Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

grelu
12. aug 2009

mne vravela lekarka, ze sumive nie su dobre na zuby :D...ale neviem, ci jej mam verit 🙂)))

marushka
12. aug 2009

baby, som sa chcela spýtať aj vám sa robia pigmentové fľaky po tvári? ja som sa práve zmerčila v dobre nasvietenom zrkadle a nepáčilo as mi, čo vidím...des, mám z toho nervy, pretože tie z prvého tehu mám doteraz!!!!!

grelu
12. aug 2009

marushka...mne sa nikdy nepaci, co vidim v zrkadle (mam to od nepamati) 🙂))

...neopalovala si sa ?

marushka
12. aug 2009

hm, grelu, nie, toto sú už tie povestné pečeňové fľaky, ale asi na ne nič nepomôže...len mne pri kubkovi všetci hovorili, že to po pôrode zmizne...houby s voctem ☹ nezmizlo, tak teraz už neviem ako budem vyzerať 😲

boncusik
12. aug 2009

danka gratuluje k dievčatku 🙂

ja idem o 2 hodinky na kontrolu tak som napatá ako keby som išla do školy 😀
potom sa ozvem či sa mimčo ukázalo v plnej kráse 🙂

určite si treba kupit nešumivé magnesium najlepšie je tabulatae magnesíí 50tbl balenie

ja mám teraz v tehu strašne citlivú plet chodievam raz mesačne na kozmetiku ale posledný 2x som vždy zareagovala citlivo na masky a iné procedúry 😒 tak sm rozhodla že kozmrtiku vysadím do konca tehu 😒 aj ked neviem ako budem vyzerat s tými uhrami 😠

marushka
12. aug 2009

ja sa tiež chystám, lebo aj tak som pleť ako takú zanedbala...jediné ale čo ma trápi, sú tieto fľaky... ☹

keby to bolo tak ako počas prvého tehu som spokojná: ja som mala krásne prezdravené vlasy, nechty, v tvári pekná... 😉
ale nemôžeme mať všetko a čo pre mimi neobetujeme, no nie? 😉 😵 🙂

olienka12
12. aug 2009

ja beriem Magne B6 da sa to kupit normalne v lekarni dr. mi vrave, ze podla toho ako ma boli brusko mozem brat maximalne 3xdenne po 2 tbl. ale brala som len 2 tyzdne 3x denne jednu teraz uz len rano a vecer a niekedy pocas dna, ked ma rozboli.. mne pomaha urcite

k.a.t.k.a.
12. aug 2009

cafte 🙂
aj ja beriem Magne B6 😉 vyborna vec aj na krce v lytkach 🙂

gratulujem k dievcatku a ticho zavidim aj ked uz jedno doma mam 😀

bebel a kto mi zaruci ze sa moja pupocnikova krv do verejneho registra .. som pocula ze je to dost nakladne to zamrazovanie a uskladnovanie, a mozesa stat aj napriek zelaniu matky ze skonci pup.krv niekde uplne inde 😔 btw. kamarat v skladovych priestroch Kochu nasiel valat sa po zemi pup.krv a ked sa pytal ze co to je tak mu len povedali ze keby nieco, tak nic nevidel 🙄

ives77
12. aug 2009

aaa Orság hej robí blízko môjho paneláka ale nemám onom dobré info vela báb od neho odišo ale,že prečo netuším a dík za radu kúpim si tie B6 možno mopôžu....

meggieya
12. aug 2009

neviem, aj mne sa to zda take, ze keby si to clovek chcel dat uschovat, tak zaplati rocne okolo 10 000,sk a to je teda hodne, pri dnesnej financnej krize... popri vsetkych splatkach a uveroch... clovek nikdy nevie.. a aj to ako pisala marushka, ze je to vlastne nenavratna investicia v zmlysle, ze do toho vrazis sta tisice a nakoniec ju nikdy nebudes potrebovat... potom ti tie peniaze uz nikto nevrati. Ale na druhej strane, ak to ma zachranit zivot potom su tie peniaze v porovnani s tym, nic. 😉

olienka12
12. aug 2009

mne sa to tiez zda velka ryza, ale tak chcela som dat do verejneho registra kvoli tomu, ze ja si to platit nechcem a je to lepsie uchovat ako vyhodit, ale bohuzial nemozem... su tam prisne podmienky

k.a.t.k.a.
12. aug 2009

ja tiez by som rada do verejneho registra dala, len ci to naozaj skonci tam alebo v "koši" je vo hviezdach 😝

dadulka2000
12. aug 2009

caute babenky
rozoberate pupocnikovu krv? musim sa tu popytat ako to tu funguje,.... kludne im ju radujem ak bude zaujem,...ale pri prvom porode nik ani len nestekol o niecom takom,.... takze ktohovie ako to v anglicku chodi. 😎

ives77
12. aug 2009

máte pravdu je to dosť drahá záležitosť a môj gyndoš povedal,že je len asi 1% že to vôbec využijeme. 😒

boncusik
12. aug 2009

holky,

práve som sa vrátila z poradne a UTZ a je čakáme chalana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hned sme sa zhodli mene Dominik takže už mu konečne možem tak smelo hovoriť 😀

je nádherný všetko má ako má byť a svoju výbavičku - pindulu aj s vajkami nádherne ukázal nie ako minule ked sa otáčal chrbátikom

tak sa teším 😀 moj MM je v siedmom nebi 😀
ideme trocha oslavovať 😀

gucz
12. aug 2009

boncusik super 🙂

antoniab
12. aug 2009

ahoj
gratulujem danke k dievcatku a boncusik k chlapcovi ja si este pockam 😝 ale dufam ze sa dockam a drobec mi nakoniec neukaze len prdel 😀 😀
dnes mam v celku fajn den drobec je v klude vcera kopal jak zaligu
pupocnikovu sme este neriesili do verejneho nemozem koli stitke taky tak a pre vlastnu potrebu si nepripustam tak dufam ze to tak i ostane 😉

wanduska
12. aug 2009

ahojte, ja uz so svojou takmer standardnou otazkou 😉 zajtra idem o 5 tej na teho cvicenie - nepridate sa niekto??

snehovavlocka
12. aug 2009

zajtra idem na poradnu.....drzte palce, idu kontrolovat organ 😖 ale verim, ze bude vsetko OK 😀

roxy_1
12. aug 2009

Ahoj tehulky,jdu jen na skok
a to pochlubit se ze pernicek dnes rano krasne vykopaval,vzala jsem manzelovu ruku a dala mu ji na brisko aby citil i on...daval mi asi najevo ze vstava zaroven s nami 😅 😵 😵 😵 😵

jinak holkam gratuluji ke kontrolam a hlavne k zjisteni pohlavi,tisko zavidim a doufam ze se to za tyden taky dozvim... 😀

dneska byl narocny den,morila jsem tramy na stavbu zitra nas ceka jeste dalsi varka,jsem uplne vyrizena tak uz jsi jdu lehnout.... 🙂
tak hezky zbytek vecera
pa pa 😉

motylik22
12. aug 2009

ahojte baby konecne som si zmenila gynekologa lebo s mojou Dr. Petrilakovou som nebola spokojna a teras mam najlepsieho Dr. Luptaka a som spokojna aj s doktorom aj so sestrickou........a neviem preco ale dnes mam šialeny den rano som sa nevedela dospat moj drahy pes mi knucal asi pol hodinu pri uchy kym som nevstala a nedala mu papat a okrem toho sa mi dnes nic nedary vsetko mi pada oblievam sa vylievam no strasny den ale napriek tomu som rada ze mam uz ineho gynekologa 🙂

boncusik
12. aug 2009

roxy dík, 😀

ale morenie tramov na stavbu by si mala nechaťna niekoho iného, nieje vhodné aby si vydchovala nejaké chemikálie, daj na mna a zapoj do to ho niekoho iného 😉

my sme tiež morili a je to teda riadna drina a to som nebola tehotná 😝

motylik22
12. aug 2009

a hej a inac som zabudla ties som bola predvcerom na poradni a vsetko je ok aspon podla mojej starej doktorky 🙂

markee
12. aug 2009

ahojky,
Motylik22,gratuluji ke změně doktora a neboj jinak špatný den skončí.
Roxy, Boncusik má pravdu,to bys neměla dělat,hlavně to vdechování smradu z toho.
Holky mě manža dal notebook,tak ležím na gauči a můžu brouzdat,jinak bych se unudila. Malou nezajímám,když nejsem mobilní,ale od zítra začnu už pomaloučku fungovat. Dnešek jsem chtěla mít takovou jistotu,tak manža byl doma. Zítra budu něco málo,i když manže pořád říká ať tohle nedělám a támhleto.Tak uvidíme. Na břiše mám ještě vidět pidi tečky po vpichách,ale dobrý.Bolí jen podbříšek,ale ten by mě bolel stejně,jak roste to břicho,už je teda statečný 😀

weronikla
12. aug 2009

Gratulujem, boncusik 😉
Ja idem zajtra na poradnu, ale nebude mi robit UTZ, takze pockam do septembra 😠 Ale apson budem vediet, ci su vysledky a vsetko ostatne OK.. Dnes ma velmi bolela hlava, ale dala som si polovicu magnezia a zacina to bit lepsie. NO neviem, co to mam za magnezium, ked vy beriete aj tri denne, mne doktor povedal, ze max polovicu tabletky a len pri velkych bolestiach 😒

janka1
12. aug 2009

jeeej boncusik blahozelam 😵 😵 takze dalsi chlapcek 🙂

co sa tyka magnezia , tak moja dr. mi vravela , ze vsetky magnezia ako sumive , alebo magne 6 su nic moc a na nic najlepsie pre tehulku je magne lakticum Galvex 🙂 da sa kupit v lekarni bez predpisu ja som si ho kupila keby bolo treba ci uz na krcove veci, alebo tvrdnutia bruska, ale zatial som nepotrebovala 😉

andykca
12. aug 2009

motylik gratulujemee 🙂

boncusik suuuuuper dalsia mamina s chlapcekom 🙂 uz som myslela ze vsetko budu len baby hehe

drobec123
autor
12. aug 2009

Cafte, prave sme sa vratili z dofcy tak len sa hlasim ze zijem a je mi fajn🙂 wanduska a co to je za cvicenie zajtra? Ja by som aj sla kuknut, mam este volno do konca tyzdna takze to v pohode zvladnem na 17.00.

wanduska
12. aug 2009

snopk.sk cvicenie pre tehotne (que sorpresa!), cvici sa na zahradnickej. je to celkom fajn, sa mi paci, ze sa cvici na velkych fitloptach a tiez sa posiluje

ives77
12. aug 2009

ahojte babenky gratulujem k zisteniu pohlavia verte,že v dobrom vám závidím,ale čo sa to tu v poslednej dobe deje? ja nemám či čítať,kde ste všetky zašité? Bože ja chcem dievčatkoooooo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre