Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
6. sep 2009

Noo...do deviatej asi velmi nebudem moct... 😅 , ako potom dojdem do Pavloviec? 😀 ..Musim sa vediet aj vratit spat 😉 .
A co fajne varis? ja som uz taka hladna , len cakam na koleginu..a pojdeme 🙂

olienka12
6. sep 2009

ked bude problem s busom tak ta odveziem az domov 🙂)
ja by som pockala ako budu moct ostatne baby a tak dohodla cas janka je v robotke ci ne?

eva3107
6. sep 2009

Tak to neviem ..viem len ze pride z Blavy to bude mat asi volno...pisala, ze chcela prist v pondelok, ale pride domov v nedelu kvoly stretku...tak neako to boloo 😉 ..Dufam ,ze sa nemylim.., no alebo okolo 13:00...Mne je to jedno..a budem v Ke uz aj tak od rana...

olienka12
6. sep 2009

ok dohodneme kto ako bude moct

lopezka
6. sep 2009

ahojte tehulky, len som nakukla 😀

vcera sme upratovali a pak som vegetila 😅 ..........a ked som lezala na gauci, citila som chvilkami take motyliky v bruchu 😅 😅 😅 a ked som sa na brucho uprene pozerala, mala som pocit, ze sa mi chvilkami nadvihuje na urcitych miestach .....ale necitila som to z vnutra ako kopanceky 😀 len som videla take nadvihnutia 😀 😀 je to vobec mozne, aby to bolo takto vidno ? 😀

alika, blahozelam k chlapcekovi 😅

dadka drzim palce a olienka drzte sa 😅 ....hold, kolobeh zivota ☹ 😒 niekto sa narodi a niekto musi zomriet ☹ ☹ ☹

antonia, ani ja nie som moc sexuchtiva 😀 , ale 4 mesiace su 4 mesiace 😀 ....uz by som to aj vyskusala, ale najskor sa musim zbavit tej mykosky 😠 😎

lopezka
6. sep 2009

a co sa tyka prebalovacieho pultu .....ja som zase za a nie preto, ze ho budem mat ja 😅
svoje deti sice zatial este nemam, ale ked som sa obcas starala o decka sestier, poviem vam ze to caste prebalovanie nie je bohvieco na chrbticu, pokial ste len ohnuta pri alebo na posteli 😒 😖
a bat sa toho, aby babo nespadlo ............je predsa uplne logicke, ze dietatko na tom pulte nenecham bez dozoru !!!!! 😖 ......ja budem mat ten pult spojeny s uloznym priestorom a tesim sa nan 😅 .....moja segra to ma spolu so skrinkou na vecicky a prebaluje na nom malu saru este teraz a to mala v marci 1 rocik 😅 .....takze je to na kazdej z nas, ci jej to vyhovuje, alebo nie 😅

olienka12
6. sep 2009

lopezka ked sa brucho nadvihuje po kopancekoch,tak to zvnutra citis to co si videla mohli byt tepny to som videla aj pred tehu ako krv pumpuje 🙂)
ale neboj coskoro to pride, mna uz kope tak,ze mi az slzy vychadzaju ked kopne do mechura napr..

lopezka
6. sep 2009

olienka diky za info 😅 ved sa mi to aj zdalo cudne, ze by som pri tom nic necitila 😎
moja este nekope 😠 fakt lenivcek maly to asi bude 😀 .... mozno tam mas Daniela, ked uz tak svoju existenciu 😀

lopezka
6. sep 2009

olenka, chyba mi to slovo HLASI 😀

olienka12
6. sep 2009

sak to,ze asi to bude chalan, lebo co registrujem tak tie babenky co cakaju chlapcov citia skor pohyby ako tie co cakaju babenky 🙂) no uvidime 🙂)
ale tak ja som taka mimotabulkova asi lebo motylik zacal v 16tt 🙂) no ved uvidime

lopezka
6. sep 2009

olienka, no hlavne nech je zdravucke 😀
mne podla tej cinskej tabulky vychadzal chlapec a aha .....vraj cakame "dievku" 😀 😅
ale mena mas pekne pripravene obe 😉

olienka12
6. sep 2009

dakujem, hehe mala som vycitky svedomia, lebo mali sme meno len pre dievcatko, tak uvidime 🙂))

eva3107
6. sep 2009

Byby tak na dnes sa llucim idem uz domov z prace.. 😉

sisipetka
6. sep 2009

ahojky kocky,
ako sa mavate...dufam, ze vikendik ubehol v poriadku 😉
Alika gratulujem k chlapcekovi a mam dojem, ze uz je tu vyssie skore pre chlapcov 😀
Dadulka drzkaj sa a Olienka, hadam to u vas bude dobre...aj ked kazdy odchod velmi boli 😔

Ja sa tiez hlasim k maminam bez prebalovacieho pultu. Radsej som to riesila prozretelne pri zariadovani bytu pred par rokmi a do spalne sme si dali taku komodu, kde sa da pekne prebalovat, dole su skrinky na veci pre mimi a nad komodou policka na somariny. Ale nepytajte sa, co v nej mame doteraz - same haraburdy, ked neviem kam s nimil a na komode televizor 😀 Na MD sa chystam to vyupratovat....tak hadam dovtedy vyriesim presun haraburd 😅

...Olienka, inac zaujimava teoria s tymi pohybmi a pohlavim babatka 😵 Som teda zvedava, co sa z toho u nas vykluje....ale na to si este pockam a potom mozno dorovnam skore v niektorej "skupinke" 😉

yoya
6. sep 2009

Ahojte 🙂

eva3107 - mne stretko vyhovuje- čas aj miesto,ale dokážem sa prispôsobiť, ešte neviem ako prídem, či busom alebo autom, to potom upresním

čo sa týka prebaľovacieho pultu, tak ja som pri prvom synovi nemala a prebaľovala som na posteli a aj som ho tam kúpala, nosila som si vaničku aj s vodou na posteľ 😅 - to sme bývali u svokrovcov a mali sme 2 izby pre seba. teraz sme sami a tiež neplánujem kupovať prebaľovací pult, jedine tak komodu, lebo tá sa hodi. teraz existuju podložky pod bábo na prebaľovanie, sú rôzne značky.jedine tam trpí iba chrbtica, ale myslím, že dá sa to zvládnuť.

ives77
6. sep 2009

ahojte babenky mne tiež vyhovuje 11hodina lebo ja okolo 15tej budem musieť odísť domou kôli malému. 🙂

nikiarudi
6. sep 2009

ahojte kočky, mám na vás prosbičku. Neviete nejaké internetové stránky s kočíkmi Quinny v Poľsku?Budem vám veeeeeeľmi vďačná.. 😉 🙂

adros
6. sep 2009

a je to tu 🙂))))

mame vsetko ako mam byt, dlhe ruky, dlhe nohy, vazime 466 g

a mozte nas volat Aleeeeeeeeeeex 🙂)))))

takze Roxy, prosim o zapis pohlavia - dievcatkoooooo

marushka
6. sep 2009

ahojte, babule
adros tak gratulujem, sa tešíš dievčatku , že? 😉 😉 😉 hlavne že je všetko ok.... 😉

baby mám otázku, glukózy na gestačný diabetes mám asi 75g, to mám rozpustiť v akom množstve vody? neviete? mne to hovorila sestrička, ale asi zo zásady si nepamätám to, čo treba ☹ ☹ ☹

gucz
6. sep 2009

adros gratulácia veliká k dievčatku 🙂 🙂 🙂

my sme mali na návšteve babku a dedka, a priniesli nám darčeky pre obech drobcov, Laurinka dostala dvoje pančušky, a drobátko rýchlozavinovačku s kokosovou vložkou (fialovú) a súpravičku vecí zelenú (dupky, kabátik, bodynko, čiapočka, a košielka). A ešte obe detičky dostali hojdačku. Zatiaľ je pre Laurinku a potom bude pre drobčeka, dá sa tam polohovať opierka, tak sa vytešujeme. Naši boli v tatrách, tak skočili aj do Poľska a tam nakúpili. A kúpili tam aj postieľku, kokosový matrac + perinky obliečky, baldachýn a to všetko na naše asi za tri tisíc korún, tam sa to veru super oplatí. Postieľka bude u našich keď prídeme, aby mali kde drobci spinkať (aj segra čaká miminko). Kuk fotky

gucz
6. sep 2009

marushka ja neviem, mne to rozpúšťala sestrička priamo v ambulancii, ale dávnejšie som hádzala link na jednu českú stránku o tehu cukrovke, možno tam by to bolo

lopezka
6. sep 2009

adros jeeeeeeeeeeeeej, blahozelam k dievcatku 😀
Ty si bola v tom hlohovcí, ze? 😅 kolko to cele asi trvalo a aky je ten lekar ? bola si spokojna, samozrejme okrem zistenia pohlavia ? 😀 😅

marushka, uz si zdrava ? 😅 dufam, ze ten cukrovkovy test bude len preventivna kontrola 😉 drzim palce 😅

gucz super tolko darcekov 😅 mne tiez prisli pred chvilkou 4 krabice oblecenia, co sme pred tyzdnom nabalili u segry 😅 uz sa tesim, az to budem rozbalovat a triedit .....aj ked som to vsetko uz videla 😅

gucz
6. sep 2009

lopezka to Ti verím, že sa v tom budeš rada prehrabávať, triediť, prať, žehliť......., aj ja sa rada "hrabem" vo vecičkách po Laurike. Také malinké krásne

adros
6. sep 2009

baby, dakujem, ja som fakt mimo 😀 v pozitivnom zmysle slova 🙂

lopezka, hej, v Hlohovci som bola, vysetrenie trvalo 30 min, popozeral vsetky organy, skontroloval prstiky na ruckach a nohach. Pomeral. Mala sa stale dotykala nosteka a ocka a potom mala nozky spolu, takze najprv nechcela moc ukazat a potom ukazala 😀 ked muz oscanuje fotecky, tak pridam

lopezka
6. sep 2009

gucz samozrejme, ze to este budem prat a zehlit 😀 ale najskor sa budem len prehrabavat 😀 a kochat 😀

adros, mna to caka teraz v stredu, tak sa tiez vytesujem, aj ked pohlavie uz vieme .....tesim sa, az ju konecne zase uvidim a dufam, ze bude vsetko v poriadku 😅

marushka
6. sep 2009

gucz, ďakujem pekne za link, ale nie je to tam ☹ ☹ ☹
mne ani nebude brať krv najskôr a potom znovu po vypití, ale vraj to mám vypiť už doma, zavolam kamoške gyndoške a spýtam sa jej... mne tento test pri kubkovi nerobili vôbec....len mi štandardne vzali krv...

inak ja mám 3d v piatok, sa tešííííím!!!!

lopezka - ďakujem zlatko, už som zdravá, aj keď veselo pokrašujem v alergii 😝 😝 😝 vykýcham si aj pľúca asi... 😠

ozaj prebaľ.pultík ste riešili - osobne si myslím, že tie umelohmotné pidítka, čo nieč nevydržia sú pekne na figu, je však dobré prebaľovať vo vzpriamenej polohe, nie je nad to!!!! vravím zo skúseností...ja som kúpila komodu a môj šikovný ocko mi v tom istom prevedení na to urobil podložku na pult, veľkú mohli sme sa raozťahovať, po celej šírke...ja som len dokúpila tú farebnú penovú podložku v babylande a bolo...keď malý podrástol, používali sme ju naozaj veľmi dlho...potom som len odmontovala a teraz zase primontujem naspäť...podľa mňa to bolo super 😉

olienka12
6. sep 2009

Ahojte kocky, tak ja som a opat prekonala a vyslapala na Sarisky hrad, nie je to nic lahke v tomto stave 🙂) troska citim brusko uz som brala magne,tak snad budeme ok, ale stalo to za to.
adros blahozelam k princeznicke 🙂)

ja si este pockam kym budem vediet :( uz by som chcela vediet ci mam ruzove vytriedit,alebo sa z tych habkov tesit 🙂)

lili213
6. sep 2009

Ahojte dnes nám zistili, že čakáme chlapčeka 🙂

Takže nahlasujem do tabuľky chlapčeka a bude sa volať Adamko 🙂 🙂 🙂

olienka12
6. sep 2009

lili blahozelam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre