Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
9. júl 2009

nedockava ze sa vobec pytas KE a PO spolu...no ved nas deli iba 30km... 😉

eva3107
9. júl 2009

janka ty nemas chybu 😀 !

eva3107
9. júl 2009

jani ked si to rozmysis do vtedy..tak nam daj vediet 🙂 ...a ked nie tak dame potom dalsi termin ale v PO...moze byt dievcata?

janka1
9. júl 2009

tak som poobede 😝 taky som nemala ani nepamatam 😀
kefirove mlieko a cerealny rozok 😀 😀 😀

inac vam poviem, ze uz tolko nejem ako v 1.trimestri 😕 uz nepotrebujem kazde 3 hod. nieco do seba davat,ale zato vela pijem

a NO - SPA zabralo uz ma to ucho boli oooveeelaaa meneeej, da sa to uplne v poho zvladnut, takze som stale v praci 😉

zeny z kosic ak by sme isli do toho Presova, tak sa dohodneme, ze pojdeme jednym autom, ved nas je dokopy tusim 3 , nie?

nedockava4
9. júl 2009

evka...jasne...ja zoberiem auticko, tehulky a "jede-jede-masinka" 🙂

janka1
9. júl 2009

😀 😀 😀 nie , ja beriem auto!!! 😀

nedockava4
9. júl 2009

Jani...no, Ty, ja a Mirka...zatial...nikto viac sa neozval ☹

nedockava4
9. júl 2009

no, tak auto musi vziat ta, ktora ma väcsie... 🙂
aby sa v nom tehulky netlacili 🙂

eva3107
9. júl 2009

Tak sme dohodnute baby...
Jani som rada ze to ucho ta uz prestava boliet..

Takze nedockava,Mirka a ja utorok 21jula...o12-tej pred aidou...dohodnute?

nedockava4
9. júl 2009

ok...napisem Mirke IP

janka1
9. júl 2009

nedockava tak kedze sme tri tak jedna ma teda velku vyhodu ked bude sediet na zadnom sedadle , to si moze aj nohy vylozit a ci to bude mercedes , alebo trabant je jedno kazda si miesto najde 😀
ale mozes ist aj do kufra ak chces mat naj pohodlicko 😀 😀 😀

nedockava4
9. júl 2009

joj, aka si zla...ale poho...tak ja si beriem miesto vzadu, kedze ty chces tak velmi auto 😉

eva3107
9. júl 2009

zienky..nooo 😉
Janka vydno ze sa uz citis lepsie 🙂

boncusik
9. júl 2009

ahujte holky,
to jed nes počasie , u nás leje 😠
kedy je už vidiet na UZV či je to chlapček alebo dievčatko? 😝
idem na UZV 15.07 to budem začínať 16tt myslíte že bude niečo vidieť?
kedy baby idete na 3D UZV v ktorom týždni?

nedockava4
9. júl 2009

zacina mi byt zle....moze to byt z celaskonu, co som si dala do vody? ☹

eva3107
9. júl 2009

tak to neviem nedockava...ja radsej take vitaminy teraz neuzivam... 😒
dufam , ze nebudes vracat..noo

roxy_1
9. júl 2009

boncusik mohlo by to jit videt,tak to nam musis pak poreferovat co to bude 😉

holky ja vam tak zavidim ze se muzete schazet,to musi byt prima,tak si dejte nasup zmrzky i za me 😀

weronikla ja mam od vcerejska taky migrenu jak blazen ane nepomohl mi ani ten paralen,uz nevim co na to ☹

olienka12
9. júl 2009

tak, citam a citam a citam a konecne som na konci 😀
Inak este jednu vec som chcela, co mi dnes lekar povedal, ze pokial ma boli brusko, tak ma bude boliet az kym babo nevyjde vyssie teda von z malej panvy a to moze este chvilu potrvat 🙂)
Janka som rada, ze zabera nospa. Dostala si ju bez predpisu?
Evi ja som uz tiez skoncila brat Calibrum, beriem uz iba Magnu B6 kvoli krcom.
Na stretko v PO sa tesim. 😀 😎

eva3107
9. júl 2009

vedela som okli ...ze budes aj ty suhlasit 🙂

janka1
9. júl 2009

olienka ano bez predpisu, ale neviem zarucit ci je to normalne ja mam kamosku v lekarni , ale ak ta to zaujima, tak zistim 😉
roxy ved dobehni aj ty urobis si predlzeny vikend 😀

janka1
9. júl 2009

uz davno som sa chcela opytat a stale zabudnem , kde sa podela dinduska????????????????

olienka12
9. júl 2009

ja som dnes zasa neodolala vypredaju v Tescu a kupila som 2x podbradnik a take havkovske chlpate nohavicky na 9-12m 🙂))

drobec123
autor
9. júl 2009

boncusik tak to ma zaujima ci v 16tt budes vediet co a ako 🙂
ja idem na UTZ az v 18tt tak tiez som nad tym rozmyslala ci tuto zahadu vyriesime alebo nie. pokial viem tak na 3D alebo 4D sa chodi niekedy od 20tt do 25tt, wau, teraz rozmyslam ze ved to nie je tak daleko asi by som mala nad tym zacat rozmyslat ze kam 🙂

juliet221
9. júl 2009

ja zatial neviem co to je. do obchodov ma to zatial ani nelaka.a este ze tesko mam daleko nemame auto.

janka1
9. júl 2009

boncusik okolo 16.tt by to kvalitnym UTZ malo byt uz vidiet , ale len take ako ciarocka alebo palicka , nie uplne organ , ten je na 100&= zretelny a vyvinuty v 20tt 😉
palicka je chlapcek
ciarocka je dievcatko

eva3107
9. júl 2009

Olienka...no keby som mohla tak kedikolvek ist...tak aj ja by som uz mala urcite vela veci nakupenych 😀

lili213
9. júl 2009

Ahojte 🙂
weronikla ja som mala tiež strašnú migrénu nevedela som sa tej bolesti zbaviť volala som obvodnému lekárovi čo si môžem kúpiť od bolesti, povedal že CEPHYL je to homeopatikum a mimi neškodí. Pomohol mi.

weronikla
9. júl 2009

dakujem Lili, skusim, pretoze to je uz druha migrena pocas tehotenstva 😖

gucz
9. júl 2009

no vidím že aj Vás bolí hlava... u nás sa stále prevaľujú mraky, chvíľu to vyzerá na búrku, potom je zasa polojasno a tak dookola a mne ide hlavu roztrhnúť. Ešte aj malá je mrzutá, stále len piští a reve, mne to trhá uši až som nervózna ako pes.... ☹ . Mm je na poobednej, príde až po desiatej večer, no neviem ako vydržím do ôsmej kým pôjde malá spať. Tak aby som si potrebovala ľahnúť teraz ale nedá sa....
Keby aspoň chcelo začať pršať, možno by sa mi trochu polepšilo.... 😒

gucz
9. júl 2009

zaujímavé je, že pri malej ma hlava bolela len 2x na začiatku tehu a potom už vôbec, no a pri tomto drobčekovi ma hlava bolí už asi piaty raz... dúfam, že ma to nebude trápiť až do konca ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre