Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

katka22r
20. máj 2010

neda mi aby som nenapisala ako moze medzi nami babami na konikovi existovat taka bezcitna zena ako je ta lujzako, ktora sa votrela do tejto smutnej temy a zneuzila fotky nejakeho dievcatka o ktorom napisala ze je mrtve, nemozem tomu uverit je mi z toho zle! este ze su tie adminky ktore taketo hnusne klamarky vedia zablokovat! ...
kocky citali ste v teme zomrelo mi dieta?davajte pozor a uzamknite si fotoblogy
😒

olienka12
20. máj 2010

katka sme v sukromnej

katka22r
20. máj 2010

😀 jasne moja

danteska
20. máj 2010

ahojte baby,vypisuje mi to ze tato tema neexistuje.. ☹

danteska
20. máj 2010

ja vas stale citam,aj ked malo prispievam..ale nejak to nejde cez link od Olienky..tu babu si pamatam,pisala ze caka 5 dieta..otras..

andrejkaz
20. máj 2010

aj ja som vas obcas citala,aj ked moc som neprispievala...ono je dobre ze existuju taketo fora,kde sa mozu mamicky navzajom poradit,pomoct si a tak.....aj mne tato tema vela dala,hoci som lekarka,nie som vsemudra a celkom fajn mi padlo,ked som zistila,ze rovnake problemy ako ma moje babatko maju aj ine deticky v jeho veku......akurat nechapem ako sa dokaze niekto takto zabavat a vymyslat si take veci......hrozne
a inak este som chcela riesili ste tu podlozky do kocika od tej pani z ciech...mne tiez tento tyzden dosla od nej podlozka a jasom jej peniazky posielala normalne prevodom na ucet, ona ma ucet aj v slov.banke,tak neviem preco ste jej niektore posielali peniazky postou v obalke.....mne hned napisala,ze ma ucet aj tu na slovensku a ze peniazky jej mozem poslat tam,akurat som jej potom cez email posielala potvrdenie o zaplateni co som si stiahla z netu

olienka12
20. máj 2010

andrejkaz pani z ciech napisala,ze nema ucet na slovensku,ze mamicky jej postou posielaju peniaze..

andrejkaz
20. máj 2010

tak potom nechapem,ja som jej peniazky normalne posielala na ucet v tatrabanke...

andrejkaz
20. máj 2010

aha,tak uz chapem....v cechach su potom asi 2 pani co siju podlozky do kocikov..... ja mam od tejto pani http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252 a ta ma ucet aj v slov.banke 🙂

dzobko
20. máj 2010

Ahojte,
prave som vas docitala a kukam-mrkam, ze ste tu mali opät rusno....ufi, ked uz sa na takomto niecom zabava...
dali ste sa na sukromnicenie, skusala som, moj nick ste nepridali...tak sa teda lucim, zelam vela radosti a len prijemne starosti s deturencami, manzelmi i ostatnym (casto podarenym) pribuzenstvom.
Rada som vas, ja ked len touto cestou, spoznala.
😉

ketkous
20. máj 2010

Pocuj dzobko....posli Olienke svoj nick.... 😀 chceme Ta do partie 😀 😀

ketkous
20. máj 2010

Oli pisala,ak si dobre citala,ze je nas vela staci jej len do IP poslat svoj nick..posli 😀

aurra
20. máj 2010

andreajkaz, ako sa drzite?

andrejkaz
20. máj 2010

ahoj aurra,my sa mame fajn.....dlho som hladala nejaku martincanku co by mala aspon priblizne stare babatko a pozeram ze vy ste skoro rovnako stary ako my🙂,mozno sme sa aj v nemocnici stretli🙂

aurra
21. máj 2010

mozno ano, ved sme si vtedy pred porodom pisali, moja sa narodila 25.1 a tvoj? mozno sme tam fakt boli spolu 🙂
inak ja som tiez hladala nejaku martincanku

danteska
21. máj 2010

chcela som sa pridat do sukromnej temy ale baby nechcu,su tam len tie co sa poznaju..co uz..

olienka12
21. máj 2010

baby nechnevajte sa,ale doteraz ste nepisali a zrazu,ked je sukromna tema chcete prispievat... ide prave o to,ze si tam budeme pisat tie,kt.sa pozname tato tema je pre vas stale otvorena a mozete komukovat medzi sebou...

aurra
21. máj 2010

danteska, napodobne, tiez som chcela, a nechceli mi dat pristup, a to sem chodim od zaciatku, aj ked som prispievala velmi malo

danteska
21. máj 2010

aurra asi tak nejak..je mi to luto ze sa takto oddelili,v podstate aj ked mi Olienka neda za pravdu ich poznam,chodim sem takmer rok..sledujem ako sa ktora ma a som rada ked si poradia medzi sebou..vzdy sa mi rady zisli..asi aj ty si tak na tom..prisla som sem ked uz boli "zohrate" ..
Olienka tu nejde o to ze chceme ZRAZU prispievat,ale to ze mnohe maminy januarovky vas citaju aj ked nepisu...niktora nemoze za to ze si nejaka baba asi lieci komplexy a pisala tu blbosti,ze jej dieta umrelo a ma 2x dvojicky a podobne..nic to,prajem vam vela stastia a radosti z deticiek..

aurra
21. máj 2010

dateska, si to presne napisala tak, ako som to myslela aj ja

lili213
21. máj 2010

baby nerieste to , ved tema je otvorena a mozeme si tu nadalej pisat 🙂, ved aj tak ked som sem prispela tak to stalice ignorovali. tak som radsej ani uz neprispievala. tak pekny den

danteska
21. máj 2010

lili213 nooooooooooooo mas pravdu..ja som nechcela az tak napisat..ved vravim-dosla som ked uz boli zohrate..ale tema je otvorena,to mas pravdu.. 🙂

antoniab
21. máj 2010

suhlas z lili baby nerieste to tato tema je stale otvorena a tu mozte prispievat a citat a aj baby ktore su v sukromnej tu mozu prispievat nik im to nezakazal 😉
a ak sme budete prispievat ja sme pridem rada 🙂

lili zas tak to brat nemozes na fore je vela ludi a neda sa reagovat na kezdeho aj mna odignoruju a co napisem znova a tak dokola niekedy sa zas obrati strana a nie kazdy cita vsetko naspat
inak maz zmenenu fotku nemala si taku kde mas cervene saty 😕

aurra
21. máj 2010

dievcata poradte, v pondelok ma Ellik meniny a v utorok styri mesiace, co take jej kupit? 🙂

danteska
21. máj 2010

antoniab 😉

danteska
21. máj 2010

aurra neviem,snad nejaku peknu hracku,oblecenie alebo kasicky,detske vyzivy na papanie ak si uz zacala s prikrmovanim 🙂

lili213
21. máj 2010

antoniab ja som nic nemyslela v zlom, a viem co myslis 😅 , ja nemam dovod sa urazat a ani hnevat. Ano mala som taku fotku 😀
aurra my sme kupili adamkovi hraci pult, strasne sa mu paci 🙂 stale po nom trieska.

antoniab
21. máj 2010

aurra aj my sme to tak mali 3maja bolo Timei a 5maja mala 4mesiace najprv som myslela ze urobim tortu a bude oslava potom som rezignovala mm doma nieje a ona je mala nato aby to nejak vnimala tak som kupila len kolace a z kmotrovcami sme si otvorili vinko 😉
timka dostala od starich rodicov peniazky a od krsnych hraci vlacik a spnku na cumlik no a my sme jej kupili stolicku na papanie
sa tesim na vianoce ked to bude uz dieta nato reagovat na darceky a na rocik to uz bude ine to si nenechame ujst 😵 😵

aurra
21. máj 2010

rozmyslam od fisher price ucime sa riekanky

antoniab
21. máj 2010

lili ja si ta podla tej fotky pamatam 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre