Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
24. aug 2009

Tak to je super sisi.. 😀 , ze vies aspon o stehienku 🙂

olienka12
24. aug 2009

evi pridam, len od kedy som doma,tak lezim, sa mi nechce stavat ku skeneru 🙂)) ale prinutim sa 😀 😀 😀

sisipetka
24. aug 2009

evi pri morfo robia viac merani, ale toto ma zaujalo najviac 😉 Mame krasne dlhe nozky, svokra povedala, ze to bude chlapec 😵
Oli Ty lenoska jedna 😎 Ja lezim tiez v posteli a pri mne MM zehli 😀

olienka12
24. aug 2009

evi,tak uz je v albume 😀

olienka12
24. aug 2009

inak dnes mi dr. povedal,ze pohlavie je lepsie vidiet na obycajnom 2D UTZ ako na 3D/4D 😉

andykca
24. aug 2009

jeeej oli krasna fotecka 🙂

Peti tak to mas fajneho MM ked zehli....fiha...xi...ze pozdravujem 🙂 Peti a nieje to tak ze dlhe nohy maju modelky a nie chlapcekovia? hehe

olienka12
24. aug 2009

no zas ma boli hlava ani mlieko s medom nezabera.... to je z tych dutin a neustaleho fukania nosa... ☹

eva3107
24. aug 2009

SisiTak to mas super MM ked zehli 😅 ..
Olienka krasna fotka...to je uzastne ako to je krasne vydno 😅
Uvidime Olienka co mi Dr. zajtra povie..., len chcem vediet ci je vsetko v poriadku a ked sa bude dat a malinke sa ukaze tak budem rada , ked mi povie aj pohlavie...uvidime no mozno sa zajtra mamicke ukaze .Dnes sa mu vecer budem vela prihovarat a mozno ma posluchne 😀 😅 😅
Urcite vam dam vediet 😉

sisipetka
24. aug 2009

Olienka malicke je zlatucke 😉
Nastastie MM riesi dost domacich prac, takze sa zatial nestazujem a verim, ze to neobmedzi, ked budem na MD 😀
Adi, no ved uvidime co sa nam z domceka vykluje 😉

olienka12
24. aug 2009

evi mne nepovedal,lebo nevidel cez moje sadlo 🙂) doslova povedal ze som silnejsia mam viac tuku a utz nie je tak jasny.... uvidime,co na to zajtra moj dr. 😉

eva3107
24. aug 2009

Olii 😀 😀
Co k tomu dodat? 😅 Noo tak uvidime co povie mneee...A mozno aj termin by mi vedel upresnit 😉
😉

wanduska
24. aug 2009

olinka aj ja mam dutiny /plne a opuchnute a teda aj bolesti/ a lekarka ibaze treba vydrzat.... jeden cas mi pomahali tie slane kvapky do nosa /v podstate roztok morskej soli/ ale teraz uz ani to

eva3107
24. aug 2009

Olienka takze v kazdom pripade ti asi budem zajtra volat ked budem pred frantiskanskym kostolom, aby som tam niekde nezabludila 😉 ...

eva3107
24. aug 2009

Dala som si dnesne ranajsie brusko do albumu mozte kuk... 😉

lopezka
24. aug 2009

ahojte baby 😀

dnes ma sefka pristihla, ako som sem akurat pisala a moc sa jej to nepacilo 😠 tak si musim davat pozor 😀 .....kolegyne su skor zavisle na FB, tak sa sefka akoze smiala, ze treba povedat, ked nemame co robit 😀 😅 asi ze by nam pridala ....ale o plate by to asi nebolo 😀 😅

mne inak od vcerajska zacali opuchat nohy 😒 myslela som, ze to len cez vikend, ked som viac stala ako sedela, ale dnes som bola cely den v praci a tam sedim a aj tak, dosla som z prace a nohy opuchnute, no hura hura 😖 😒

olienka12
24. aug 2009

wanduska skus si kupit v lekarni mucoplant nosny sprej s morskou vodou s echinaceou a eucalyptom celkom zabera,bez neho nemozem dychat... je vhodny aj v tehu

eva3107
24. aug 2009

Tak tehulky pre dnes sa s vami lucim idem uz domov z prace,..Oli tak zajtra volam... 😉
Dobru noc mozno sa tu este zastavim vecer...uvidime ako to stihnem!

olienka12
24. aug 2009

evi pekne brusanko

olienka12
24. aug 2009

baby neviete co je s Jankou? dlho tu nebola, dufam,ze je vsetko ok

marushka
24. aug 2009

ajojte, brušká... ste sa rozpísali, nestíham to prečítať, tak len:
oli a gucz a ešte niekto? - gratulačka k výsledkom 😉 😉 😉

ja som dnes viac menej voľne pohodená doma aj s krpcom, zajtra mám morfo o 14:30 tak na mňa myslite... 😉

olienka12
24. aug 2009

marushka budem a aj mne drzte palce,nech moj dr. zajtra cez ten moj tuk vidi,co ma kope 😀

lopezka
24. aug 2009

baby, jasne drzime palce 😀
mna caka morfo v stredu 😅

marushka
24. aug 2009

jasné, kočky myslím na vás 😉 😉 😉

eva3107
24. aug 2009

Tak sa vam hlasim z domu uz som napapana,osprchovana a som uz ulozena v posteli. Este raz vam prajem dobru noc,idem spat lebo rano skoro vstavam.Marushka tak ti drzim palce a vy mne drzte tiez mozno sa uz dozviem kto u mna byva🙂 Oli zajtra ti volam😀

miroslava89
25. aug 2009

dobre ranko tehulienky🙂 pozeram ze vsetko vecsinou po starom a co je nove to je dobre🙂 este ze tak🙂
my coskoro letime na dovolenku tak vas nebudem stihat ani len pozerat ale snad nejaake extremne velke a dolezite novinky nepribudnu🙂

gucz
25. aug 2009

dobré ránečko dievky 😀
mirka krásnu dovolenku prajem
ja už do seba cpem rožtek so salámikom, toto mimi je nejaké hladné 🙂

babulky čo máte dnes ultrazvuk som veľmi zvedavá, čo sa Vám poukazuje 🙂 . Ja mám ultrazvuk 9.9. ako morfologický, ale nebude to 3D, vtedy mi aj zasa zoberú krv na toxoplazmózu

janka1
25. aug 2009

ahojteeeee 😵 😵 dostala som smsky od kociek , velmi ste zlate moja chyba, ze som nedala vediet , hned to napravim 😉
zienky my sme na dovolenke a nejako sa mi nepodarilo pripojit na net 😒 teraz to akosi ide , tak som zvedava ci to nepadne 🙂 ste zlate, ze na nas myslite 😵 😵 😵 mame sa suprovo, oddychujeme, relaxujeme no uzas 🙂 este tyzden a sme doma 😒 a v praci 😖
verim, ze je tu vsetko OK nejdem citat dozadu necham si to na doma, aby mi nahodou opat nepadol NET 😀

lopezka
25. aug 2009

dobre ranko tehulky 😀

mirka aj janka, krasnu dovolenku 😅

marushka a olienka, drzim palcoky, nech sa drobec ukaze a z tej spravnej strany 😀 😀 😀 a samozrejme nech ma vsetko, co ma mat 😅

a pekny den vsetkym ostatnym tehulienkam, neviem ci budem mat prilezitost sa tu ukazat aj cez den 😠 😖

meggieya
25. aug 2009

aj ja prajem vsetkym dobre ranko... uz tri dni vas citam a nie a nie nieco napisat... 🙂
my zase so snubencom kupujeme auto, takze okolo toho boli behacky. Inak vsetko po starom, akurat v robote trosku dusno..
Jaaaaj tak by som zostala doma uz, sa tesim na matersku, este, ze moja naj kamoska porodila teraz v juli, tak budeme spolu kocikovat...
aj ja sa pripajam ku gratulacii k dobrym vysledkom.... ja ked som sa dozvedela, ze vsetky vysledky su dobre, tak som od stastia plakala a nevedela som to zastavit. 😎

drobec123
autor
25. aug 2009

ahojte,
ja tiez len tak narychlo lebo mam toho dnes v praci dost a aj tak som taka nesvoja. Zajtra mam velky UTZ a trosku sa zacinam bat ci je to ok ked to moje babo sa tak malo hybe, takmer vobec. ked tu citam ako vam nadskakuju bruska a ako to citite tak ma to nechtiac deprimuje.
wanduska vidime sa vecer ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre