Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
26. júl 2009

ty adros povedz mi už prosím ťa čo doma robíš že ti to tak rýchlo uteká? ja ked aj poriadim aj navarím aj tak sa mi to stále vlečie začínam byť stoho na nervy ☹

olienka12
26. júl 2009

minix ja mam tie testy v utorok okrem toho aj tie dalsie ako krvna skupina, HIV, a pod....zoberu mi liter krvy hehe

ives77
26. júl 2009

prečo vám to berú naraz? u nás to berú na etapy 🙂

olienka12
26. júl 2009

dr. mi povedal,ze nechcu tehotne stresovat hore dole na krv preto to beru naraz

minix
26. júl 2009

ives, aj mna beru na etapy, prve odbery uz mam za sebou, dalsie budu zajtra, na pohotovosti mi brali vcera..aby som nezabudla.
🙂)))

olienka, myslela som si, ako som na tom neskoro.

Ked som si pozerala v albumoch vase bruska, sak ja vam nesiaham ani po opasky. 🙂 Ja nemam este skoro vobec nic.

olienka12
26. júl 2009

no ja ked pozeram albumy babeniek tak mam pocit,ze mam bruchoako niektore v 20tom 🙂) uz odstava zo dna na den vacsie 🙂

baileysa
26. júl 2009

ja uz tiez mam celkom brusko, ale teraz som ho mala uz v den pocatia 😅 😀

olienka12
26. júl 2009

juuj ja sa neviem dockat aby mi dr. povedal co cakame 🙂)

ives77
26. júl 2009

aj ja by som to chcela už vediet ale najbližšie sono mi urobia len v 20tt

ives77
26. júl 2009

babenky ja sa na dnes lúčim idem sa vyspať tak sa majte a dobrú nôcku všetkým papa 😀

baileysa
26. júl 2009

ja sa stale neviem rozhodnut, ci to chcem vediet 😅 pri malej som nevedela, sme mali prekvapko, tak som sa aspon kvoli tomu tesila na porod, ze co vlastne mame, tak rozmyslam, ze to tak urobim znova, len neviem ci vydrzim 😨

baileysa
26. júl 2009

ives, dobru noc 😉

olienka12
26. júl 2009

bru noc ja sa tiez poberiem do hajan 😀

baileysa
26. júl 2009

oli, tak aj tebe bru noc 😉 ja sa este trapim nad nejakymi textami, navyse som si fajne pospala poobede, tak tak skoro nezaspim...
mate aj vy nespavost? ja som to mala aj ked som cakal malu aj teraz, cely den ledva chodim, oci mi klimbaju a ked padne vecer 8 hodin, tak zahadne ozijem a unava nikde... neviem, ci to suvisi s tym, ze mala ide vtedy spat 😕 😀

bebel
26. júl 2009

Ahojte, my sme vyvetraní...počasie až tak moc nevyšlo, ale dohodli sme si rovno ďalší termín v oveľa lepšie situovanom penzione na september. Mangel má paranoju z letov aj z H1N1, tak mi v mojom stave Sardíniu aj výlet do Belgicka zatrhol . 😅

Cestou som sa stavila u kamošky na sone a prehliadke Považskej pôrodnice.....tak sme konečne všetci všetko videli (aj Bruno) online. Pohlavie nebolo ani náhodou vidno. Takže si ešte počkáme do septembra 😀

Ja som nikdy nebola na Kramároch alebo v Petržalke na pôrodnej sále, ale tá v Považskej bola niečo diametrálne úplne inde ako pôrodné sály v TN.
To, čo som videla, ma tak prekvapilo, že definitívne idem rodiť do TN. 😎 Je to naozaj neporovnateľné.

Oli .....hovadinou, je myslieť si, že jazdiť bez pásu v aute je rozumnejšie a bezpečnejšie pre Teba aj tvoje potenciálne dieťa. Howk.
Babylove boli kedysi dobré, ale medzičasom sa kvalitou zopsuli. Každé dieťa je iné, a môže sa ti vyhádzať z ktorejkoľvek značky...musíš na konrétnom dieťati prísť na to, ktoré mu sedia (absorbovaním, okrajmi, flexi pásom na chrbte, kontrolným "lakmus" pásikom v predu alebo pri newborn otvorom na pupok) najlepšie a predpokladám aj za najrozumnejšiu cenu.....a máš kopec času a potom pokusov.

K pohybom....necítim ich, teda myslím, že to ešte neni ono...ak si dobre spomínam aké to bolo.

Mirka držím palce na sekrláž, nech drží aspoň do 34tt.

Minix, až sa my 2 stretneme- tak to bude iný bruchorozdiel 😅 už si zo mňa všetci kamoši robia fóriky. 🙄

Baileysa vitaj.

gucz
27. júl 2009

ahojte, dobré ránko sa praje

bože Vy ste ukecané

Baileysa vitaj, ja mám rovnaký termín ako Ty a aj skoro rovnako starú dcérku 🙂 . Pohyby necítim, na to je fakt ešte skoro. Pri malej som cítila v 18tom týždni, tak možno to bude teraz skôr.

Ten vankúš vyzerá dobre, možno aj ja dačo také spichnem, ale až neskôr, čudujem sa tomu, ale mne sa spí ešte stále dobre, sem tam spím aj na bruchu. Moja pneumatika ma ochráni 😀 😀 😀

gucz
27. júl 2009

mirka držím palčeky, potom sa ozvi, myslím na Teba

drobec123
autor
27. júl 2009

dobre ranko, ja dnes zacinam 5ty mesiac ! 🙂 ide to teda zatial celkom rychlo, aspon ked sa z pohladu mesiacov na to pozriem.
drzim dnes palce na vsetky odbery ako aj na vysledky z AFP testov, dajt potom urcite vediet ci je vsetko ok. a mirke aj na zakrok.

eva3107
27. júl 2009

Ahojte tehulky...

Dlho som tu nebola...no nebolo kedy bolo toho teraz na mna vela ☹ ...praca... a tak..
Ako sa mate co mate vlastne nove? Ako sa vam dari?

Konecne idem pridat 3D fotku naho anjelika..tak mozte urobit kuk... 😉

Inak ako bruska vam rastu?

zajtra mam volat o vysledky krvy tak som zvedava...no malo by byt vsetko v poriadku...

Oli..kedy uz dame to stretko? A ako to vyzera s tym nasim cvicenim pre tehule?

nedockava4
27. júl 2009

dobre ranko, tehulky...
ahoj, evi...no, moje brusko je uz dost velke....skoro ako v 7 mesiaci 🙂
dnes idem na poradnu a v piatok by som mala mat tiez vysledky, tak verim, ze je vsetko ok...
kam idete s oli cvicit?

eva3107
27. júl 2009

Ahoj nedockava...
Dnes uvidis svoje malinke.. 🙂

Tak mali by sme chodit v Presove...tak uvidime..ako to dopadne.. 😉

nedockava4
27. júl 2009

evka...ee...asi nie, ci ukazuju aj na poradni? ...ja som bola na ultrazvuk minuly pondelok...

olienka12
27. júl 2009

dobre ranko, Mirka myslim na teba drz sa.
Nasla som take nieco fajn stranka http://www.maminkam.cz/

eva3107
27. júl 2009

Nooo...mne malinke ukazuje Dr. aj na poradni...bola som 3krat a stale mi robila ultrazvuk 🙂 ...dufam , ze to neskonci...a mi ho tak bude ukazovat nadalej.. aspon viem ze je v poriadku a hned som kludnejsia...

ja idem do poradne 11.8...a uz sa znovu neviem dockat 😉

nedockava4
27. júl 2009

jejo, tak to ides na moje meniny 🙂
aj ja by som bola rada, keby mi ho ukazala, mozno by sa uz konecne nechalo sfotit...minule mi ho chcela sfotit, ale schovavalo sa.... ☹

eva3107
27. júl 2009

😉 ...No tak ju popros keby ti nahodov nechcela robit ultrazvuk...no nemala by ta odmietnut... 😉

Abudes mat aj fotecku 🙂

adros
27. júl 2009

dobré ránko tehulky

tak ako ste sa vyspali? ja som sa celú noc prehadzovala a najlepšie sa mi spalo od šiestej do teraz, keď som mala postel iba pre seba 😀

drobec, tiez zacínam 5. mesiac, fakt to letí 🙂

nedockava4
27. júl 2009

tak to skusim 🙂
kraaaasne babätko.....ako dlho si bola u dr. Dankovcika?

adros
27. júl 2009

Evy, tú fotečku máš nádhernúúúúú

eva3107
27. júl 2009

Nie dlho...mozno 15 min..
merali , ukazovali mi vsetko...pocuvali sme srdiecko...a ono si krasne spinkalo a nedalo sa vobec rusit 😅 .
To budemat as po mne 😀 ...Ked spim nic mi nevadi 😀 😀 😀
Dokonca rucku malo podlozenu pod hlavickou...ten pocit je neopisatelny bolo to nadherne!!! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre