Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
24. jún 2009

co sa tyka toho pichania , tak ja som cely vikend prelezala pre to pichanie, som sa ani pohnut poriadne nemohla a to uz nehovorim o kycnutii, strasneeee 😒 😉

ale od pondelka ma ani raz nepichlo , sice este kycham s bolestou, ale to asi bude az do konca tehu 😒

roxy_1
24. jún 2009

janka1 moc ti gratuluji k velmi priznive ko...takze kluk??ze by prvni jisty kluk v nasi bande? 😀

holky vy jste mi nasadily brouka do hlavy,tak nevim jestli ten Egypt nebo nekam jinam.... 😒

zdenka73
24. jún 2009

plivit, janka super že je všetko ok. Veru Janke aj závidíme, lebo je od nás dosť popredu ale, aj nám to snáď rýchlo ubehne.

janka1
24. jún 2009

dik zienky 😉
roxy aj ja by som isla do egypta a velmi , lebo je to moja srdcovka spolu s tureckom, ale nejako ma dr. presvedcila, ze ked uz dovca , tak niekde tu doma , ze je dost mozne , zeby som si ju ani v tych teplotach neuzila, ale to je len jej nazor , takze to neber ako radu 😉 ak sa nato citis , tak chod , je to len na tebe a o tebe 😉

zdenka nebooj ubehne to ani sa nenazdas a budes mat tiez vsetky taketo veci za sebou 😉 drzim palceky

gucz
24. jún 2009

ahojky, ale ste sa rozpísali 🙂 Takže pekne poporade:
micicici ja zatiaľ výbavičku nenakupujem, teda kúpila som dve bodynká a pančušky, ale to sa fakt oplatilo. Niečo mám po malej a zbytok dokúpim až keĎ budem vedieť čo to bude. Ešte je času dosť.

adros prečo si na pn? mala si nejaké problémy??? či radšej pre istotu?

k tomu egyptu
tak my sme toto bábenko čo teraz čakám zarobili v Egypte a to v presne v tom hoteli kde bola adros, hotel hilton nuweiba pri Tabe.Akurát sme tam boli začiatkom mája. Fakt odporúčam ako miesto na dovolenku, i keď ako tehotná by som asi nikam necestovala, ale skôr zo strachu z letu (tlak). Faraónovú pomstu nikto z nášho zájazdu nechytil a to sme pili nápoje s ich ľadom, jedli sme aj zeleninu aj ovocie aj všetko. Ale samozrejme s mierou.

janka1, plivit gratulujem k úspešným kontrolám 🙂

mne sa túto noc snívalo, že ma dakto (neviem kto) naháňal po nejakej záhrade a keď som prestala utekať, tak mi ten človek povedal, že nie som tehotná.... dobre šialený sen....

plivit
24. jún 2009

dievcata dakujem velmi pekne
Janka blahozelam 😉 Inac k tym vecickam tak ja mam strasne vela odlozene po malej lebo vsetko som odkladala.že co ak raz sa zadarí 😀 no a po dlhsom case sa zadarilo 😅

janka1
24. jún 2009

aj ja mam dost veciciek , zeny / nesmejte sa/ ja uz dva roky postupne kupujem 😀 😀 😀 😀

roxy_1
24. jún 2009

janka ty jsi opravdu napred 😀

zeptam se dr na tu dovolenku a uvidime,pro nas je to prvni a posledni dovolena ve dvou,jeste jsme spolu nebyli u more,jen alpy,rafty a cundr...tak vim ze ted je posledni sance dokud jsme mladi.... 😅

micicici
24. jún 2009

janulka gratulujem!!! ja musim vydrzat este 2 tyzdne 😒 ale nejako to prezijeme. inak to by si si rozumela s mojou mamkou, ktora tiez uz asi dva roky nakupuje vecicky. som jedinacik a toto bude jej prve vnuca, tak sa riadne chysta 😀

roxy1 nechcem ta nastrasit s tou dovolenkou ale zvaz si vsetky pre a proti. mne dr vravela len tolko. dospely si v lietadle dokaze vyrovnat tlak, ze prezuvas, alebo mas zuvacku. ale male v brusku a este vo vode??? no neviem... ale uplne ta chapem, ze ta to taha, ked ste taku dovolenku vo dvojici este nezazili... 😕

vierka
24. jún 2009

ahojte baby...

roxy - krasna nevesticka si bola, urcite si si to riadne uzivala...

ja ziadnu detsku vybvicku este nekupujem, budem dedit vsetko po segrinych detoch ktori sa narodili december a prvy februar, tak to je tak priblizne mojmu porodu, tak to bude akurat tak sezonne sediet... a este nekupujem ani tehu veci, zatial sa zmestim do klasickych a od segier som uz aj nejake tehu veci podostavala, tak to budem riesit az za behu ked bude nieco male, alebo bude nieco chybat 😀

zucana
24. jún 2009

baby podla vas mozem tvarohovy kolac ked je tvaroch upeceny?tam by nemal byt problem listeriozy ked je upeceny nie?

janka1
24. jún 2009

roxy 😉 😀

dala som fotocky do albumu , ale musite tentokrat zaostrit zrak nakolko je dost slaba 😕 😒 a skuste najst tie prekrizene nozicky 😀

zucana a ja jem tvaroh, aj kolac som robila a aj jogurty jem tvarohove 😨 😨 😨 😨 este mi teraz povedzte , ze to skodiii 😒

lopezka
24. jún 2009

ahojte baby,
je tu este niekto? ja som len polhodkou dosla z prace 😠 😖

janka1
24. jún 2009

sme tu vsetky 😀 aspon myslim 😀 😀
vitaj lopezka a uz pribrzdi a setri sa 😉

lopezka
24. jún 2009

joj nejak pisete jak zerave a ja vobec netusim, vo co go poslednu dobu 😒 nejak sem nestiham chodit a docitat to, mozno sa mi to podari cez vikend 🙂

ako jani ? pozeram vegetacika a je to sila 😀 😅

janka1
24. jún 2009

lopezka 😀 😀 😀 no je to sila ako si vegeti neee 😀 😀 😀

no pred chvilou som pisala, ze mi nic nie je a zacalo ma boliet brusko , ale skor ako keby creva akoby pred prehankou ci cooo a aj krize ma bolia tak neviem ci som neprechladla, alebo to je normalos tehu 😒

lopezka
24. jún 2009

no jani ako hore vyssie pises, si akoby nas predvoj 😀 😅 takze mi nevieme, ci je to normalne 😀 az ked to budeme mat postupne vsetky, zistime ze je to uuuuplne normalne 😀 😅

ja uz blinkam len tak raz za tyzden 😖 naposledy vcera vecer 😝 ..... raz mi vobec nic neni a raz mi je uplne soufl a nechcem nikoho a nic vidiet 😒 radosti a strasti tehotenstva 😎

janka1
24. jún 2009

lopezka presneeeeeeeee ani ja nechcem nikoho a nic vidieeet 😉
vzdy som mala rada navstevy u nas sa ich premlelo neurekom aj cez tyzden a teraz vsetkych rusim , nemam chut na nikoho 😀 😀 😀 😀

a ty co mas nove, kedy mas nablizsiu kontrolu?

simbbaa
24. jún 2009

JANKA1...ahoj 🙂 ja by som sa chcela spytat a najma v prvom rade pochvalit ake krasne mas fotky drobceka..a opytat ci to len ja mam takeho blbeho gynekologa ,ze mi vobec neukaze babatko na ultrazvuku a to uz vobec nevravim o fotke....to si mam opytat fotku?alebo vam to doktori vytlacia sami od seba na kazdom sone?hmm...cudujem sa lebo prve dieta som cakala v zahranici tam mi davali automaticky fotky ale tento doktor co som na svk ....?teda fakt neviem ako to vlastne je?

lopezka
24. jún 2009

jani, ja som tu z vas u lekara asi najmenej 😖 naposledy som bola v 8.tt na 1.ultrazvuk a teraz idem najblizsie o tyzden v piatok 3.7. na daĺsi ultrazvuk a na 1.poradnu .....to budem mat akurat skonceny 12.tt ...... mozno mam opatrneho lekara a mozno je to unho normalne .....netusim .....ale zase pokial je vsetko OK, nech male furt nevyrusujeme 😀
ale nevies si predstavit. ako sa hrozne tesim, bojim a hrozne som zvedava, ako bude krpcek vyzerat ....predsa len, v tom 8.tt to bola len fazulka 😀

janka1
24. jún 2009

ahoj simbbaa no tazka otazocka 😒
ako sa vola tvoj dr.?
co sa tyka fotociek moja nechcem ta zarmutit, ale moja dr. mi ich vytlaca automaticky a hlavne spolu na monitore vyberame, ktoru 😉

nechces zmenit dr.? mozno by to pomohlo , hlavn tebe 😉 🙂

simbbaa
24. jún 2009

janka...hmm,,,tak ako doktor nie je zly teda neboli na nho ziadne staznosti doteraz mozno ma len nejaky starsi typ sona alebo co... 😒 a vola sa dr.dzur z kvp..poznas?

simbbaa
24. jún 2009

inak janka ty si z kosic??? 🙂 ak ano odkial presnejsie..?

janka1
24. jún 2009

simbbaa nepoznam ho 😒 je to asi iba ambulantny lekar, ze?
povodne som z Kosic , ale teraz byvame v Geci 😉 pracujem v Kosiciach

markee
24. jún 2009

Dobrý večer holky,dnes jsem jak přejetá parním válcem. Dopoledne teda dobrý v půl devátý jsme šli na návštěvu na dětskou párty a přišli jsme dom před půl druhou. To bylo opravdu super,pak šla malá spát,tak jsem si lehla,pže jsem dopolko seděla a bolelo mě břicho. No a když se malá vzbudila,tak měla teplo 37,7. Takže jsme rušili další návštěvu,měli jsme jet k příbuzné,která za měsíc má rodit. Jenže,aby jí malá nakazila,to jsme fakt nechtěli. NO já dojela do města,na poštu a koupit malé nějaké ovoce. A když jsem přijela,tak mě bolí kosti a klouby. No doufám,že na mě taky neleze nějaká nemoc. Chjo.
Zítra se snad ukážu,manža jde do práce,takže PC bude volnější.Ale uvidím jak mě a malé bude.

janka1
24. jún 2009

markee drzim palceky nech ste OK 😉
snad ta to do rana nechyti a budes fit 😉

antoniab
24. jún 2009

ahoj
co som doma nemam ani cas sem chodit

dadulka no pocasie nic moc ale dnes sme hodili grila kolasku a slaninku bolo to super 😉 ja vecer mozem jest ako najata 😀 😀 😀

roxy ja som letela a musim povedat uplne v poho chce to len pit a zuvat zuvacku ja som pocas celeho letu /2,5hod/ nebola ani na zachod ak sa citis v poriadku tak by som sa este poradila z lekarom moj gyndak chce minimalne jednu kontrolu za mesiac tak ja budem letiet teraz 2mesiace po sebe potom v septembri a ked som sa nato pytala tak povedal ze v tom nevidi ziaden problem 😉 ale ja sa citim velmi dobre az na obcasne pichanie ci nevolnosti ale ja som taky clovek tak to je a takto to musim zvladnut 😉

janka blahozelam ku kontrole a 80% chlapcovi 😀 hlavne nech je zdrave 😉

micicici ja mam mozno zakladnu vybavicku uz aj kupenu a to som nebole ani tehu 😀 😀 v uk su tak pekne veci ze som neodolala dnes som bola v delte pozriet ceny kocikov a musim povedat ze sa mi nic nepacilo tak ked sa uz dovalim v oktobri domov tak zajdem do polska 😉

zajta mame jednu zo smutnejsich akcii v rodine a potom mi ostava uz iba jeden den 😝

vierka
25. jún 2009

dobre ranko baby 😀

simbbaa - ja tiez pokazde nedostanem fotku, ale bubacika aspon vidim na monitore a doki mi ho pekne poukazuje a premeria... prvu dotku z utz 6tt - si on nechal v zdravotnej karte, ked som bola v 8tt na kontrole, tak som mu hovorila ci mi nevytlaci fotku a on povedal, ze mi da az nabuduce, ze to uz bude komplet cloviecik az s rucickami a nozickami, ze naco mi je machulka... tak sa tesim na najblizsiu prvu poradnu to dostanem aj knizocku, aj fotecku 😀

gucz
25. jún 2009

dobré ránko 🙂 , u nás konečne svieti slniečko 🙂

janka1
25. jún 2009

vsetkym pekny predposledny pracovny den 😀 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre