Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

grelu
30. júl 2009

lopezka...nie si jedina...ja tiez nic nemam a kupovat budem najskor asi tak v oktobri 🙂

zazalienka
30. júl 2009

vela veci podostavate, od znamych, rodiny a kamaratov, takze by som riesila len najnutnejsie veci co su treba.. anija som nic nekupila pokial neviem co to bude.

leuk
30. júl 2009

Dobre rano..tak je pekne, hned by som niekde vypadla, ako sediet stale v robote. Ale zase su tu baby, co robia aj asi manualne a to je este horsie..

Inak ja veci nemam este tiez, aj si myslim, ze toho nejako vela netreba, ved babo porastie ako z vody 🙂 Ale ak budem vediet pohlavie, tak si isto nejaku malu radost urobim...

dorotkaa
30. júl 2009

Lopezka ja som na tom rovnako ako ty, nakupy pre babo som zatial vobec neriesila, este sa mi to zdalo skoro, zacnem az ked budem vediet vysledky a pohlavie. A to nemam ani po kom dedit, takze vsetko si budeme kupovat sami a dost sa na to tesim 🙂 ja som dost narocna, tak takto bude aspon vsetko podla mojich predstav 🙂

lopezka
30. júl 2009

tak super, uz som myslela, ze som tu jedina, co nic doma pre babo nemam 😀

grelu & dorotkaa ......no ja cakam na tie vysledky a pohlavie ......a ako som tu uz davnejsie spominala, pokial budem mat dievcatko, kooooopec veci zdedim po svojich segrach, lebo mali v poslednej dobe dievcatka ......a nie su to ziadne stare veci.....aj moje segry su dost narocne 😀 😅 ....takze pokial to bude baba, mam akotak po problemoch .......ale ked to bude chlapcek.....joj.....to bude sranda .... 😀 😅 ....ale samozrejme, hlavne nech je to zdravucke 😅

olienka12
30. júl 2009

bebel tiez som chcela darovat pupocnikovu krv bezplatne bohuzial su tam prisne pravidla a ja ich nesplnam. Napr.ziadne lieky pocas tehu okrem vitaminov.. skoda

leuk
30. júl 2009

olienka12 - dobre, ze pises. Som nevedela, ze odber pupocnikovej krvi beru az tak vazne. Ja som si ju chcela nechat zmrazit, ale potom mi doktorka povedala, ze nech tam napisej jej meno (isto za to ma nejaku proviziu), zacala som o tom premyslat, pozrela nejake clanky a vyslo mi , ze ak teda dam, tak bezplatne (ak sa bude dat)

olienka12
30. júl 2009

ja sa k nakupom nevyjadrujem,lebo ja som maniak 🙂)) uz ani nemozem nakupovat,lebo to nemam kam dat 🙂) ☹

lopezka
30. júl 2009

no tehulky, musim ist pracovat ....za pisanie na konika ma tu asi platit nebudu 😀

ahojte a pekny den vsetkym 😀 😅 a babenka nech posluchaju 😉

dorotkaa
30. júl 2009

Lopezka ta ti zelam aby to bolo dievcatko 🙂 ak maju sestry dobry vkus nie je co riesit ;) skor som myslela na pripady aky sa stal napr. mojej kamoske, ta zdedila po svagrine kocik, ktory sa jej velmi nepaci, ale je jej blbe neprijat to, zas na druhej strane ta druha strana to vzdy mysli v dobrom...

olienka12
30. júl 2009

leuk volala som priamo na infolinku, tam mi vysvetlovali co a ako. Ja som sa pytala,ze s tymi liekmi co beriem mozem darovat krv,tak ma prepojili na lekarku co tam maju a ona mi vysvetlila,ze darovat krv je nieco ine ako darovat pupocnikovu krv,ze keby som chcela pre svoje potreby,tak mozem,ale do verejneho registra nie. Pre svoje potreby sa mi to vidi dost penazi... proste na to nemam a do verejneho to nechcu tak to nechavam tak.

leuk
30. júl 2009

olienka12 presne ako pises, navyse podla takeho jedneho clanku, co som citala, jedna baba pisala primarom a odbornikom na vselijake onkologicke kliniky a ti jej odpovedali : " vyuzitie pupocnikovej krvi je len hypoteza, zatial, co maju darcov v registri nevyuzili tuto krv pre chorych pacientov ani raz" ... Ja si myslim, ze je to dost penazi, bude treba aj na ine veci. Hmm...ale nemusi mat kazdy taky nazor, mna v tom mojom utvrdili len tie clanky

No a este k tym veciam, videla som u nas v Tescu detstke Cherokee a myslim, ze su aj kvalitne a nie drahe. Tak uz sa neviem dockat 🙂

grelu
30. júl 2009

jj...tie cherokee su celkom pekne 🙂)

leuk
30. júl 2009

grelu, ja mam odtial tiez nejake tricka 🙂 Ako poznam mojho draheho, tak ten by najradsej nakupil nejake znackove, podla mna sa to pokyda, vyperie, mne by to bolo aj tak trochu luto...Jedine, co drahsie, tak topanky, ale inak si na to nepotrpim, hlavne nech to nie je taka ta cinska umelina 🙂

zazalienka
30. júl 2009

ja som bola prekvapena v H M maju uplne super vecicky a mozem povedat ze v Trnave v hociktorom detskom obchode su niekolkonasobne drahsie a menej kvalitne.. proste holt na niektorych veciach sa tazko zaraba..aj na tehu aj na babatkovskych.. no atiez si myslim ze Cherokee je celkom fain, aj tak to babence nebudu nosit do zodratia, velmi rychlo vyrastu.. svagrova mi vravela ze nech ani moc veci neriesim, jej maly co kupila aj co podostaval, niektore si ani nestihol obliect.. ja myslim, ze v prvom rade je fain hlavne lahky kocik ktory sa lahko sklada, baby soferky urcite vedia o com pisem.. nadrapovat sa s nejakym tazkym kocikom bude dobry telocvik.. takisto dvadsat flasiek a dudlikov je zbytocnych.. a vselijake sterilizatory.. ved horuca voda v hrnci urobi to iste.. len to stoji priserne vela penazi..

dadulka2000
30. júl 2009

dobre ranko prajem 🙂

babenky ja nic kupovat nejdem,.... mam plno veci po Elke a len plienky mi bude treba. 😀 ak by to bol chlapec, tak mam plno kamosiek co sa toho radi zbavia za facku, resp flasku 😎 a je nakupnene!

leuk
30. júl 2009

to su presne tie marketingove tahy...My, v nasom rozpolozeni (ja pomaly placem ked vyjde rano slnko 🙂 🙂 ) by sme pokupili hocico a ani to nie je treba...Kedysi sa plienky prali v potoku a sme tu 🙂

grelu
30. júl 2009

no zase...ked by sme sli do extremu, tak cigancata behaju nahe a ake zdrave su :D

zazalienka
30. júl 2009

xixi ale to su ine geny... ti preziju hocico..

olienka12
30. júl 2009

ja som oznamila uz teraz vsetkym znamim a rodine,ze nech sa neopovazia kupovat ziadne oblecenie, lebo uz mame tolko,ze to nevynosime 🙂 asi im urobim zoznam,co by sa nam pacilo 🙂) Dudle a flasky urcite do predu kupovat nebudem. Prebalovak si davam robit taky aby som ho v pripade nepotreby mohla vyuzit ako regal napr. v kuchyni 😀 Odsavacku zdedim, vanicku tiez,sterilizatory,ohrievace a pod ma ani nenapadli 🙂)Zaklad mame teda az viac ako zaklad, kociarik a postielku kupime... Asi to nebudu az take naklady ked tak rozmyslam 🙂)

zazalienka
30. júl 2009

ja chcem nieco kupit, az ked uvidim babo na 3D/4D, nie som poverciva, ale pokial nemam po testoch a vsetky vysledky tak to nechcem zakriknut.. a obchody budu otvorene aj v oktobri a v novembri.. a hlavne budu vselijake zlavy..

leuk
30. júl 2009

ja mam 2 segry, takze nieco urcite po nich...Moja mama zase tvrdi, ze aby som kupila uz cosi vacsie (aj na pol roka), lebo ak bude po otcovi (ma 1,99 m) tak mu budu kratke rukavy 😀

ozi baby a co by ste viac chceli? ja viem, ze v prvom rade zdravie, ale...Ja by som radsej chalana, lebo ja som dost vysoka 1,74, tata tiez, tak by som nechcela aby baba mala 2 metre. Moj drahy ma sestru a ta uz ma tera v 14tich 1,85 😖 takaaa je chuducka....

miroslava89
30. júl 2009

a sme domaa🙂
steh drzi, babenka vyzeraju byt ok tak uz len oddychovat🙂

zazalienka
30. júl 2009

Mirka super.. len sa teraz naozaj setri, u mna mas dovolene akurat strikovat svetriky🙂)))) s vylozenymi nohami.. lez som prisla na to co Ti to vlastne robili tak som sa nacitala.. este sa nevyznam v tych vyrazoch vsetkych.. nestretla som sa s tym..

zdenka73
30. júl 2009

super Miri, tak len oddychuj,oddychuj a oddychuj aby bábenka krásne rástli. Veru doma je doma.

zazalienka
30. júl 2009

no ja so vzdy chcela kupovat ruzove veci.. ale od zaciatku citim niekde v kostiach ze to bude chlap.. a je mi to uplne jedno, nech ma vsetko co ma mat.. a nech je zdrave.. viac ma nezaujima, moj muz ma 1,95 m, ja 1,81 m, tak tiez to bude taky dlhanisko.. ale ma to aj svoje vyhody, takze neriesim.. manzel ma dceru, a chcel by znova.. no uvidime v septembri ..

dadulka2000
30. júl 2009

leuk,... aj ja som vysoka 176cm,... a MM ma 193cm, tak elka uz teraz nosi veci na 4 roky a to chuda este ani 3 nemala 😀 . ved aj na sone som mala fotky drobca so strasne dlhymi nohami 🙂

olienka12
30. júl 2009

mirka gratulujem tesim sa z vas 😉

olienka12
30. júl 2009

leuk ja zasa babenku, aj ked po vcerajsku mi to zacina byt jedno lebo uz mame meno aj pre chlapceka 🙂)

marushka
30. júl 2009

ahojte, ja hlásim , že moje AFP sú v poriadku 🙂 🙂 🙂 som šťastná ako blcha 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre