Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

meggieya
14. sep 2009

tak uz som sa dovolala. Vysetrenie stoji 60€ ale ze maju nabyte, najblizsi volny termin az v oktobri. To je sila.
🙂

bebel
14. sep 2009

3D robia aj v GPN za 69 EUR...a voľné termíny teraz až možno v polovici októbra..

meggieya
14. sep 2009

weronyca, je to mozne aj ked mas ineho gynekologa, staci si zavola a objednat sa. V Medifere stoji vysetrenie 60€ ale aj tak mi povedala ta sestra, ze je dobre si vypytat od vlastneho lekara vymenny listok. Ten by ti mal dat bez problemov. A na zahradnickej sa neviem kolko plati.

gucz
14. sep 2009

megg ja idem do hlohovca a tiež až v októbri deviateho.... je moc zvedavých maminiek 😉

adros
14. sep 2009

meggieva, skus Hlohovec, tam to stoji 45

eva3107
14. sep 2009

Dakujem baby.. 🙂 ..moc sa tesimm...asi si to viete predstavit🙂)...bude to pre mna nekonecne cakanie 😅

marushka
14. sep 2009

adros, určite popridávam fotočky, musím už malinkej urobiť album, ale teraz som u našich, takže sa s tým pohrám keď prídem domov cez víkend...ešte tam mám nabité vinobranie, tak snáď bud.týždeň sa mi konečne zadarí... 😉

dorotkaa
14. sep 2009

caute baby, ja chodim do medifery,ale na 4D som sa pre zmenu objednala k Cunderlikovi do horskeho parku... tam to stoji 70 EUR... meggieya tak skus pripadne tam, cinderlik ma dobry ultrazvuk, tak urcite bude s spokojna 🙂
a dodatocne prajem vsetkym babam co mali meniny a narodeniny vsetko naj 😉

dorotkaa
14. sep 2009

wanduska a aky kocik si si vybrala?

weronyca
14. sep 2009

Kocky takze tesim sa uz aj ja 8.10. idem aj ja na 4D k doktorovi Holanovi... 😉 Nech uz to je🙂

olienka12
14. sep 2009

no ja sa neviem dockat 24.9. 🙂) snad to zbehne 🙂

zazalienka
14. sep 2009

gucz, ahoj, ja som mala termín na 27.9. v HC, ale idem už túto nedeľu, tak sa budem odhlasovať aby som uvoľnila miesto.. ak chceš ísť skôr, môžeme sa vymeniť..

gucz
14. sep 2009

zazalienka ja by som aj šla skôr, len sa musím spýtať sestry. Objednali sme sa totiž spolu, teda po sebe. A kedy je tam teda voľný termín toho 27.9?

eva3107
14. sep 2009

Oli dockas sa aj ty nevboj moja... 😉
Ja uz idem papat lebo som velmi hladna!!

andykca
14. sep 2009

Ahojteee .. tak som tu dlho zasa nebola 🙂 to bolo tou navstevou a cez vikendik sme murovali tak som mala plne ruky prace-teda varenia...ale mame kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu terasu...uz len zakryt a to budu grilovacky na rok...

no a v piatok mi doniesla veci segraaa pre maleho a ja to nemam kde davat 😲 mam zapratanu celu spalnu hehe

adros aky bol jarmok?

sisipetka
14. sep 2009

Ahojky kocky,
tak uz aj my mame 3d ultrazvuk za sebou. Vazime krasnych 740 gr. a sme velky na zaciatok 26 tt 😉 Zopar obrazkov som hodila do albumu a malicke si pekne lezka na vankusiku (placente) - vymyslelo si to uzasne a konecne vieme aj identifikovat, co klopoce nalavo do rebier (lakte) a co napravo (nozky) 😀
Idem si vas precitat a na uvod zelam pekny dnicek.

adros
14. sep 2009

andy, ak sa pytas na trdelnik, tak bol uuuuuuuzasny. Mnam, mnam. 🙂 🙂 🙂 no, o tej terase moc nevykrikuj, HC nie je tak daleko, tak aby si nas tam o rok nemala na tej grilovacke 😀 😀 😀

sisi, kraaaasne fotecky, aj ten vas drobec ma ake krasne pery a nostek.

andykca
14. sep 2009

adros nooo ja sa toho ze pridete nebojim 🙂 takze kluuudne buduci rok dojdete aspon budu mat zabavu krpci hehe....jaj a ten trdelnik no esteze si si dala.... 😉 ja si zato idem dat obed hehe

peti no gratulujem k vaaaahe drobatka..pekna 🙂

no moj maly kope tak asi je hladny idem papat 😉

lopezka
14. sep 2009

ahojte baby,
marushka aj tebe secko naj ....aj som si myslela, ze si asi Maria 😀 tak sme 2 😅

vcera isla rano do porodnice jedna moja kamoska tuto z konika .....a porodila az dnes rano o 1,10 hod .....ze ju mala dost vytrapila ........ale staci ze ju uvidi, a je po bolestiach a zlych zazitkoch 😠 .......cely vikend som na nu myslela .....tak som ani nestihala pisat sem 😀 ........................juj, uz myslim na to, ake to bude ked to budem mat ja/my ....pred sebou a za sebou 😅 ......tiez aj ked to urcite nebude sranda, po zhliadnuti nasich detureniec pojdu vsetky zle spomienky do kosa 😀 😅 😉

mna ten 3D utz v Hlohovci stal 40 €, iba cez vikend to je drahsie
😅
inak pekny den vsetkym 😅

adros
14. sep 2009

lopezka, hej, cez tyzden to je lacnejsie, som na to zabudla 😀 Som pozerala som vase fotky z 4D,sranda, ze je vam vidiet cele telicko 🙂

olienka12
14. sep 2009

dobru chut k obedu.

Mariam vsetko najsamlepsie 🙂

ja som si dala obedik a teraz ho dotlacam este velkou porciou ovocia (veeelke jablko, nektrarinka, slivky) 😀 😀

lopezka
14. sep 2009

adros diky, aj vasa je nadherna 😅 😀
no asi mala naladu ukazovat sa cela 😀 😀

lopezka
14. sep 2009

olienka thanks 😀
no co este stale neviem, kto sa ti tak v brusku roztahuje ? 😀 😅 moja estestale len zacina a zatim len take velmi jemnunke dotyky z vnutra pocitujem ........kopanec som od nej este stale nedostala 😀 fakticky ma asi velky respekt 😀 😀 😀

lopezka
14. sep 2009

olienka, nemalo byt NEVIEM ale NEVIES ? 😀

olienka12
14. sep 2009

inak mate aj vy ten problem, ze neviete ako k pc alebo obedu sadnut? ked sadnem tak, aby mi netlacilo brusko, tak nedostanem na klavesnicu alebo na tanier... a ked dostanem, tak dostavam rany, lebo tlacim babo...
dnes sa mu asi cikutalo rano steklilo ma dost 😀

olienka12
14. sep 2009

lopezka ja som naposledy bola na morfologickom v 20tt vtedy mi nepovedal... ale som objednana na 24.9. k Dr. Dankovcikovi do KE na 4D, tak tam sa tesim neskutocne, snad nam uz povie nezbednika akej farby mam v brusku 🙂)

inak kocky tie 3D su super, nadherne babatka az sa mi slzicky tlacia 🙂)

hanus177
14. sep 2009

Lopezka aj moje maličké je veľmi jemnučké, žiadne kopance a premety. Je to veľmi príjemné-hlavne večer v posteli, ale keď sa s bábom rozprávam, tak cítim ako reaguje. Je to nádherné 😀 Len má rešpekt pred tatinom,vtedy je tichučko a žiadne bublinky 🙂 a tatino sa tak snaží

sisipetka
14. sep 2009

Olienka, ja ked dlho sedim v praci, tak ma potom tiez riadne vsetko omina a neviem ako by som sa pri PC ulozila 😖
Adros dakujem, ono vsetky tie nase drobcata su na obrazkoch nadherne 🙂
Niektora ste sa pytali na ceny 3d - ja som dnes v ginfive platila 63,07 € a nepotrebovala som ziadne listky od lekara, stacil tehu vodicak 😉
Lopezka a kedy mate ten terminik svadby? Nech vykukam z okna, ze kade nevestu vezu 😀 😵

lopezka
14. sep 2009

oli, no aj ja mam v praci pocit, ze uz o chvilku nedociahnem na klavesnicu, ked mam pred sebou este nejake papiere, z ktorych nahravam 😀 😅 .....na obede to zatim nepocitujem 😠

a fotky su naozaj krasne .......jo, ved ja som aj slzila, ked nam to doky ukazoval.....drahy mi stiskal ruku a ja som bulila ..........je to fakt nadherny pocit .....pochopis, ked uvidis to svoje 😅

olienka12
14. sep 2009

jj neskutocne sa tesim v 20tt sme boli s polovickou na tom morfologickom, lekar nam ukazoval 4D ale,ze nevidi poriadne cez moj tuk... no ked som si zistovala,tak skor nevedel s tym poriadne narabat 🙂) preto idem teraz radsej do KE, som zvedava a neviem sa dockat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre