Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
18. aug 2009

takze v podstate nejake peniaze dostanem dnp si platit uz nemozem pretoze to sa musi pred tehu

ci ma ma rada no ide oto ze som uz 6 tehotna v praci teraz ostala dalsia a ma malo ludi a ide oto ze ja sa po materskej uz nevratim tak mi to pride ze ma chce vystvat aby mi nemuseli platit matersku a zatial musim povedat ze jej to ide
kazdy podnik chce usetrit prachy niekde inde ale ja som stoho dost unavena ☹

andykca
18. aug 2009

antonia vlastne Peti ma pravdu ked si v zahranici ja som si to neuvedomila...ak si si za posledne 2 roky platila 270 dni nemocenske tak ti vyrataju z toho matersku a mas na nu narok a ak nie tak budes mat len prispevok rodicovsky...takto je to urcite - mam to prestudovane 🙂

Peti ten trubiroh by si ta mohol aj vazit...ved viem ako to tam chodi...ale tak uz len par mesiacov a budes si uzivat doma s babankom 😉

olienka12
18. aug 2009

jeej kamoska mi prave pisala, ze sa zacala otvarat a v stvrtok ide na prijem, tak snad v tom madarsku "zapijeme" babatko 😀

dadulka2000
18. aug 2009

ja idem na MD od polovice decembra (tiez si musim vybrat nejaku dovcu a cast si prenesiem na buduci rok)
vyzera to ze tu budem sama pracujuca v decembri 😝

eva3107
18. aug 2009

Dadulka nebudes sama...ja tiez nad tym uvazujem pokial nebudem mat problemy tak tiez budem pracovat takmer do konca.... 😉

olienka12
18. aug 2009

ja by som uz ani teraz nerobila, keby som si to mohla dovolit 🙂) ale nemozem takze od 1.12. az veget

sisipetka
18. aug 2009

no ja mam povodny termin porodu 22.12. a ultrazvukovy 6.1., takze v novembri musim nastupit na MD. Ale keby zaviselo odo mna a peniazky by sa rodili v zahrade, tak uz som davno doma a pekne okopavam 😀

dadulka2000
18. aug 2009

jeeej super tak tu budem mat company 🙂 😀

dadulka2000
18. aug 2009

peti aj mne potom nakop,..ok?
inak mi idu dozrievat slivky - take velike cervene,... co mam s nimi robit?? heeelp

sisipetka
18. aug 2009

Drobi, aj ja idem cvicit, ale na tu 17-tu. Mozno sa zrazime medzi dverami, ale kedze pises, ze brusko mas viac okolo seba obtocene, tak do teba asi vrazim iba ja - to moje je ako gulicka 😀
Dadi, ale neboj, potom budu vsetky kocky zavesene na nete a nebudu vediet od dobroty, co maju robit...takze vlastne budes mat najlepsiu spolocnost 😵

andykca
18. aug 2009

antonia u vas v praci je to nejak plodne moc 🙂 ....no ale to nieje aj tak normalne ked sa ta chcu zbavit...sak na nich robis tak co?

Peti nooooo keby rastli eurase v zahrade fuuuu to by bola paradicka xi 😀 uz by som mala rada isto aj okopavanie hehe

sisipetka
18. aug 2009

ja ja druhykrat zasiate 😀
Dadi, ved skus slivkam dohovorit, ze nech sa rovno vypalia a chlapi budu mat potom cim zapijat novorodeniatko 😉

eva3107
18. aug 2009

Peti a keby nam rastli peniaze na poliach ako zemiaky tak sme bohaci 😀 😀 😀 ...

Dadulka tak vidis bude nas tu niekolko .., ktore budeme v pracovnom nasadeni 😀

dadulka2000
18. aug 2009

vy sa nezdate,...zrazu ake zahradnicky z vas 😀
ved to - to MM navrhoval,...ze slivovicu,....a viem ja ako sa to robi??? 😅

andykca
18. aug 2009

...alebo dadi posli sem aspon kilecko 🙂......a to vypalenie znie dobre xi....

olienka12
18. aug 2009

ja som tu stale, ci doma, ci v praci 🙂))

dadulka2000
18. aug 2009

ok tak ja nejako nastudujem brozurku mladych svistov o vypalovani,...vypalim a vy potom v novom roku pridete pomoct vypit,..ok??

andykca
18. aug 2009

dadulka to vypalenie sa doma ani robit nemoze 😀 teda nemalo by sa hehe 🤐 😉 🙂

dadulka2000
18. aug 2009

adi,.. tak to budem robit na zahrade 🙂 cize vonku,..... 😀

sisipetka
18. aug 2009

uff Dadi, to bola ponuka do boja 😉

olienka12
18. aug 2009

u nas existuju take sukromne palenice, ze prinesies ovocie a ti vypalia za poplatok 🙂))

dadulka2000
18. aug 2009

sice slivku ja moc nemusim,...ale uz ked nas bude par,.... tak sa obetujem 🙂 vy si booknite lacne listky (tj cim skor) a bude party v anglicku 🙂

olienka12
18. aug 2009

no kolega ma zacina stvat... od rana mi nosi vyplatu po poludni povedal, ze najneskor o 4 bude tu.... a to som chcela dnes o 3 palit domov....

sisipetka
18. aug 2009

Evi, u nas v BA moc velke pole nemame, takze ja sa uskromnim aj s par kvetinacmi na balkone 😀 - uz len najst ten spravny recept - skusim zasadit doma 10 € - co to urobi 😝 Asi som dnes "sisi", ale po vcerajsku uz nic neriesim a pomaly ako slimaaaaaaaaak robim....

marushka
18. aug 2009

antoniab - chúďatko, to ja by som veru tiež mala nervy v kýbli z takéhoto prístupu, na toto som ja strašný pes, sa v piatom mesiaci kdesi štverať...stále vravím, že niektoré veci by mali byť trestné... 😝 😝 😝 nech ti dá doki nejaké to potvrdenie a nedaj sa! nech sa fuchtla zbadá, že ťa len tak nevyštve....

dadulka, sisipetka - s tými hračkami- presne! s najkrajšími serepetičkami sa naše dieťa asi nikdy nehralo, ale také varechy, plastové fľaše...to áno, tiež idem už na to s triezvou hlavou 😉 😉 😉

andykca
18. aug 2009

dadu skus vonku teda a potom hod foto na FB 😀...na to som zvedava hehe....len aby niekto po tej domacej neoslepol xi

jaaaaaaaaaaa som len zvedava ze kebyze sa stretneme v anglii ze kto bude moct pit ked setky (teda skoro setky asi) budeme kojit 😀 😀 aleboooooo mame dojst v roku 2011? xi to bude aj dobre dozreta xi

olienka12
18. aug 2009

no ja dnes utekam idem do tej banky s kolegom... aby som mala co minat 🙂))) 😀

andykca
18. aug 2009

oli paaa a vyber nieco aj mne ak ta nechytia hehe

dadulka2000
18. aug 2009

adi da sa aj pit - potom len odstriekavat a vylievat,.... mam s tym jednu skusenost 😉 hops
ale istejsie je az potom teda v 2011 😎
oli si spoji navstevu s anglickom aj s nakupmi a bude vytesena az az 🙂,.... nam ostatnym bude stacit aj ta slivka a window shoping 🙂 , vsak peti 😀

sisipetka
18. aug 2009

Dadi jasne, mne staci aj to okno 😀 a druhe okno budem mat po slivke 😀
...kocky lucim sa s vami, idem teda ja cvicit, bo MM si robi uz srandu, ze som ako tulen 😅 ...
Vidime sa zajtra a posielam pusinky bruskam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre