Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
16. jún 2009

ako ste sa bavili o tej chuti na sex, moje telo sa nejak rozhodlo tuto potrebu bojkotovat, a vobec mu to nechyba. 🙂)) a z toho, ako som bola vcera prijemne prekvapena, ze mam take male mimco v sebe, tak som sa aj zabudla opytat, ci sa moze a je vsetko v poriadku. 🙂))

ja sa skusim spytat, ako to je s tym UZV a obrazkom...lebo mi pripada take trapne pytat si ci si mozem fotit mobilom, napriek tomu mi to aj tak dobre neodfoti..

ja som si prave zacala uzivat tehotenstvo, dnes som prisla na to, ze su mi nejake uzke spodne gatky, je to uz normalne? 🙂))) tak mam taky volny vrsok, nikto nic netusi, len ja sa v duchu usmievam. 🙂))))

evcam
16. jún 2009

baby no mrk na mojho gyndosa v skutocnosti je ovela krajsi, ale je to sympos. 😀 http://www.gyneka.sk/index.php?pg=1

naty
16. jún 2009

Já sem zas radši, že mám ženskou...abych se nestyděla k chlapovi, to by musel mít tak 60 let... 😀

minix
16. jún 2009

naty, to presne má môj. 🙂)

markee
16. jún 2009

Já jsem se zase styděla spíš jít k ženský. Ke gynekologovi chodím od 17let a změnila jsem doktora jen jednou a to,když jsem přestala chodit na střední školu. Protože byl vzdálený 60km,takže chodím ke stejnému jak mamka a jsem spokojená. Chodím k němu 10let. Jak já se styděla,když jsem měla jít teď v lednu na vnitřní utz a pak na zákrok. Porod mi nevadil,to prostě člověk neřeší,že tam je cizí chlap a vyšetřuje a tak.

boncusik
16. jún 2009

ahojte holky 😉

gratulujem k uspšeným kontrolám 🙂 ja m zajtra tak trocha bojim bojim 😖

ina už 2 dni mám bolesti hlavy no des 😠 a vyhodil sa mi opar na pere niečo ma ridne obchádza 😠

janka1
16. jún 2009

BONCUSIK POZNAM TO DRZIM PALCE NECH PRESTANE 😒 😉

eva3107
16. jún 2009

Boncusik neboj....urcite to dobre dopadne....Nezabudni mat usmev na tvari vela sa usmievaj a bude vsetko v poriadku...

Cukruska...neboj dockas sa a co mam povedat ja....ja si este poskam na dalsiu kontrolu az mesiac.. ☹

lenocka5443
16. jún 2009

no holky, co sa tyka sexu, tak citala som vela, ze to nie je zakazane ani skodlive, ale z mojich skusenosti som na to doplatila pri prvom tehu.......hned po sexe som mala spinenie, ale to bolo len take jednodnove, na bolo vtedy zatial vsetko OK, ale potom som o dva tyzdne zacala znova spinit a to sa uz nezastavilo a aj sa zistilo ze sa plod prestal vyvijat a ked som aj povedala lekarke ze som spinila, tak hned sa ma opytala ci som nemala sex? tak ja neviem, prvy trimester neodporucam...a ja vlastne ani chut nemam...a manezl musi vydrzat... 😀

lenocka5443
16. jún 2009

baby mne uz prestalo byvat spatne.....ale co ma dost casto boli hlava.......boze......

drobec123
autor
16. jún 2009

no ja tiez obdivujem baby co maju chut na sex ! ja teda vobec, keby ste to tu nespomenuli ani si nespomeniem ze co to je 😀 idem k lekarke 2.7. tak sa spytam a potom ked mi bude lepsie a nebudem taka unavena vecer tak mooooozno. ale musim mat chut, inac ee 😉

cukruska1920
16. jún 2009

Ahojte.. som spat.. som upiekla, navarila a teraz trosku pobudnem tu

zuzka1
16. jún 2009

cukruska1920 : já jsem taky prodělala léčbu, jen mi nějak neklesala hladina protilátek ☹ Měla jsem trojkombinaci antibiotika- antimalarika- chemoterapeutika... Dr. to ví a říkal, že až budu těhotná budu na rizikovým. dvakrát jsem potratila a ted to vypadá, že je vše o.k.....jen pořád chodím do práce, tak si říkám, jestli na to nezapoměl🙂

plivit
16. jún 2009

lenocka5443 tak hlava aj mna ovela viac trapi ako pri prvom tehu uz som z toho nestastna 😝
minule somsi musela dat 1/2tbl. Paralenu lebo som to nemohla vydrzat

minix
16. jún 2009

lenocka a to si bola v ktorom tyzdni?
uprimne poviem, teraz mi sex nechyba, ale malo by sa. 🙂)) len sa presne bojim toho prveho trimestra. 🙂) aby sa nieco nestalo.

nemusi sa, ale nahoda je svina.

gucz
16. jún 2009

babulky, čo je to sex??? ja som už aj zabudla čo to je? 😀 , večer si ľahnem na gauč a v momente spím, ani chuť nemám. A keby som aj mala, tak by som sa asi bála, pri dcérke som mala sex zakázaný od lekárky keď som ju čakala tuším do 4 mesiaca a potom od siedmeho nanovo

zuzka1
16. jún 2009

co se týká sexu, tak sem na tom stejně 🙂, přítel pracuje v cizině a když přijede na víkend, tak večer kouká, jak spim 😅. jednou za 14dni se přemůžu, protože už mi ho je tak líto, že to dál nejde...chudák sem zvědavá, jak dlouho ho to bude bavit 😒

cukruska1920
16. jún 2009

zuzka...neboj..to ti budu sledovat...tak ako aj mne... ja som to mala uz uplne negativne tak uvidim ake to bude teraz ked mi bude brat doky krv aj na toxo....ja som brala tiez 3 antibiotik skoro 3 mesiace..ble. Rovamycin, Daraprim a Biseptol...fujha... hnus... ja som na PN tiez som uz raz potratila... tak doktor nechce riskovat

sa bavite o sexe? ja som vcera mala straaasnu chut...ale muz nechce...lebo sa boji zeby male pichal do hlavy 😀 😀

gucz
16. jún 2009

zuzka 🙂 , ja som ani žiadny večerný program už riadne dlho nevidela, len začiatočné titulky, potom sa preberiem o desiatej, vypnem telku a odcupitám spať do spálne. Ale ono to prejde, neboj, druhý trimester je už fajn, budeme mať kopu energie 😉

olienka12
16. jún 2009

Ahojte, chcem sam spytat, je z Vas niektora z Presova? resp. bude rodit v Presove?

janurka
16. jún 2009

ahojte babulky tak ja sa priznam že chuť na sex mávam iba minimálne a manžel sa dosť bojí aby to malému neuškodilo tak ani to zatial nejako neriešime. ale minule už som mala aj menší absťák lebo po snažilkovaní sme po prvý krát mali sex až minulý týžden tak to už bola nejaka ta doba.... a k tomu doktorovi evcam tak to je ozaj fašák a ja som pred rokom chodila tiež k mladému dr. a tiež bol peknučký bolo mi to dosť trápne zo začiatku ale potom som si zvykla... najhoršie bolo ked mi robil vnútorný utz... panebože a ešte som pozerala ako naťahuje "gumu" na to .... no hruuuuuuuuuza 😅

gucz
16. jún 2009

olienka ak pôjdeš myškou na fotku pri niku tak sa Ti ukáže pas a tam je aj odkiaľ ktorá sme, ale Prešov som si tuším nevšimla

zuzka1
16. jún 2009

Jeee ani nevíte, jak sem ráda, že v tom nejsem sama... 😀

zuzlyk
16. jún 2009

ahojte, tak sex hovoríte, tak to poznám, voľakedy som o ňom niečo čítala, vraj sa väčšinou robí vo dvojici 😀
môj gynekológ je abosolútny profesionál,ani jeden úsmev navyše,pre istotu žiadny,ale ja ho naťahujem, robím si srandičky, ktovie či ma už nemá poznačnú v karte ako "labilná" 😝

zucana
16. jún 2009

caute baby idem sa aj sem opytat... mam zo vcera vysledky HCG a mam 97 573 hodnotu zevraj je to vysoke na to ze som zacala 8my tyzden ....
inak co sa tyka sexu tak mavam sny....take moooc dobre a nic....lebo bojim 😉

olienka12
16. jún 2009

eva3107 pozeram, ze si z PO, mozem sa spytat kto je tvoj lekar. dik 🙂 mozno sa stretneme v porodnici 🙂)

janurka
16. jún 2009

baby keby ste niektora zvažovali dovolenku tento rok a nevedeli sa kvôli miminu rozhodnuť či ho neohrozite tak mrknite tu... dobry článok
http://primar.sme.sk/c/4116774/cestovanie-v-teh...

naty
16. jún 2009

my sexujem snad každej den... 😀 ...prej si dáváme takovej malej grupáček... 😵 😀

eva3107
16. jún 2009

Ahoj olienka,.....ano som z okolia Presova ale k doktorke chodim do Kosic...Rodit budem v Presove tak som sa rozhodla...tak mozno sa stretneme...🙂

eva3107
16. jún 2009

TAk co baby vsetky ste odisli... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre