Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dinduska
22. máj 2009

ahojte kocky
prosim vas mate niektora uz velke brusko?ja mam obrovske.kuknite album nieco pre druhe mimi mam tam foto.co vy nato? 😨 😨

naty
22. máj 2009

dinduska: to sem měla včera... 😀 ...dneska už zas splasklo... 😀 ...

Holky, máte taky problém s mhd? Mě to teda dost točí, protože jen na ní pomyslím, je mi zle...ale nechci taky pořád honit manžu, i když mu to nevadí, ale stejně... 😒 ...potřebuju se dostat jen do blbý školy, ale cesta mi trvá skoro hodinu a je to docela síla teda... ☹

naty
22. máj 2009

jééé, dinduska, koukám měla si krááásné šaty na té svatbě v kostele!! 😵

zdenka73
22. máj 2009

dinduška pri druhom dieťati rastie skorej bruško, no ty ho máš už pekné 😉 . Ja ešte nemám žiadne,teda len to moje slaninkové 😀, ale ja som o tri týždne dozadu som v 6tt, takže sa nechám pekvapiť aké budem mať ja v 9tt.

zdenka73
22. máj 2009

a ozaj už ste dajaké to kilečko pribrali? Ja asi 1 kg.

naty
22. máj 2009

já nic zatím... 🙂

dinduska
22. máj 2009

naty ja ho mam take stale uz mam normalne obavy ci to nebudu dvojicky 😅
dakujem za saty 😀
zdenka ja som sa pre istotu este nevazila 😅 😅 budem sa az na porani 🙂

dinduska
22. máj 2009

naty a este som zabudla aj mne robi strasny problem mhd.a nie len to.ja mam totizto celodenne nevolnosti takze je mi zle este aj ked lezim v posteli 😖 😖 😖

prdecek
22. máj 2009

já jela mhd včera a bylo mi v ní zle, dneska to musím zvládnout zase a to hned dvakrát 😝

prdecek
22. máj 2009

jinak mě se zdá že už trošku bříško taky mám, nevíc je vidět večer 🙂

naty
22. máj 2009

no, já si vždycky představím, co bych dělala, kdyby se mi jako dost chtělo zvracet 😝 , protože v Brně teda není moc kam se schovat...ale to asi nikde ve větším městě...tak už s sebou nosím pytlík... 😀...no je to sranda, co tam ty prťata tropí... 🙂

dinduska
22. máj 2009

naty tak to je aj moj problem a najhorsie je to ked musim ist s kocikom s malou 😖

dadulka2000
22. máj 2009

dnes som skocila rano na vahu,... je to zatial rovnake..... pri Ellie som pribrala +20 kg,.... riadna som bola 😅, ako ludska velryba, ale nastastie to vsetko potom odislo nejako samo,....uvidi sa co bude tentoraz

drobec123
autor
22. máj 2009

ahojte, tak ja som na vahe este nepribrala ale brusko mam o nieco nafuknutejsie - najma vecer. ale to mam od stimulky z hormonov takze to neberiem ze je to kvoli mimcu. ale vobec mi to nevadi, nastastie sa stale zmestim do pracovnych veci a cez leto to budem riesit nejakymi suknickami na gumicku.
som celkom spokojna, lebo dnes mi zatial nie je zle. rano mi trosku tocilo v zaludku ale teraz to je ok.

korcula
22. máj 2009

Ahojda, můžu se k Vám přidat? včera mi vyšly //... tak pokud se to potvrdí, bduu patřit sem k Vám🙂

lenocka5443
22. máj 2009

ahojte kocky..tak vitam nove mamicky.....zase sa rozrastame, pane boze, kolko nas uz je....to bude detureniec, no ja som urcite pribrala....mam aj take nafuknute brucho, ale nevazila som sa este, ale citim to na obleceni..ja obleciem zatial vsetky veci, ale vsetko ma tlaci..najlepsie su mi teplaky... 😀

korcula
22. máj 2009

Díky...

Já se přibírání trochu děsím, ještě jsem ani neshodila od předchozího porodu, mám +3kg... minule jsem přibrala 20 kg 😕

dinduska
22. máj 2009

a ja som si myslela,ze to som len ja cez tehu tolko pribrala.kamosky tie okolo 11,12kg a ja 21kg a vidim,ze niesom sama 😀 😀 😀 som zvedava ako to bude teraz ale ak to mpojde dalej takto tak asi ani vela nepriberiem 😅

korcula
22. máj 2009

no já doufám, že tentokrát to tolik nebude, ono myslím,že i s Honzíkem bude víc pohybu🙂

goldica
22. máj 2009

čaute maminky čakateľky, už vás nejaký ten týždeň čítam, no zatiaľ som nenabrala odvahu pridať sa. 13. 5. mi doktor na ultrazvuku povedal, že som tehotná, ale len na začiatku. nevoľnosti sú mojím každodenným spoločníkom ☹ ale pri prvej dcérke to bolo horšie-to som za 2 mesiace schudla 8 kg... a potom ich zase do konca tehotenstva pribrala naspäť 😉

goldica
22. máj 2009

korcula-teba teda obdivujem, mať doma 5-mesačného drobčeka a byť znova tehotná 😉 to budeš mať potom asi celkom slušnú zaberačku...

korcula
22. máj 2009

Goldica: nebyl to tak zcela plán🙂 ale snad to zvládnem 😉

mona27
22. máj 2009

Ahojky lednove maminy🙂,k doktorce na potvrzeni tehotenstvi uz jako na poslechnuti srdicka mam jit 2.6.ale porad ten cas neutika,jsem z toho nervozni,uz bych chtela slyset srdicko abych byla klidnejsi!dneska se mi o tom dokonce i zdalo!ja byvam dost unavena,porad chodim curat,a strida se u me nechutenstvi se zravosti!Taky byvam dost nafoukla a boli me podbrise,zada a p ranu necitim prsa🙂...

goldica
22. máj 2009

určite to zvládneš, keď zvládnu maminy dvojčatá alebo viacorčatá... 😉

korcula
22. máj 2009

no snad....

k dr. jdu až 10.6. tak jsem zvědavá zda nám to potvrdí🙂 testy vypsdají dost jasně

goldica
22. máj 2009

mona 27- ja mam ist na potvrdenie tiez az 8.6. a neviem sa dockat. dufam, ze vsetko bude ok a v januari k nam pribudne miminko 🙂

roxy_1
22. máj 2009

Vitam dalsi tehulky,nas uz teda fakt bribylo 🙂 holky opet az se budete chtit pridat do nasi lednacke tabulky piste mi prosim IP vas vek,bydliste pokud jej nemate v profilu atd,kdyz mrknete na nasi tabulku tak uvidite co je treba 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jinak posledni dobou jim jidlo s chuti ale v pulce uz nemuzu a jde na me pocit ze kdybych si dala jeste jedno sousto tak jej vyzvracim,no a dojidam az treba za dve hodiny,nemuzu snist cely obed.....ale zase na druhou stranu to jde nebot se musim jeste hlidat,mam zatim o kilo min (57kg) ale zpevnene telo se pomalu oplacava tukem a nejvic roste zadek a stehna,citim to na obleceni 😅

plivit
22. máj 2009

ahojte nove tehulky 😉 ked sa bavite o tych kilach tak ja som pri prvom pribrala skoro 30kg tak dufam,že teraz to bude aspon o polovicu menej 😀 lebo ja sama nie som chrustik 😅

plivit
22. máj 2009

mona27 nebud nervozna vsetko bude Ok ja idem na prvy UTZ až 24.6. no hlavne že už mam knizku 😅

korcula
22. máj 2009

Roxy:data pošlu radši až po potvrzení dr... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre