Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dorotkaa
13. júl 2009

Bebel, joga v piatok bude, bola som pred dvomi tyzdnami, tak mam info z prvej ruky 🙂 Pre tie, ktore maju zaujem, jedna hodina stoji 6 eur a plati sa v hotovosti priamo cvicitelke.

sisipetka
13. júl 2009

Miri, ale ved mas tam dve, tak musi byt pekne gulate 😉
Dorotka vdaka za info 😵

nedockava4
13. júl 2009

ahojteeee...
fuuu, tak vy ste sa rozpisali :o( kto to ma vsetko citat???
No, tak ja som dnes bola u svojej starej lekarky a zazila som sok. Nechcela mi dat zdravotnu kartu, ze si ju podrzi este 6 mesiacov, na ktore ma pravo...nakoniec mi ju predsa posle, ale platila som si kraaasne poplatky
10 eur za predcasne ukoncenie zmluvy, 5 za vypis zo zdravotnej karty, 5 za ukoncenie marodky...sila, vsak?

drobec123
autor
13. júl 2009

mirka, tak to mas pekne brusko uz, ale tak mas tam dvoch drobcov tak to je jasne !
lopezka, bavili sme sa o cviceni v relaxe (oproti auparku), v piatky o 16.40 sa cvici gravid joga - sice to nie je nejako dynamicke ale pocula som o tom ze je to skvele aj ako priprava na porod. tak preco to nevyskusat raz do tyzdna ?! 😉
este musim podakovat jednej z vas na tip na akciove tehu silonky z tesca. dnes som si ich dala pod suknicku a su vyyyborne, este si asi pojdem kupit kedze sa poznam a raz dva si tie svoje roztrhnem a znicim. netlacia ma na brusku a budu vyborne aj neskor !

gucz
13. júl 2009

miroslava krásne brušenko máš 🙂 ja nejak nemám nejaké zväčšené zatiaľ, ja mám pneumatiku bežne. Ale zatiaľ sa z toho teším, lebo ešte stále nosím veci čo aj predtým

miroslava89
13. júl 2009

jeej dakujem🙂 mne sa nezda az prilis velke.. ale ono narastie🙂 dvaja drobcekovia robia svoje to vidno🙂 v piatok idem na kontrolu tak dufam ze su v poriadku🙂

bebel
13. júl 2009

Ahojte, drobec, tak ja prídem tento piatok. 🙂
Mirka, tak ja som na tom skoro ako ty a nemám tam 2 😀
Už dnes som stretla v Auparku bývalého kolegu a už zdiaľky mi gratuloval k novému prírastku 😎

boncusik
13. júl 2009

janka, gratulujem k 100% potvtdeniu Oliverka 😀

ja idem v stredu na UVZ + triple testy tak uvidím či aj u mna sa niečo ukáže 😕

juliet221
13. júl 2009

caute konecne kludnesia chvilka v praci 😀

miroslava89
13. júl 2009

bebel to fakt?😀.. a to si v 12tt a ja v 15..uff.. mam dovod hovorit ze mam male brusko 😅

bebel
13. júl 2009

hold,ale ja čakám 2.dieťa a všetko už bolo raz roztiahnuté, preto to teraz ide rýchlejšie.
Pri Brunovi som v albume na fotke v 5.mesiaci v modrom tielku na dovči a to som nemala takmer žiadne brucho.

sisipetka
13. júl 2009

Bebel mrkla som Brunkov album, a klobuk dole, vy ste teda sportovci 😉

juliet221
13. júl 2009

babel aj ja sa pripaja super fotky.ani na mne zatial nic nevidno.co je som rada 😀

lopezka
13. júl 2009

jeeeeeeeej mirka, nadherne brusko 😅

drobec dakujem za info o cviceni, len to je na mna skoro 😖 ja robievam az do 16,30 - 17,00 minimalne .....mne by vyhovovalo tak cvicenie okolo siestej a neskor 😎 ale urcite chcem chodit cvicit, lebo nechcem skysnut .....pred otehu som chodila do fitka 😅

drobec123
autor
13. júl 2009

no ja mam lopezka pracovnu dobu do 17.30, ale som si povedala ze to jednoducho budem porusovat v piatky, aspon teraz cez leto, uvidim co bude na jesen ked mi zacne v praci vacsi kolotoc ....

lopezka
13. júl 2009

drobec a ty robis niekde blizko auparku? lebo ja az pri poluse ....takze k auparku to mam dost odveci a blbe spoje 😖

drobec123
autor
13. júl 2009

ja robim v meste, takze len pekne autom cez SNP most a som tam. lopezka, tebe by sa oplatilo chodit do zorafitu, viem ze aj tam maju nejake cvicenia pre tehulky.

lopezka
13. júl 2009

drobec a tam pri auparku myslis to Relax pro, alebo nieco ine?
na nete som pozerala cvicenia pre tehu a tiez som narazila na zorafit, ale boli tam aj nazory bab, ktore tam boli a vraj to cvicenie tam ma s cvicenim pre tehulky spolocny len nazov 😀 😅
skusim este neco popozerat 😅

drobec123
autor
13. júl 2009

hej hej, myslim Relax (pro factory), ta nova budova - vedla je Atrium. inak na zorafit a cvicenie pre tehulky som pocula rovnaky nazor ako ty. ale kedze nemam vlastnu skusenost tak si to nedovolim tvrdit.

sisipetka
13. júl 2009

Lopezka skus http://www.studiomiracle.sk/ - chodila som tam pred 2 rokmi a celkom sa mi pacilo 😉

lopezka
13. júl 2009

sisipetka dakujem 😅 😀
ja som prave objavila toto http://www.joga.iglu.cz/cvic_tehotne.htm
pojdem tam pozriet 😅

lili213
13. júl 2009

Ahojte 🙂
hlásim sa z poradne zatiaľ je všetko v poriadku meriame 8 cm od hlavičky po zadoček.
Janka blahoželám k Oliverkovi. 🙂

roxy_1
13. júl 2009

Mirka krasne brisko.... 😵

holky ty prasky od bolesti jak jste se o nich bavily jsou to NEO-CEPHYL ???na obalu je napsano od migreny atd 😉

lili213
13. júl 2009

Roxi. ja mám len CEPHYL ale asi to je to isté je to tiež od migrény.

roxy_1
13. júl 2009

lili asi ano,protoze jsem napsala mame jen cephyl a ona mi donesla tohle.snad to zabere az bude nouze 🙂
a jinka gratuluji k uspesne ko...to jste pekne povyrostli... 😉

sisipetka
13. júl 2009

kocky, ja som sa prave na ten cephyl pytala, kedze mam tiez caste bolesti hlavy a vraj by sa nemali 😅 Obsahuje to tiez kyselinu acetylovu (teda myslim) a kamaratka lekarnicka i lekarnicka normalne v lekarni mi ich nechceli dat. Vraj radsej paralen, pripadne si kupit nejaky matovy olej a masirovat si tym siju.
Lili srdecna gratulacia 🙂 Teraz aspon viem, kolko mozeme mat my, ked som s tebou v rovnakom tyzdni 😵
Lopezka, tak to mas super blizko pri Poluse - len dufam, ze za 90 minut nezaspis 😀 Ja sa priznam, my sme skoro po 30 minutach uz chrapkali 😎

lili213
13. júl 2009

každý vraví niečo iné ale snáď lekár neublíži. Mne paralen nezaberie ☹ migrény mám od detstva.

sisipetka
13. júl 2009

ved prave, ostala som prekvapena, ked som si isla kupit cephyl do lekarne a ona sa ma pytala, ze na co...tak som jej to vysvetlila a hned mi to aj vyvratila 😅 Hmm, tak som ten den trpela ako konik...nastastie MM mi kazdu hodku masiroval krcok a nakoniec som zaspala s mokrym obkladom na hlave od uplneho vycerpania 😅 Sakra a to som za normalnych netehu okolnosti mala bolesti hlavy tak 2 x do roka 😠
HEj, ked uz nieco mas od detstva, tak na niektore lieky si uplne ze rezistentna 😖

dorotkaa
13. júl 2009

Ja som zas niekde citala, ze cvicenie pre tehotne by nemalo trvat dlhsie ako 50 min, tak neviem... Tiez sa mi zda tych 90 min dooost dlho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre