Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
16. sep 2009

oli - chcela by som, ale doobeda mám poradňu a u nás nie je objednávací systém, prídeš a čakáš. Mali aspoň dva papiere na gyndošky a tehotné, pri poslednej poradni vyseli poradové čísla, takže všetky zaradom, neviem čo bude teraz. A poobede mám vychádzky 16-18 a keď budem mať odvoz ... prezvoním eve kde sa nachádzate.

olienka12
16. sep 2009

oukej 🙂 tesili by sme sa 🙂

evca35
16. sep 2009

len aby ste sa nezľakli, od mája som nebola u kaderníčky 😀 😀 😀

olienka12
16. sep 2009

🙂)) no preco by sa taka gula ako ja lakala 🙂)) dnes som si rano vytrhla 3 strieborne vlasy asi by som si mala nieco zelat 🙂))))

janka1
16. sep 2009

k Dr. Mikulovej Janke 😉

janka1
16. sep 2009

ava a k comu mi rajes k dnesnemu 3D alebo k porodu 😀 😀

janka1
16. sep 2009

ze ava 😀 😀 malo byt eva 😉

evca35
16. sep 2009

janka - super žena. pred dvoma rokmi bola mojou izbovou lekárkou, venovala sa mi ešte aj po hospitalizácii. A teraz keď som bola hospit., 2x som na ňu narazila, raz pri večernej vizite, tak sme pokecali a potom mi raz robila USG. tiež mám na ňu kontakt ešte pred dvoma rokmi mi dala, chcela by som ho využiť.

oli - lenže ja už neviem ako si ich mám upravovať. dorástli mi do blbej dĺžky - ani cop, ani rozputené, ofina oničom .... hrôza.

ivv
16. sep 2009

ahojte bruska 🙂

minix, vidim, ze aj ty stale dumas nad vozitkom 🙂 mne sa gessleiny velmi pacia (bola som ich omrknut na rajskej) a od piatka aj teutonie. 😎 gesslein som si vyhliadla f6 a teutoniu este neviem, dnes idem omrknut do babymarket-u, vraj maju vsetky teutonie, tak uvidim.. nasla som totiz dve fajn nemecke stranky kde sa daju oba kupit za super cenu.
chces aj pevnu vanicku? lebo ja rozmyslam nad sportiakom s takou tou vloznou taskou, hlavne ten gesslein ma super taku predlzovaciu.. ta ma dost oslovila 🙂 pevnu nechcem.. vyuzili by sme ju len par mesiacov a potom aj tak ten sportiak, ktory s tou fusakotaskou vyuzijem aj o rok..

andykca
16. sep 2009

Ahojte babyyyy...tak dnesnu noc som mala riadne divadlo v brusku...maly sa prevaloval, kopal len mi tak brucho skakalo a to boli 3 hodky v noci fuha...xi esteze to nerobi kazdu noc hehe

chcem sa opytat babenky kolko je tak asik cca potrebny ten monitor dychu pri babatku mat? lebo si mozem na pol roka pozicat z dovery a neviem ci to je malo....ci si ho mam radsej kupit...neviem neviem...dumaaaaaaaaam...🙂

pekny dnik

bebel
16. sep 2009

Minix:napr. SCS Sud v Babyone 😉
http://www.babyone.at/baby-shop/2/9/0/kinderwag...

Ak chceš lacnejšie Gesslein, tak si skôr objednaj z Nemecka...alebo cez ebay.
Gess future loop dosť zle dopadol aj s Quinny speedy v tom teste ohľadne ftalátov.

http://www.baby-web.sk/Clanky/a2538-Test-kociko...

motylik22
16. sep 2009

ahojte baby som v 22tt a ešte som nepocitila žiadne pohyby a bruško mam na 22tt oprotim inym tehulkam male ked lezim tak mi ani brusko nevidno a ked stojim tak len trosku neviete niektora prečo som ešte nepocitila pohyby??? ☹

ivv
16. sep 2009

bebel gesslein vraj ako prvy zareagoval na kritiku a vymenil dodavatela tej plastenky do dazda.. ta im vraj kazila celkove skore 😉 ostatne parametre mali vcelku slusne..

bebel
16. sep 2009
eva3107
16. sep 2009

Janka k zazitku...z UTZ 😀
Olienka ano na stanici ak ti to nevadi..Dakujeeeem 😅

olienka12
16. sep 2009

tesim sa 🙂

bebel
16. sep 2009

Ja sama som mala future loop a bol skvelý....len do auta sa mi nezmestil, tak som ho musela komplet rozoberať a neprešla som s ním cez pokladne v Bille v SC, tak na nákupy som musela brať iný kočár 🙂
Ale môj mangel bol naspokojnejší so speedy sx.
Bohužiaľ Bruno s ním názor nezdieľal.
Mne vyhovovali oba.
Čo sa týka buginy...inglesina zippy je neporovnateľne lepšia ako ktorákoľvek iná.
Peg perégo pliko je v porovnaní s ňou nie príliš dlhoodolný plasťák.

eva3107
16. sep 2009

Motylik u prvorodiciek je normalne ze pohyby citia od 20-do 22tt...tak mozes ich zacat citit kazdu chvilku... 😉
neboj urcite bude vsetko v poriadku a mozno ti maly ide viac do krizou preto mas male brusko ani mojej svagrine do piateho mesiaca nebolo nic vidno... 🙂

eva3107
16. sep 2009

Aj ja sa tesim Olienka...🙂)

bebel
16. sep 2009

Motylik, možno máš placentu tak vredu, že cez ňu pohyby necítiš.
Ja napr. ich cítim len úúúúúplne dole v podbrušku.

bebel
16. sep 2009

sry vpredu

olienka12
16. sep 2009

hmm bebel ja mam maternicu vzadu a tiez citim pohyby najviac dole v podbrusku teda, najcastejsie tam, alebo na lavej strane okolo pupka 🙂

bebel
16. sep 2009

ja okolo pupka nič necítim , ale dole na úrovni panvy tam je to evidentné 🙂

olienka12
16. sep 2009

ja som zvedava co bude na utz ako je otocene to moje mimi lebo v 20tt to bolo tak,ze sarapatili najviac rucicky teraz nemam ponatia lebo mimi citim najviac dole ale hore stavaju bubliny na bruchu 🙂))

zucana
16. sep 2009

aj ja citim slabo a tiez v podbrusko najviac 😉
baby a neviete kde sa da v BA ist pozriet casualplay? chcem poslat maminu

janka1
16. sep 2009

zienky aj ja citim v spodnej casti a to uz aj vieme preco 😉 maly je ulozeny tak, ze nohy ma v mojom mocovom mechure 😀 a hlavicku hore nad pupkom 😉 aspon v pondelok bol tak a vobec nebol pokrceny , ale natiahnuty akoby staal 😀 😀 😀 takze aj preto to moje caste mocenie kedze mi stale kopka v mocovom mechure 😀 😀 😀 preto sa dala vymerat aj dlzka nozicky 13 cm 😵 😵
som zvedava ako to bude dnes , ale myslim, ze rovnako nakolko hlavicku citim stale nad pupkom a pohyby v spodnej casti 🙂

evca ja viem 😉 je to jedna uzasna osobka a Dr. som rada , ze ju mam 🙂 😵

eva dakujem uzijeme si to dnes len vo dvojici nakolko Vladka ma trening 😒 ale ved si pozrie vecer CD 😀

olienka12
16. sep 2009

janka potom napis ako dlho to trvalo a co vsetko na tom cd mate 🙂) ja tam idem o tyzden 🙂

janka1
16. sep 2009

olienka Dr. Dankovcik mi naposledy povedal, ked ma objednaval, ze cca 30 minut urcite za ten poplatok daju na CD vraj vsetko a pekne 😉 ved su to nemale prachy
ak by sa dietatko neumudrilo u niekoho a nebolo mozne ho zachytit, tak aby bol pacient spokojny, vraj potom to nechaju tak a nic neplati , aspon tak mi to vysvetloval , tak sna d to bude pravda 😉
nas Oliver zatial stale spolupracoval , tak snad dnes nesklame aj ked uz vyse troch hodin ustavicne davam o sebe vediet 😀 😀

olienka12
16. sep 2009

janka no ja do p.doktora vkladam vsetku svoju nadej hehe 😀 😝 lebo zatial sme si toho 3d neuzili, preto som sa objednala k nemu chcem uz konecne vediet kto mi byva v brusku aby si mohlo mimi na meno zvykat 🙂)) lebo stale mam zmiesane pocity raz dievcatko raz chlapcek 🙂)) 😀 😀

janka1
16. sep 2009

olienka on je super , tak snad sa podari a vase malinke bude s nim spolupracovat 😉 drzim palceky a
a patrilo by sa , aby tu pribudol uz nejaky chalan ved v poslednej dobe su tu same dievky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre