kocika s vlozkou, nech to vidime v celku... inak latka vyzera super 🙂

liwka,tiez dobry vyber, ale vam by sla aj tato: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30350438&ta... 😉

liwka
19. máj 2010

hej, aj ta sa mi pozdava. musim prekonzultovat s Marosom 😉
joj, baby, na to stretko sa uz tesim, my mame v utorok ockovanie. ale je to az o 14:20, tak doobeda mozem a v piatok som objednana k zubarovi a to uz budeme doma u nasich. takze okrem piatku, hocikedy 😉 alebo potom na ten dalsi tyzden, a to by som doniesla aj vysluzku z hodov a zo svokrinej torty- mnam, zasa sa budem dozierat 😀 😀 😀

olienka12
19. máj 2010

baby ja som uz skor pisala s tou pani,ale kazala mi rozmery poslat a mne sa to nechceee merat okrem toho mam dilemu aku farbu,lebo mam cierno/modry kocik a chcem buginu kupit zelenu 😉

gucz
19. máj 2010

baby doobeda by som mohla hocikedy, tak aby som okolo dvanástej už šla domov, lebo o jednej ide z domu zasa MM do práce. V pondelok idem ráno na krv, inak nemám nič takého na práci 🙂 .

gucz
19. máj 2010

olienka a z tejto látky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32869048&tab=8 čo je vpravo hore? a druhú stanu by som dala modrú, to by pasovalo nie?

gucz
19. máj 2010
gucz
19. máj 2010

pre dnešok sa s Vami lúčim, prajem dobrú noc,papa 😔

olienka12
19. máj 2010

gucz jou jou mam ju vo vybere 😉 pockam si na spotracik a dopasujem 🙂

andykca
19. máj 2010

baby ta pruhovana latka z fota uz nieje - je to v texte napisane 😉 si aspon myslim, ze to myslia...

ketkous 😀 😀 😀 no skoda ze som to sem nenapisala skor ... hmm

gucz bruu noc

stretko: ja mam afto doma kazdy tyzden...buduci ho mam doma a potom ee......a tak dookola (inac buduci piatok ani ja nemozem, mam stretko zo ZS)

olienka12
19. máj 2010

Tak baby asi tu bude rusno po tom co napisem,ale ...
chodili k nam do temy iste osoby,kt.boli vlastne jedna pod tymto linkom uplne na konci su nicky osobne si spominam na barboreta,stupidq,donnama
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/ vsetky tie pribehy boli vymyslene,nechapem ako a je mi z toho zle.
pytala som sa adminky,ci je to skutocne tak a tu je odpoved
hoj. vsetky nicky, kt. boli v tom mojom prispevku patria 1 osobe.... raz tvridla, ze ma 3 deti, inokedy 4, potom 2, raz mala 17r., inokedy zila v USA a pod.....

andykca
19. máj 2010

chcela som napisat ze auto mam kazdy druhy tyzden...

oli: aj mne je z toho zle....nejde mi to do hlavy 🤐 ☹ totok sa proste neda

adros
20. máj 2010

dobre ranko,

oli, to je teda riadna sprcha na rano... ja nemam slov.. preco to ta zenska robi? Ak si dobre pamatam, tak barboreta pisala, ze jej prve dietatko zomrelo kratko po narodeni- tusim malo chore srdiecko a potom porodila dvojicky. A stupidq... to bola ta, co mala uz 5deti? tusim dvakrat po dvojcatach? Brrrrr, a to, ze kradli fotky inym z albumov... to je hyenizmus

gucz
20. máj 2010

Bré ránko.... no čo na to povedať, nejaká žienka sa fajn bavila.... nechutné, čo už ...

baby nezamkneme si tému? že by sme zavolali tie baby čo sem často chodia a tie babulky čo by sa chceli pridať by oslovili zakladajúcu...????

gucz
20. máj 2010

no a zmazala som fotky z albumov, však si pozriete na FB ak budete chcieť 🙂

ivv
20. máj 2010

caute kocky

fuha.. no nejako sa mi potvrdilo zle tusenie o stupid6 ci aky to mala nick, lebo tvrdila ze byva v Turcianskych Tepliciach (kde som ja mimochodom vyrastala a poslednych 8 rokov sem casto chodim za nasimi, mam tu kooopec znamych) a teda taka zena s dvojickami, dalsim dietatom a cakajuca dvojicky je dost neprehliadnutelna .. a o takej moja kamoska, co pozna Teplice od A po Z, nikdy nevidela ani o nej nepocula.. cize sa mi to zdalo divneeee uz vtedy ked sem prisla na chat.. no a potom sa vraj stahovali do Ziliny.. mno.. dost nechutne.. hlavne s tym kradnutim fotiek.. ☹ 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre