Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

grelu
5. aug 2009

markee...ten test este nic neznamena...je to len zvysena pravdepodobnost....vysledky z krvi mozes mat kludne aj dobre a male sa moze narodit s postihom...triple test je dost nespolahlivy...je to len urcita indikacia, aby amnio nebola robena vsetkym tehotnym🙂

weronyca
5. aug 2009

Ale stale vraciam a mam priserne krce v bruchu.. Lekar mi robil vysetrenia a vsetko ej v poriadku..tak nerozumiem z coho mi moze byt takto 😒

meggieya kedze chodim ku DC.Hollemu tak budem rodit asi v ruzinove, pokial do januara neotvoria KOCH , co pochybujem ze tak bude

grelu
5. aug 2009

markee....ja ta neodcudzujem 🙂))...len ta chcem povzbudit, aby si sa tak nestresovala 🙂)...drzim palce, nech to dobre dopadne 🙂...prepac, ak to nejak zlen vyznelo 🙂

boncusik
5. aug 2009

janka krááásny kočiarik 😅

andy gratulujem k chlapcovi, aj my by sme chceli chalana ale ešte uvidíme čo bude 😉
inak mne sa jeden den plet pohorší na druhý den zlepší je to striedavo oblačno, niekedy mám chut na sladné inokedy na špekačky takže fakt neviem či sa dá z toho vysomáriť 😝

jediné čo je isté prsia ma už nebolia a nkdy mi nebolo brutálne zle na grzajňu a takže čo to bude???!!!!

markee
5. aug 2009

Grelu,oni mi žádný NT screening ve 12tt nedělali,ani nám to nenabízí. Já myslela,že to v těch odběrech je a že utz taky udělaj,ale bohužel. Takže ta plodovka je pro mě vysvobození.Víš já jsem typ,že se se vším strašně dlouho mažu a prostě jsem hrozný nerv. Prostě jsem se rozhodla a jsem i ráda,že teď ten strašpytel nejsem. Jsem a nejsem,chápeš,viď ☹

sisipetka
5. aug 2009

Evka zapchu mavam aj ja, tiez niekedy nejdem 3 dni na wc a v noci ma potom hrozne bolia creva, ked si lahnem na bok a mimi sa tiez prevali 😖 Velmi mi pomahaju slivky alebo marhule. Teraz zacnem doma tlacit marhulovy kompon, tak hadam zaberie a konecne sa do ....

adros
5. aug 2009

Evka, hladala som nejake info na nete ohladom tych tabletiek a jeden doktor sa k tomu vyjadril, ze to tam je pisane preto, aby sa firma chranila pred pripadnymi zalobami. Ze sa doteraz nestalo, zeby uskodili plodu. Skor vaham ci ich mam brat, lebo nemam ziadne svrbenie, tak neviem, ci to je naozaj mykoza.

sisipetka
5. aug 2009

Markee je to tvoje rozhodnutie a verim, ze dobre dopadne. Moje dve kamosky prednedavnom absolvovali amnio, bolest sa zvladnut dala, vysledky nakoniec dopadli dobre a to mali z krvi pomer 1:50 😖 Drzim palceky a hlavu hore 😉

markee
5. aug 2009

Grelu neboj já to pochopila a je dobře o tom mluvit,pže aspoň ostatní ví,že se nemaj čeho bát. Prostě je to v první řadě šok,ale ten problém se stejně musí řešit. Takže tak. Já vám dám po odběru vědět,až budu moct na PC. 😉

sisipetka
5. aug 2009

Adros ja mam tiez vytok, tak skor mliecno-priesvitny, vacsinou rano a potom to ustane. Mne dr. povedal pri prvom tehu, ze je to klasicky tehotensky sekret a som ok. Nema ani ziaden pach a ani ma nic nesvrbi. Ked som mala mykozu v decembri, tak som behala po byte ako splasena koza bez nohaviciek, bo sa to nedalo vydrzat 😝 😀

janka1
5. aug 2009

dakujem baby za pochvalu kocika ja som nim nadsena a hlavne preto, ze sa mi podarilo ho ziskat 😉

roxy ja som ku kazden zienke dala aj tt kedy sa merala 😉

markee
5. aug 2009

Jů Janka,ten kočárek je ale krásný 😉

grelu
5. aug 2009

nj...ja by som ten screening uplne zatrhla...je zbytocne stresujuci pre buduce mamicky

olienka12
5. aug 2009

clovek si na 2 hodky zdriemne a tolko stran ste popisali,ze nemam sancu precitat..

andy inak my sme robili babu podla cinskej tabulky 🙂) stale to bola Ema konecne sme vymysleli aj meno pre chalana, tak uvidime ja si pockam do 24.8. :(

dadulka2000
5. aug 2009

evka, to uz som nasla,... je to cca 4.5 hodky od nas 🙂 blizko pri Derby (tam mam svagra s family)

ozaj babky idete si vsetky dat zistit pohlavie babatka, ci to niekto nechavate aj na prekvapko?? ja chcem prekvapko,.... 😉

ja som dnes rano merala (stavbarkym metrom - ine som doma nenasla) - a je to 94cm 😅

sisipetka
5. aug 2009

Dadi, my tiez nechavame az do konca ako prekvapko 😉

markee
5. aug 2009

Dadulka a Sisipetka,my taky nechceme znát pohlaví miminka,chcem překvápko. I když teď už by jsme to věděli na 100% po odběru plodovky. Zatím mi všichni řekli,že jsem blázen,když to nechci vědět a budu to mít fakt na 100%.No prostě chcem mít překvapení,to je přeci krásné 😉

adros
5. aug 2009

sisi, pred prave preto, ze to nesvrbi sa bojim tie lieky brat. Ale zas asi by mi doktorka nepredpisovala nieco, co je zbytocne. ach jo, ja neviem 😖

sisipetka
5. aug 2009

Adros, hmm tazko radit, ona je dr. a mala by vediet ako si na tom a ci to potrebujes. Ale dr. su rozni, mne minule na koznom dala dr. taku masticku na kozu a povedala, ze iba v najkrajnejsom pripade to mam pouzit a na zaver dodala, ze ona by si to nedala vobec 😖 ...tak babo a teraz rad.
Pripadne par dni pockaj, ci sa to zhorsuje a potom si ich daj. Avsak, ak je to mykoza, tak babatku neuskodi....ale byva neprijemna na vedlajsie pocity...

sisipetka
5. aug 2009

oki, pre dnes sa lucim....prajem pekny dnicek bez stresu a s co najviac novymi kopancekmi 🙂

eva3107
5. aug 2009

Nooo adros musis sa sama rozhodnut , ale pokial ta nic nesvrbi a nepali...tak si myslim ze nie !

Dadulka no konecne 🙂 ...dokonca 4,5hod.. 😒

Sisipetka tak budem musiet skusit neake komponty. co sme zavarali so svokrou....mame aj marhule...tak uvidime ako to zaberie ☹

dadulka2000
5. aug 2009

super kocky, tak nas bude aspon par cakat do uspesneho konca 😉

prave si davam fazulkovo/ hrachovy/ sosovicovy salatik so zazvorovo/ octovo/ lemon grass zalievkou - znie to divne, co? ale je to fajne, samu ma to prekvapilo. a neskor asi vsetkych prekvapi co to bude robit so mnou 😀

grelu
5. aug 2009

baby nepodcenujte to...ja som kvoli nejakej takej infekcii prisla o babo ☹...zmakol mi kvoli tomu krcok maternice a otvoril sa (v 20tt)...neviem doteraz co za pliagu som to mala .-(...ale nesvrbelo to, len som mala dost silny hlienovity vytok

eva3107
5. aug 2009

Ja by som do konca tehu neydrzala...tiez chcem vediet co to bude 😅

grelu
5. aug 2009

boze...ja si tu pripadam ako strasiak :D:D:D

roxy_1
5. aug 2009

janka uz jsem udelala kolonku na briska tak mi to muzes poslat 🙂

adros
5. aug 2009

grelu, to je v pohode, mas pravdu, uskodit by mi to nemalo a moze to zabranit nechcenemu potratu

dana333
5. aug 2009

tak ja som sa trošku vyspala, aj keď som nejako nemohla zaspať, a neviem či mi to pomohlo, lebo som nejaká viac dobitá ako predtým
roxy poslala som ti do IP svoje údaje do tabuľky

roxy_1
5. aug 2009

dana uz jsi tam jeste dneska ji hodim do alba a dam link 😉

weronyca
5. aug 2009

grelu tak to teda strasiak si ... Ja mam teraz problemy z vytokom a lekar mi predpisal cipky MACMIROR.. je to trocha lepsie ale i tak sa bojimmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre