Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
26. okt 2009

ahojte babule, ako pozeram, som tu prva... mna toto prelozenie casu zakazdym tak rozhodi, ze 3 tyzdne vstavam a chodim spat v uplne sialenych casoch.. mozno mi to pomoze - kedze by som surne mala zacat pisat diplomovku, tak snad tie hodiny rannej samoty a vecernej kukania cosi kreativne vydaju 😉 .. kupovali ste niekto quinny buzz 4? kamoska ho ma a tolko ho ospevuje, ze zacinam vahat..

k.a.t.k.a.
26. okt 2009

Dobre ranko 🙂

wanduska aj ja rozmyslam nad Quinny Buzz 😉 alebo Concord Neo .. no uvidim, a este sa mi paci ten Joolz len nic o nom neviem, len ze ho vyrabaju Holandania .. tusim aj BGB je z Holandska nie?

mne posun casu nevadi vobec, ja jak prestavim hodiny, hned sa podla nich riadim 🙂

ja by som si mala socialku vybavit a pozistovat a pomenit prac.zmluvu nech "zarobim" na materskej 😀 ale tak sa mi nechce nic 😝

wanduska
26. okt 2009

ja mam pocit, ze vsetky vyrabaju holandania. bgb, mutsy... bgb je aj u mna vo vybere...

eva3107
26. okt 2009

Tak dobre ranko..bruska.. 😉
Tak ja sa opat hlasim s prace , ale pozitivne na tom je , ze je to moj posledyn pracovny tyzden... 🙂 ..viacmenej ani neviem ci sa mam tesit , alebo niee.. 😅 ..Bude mi to cybat to pracovne nasadenie 😅 ...Uvidime , ked uz budem doma 🙂

Mne posun casu taktiez vobec nevadi...ja som z radostou privitala, ze si mozerm dlhsie pospat a polenost v posteli 😅

nedockava4
26. okt 2009

ahojte, tehulky...
...som spät v Kosiciach...vylet v BA bol uspesny...mame postielku, kociarik (Teutonia) aj autosedacku (Romer)...tesiiim...
Chcela som Concord, ale ked som ho videla, ostala som zhrozena...teraz uz len dufam, ze som si vybrala dobre...

olienka12
26. okt 2009

dobre ranko Evka, tak ja sa neskutocne tesim, ze dnes je to posledny pondelok, zajtra posledny utorok 😀 ...

Zuzka hned prve som pozrela tvoj albumcek, pekne pekne, blahozelam k nakupom postielka je nadherna 😉

genialna
26. okt 2009

Dobré ránko, brušká.. 😉 Dalsi pracovny tyzden pred nami.. V sobotu som bola s MM pozriet moj favoritny kocik. Zatial je to Hoco Master L. Poznate niekto ten kocik??
Pozerala som vase albumy... Juuj, vy uz mate toho tolko pokupeneho.. 🙂 Ja sa musim priznat ze az na postielku, nemame este nic.. Nejako si davame na cas.. Ale tak ja si hovorim, ze na materskej bude este kooopec casu.. 😉 Ci nie?? 🙂

eva3107
26. okt 2009

AAhoj Zuzka...tak gratulujem k uspenym nakupom...som rada, ze si konecne spokojna 😅 ..Postielka je naozaj velmi pekna .inak ta suprava do postielky ti uz prisla?

Lenka aj ja sa tesim , ze je to posledny pondelok..atd...lenze vies..akosi ma to zacina chytat... 😕 ...take zmiesane pocity mam z toho...keby bol aspon moj muzicek doma... 😢 ..tak budem stale sama...a to bude pardon za vyraz na "PRD" 😢 😔

olienka12
26. okt 2009

Evi jo chapam, ale uvidis, ze to zbehne ako voda, este dorobite spalnu, tak sa budes chystat na vianoce, prat zehlit a hups januar... posledny mesiac bude tazky, ale zvladas neboj si silna. 😉

nedockava4
26. okt 2009

oli, evka...dakujem 🙂
evka...dnes si to mam ist vyzdivhnut na postu, lebo som si to nedala poslat kurierom ☹

olienka12
26. okt 2009

Zuzka bola si sa fotit? Ako vysli fotocky?

nedockava4
26. okt 2009

Leni, hej, fotila ma aj sesterka (akoze fotografka) a vcera v BA aj sestra...len som zabudla zobrat USB s fotkami ☹ niektore su pekne, niektore menej ☹ ale tak, keby som tam nemala hlavu, boli by pekne vsetky 😵

olienka12
26. okt 2009

🙂)))) ty si cislo hehe
ja sa tesiim na stretko uz iba tyzden a 2dni 🙂)

inak buduci tyden merame ze?

eva3107
26. okt 2009

Ahćhh jaaaj 😔 ...no neviem ci som taka silna ako si myslis lenka , kiezby... ☹ ..Ale budem sa snazit hlavne kvoly malej...no uvidime ako to vsetko bude prebiehat to som naozaj zvedava... 😒

Tak to som rada Zuzka, ze si uz po nu ides ..ja som si je tiez nedala poslat kurierom, ale to mi nevydi...tolko zajst na postu je uz najmenej 😉 ...

Takze si sa fotila heeej Zuzi, tak som velmi zvedava na tie fotecky 🙂 ..

inak zienky nezabudnite na stretko 4.11.09 v PO v Maxe, len nam este treba dohodnut cas..hmmm, Mate neake navrhy?

eva3107
26. okt 2009

Uz do cista pisem ako tatar 😔

eva3107
26. okt 2009

Ano na buduci tyzden merame..no som velmi zvedava , lebo 3.11 idem do poradne , ze co to bude...mam pocit, ze mi brusko vobec nerastie... 😒 ...neviem uz mi asi sibe 😅

roxy_1
26. okt 2009

dobre rano zeny 🙂

nedockava moc hezky jste nakoupili,moc se mi libi ta postylka,ja mam zatim pro maleho kosik,bude tam spat do pul roku a pak bude postylka,ten kosik je obrovsky,myslela jsem ze byvaji mensi,mrkni mam jej v albicku.... 🙂
no a jsem zvedava na fotecky z foceni,tak pak se s nima pochlub

oli to to utika pristi tyden uz budeme zase merit 🙂 jsem zvedava 🙂

evi sama vidis jak ten cas hrozne rychle utika a ani se nenadejes a budete rodit 🙂

olienka12
26. okt 2009

Evi rastie, som ta nevidela dlho a v stvrtok si mala brusko ovela vacsie 😉

lopezka
26. okt 2009

bre ranko tehulky 😀

no mne posun casu dnes zabezpecil prebudenie o hodinu skor 😖 .....MM si neprestavil cas na mobile - budiku ......tak namiesto o pol osmej mu zvonil o pol siedmej .....myslela som, ze ho zabijem 😀 ....lebo potom som sa uz prebrala a zaspat sa mi neoplatilo 😠 😀 ....lebo mne zvykne zvonit pre siedmou 😅

oli, fakt krasne fotky 😀

no idem ja zase pracovat, pre krasu a velke brusko ma tu neplatia 😀 😅 😉
ahojte a pekny den prajem 😀

nedockava4
26. okt 2009

roxy...wow, krasny kosik...aj ja by som taky ihned brala 🙂
ihned ako budu fotecku u mna, tak ich sem pridam...
k tomu brusku...ja ho mam uz veeelmi velke...ale nevadi, aspon viem, ze v nom niekto byva... 😵

olienka12
26. okt 2009

lopezka dakujem 😉

eva3107
26. okt 2009

Lenka co by som si bez teba pocala? 😅 Ked rastie tak rastie....nooo nehadam sa 😀

Roxy...viem , ze to ubehnee...ale to si uvedomim az potom...teraz mi to je dlho.. ☹

Lopezkaa 😀 😀

nedockava4
26. okt 2009

k tomu stretku....mne vyhovuje akykolvek cas...

olienka12
26. okt 2009

zuzka co tak o 4:45 rano 🙂))))))
ale nie aj mne vyhovuje uz hocijaky cas, kedze od pondelka som domaaaaaaaaaaaa jupiiiiiiiii 😀 😀 😀

nedockava4
26. okt 2009

Leni....v podstate aj ten cas, co si napisala...kedze spim 3 hodinky, tak v pohode 😀
nasa mala cez den spi a vnoci ee...hm, dufam, ze ked sa narodi, tak to zmeni 😉

hanus177
26. okt 2009

Ahojte k ankete:
1. 60% Trstená - 40% Dolný Kubín
2. MM áno, ak to bude možné kvôli cisárskemu
3. Pracujem, MD 8 tt pred pôrodom
4. cisársky
5. Ak by to bolo možné, tak určite klasický pôrod
6. nie

Inak v sobotu ma kamoška "donútila" ísť s ňou na nákupy do PL. My to máme približne 20 km, boli sme v takej väčšej obci..... ceny sú tam omnoho lacnejšie ako u nás a omnoho kvalitnejšie........... Takže základné veci pre mimino a mňa do pôrodnice už mám............. ešte chýba perinka (ale tu kupujú starí rodičia na SR) - ale vydupkala som si, že si ju vyberiem sama 😉
Nakúpila som si aj pampers plienky (1,2) vyšli 90 ks za cca 10,50 €. Aj keď nemám ani predstavu aké ceny sú u nás.
Dúfam, že počasie v novembri bude ešte dobré (hlavne cesty) a určite pôjdeme na nákupy do PL.

eva3107
26. okt 2009

takze okolo 11-tej?
myslim stretko vychodniarok 🙂

eva3107
26. okt 2009

Hanus tak to si nakupila velmi dobre... 🙂

nedockava4
26. okt 2009

eva...OK

olienka12
26. okt 2009

jo tie plienocky velmi dobra cena 😀

o 11 pohodicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre