Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
6. júl 2009

Drobec raz jedna raz druhaaa 😀
Budete na ucit na striedacku🙂))

olienka12
6. júl 2009

evi to je super,ze si v kancli 😉 Ani neviem,ci pacilo, alebo nie. Nehladala som nic konkretne,ked som tam bola, len drahy zhanal sluchadla 🙂

eva3107
6. júl 2009

Aha...Olienka mohli by sme si dat neake to stretko co povies?..Chodit spolu na cvicenia...popripade na masaze hmm?

olienka12
6. júl 2009

nie som proti, budeme musiet nieco naplanovat uz len nech ta energia pride aj ku mne lebo po praci som cela stastna,ze mozem domov do postele 😀 aj teraz lezim s notasom na perine a zmaha ma to na spanok 😎

janka1
6. júl 2009

evka si tu? my sme vecerali tak mozme teraz

eva3107
6. júl 2009

tak to ti verim...ok tak sme do buducnosti dohodnute ze nieco podnikneme 😉
A chod si pospat...oddychuj..ja budem ked pridem domov o 21:00 😉

eva3107
6. júl 2009

Ano som tu moja...som ...poslala som ti IP

eva3107
6. júl 2009

Janka kam si sa stratila?

janka1
6. júl 2009

😠 uz som tu
omylom som si vymazala album , ked som ti chcela poslat tvoje udaje 😠

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

bry den 🙂 sme sa vcera vratili z Kremnice a zajtra ideme opät 🙂 tak len tak narychlo som dosla pozdravit a trochu precitat 😀

eva3107
6. júl 2009

Jani... ☹ ...tak prepac...chcela si mi pomoct...takto to dopadlo... ☹

janka1
6. júl 2009

mas IP toto si skopiruj do albumu 😉

nedockava4
6. júl 2009

ahojte...hm...ako vam zavidim, ze sa tu tak stretavate....ja som uz 2. tyzden na marodke :o( ...je mi stale zle a tlak mam este horsi....vam je vsetkym ok?

janka1
6. júl 2009

nedockava ahooj coze mas zly tlak????

andykca
6. júl 2009

Ahojte babenky...som vas prisla nachvilku kuk...si uzivam volno a som sa bola nachvilku aj slnit dnes takze zacinam sa podobat na cokoladku a nemusim ist ani k moru 🙂 (ja mam vyhodu ma chyti raz dva)....

k.a.t.k.a. ty si z Kremnice???? ja som odtial mam tam rodinu 😉

nedockava4 to ma mrzi ze ti je tak zle....mne sice nieje najhorsie aj ked vsetko nevitane jedlo skonci v mise....nooo drzim paste aby sa to zlepsilo 😉

janka1
6. júl 2009

evka kde si 😕

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

andykca ja nie, ale svokra 😉 ale aj ta uz vlastne zije v USA, ale kazde leto pride na par tyzdnov 🙂

eva3107
6. júl 2009

Ahoj nedockava
Mne zatial za cele tehu nebolo vobec zle....ani raz som nevracala

eva3107
6. júl 2009

tu som len to neako nefunguje...jani

gucz
6. júl 2009

bábo v albume
http://www.babystrology.com/baby-tools/baby-tic... treba si tam zadať prvý deň poslednej mrchy a ono vám to ukáže mimi. No a potom treba prekopírovať to okienko kde je písané do albumu (do zmeniť údaje v albume)

eva3107
6. júl 2009

uz to mam...uz som na to prisla 🙂 🙂 😀
super uz si viem predstavit ako vyzera moje babatko🙂)))

janka1
6. júl 2009

no vodis si sikulka , neviem preco ti to neslo ,ale hlavne je , ze to uz mas 😉

eva3107
6. júl 2009

ano... 🙂
Somaj ja rada...tak baby ja sa pre dnesok s vami lucim....Olienka prajem vela stastia na kontrolu...dobru noc baby...a aj vasim babatkam 🙂

eva3107
6. júl 2009

A Janka tebe predovsetkym dakujem...tak zajtra 😉

janka1
6. júl 2009

evka aj tu si mozes pozerat resp. citat vsetko o sebe a babatku v danohttp://tehotenstvo.academy.sk/index.phpm tt 😉

gucz
6. júl 2009

ak chcete, tak pozrite aj http://www.pregnology.com/due-date.php , treba tam zadať dátum PM a tiež tam ukazuje vývoj. Dá sa to dať do albumu, ja to mám tak kuk

janka1
6. júl 2009

gucz poznam to , ale som nechcela uz tak zaplnovat album a admini sa na to aj hnevaju dost to zabera mega 🙂

gucz
6. júl 2009

hmmm to som nevedela

inak ja sa mám teraz ako v raji, vonku sa ochladilo na 19 stupňov, trochu popŕcha, ale je super. A ako je u Vás?

janka1
6. júl 2009

u nas je riadna burka a lejak asi tak hodinu to trva , som zvedava ako dlho , ale konecne je supeeer vzduch 🙂

gucz
6. júl 2009

hurá tak som neni jediná čo sa z toho teší 🙂 . Idem sa nasilu navečerať, aj keď nemám na nič chuť, no ráno mám ísť nalačno k tej doktorke na tie odbery. A povedala vyslovene na lačno, tak budem ráno len o vode. Tak zatiaľ pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre