Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

snehovavlocka
30. júl 2009

ahojte, baby....tusim je tu silna debata....ako sa dnes mate?

bebel
30. júl 2009

Ahojte,
ja som dnes odovzdala krv a v pondelok idem po výsledky AFP 🙂

leuk
30. júl 2009

tak som volala 🙂 ma sprdla, ze sak mi povedala, ze keby cosi, zavolaju. Zatial co ma, tak je to v poriadku, inak by volala....Ale este nema vsetky, takze skusim obhanat este buduci tyzden na tie ostatne

snehovavlocka
30. júl 2009

bebel, to ti drzime palce

miroslava89
30. júl 2009

ahojte ste sa rozpisali akosi🙂

bebel drzim palceky nech su potom vysledky ok🙂

olienka12
30. júl 2009

no mne povedali,ze vysledky budu o 2 tyzdne, no myslim si, ze nemali by byt zle, NT bolo dobre, tak aj ked AFP bude zle nebudem stresovat, lebo vedia byt aj riadne skreslene. Skor sa tesim na 24.8. na morfologicky UTZ bude to 3D a beriem aj draheho uvidi babo prvykrat,ked nepocitam foto 😀

minix
30. júl 2009

leuk, to je troska divne, aby ta sprdla, ze ti predsa zavolaju... 🙂 trosku zvlastny pristup, ty si predsa pacientka, tak by si si mala diktovat pravidla. Alebo sme len my zhyckane pristupmi nasich doktorov?

snehovavlocka
30. júl 2009

nam ide Dr. v polke augusta kontrolovat organy babatka, tak sa tesim 🙂 ale pohlavie si necham asi ako prekvapko 😵

dana333
30. júl 2009

leuk nič si z toho nerob, že ťa sprdla, asi to nevie pochopiť čo prežívaš, ale vidíš prvé výsledky máš dobré tak to bude aj s ostatnými. Ja sa momentálne neviem rozhodnúť či si mám zaplatiť 3D ultrazvuk, alebo nie, lebo môj doki mi povedal, že mi nemá prečo dať odporúčanie, aby mi to preplatila poisťovňa. 67 eur sa mi zdá dosť veľa

minix
30. júl 2009

ja mam mofrologicky 3.9. , dovtedy asi nevydrzim, ved to je straaaasne daleko.

Ale aspon budeme mat svadobny darcek, budeme vediet, kto u nas bude byvat. 🙂))))

snehovavlocka
30. júl 2009

minix: 😀

leuk
30. júl 2009

bud ste zhyckane, alebo ta sestricka uz asi zabudla, ake to bolo, ked bola tehotna 🙂 Na jednej strane prilis to prezivat tiez nie je asi dobre, ale na druhej strane, chcem mat istotu 🙂 Navyse je to zastupujuca Dr. moj je lepsi

ale nejde mi do hlavy, ze niekde maju vysledky do 3 dni a niekde do 2 tyzdnov. Ja som bola teraz prvykrat na krv a brali mi na tie rozne choroby. Ale sak sme skoro v rovnakom tyzdni, tak asi mame to iste

snehovavlocka
30. júl 2009

majte sa baby a drzte sa (nezabudnite na pitny rezim v tychto horucavach) drzim palce na vysledky......... 😎

gucz
30. júl 2009

dorotkaa mimibazar

zazalienka
30. júl 2009

ahoj gucz.. no neviem ci sa nestretneme v porodnici v TT🙂)))

gucz
30. júl 2009

zazalienka je to možné 🙂 , ja mám ten termín taký všelijaký, u doktorky mi vyšiel na 29.01, podľa netu na 28.01 a podľa ultrazvuku asi 27.01. Tak sa nechám prekvapiť

bebel
30. júl 2009

Minix, náš doky bude mať tuším 3 týždne dovču, tak preto objednáva až na september.... 😉

Ja si taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strááááááááášne, želám babu, že to bude určite 2. chlapec 🤐

A 3D usg jednoznačne za tie prachy stojí 😎 , ak vyjde...nám pri Brunovi nevyšiel, lebo krpec nespolupracoval a skryl sa za placentu.

Leuk sestričky sú tiež len ľudia... a zrejme si ju vytrhla z príjemnej nečinnosti pri kávičke, a tak ťa spucovala 😀

zazalienka
30. júl 2009

ja zasa mozno nejake 3-4-5 dni skor, ofic. mam 29.1.2009 podla doktora, ale pojdem cisarskym, tak asi o par dni skor..

olienka12
30. júl 2009

bebel a nejake tie pocity,ze co to bude nemas? ja si tiez velmi zelam babu az mam vycitky svedomia, ze chudacik malicky,ked bude chalan. Ale vcera ako sme vybrali meno som sa tak nejako uspokojila,ze chalan je tiez fajn hehehe

bebel
30. júl 2009

Dievčatá všetky tie termíny sú aj tak len orientačné......
väčšina báb aj tak rodí buď skôr alebo prenáša 😀 takže 1-2dni okolo sú len kozmetické úpravy, ktoré neurčujú reálny termín pôrodu.
V decembri by sme už mali mať všetky pobalenú tašku do pôrodnice 😉 a naše zlaté polovičky by mali na Nový rok abstinovať, alebo sa aspoň uržať vo forme a nízkom štarte 😀

bebel
30. júl 2009

Oli: nemám....to sa fakt nedá vedieť...
Bruna som do 22 tt volala Nelinka 😎 (v 20 tt. na morfologickom mi doktor povedal, že to bude asi dievča) a potom na 3 D sme videli červíka s mieškom. 😀
A keď som sa to vtedy dozvedela bola som v depresii asi týždeň 😎 všetci okolo okrem mňa si vtedy želali,aby to bol konečne chlapec v rodine.

boncusik
30. júl 2009

zazulienka, prečo ide rodiť cisarákom?

mne tiež doktor povedal že budem rodit cisárokom, tremím mám začiatkom januára ale velmi by som chcela keby mimčo bolo januárové.
ked sa ide rodit casarákom rodí sa skôr?

gucz
30. júl 2009

bebel mne o termíne hovoriť nemusíš, malá mala byť 24.08 a je 15.07, tak ja to neberiem nejak presne

olienka12
30. júl 2009

mne termin posuvaju hore/dole na kazdom UTZ aj dr. mi povedal,ze kolko UTZ tolko terminov 😀

gucz
30. júl 2009

A ja som tiež Laure hovorila Riško keď bola v brušku 😀 😀 😀 , mala som pocit na chalana, ale rada som bola aj babe, MM si strašne prial dcérku, tak sa tešil

gucz
30. júl 2009

a teraz je mi to jedno čo to bude, hlavne aby bolo zdravučké a aby vydržalo v brušku aspoň 38 týždňov.

leuk
30. júl 2009

no ja som mala prvy termin 21.1.2010, po 4 tyzdnoch posun len o den na 20.1.2010. Na sone v 12.tyzdni by to malo byt najpresnejsie 🙂
Ja by som chcela radsej chalana, ale cim viac chces,ze? takze to bude urcite baba 🙂

bebel
30. júl 2009

Aj ja chcem vydržať do vodnára...potom mi to je 1 😀

leuk
30. júl 2009

bebel fiha...preco do vodnara? ja som inak tiez vodnar a som az 6.2.

drobec123
autor
30. júl 2009

bebel preco prave vodnar ? ja som vodnar, ale s mojim predpokladanym terminom to asi tak dlho nepotiahneme, ja chcem januarove a kozorozca 🙂 vobec nie sme narocne ! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre