Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

juliet221
9. júl 2009

ked tak citam co pisete ja take problemy nemam. vsetko od kocika az po oblecko zdedim, aj s autoedackou tak budem kupovat minimum

nedockava4
9. júl 2009

evka....dobru chut a jedz pomaly :o)
mirka...no, s tebou problem nie je :o)...to je super....tak zatial sme 3...
Janka?...cakame na tvoje vyjadrenie...
juliet...no, tak to je super, ze vsetko zdedis...
viete co?...mne minule svokra ukazala deky, co kupila este v r. 1983, ked sa mi narodil manzel...a su ako nove....
Ale co ja viem, ci to od nej zoberiem?...ja si radsej kupim vlastne :o)

bebel
9. júl 2009

Nedockava: ja som pri Brunovi ako klasická nadšená 1.rodička hneď nakupovala húfne všetko nové a najlepšie a najkrajšie....čo som našla samozrejme v obchodoch. 😎
Postupne som sa oboznámila s mimibazarom a potom som všetko predávala a kupovala len tam.
Nové veci od báb z GB a USA cez mmb...ma vyšli menej ako poľské a slovenské handričky v baby kamenných obchodoch v BA a SC.
Postupne som pochopila, že Bruno veci fakt zničí a neoplatí sa mi nakupovať za také strašné peniažky stále nové veci a tak pre neho prevžne nakupujem od druhých mamičiek second hand.Vyberám si dôkladne.
A veci sú stále pekné a za oveľa menej peniažkov, predsa len potrebuje viac vecí k svokre a domov...
A neni mi už ľúto, ak moja svokra mi dieťa špinavé ako cigánča odovzdá vo svetríku, čo ma stál v GAPe v Londýne 5O libier s komentárom, že daj si miláčik dole ten záhradný svetrík, nech ho aj zajtra dorazíme. 😝
Takže aj teraz už spolieham len mmb a výpredaje. 😉

nedockava4
9. júl 2009

bebel....tak aj ja budem urcite niektore veci riesit cez mimibazar.....uz som si tam naobjednavala par veci, ale pre mna :o), nie pre malinke...
mna zatial manzel kroti, ze na nakupy mam este cas a v podstate ....mam sestru v BA, ktora zboznuje nakupy, tak aj keby mi bolo najhorsie, tak ona to nakúpi za mna....aj teraz mi nakupila tolko tehu veci, ze som len zirala....ale co uz....ked ma vela penazi, no nie?....len dufam, ze mi to raz nebude vyhadzovat na oci... :o)

gucz
9. júl 2009

vy ste ale ukecané.... 🙂 Vás dočítať je takmer nemožné.
janka dúfam, že sa Ti to ucho rýchlo vylieči
ja som bola pri malej chorá na začiatku tehotenstva, vtedy mi obvodná lekárka ale nedala žiadne lieky a zakázala mi aj kvapky do nosa. Ale dostala som sa z toho, pila som veľa čaju a oddychovala a choroba trvala tak isto dlho akoby trvala s liekmi.
ja dnes tak podivne cítim hlavu, dúfam, že sa z toho nevyvinie migréna, lebo zvracať fakt nechcem 😝
musím si spraviť kafe, lebo asi mám aj nízky tlak.... Už nech som aspoň v 20 týždni, to som pri dcérke mala more energie a nič mi nebolo 🙂

baby z Košíc to máte super, že ste tam viaceré čo sa môžte stretnúť, potom môžete spolu aj kočíkovať 🙂

bebel
9. júl 2009

Gucz,
aj mne býva migrenózne , zatiaľ sa to snažím len prespať, ale kamoška používa takú mentol.tyčinku na spánky...myslím, že to skúsim na budúce.
Až teraz pozerám, že Laura sa ti narodila o 6tt skôr, prečo?

miroslava89
9. júl 2009

dajte pootom vediet co ako zo stretkom-najlepsie Ip lebo jake som ja trdielko tak to vo fore nenajdem:-/..

ja odchadzam idem k nasim stravit popoludnie🙂
pekny zvysok dna..

nedockava4
9. júl 2009

gucz...no, tak to dufam, ze aj budeme...o chvilu zacneme riesit porodnicu, mozno sa aj tam niektore stretneme :o)
a kavu mozes?...ja som nikdy kavu nepila, ale teraz kazde rano si musim urobit...ale len taku slabulinku a veeela mlieka...neskodi to?

juliet221
9. júl 2009

ja som kavu pila vzdy asi tak 2.teraz le 1 aj to s mliekom.a co budete riesit s porodnicou?

gucz
9. júl 2009

bebel mala som pri nej výtok, ktorý prešiel do zápalu, a lieky ktoré som dostala mi nezabrali. S tým výtokom som sa aj otvorila na 1cm, no a jedného dňa som sa zobudila na kŕče a hnačku a do troch hodín bola malá na svete.

nedockava4
9. júl 2009

mirka...dame ti to do IP
juliet...no, ze kto ide kam rodit, pritomnost manzela pri porode, atd...

gucz
9. júl 2009

nedockava kávu môžeš, ale nie liter denne, ja pijem nesku pol na pol s mliekom. Pri malej mi nechutila ale teraz mi chutí, tak ju pijem. Ja si myslím že tehu nieje choroba a môže sa všetko ale s mierou, tak asi tak.
Ozaj teraz ako som bola naposledy u doktorky, tak som sa pýtala na užívanie tehu vitamínov a povedala mi, že teraz v lete je to úplne zbytočné, stačí pestrá strava.

janka1
9. júl 2009

a kedy vlastne chcete tostretko organizovat?

juliet221
9. júl 2009

pytam sa bo som este vobec nad nicim okolo porodnice nerozmysla.

nedockava4
9. júl 2009

janka...21.1., Evka ma vtedy Dankovcika, tak okolo 12h by bolo v pohode....
Aj Mirka suhlasi, len chce mat v blizkosti zmrzlinu... :o)

nedockava4
9. júl 2009

juliet...ved ani ja...ale postupne pribudnu aj tieto temy :o)

juliet221
9. júl 2009

no tak to urcite

janka1
9. júl 2009

jooj mje zlate , tak so mnou mozete ratat kedykolvek, len nie v utorok 😒 vtedy mam faturacny den a to mam vela klientov a uz vobec nie o 12tej jooj mna to mrzi skuste navrhut potom aj iny den / ako pisem kedykolvek len nie utorok/ 😢 😢
a mimochodom vtedy je Daniela a to ma este aj moj manzel meniny 😵

eva3107
9. júl 2009

TAk uz som tu z obeda.... 😝 fuuu to som sa najedla...zjedla som vsetko co sa mi casto nestava! 😅
Mala som lievance s jahodami a slahackou....mnaaam...

Ano to stretko by mohlo byt Janka 21.jula okolo...12-tej poobede...Mozme sa stretnut rovno pred aidou...na hlavnej 😀 ..,,dame zmrzlinovy pohar 😀 😀 😀

nedockava4
9. júl 2009

Janka....jaaaaj...no, tak to poviem Evke, ze musime dohodnut nieco ine...
to sa nepatri, aby si nechala manzela len tak v "jeho" den..
😉

eva3107
9. júl 2009

JAnka....no tak to je skoda... ☹ ...no tak baby mozte sa dohodnut na iny den ked chcete...ale ten utorok je pre mna..akurat, inak som v praci... ☹ ...No ale ked chcete stretnite sa bezomna 😉

nedockava4
9. júl 2009

nejako to zariadime....najprv sa stretneme s jednou a potom s druhou, ked sa to nebude dat zosuladit...
Ja som na PN, takze mne je to v podstate jedno a Mirka tiez nepracuje :o)

janka1
9. júl 2009

😀 nedockava s manzelom to nesuvisi 😀 😀 😀 to bol lern dodatok 😀 😀
ja by som s nim nikam na obed nesla , ked tak na veceru 😉
len u mna to v utorok nejde zial , nakolko mam tak vyriesene dni fakturacne uz niekolko rokov, ale ved sa stretnite teraz vy a nabuduce dohodneme iny termin 😉 😉
hoci aj v Presove 😀 ked evka nebude moct do kosice 🙂

weronikla
9. júl 2009

Ahiojte, teda vy sa vzdy tak rozpisete, ze kym vas docitam, tak to trva 🙂
JA som vcera mala strasnu migrenu, asi z toho pocasia. No a ani dnes to nie je OK. ☹ och joooooj... Mate nejake skusenosti s migrenou?

eva3107
9. júl 2009

Janka...si zlata 😀 ...ale ked sa nabuduce stretneme v Presove zavolame uz aj Olienku...nevem ci tu je este niekto s Presova 😅

nedockava4
9. júl 2009

ja suhlasim so vsetkym 🙂
Konecne mi nevadia ludia okolo mna, tak sa vytesujem.... 😉

eva3107
9. júl 2009

ani nie weronikla...dobre je ze dnes to je uz ok! 😉

nedockava4
9. júl 2009

hm...a mozem do Presova aj ja?...zaspominam si na vysku ☹

eva3107
9. júl 2009

nedockava 😀 ...

Janka...tak sa tesime nabuduce...stretnutie... v Presove ako banda tehuliek 😀

janka1
9. júl 2009

no vidis, tak to mame vyriesene 😉
a ja sa posnaziiim prehodit klientov ked ma neukrizuju na dalsi utorok , ale to uz budem ich tam mat potom dvojnasobok, ale nieco poriesime ...ked budeme tu a nahodou si to nerozmyslima budeme uz na dovolenke , lebo u mna je vsetko mozne som vcera sondovala Bulharsko a nasla som super ponuky , tak nevieeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre