Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
18. dec 2009

baby co to, co to??
nestresujte s porodmi a sekciami uz teraz. ved sme januarovky 😀
vidite aku ma vyhodu UK zdravotny system??? vobec neviete na com ste a je klud 😀 , nik vas nekontroluje a len cakate.
sakra zabudla som zavolat tej midwife nech ma objedna o 2 tyzdne na kontrolu aspon, ....
😅

evca35
18. dec 2009

ives, hoď do albumu 🙂
ja budem asi posledná čo kúpi kočiar. ešte stále som si nevybrala ... ☹
weronyka - ako si spokojná s primárkou?

weronyca
18. dec 2009

Evi zatial si musim zaklopat-je na mna velmi mila, ak sa sestricka venuje niecomu inemu ako mne uz ju aj zdobe 🙂 ale zatial nemam dovod sa stazovat 😉

Snad bude takato ked budem stresovat pri porode

evca35
18. dec 2009

tak to som rada 🙂

yoya
18. dec 2009

Ahojte brušká 😉
Nikto nebuntoší iba ja,... 😅
Nemôžem spať, bolí ma hlava a kyselinu mám až v krku ...blééé 😖
Ešte chvíľu pohrajem hry a snáď sa unavým a zaspím... 😉

minitrouble
19. dec 2009

ahojte 😉 🙂
yoya - ja zase nemozem spat teraz....ma zobudila dcera ze chce ist spat ku nam a uz som dospala 😖 tak idem tiez pohrat dake hry a hadam sa unavim a este do rana zaspim hmmm 😒

weronyca
19. dec 2009

Noo a teraz som zas hore ja. Fasa kombinacia ma chytila. Po dlhom case krc do lytka,wc a bolest hrdla. Co viac si priat. Navyse mam plnu hlavu mojho chlapa kt.sa doteraz neozval - bol s kolegynami na vianocnych- mna tam nechce zobrat.

weronyca
19. dec 2009

Yoya inak musim si zaklopat ja som v noci mala tiez kyselinu a pomohol mi ten gel. Na c sa vola. Len sa vytlaci do pusy

katka22r
19. dec 2009

ajote kocky aj ja som bola hore od pol 4 do pol 5 ale pc som nezapla,lebo mm nema rad ak sedim dlho za pc lebo potom sa stazujem na chrbat 😒 ale ma pravdu

weronyca nebojaj sa on sa polepsi,aj ked moja segra mi vzdy vravi ze ked je taky teraz tak sa nezmeni ani po porode...ja som vcera cosi nakricala na mm a on len aaa 3 tyzdne do porodu niejako to prezijem 😀 usmial sa a isiel spat,dobre ne?

konecne som dnes mala celkom dobru noc az na to rano o pol 4,inak sme spali az do pol 4

juuj dnes idem stavat stromcek,nech si kazdy vravi co chce,dnes ho postavime,len moja mamka mi da nanho sviecky lebo ja to nikdy neviem,vzdy sa mi nieco niekde zapletie a ja som s toho na nervy...tak pekny mrazivy dnik

minitrouble
19. dec 2009

ahojte 🙂 no ja kyselinu nemavam ale mna zase trapi plynatost ci jak sa to normalne povie ....proste brucho jak kamen a len ma nafukuje a nafukuje 😒 ....uuuuuz nech je to za nami vsetko 😉 🙂

k.a.t.k.a.
19. dec 2009

ahojte 🙂
minitrouble vyskusaj espumisan tabletky,to je na nafukovanie a plynatost, ja som si davala a odvtedy mam pokoj 😉
Lopezka tak ty uz mas v utorok dalsiu poradnu u Roziho? ja az 29.12 😝 aj to tam nebude, lebo bude mat dovcu, nastastie si ma pametal 😎 a Katarina sem Katarina tam 😀 Maly je nateraz hlavickou dolu, sa pretocil za posledne dva tyzdne, takze je moznost ze pockame ci sa nerozbehne aj prirodzene porod 😝 radsej nech sa pretoci zadkom a nech mam sekciu, lebo rupturu maternice by som nechcela a to ja si vzdy vsetko odserem, takze ratam so vsetkymi komplikaciami 😅 Jaj a vázi az 2100g 😀 drobátko, ale vraj v norme a sme o tyzden pozadu, čo je jasne kedze mam dlhsi ako 28dnovy cyklus.

Konecne som sa dopracovala aj ku kociku, tak to bude Quinny Buzz 😎 Kupila som uz aj plienky do porodnice, som vyuzila 25% zlavovy kupon v DM, tak bola super cena na Economy pack Pampersiek 😎

Vcera som absolvovala tour de SCS, no ale mozem uz len konstatovat ze vklude mozme cenami aj kvalitou ci vyberom tovaru v nasich centrach veselo konkurovat rakusakom 🙂 Som si v Shoppingu pripadala ako na nejakom tureckom trhu 😝 fuj dho ma tam nikto nedostane

krpuch
19. dec 2009

mne lekar predpisal na zahu maalox - cmulacie tabletky, pomahaju.
ja som zamiesila cesto na medovnicky, povysavala, skocila do obchodu a teraz trochu vegetim za PC.
katka aj ja mam dlhsi ako 28 dnovy cyklus a pri meraniach na 3 utz sme boli popredu cca tyzden.

k.a.t.k.a.
19. dec 2009

dnes je to uplna katastrofa s mojim malym 😖 mam pocit ze sa chce vykopat von, uplny des, neviem ci to je pocasim - snezi jak besne , ze je jak z divych vajec,

dadulka2000
19. dec 2009

ahojte kocky
u nas v kente aj nadalej panuje krasna, biela, zimna a slnecna atmosfera.
jedina nevyhoda je, ze sa bojim ist co i len prejst (je dost zamrznute teraz) aby to so mnou nesvihlo,.... v tomto stadiu sa mi moc nechce uz padat na zadok (a to by bol ten lepsi pripad 😀 ). dnes som si dokonca zbalila aj tasku,....

drobec s daddym sli do mesta nakupit, a ja som si aspon zatial poriadila
idem piest este tie kokosove - linecke (gucz, chcem skusit ten tvoj recept 😅 ), a co som uz mala napecene tak sa zjedlo v praci vo stvrtok.
pekny vikend 😀

roxy_1
19. dec 2009

Ahoj holky

vcera jsem ani nemela cas se sem mrknout,pekly jsme s mamkou cwly den cukrovi a dnes uz jedn dodelavame par poslednich kousku...uz jen plnit kremem a je to..

po dnesnim rannim sexu jsem si myslela ze snad pojedeme co nevidet rodit,me chytly takove bolesti ale pak uz to preslo... 😅

bydlenicko se nam pomalu uz rysuje jupiii mam radost ze na silvestra uz budeme bydlet,sice zatim bez kuchyne ale prece.... 😀

oli tak nakonec se maly otocil 🙂 ale mrzi me ze mas zle vysledky,snad to bude v pohode a nebude maly ochuzeny o Vanoce tim ze bude mit na nen narozeniny... 😨

bebel mas to moc hezky nachystane pro malou..fakt moc hezke 😵

jinak jak jste se bavily o prichozim porodu,tak priznam se ze i kdyz doma nemam dite tak me nikdo driv do nemocky nedostane dokud to nebude vazne akutni....nejsem ten typ co by plasil u kazdeho pichnuti a hned frcel do nemocnice.jedine co si hlidam je ta hlenova zatka az ji uvidim tak vim ze uz se to blizi a budu vyckavat,neverim ze zrovna me by odtekla plodova voda doma 😀 az to prijde tak to prijde....no co tasku mam sbalenou nic uz vic me nechybi.... 😀

katka22r
19. dec 2009

kocky dnes som mala na intimke akokeby biely lepkavy vytok nieje to ta hlienova zatka?

meggieya
19. dec 2009

katka ja mam taky vytok polovicu tehotenstva.... takze zrejme to zatka nebude... 😉

zucana
19. dec 2009

katka nam v nemocke vraveli ze ta zatka ked vytecie tak toho bude dost vela...a biely vytok je normalny...

minitrouble
19. dec 2009

katka - to ja uz mam tyzden taky vytok 😉 🙂 tak neviem...ale podla mna to asi hlienova zatka nebude 😝
katka - no skusim si to asi dnes kupit lebo uz sa fakt chcem v noci aj vyspat 😢 a najhorsie ze mi je potom zle este aj cele rano 😒
katka - ten kocik v dobrom zavidim ...stale nad nim premyslam ze ho este dokupim - ale ja si chcem nechat aj speedyho a kedze mame este aj maxi cosi mura a brevi grillo tak uz by sme ten q.buzz nemali kam dat...ale ma to stale laka a teraz ho daka holka predava v uplne uzasnej farbe 😵 akurat som zatial mala vzdy len novy kocik tak sa bojim kupit jazdenku 😝

zazalienka
19. dec 2009

mini my sme tiež kúpili 4-mesačné Peg perego GT 3.. keď nové sú tak nenormálne drahé..

katka22r
19. dec 2009

aha tak ja som ho este nemala preto sa pytam...no nic cakam dalej 🙂

roxy_1
19. dec 2009

katka22 ja mam taky vytok to je ted myslim u kazde normalni,ale ta hlenova zatka je jak psaly holky s primesi krve a to urcite pozname az vytece.... 😅
podle me zbytecne moc plasis,myslim si ze jak pujde do tuheho jako je porod tak to kazda pozname....ja vim ze mas predesle spatne zkusenoti ale myslim si ze ted uz se zbytecne moc kontrolujes co te kde picha atak...to kazdou z nas ver mi ale taky to bude tim ze uz se telo pripravuje k porodu a az to prijde tak to prijde...neboj ja si myslim ze ty porodis urcite az v lednu a aby jsi jeste neprenasela 😅 zkus na to nemyslet a snaz se uzit si svatky v pohode 😉

ja doufam ze my taky porodime az v lednu.jinak prekrizuju nohy 😀 😀 😀

krpuch
19. dec 2009

tak ja som mala dnes asi prvykrat takych bolestivych poslickov...nastastie to trvalo len chvilu ( kym som vykrajovala medovnicky) 🙂 . ale prava noha ma neskutocne boli uz 3 dni.
a k vytoku...ja ho mam par mesiacov, takze nestresujem... 😉

katka22r
19. dec 2009

noo dakujem roxy no snad nebudem prenasat,ale sak to tak zvacsa byva kto sa nevie dockat tak caka este dlhsie 🙂 ...jasne ze sviatky prezijem oki...a taky vytok som este nemala preto som nevedela co to je...tak pekny dnik vam prajem

evcam
19. dec 2009

ahojte babulky. potrebujem poradit dnes a vcera som mala taky tmavohnedy vytok bolo ho celkom dost a mala ma strasne tlaci dolu az to boli. vcera ma bolelo mrchovsky podbrusko a aj krize sem tam citim. myslite, ze uz to mozem cakat kazdu chvilku? vo stvrtok na poradni mi doki vravel, ze mala nalieha hlavickou a a som na jeden prst otvorena. vravel, ze nalez je krasny.

zucana
19. dec 2009

evcam podla mna moze...ale ved ty si uz raz rodila tak by si to mala vycitit 😉

evcam
19. dec 2009

zucana ale pri prvom mi zadka neodisla. to mi odtiekla rovno voda. 😕

roxy_1
19. dec 2009

evcam ja myslim ze to muze byt mozne....ze by jsi byla dalsi na rade??? 😀 😀 😀

zucana
19. dec 2009

no tak este mas chvilocku cas ak to bola zatka 😉

ives77
19. dec 2009

ahojte kočice včera som už nestíhala došla nám návšteva a dnes mám tiež fofry ale zajtra ho iste hodím do albumu,kúpili sme ho v RS ke čierno modrý od DEMY ale už som nemala nervy dalej chodiť a hladat a bol za super cenu 250e takže som neváhala aj ked vanička sa mi zdá malá ale už sa hádam nejak na tie dva mes.s fusakom popraceme,takže ja idem makať dalej a zajtra sa ozvem držkajte sa papa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre