Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janurka
29. jún 2009

bebel maš nadhernu fotečku, krasne ho tam vidno aj čo kde ma... Krasa

bebel
29. jún 2009

My sa už dlho chystáme na trip vlakom do Passau a potom na bikoch domov. 😎
Tak zase to na čas odložíme .
V Rakúsku sú neporovnateľne lepšie podmienky na cykloturistiku ako u nás.
Minix, mobil na mňa máš v ss.

bebel
29. jún 2009

janurka , ďakujem,tešíme sa z nej všetci...mamina je sestričkou u môjho dokiho...tak aj 1. x v živote mohla vidieť naše baby v akcii....
Drobec....aj ja sa obzerám po nejakom cvičení....v SC niečo v kultúraku niečo býva každý štvrtok, ale predpokladám, že to bude len také vyprdkanie....
Pri Brunovi som chodila chvíľu do Zorafitu, ale ani to nebolo vtedy podľa mojich predstáv.Bola som sa pýtať v Relaxxe, to mám z práce hneď pod nosom...ale tehu cvičenie pre nezáujem zrušili. A bazén vraj nie je celkom košér.

Tak neviem.

minix
29. jún 2009

bebel, dik, ak by si nebola tehotna, tak by som ta presvedcila, aby si mi ho predala. 🙂))

ak najdes v BA nejake dobre cvicenia, tak daj vediet. 🙂 rada sa pridam, lebo sa nemozem pozerat na to, ako nic nerobim. je to desne.

drobec123
autor
29. jún 2009

bebel + minix od tohto piatka bude v relaxe tehu joga, mam v plane na nu zacat chodit, lebo ta cvicitelka je velmi profesionalna a mila. aj ked teda joga nie je uplne styl ktory ma bavil pred tehu, pocula som ze je vyborna a baby ktore pravidelen pocas tehu cvicili mali lahsi porod ! 😀
no povedzte ako by som to nemohla nevyskusat ! 🙂
skoda len ze tento piatok nemozem ist, ale ten buduci uz pojdem urcite ....

minix
29. jún 2009

drobec, pozerala som to, ale pre mna je ten cas zlyyyyy :(((( 16,30-17,30? dost skoro...kym tam pridem z patronky....na prd.

pripadne bebel otestuj a das vediet. 🙂

dadulka2000
29. jún 2009

ahojte
pozeram ze rozoberate cvicenie,...aj ja som chcela nieco robit,.... 😝 .a aj som sa informovala a ked mi pani povedala cenu za 50min cvicenia, padla mi sanka. tu za to pytala 10£,...no zbohom. tak som si z kniznice zobrala pilates pre tehotne a zacala pozerat obrazky,....ale to su vsetko cvicenia, ktore ma hned uspia na zemi 😀

bebel
29. jún 2009

OKi, tak ja teda v piatok idem 🙂
Dík za info.
Ja som sa pýtala minulý týždeň a vtedy mi dali protichodné info.
Kto je precvičovateľka - Zuzka Plevová?

roxy_1
29. jún 2009

bebel krasna fotecka 😉 delali ti ultrazvuk vnitrni nebo z venku??ja mam jit zitra a zajimalo by me zda uz bude normalni zvenku,priste uz chci vzit pritele 😉 porad mi prijde ze mu to trochu nedochazi dokud to sam neuvidi... 😉

o cviceni jsem uvazovala,ale musim se po necem podivat 😉
tady bouri asi bude prset,jinak slunko sviti a je hrozne vedro

drobec123
autor
29. jún 2009

bebel, hej Zuzka Plevova by to mala precvicovat. pozerala som teraz na webe ale este stale to nie je oznacene ze to naozaj bude. ale mam info ze prave teraz v piatok s tym mala zacat. no mozno keby sme sa im nahlasili ze to chceme a ze budeme chodit tak to na 100% spustia, len ja tento piatok cestujem ☹

inak ani mne ten cas velmi nevyhovuje, ale mali by sme mat od 1.7. skratenu pracovnu dobu tak potom by som si to snad mohla dovolit zdrhnut v piatky skor 🙂

bebel
29. jún 2009

spýtam sa priamo Zuzky na FCB...sme bývalé spolužiačky a kamošky zo základky 😉

bebel
29. jún 2009

Roxy, dík - ešte stále zvnútra.
Aj môj mangel bol strašne rozcítený, keď Bruna videl 1. x na usg.
Tentoraz ho vezmem iba na 3D 🙂

drobec123
autor
29. jún 2009

wauuu..... super ! tak budes mat info priamo z prvej ruky ! tak posun potom info, a povedz jej ze teda je o to zaujem !!!! 😀

nikiarudi
29. jún 2009

Ahojte kočky, nechcete niektorá urobiť súhrn januárových tehuliek a dať to nejak do tabulky?? bolo by to milé.. dokonca už aj februárovky majú..a mi čo?? tak ak sa chce niektorej z vás.. 😅 🙂 😵

drobec123
autor
29. jún 2009

bebel, ja idem na UTZ teraz v stvrtok a chcela by som aby siel aj manzel so mnou tak uvidim co povie lekarka aky UTZ mi bude robit a ci manzel moze byt pri tom 🙂

gucz
29. jún 2009

nikiarudi tabuľku robila roxy, je na českom koníkovi, pár strán dozadu je tu na to link

bebel
29. jún 2009

Drobec, jasné, že môže..len to závisí od lekára....
Tento môj súčasný doki je stará škola...predtým, čo som mala lekárov, nemali s prítomnosťou mangela pri vyšetrení absolútne žiaden problém. 🙂

nikiarudi
29. jún 2009

a prečo to nedáte aj na slovenského koníka??? ☹

drobec123
autor
29. jún 2009

no kedze chodim do sukromneho centra, myslim ze to tam skor privitaju. aj ked musim povedat ze mu bude neprijemne ked mi budu robit vnutorne sono, ale tak zase z rozpravania vie o co ide 🙂

bebel
29. jún 2009

jasné.., ale záleží od toho koľko majú k dispo času 😉 a koľko ľudí v čakárni.

drobec123
autor
29. jún 2009

no som vzdy objednana na cas ako aj vsetci dalsi pacienti, takze ked som bola na prvej poradni tak som bola vo vnutri 20min a ked som vysla vonku este tam nikto nebol, takze objednavaju asi kazdych 30min ?! neviem. no ved v stvrtok budem mudrejsia... boooze som uplne ako udreta mechom, uz neviem ako mam sediet v praci, hned by som sla domov !

micicici
29. jún 2009

Ahojte baby, nestiham Vas citat. Chcem sa spytat jednu otazku. Neviete mi poradit ako sa spisovne povie, alebo pod akym nazvom mam hladat tu supravu, do ktorej date flase, alebo cumliky od flias a dezinfikuju sa Vam, aby som to nemusela vyvarat? Poradte mi prosim. Mate s tym niekto skusenosti??? Ci sa to oplati kupovat? Pocitam ze nejakych do 100 € to bude stat nie? 😕

bebel
29. jún 2009

sterilizátor 🙂 určite áno, ale , ak máš doma umývačku riadu, už nepotrebuješ sterilizátor 😉

micicici
29. jún 2009

Mam umyvacku riadu, takze myslis ze toto uz nepotrebujem? Joj super, usetrim... 😀

wanduska
29. jún 2009

ahojte babenky, oficialne sa pridam do klubu🙂) ak vsetko dobre pojde, tak v januari budeme traja..
uz minuly tyzden som browsovala kvoli cviceniu v ba.. su tu nejake cvicenia, ale vela ich nie je, ani moc roznorode sa mi to nezda. takze som sa rozhodla, ze tento tyzden pojdem potestvoat..hmm, neviem. ako to u vas vyzera?

drobec123
autor
29. jún 2009

wanduska, pokial viem tak zatial u nas v teme nikto pravidelne necvici. takze ak budes mat dobry tip - sem s nim !
ja som pocula na Zorafit ze nic moc pre tehulky, kolegyna chodila do Miracle studia a tiez z toho nadsena nebola ale vravela ze lepsie ako nic. mas nejaky iny napad ?
a vitaj samozrejme medzi nami, len si pekne zmen nastavenie nech vieme v ktorok tyzdni si a nieco viac o tebe 🙂

peggynka
29. jún 2009

drobec, ja som bola minuly pondelok na sone a robili mi ho z vonku a dnes som bola na 4D a tiez mi ho robili z vonku, tak hadam Ta uz vnutornym nebudu trapit. Ja mam termin 8.1., tak sme skoro narovnako, len tu neviem, preco mi to dava datum 17.1.

olienka12
29. jún 2009

ahojte, ja som si z netu postahovala dvdcka cvicenia pilates pre tehu a potom subor cviceni a po kontrole v 12 tyzdni, ked bude vsetko ok zacinam 🙂)
Inak mne hrozne kolise vaha tento tyzden som prv 4kg schudla, tak 2 pribrala, tak som sa vazila dnes rano a teraz a rozdiel oproti ranu je plus 3kg az rozmyslam co vsetko som pojdela 🙂)

eva3107
29. jún 2009

Ahojte baby...konecne som sa tu po celom dni dostala... ☹

Vidim , ze mate diskusiu rozbehnutu... 🙂 , oblecenie , priberanie...
Ja som pribrala asi 2kg...brusko mam uz pekne vonku...a hocico uz neobleciem..
Musim si fakt kupit uz neake nahavice... 🙂

wanduska
29. jún 2009

ahoj drobec, videla som na zaciatku diskusie, ze si - asi, ak som to spravne pochopila hormony - ja som zhormonovana,ze dovi dopo.. uz sa bojim, ze co bude, ked to budem musiet vysadit.
dobre,t akze tento tyzden testujem a potom vam pisem..
olienka, odkial si stiahla tie cviciace veci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre