Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
9. sep 2009

zienky ja uz mam 12 kg 😀 😀 😀 takze som tu asi slonica coooo 🙂

olienka12
9. sep 2009

janka no ja tiez tak nejak ked sa vazim rano je to 12 ked vecer je to 15....

bebel
9. sep 2009

Baileyisa: ja mám malú otočenú už hlavičkou dole....a placentu mám vpredu.
No nemám pocit, že by ma tlačila. Krčok neporušený, drží pekne.
Celkom je kľudná oproti Brunovi.
Bruno robil strašné kotrmelce v bruchu.

bebel
9. sep 2009

Olienka, na tej fotke zboku vyzerá, že sa Ti už potrhala koža...masíruješ si bruško niečím proti strám.....?

eva3107
9. sep 2009

Je tu este niekto? 😉

bebel
9. sep 2009

Alikaa: dík za info...ak budem mať čas, naplánujem si to.
Len nechcem počúvať tie markertingové drísty ohľadne platenej úschovy iba pre moje dieťa- to už som si na ceptráckej stránke prebehla.....tak snáď mi tam podajú info aj k verejnému registru. 🙂

baileysa
9. sep 2009

bebel, dik za odpoved,
ja som zvedava, co mi povie dr v piatok na to... 😉

janka1
9. sep 2009

ja som tu idem odfotit brusko 😉

janka1
9. sep 2009

no kde ste zienky nocne sovenky 🙂

zazalienka
9. sep 2009

janka ja mám tiež 9 kg na sebe.. sestrička ma sfúkla včera..

olienka12
9. sep 2009

bebel masirujem, mam rozne kremy ono to ani nie su strie skor modriny zilky popraskane. je to pod povrchom a mam to asi od 14tt a zhorsuje sa to.. co uz

janka1
9. sep 2009

zazalienka mna dr. nesprdla , len sa vyjadrila, ze kazda zena to inac znasa a preziva hlavne , ze som ok ja a dieta 😕 😉 vsetky testy mam ok aj babo je ok tak nepanikarcim 😉

olienka ja som niekde citala, ze krem je nanic 😨 vrak ked je to dedicne , tak sa mozes kremovat aj kazdu minutu a nepomoze ti to vraj no neviem ja sa sice kremujem , ale nie pravidelmňne a zatial sa drzi pokoska OK 😉

janka1
9. sep 2009

jemine tie preklepy 😀 😀 😀 😀 😀

zazalienka
9. sep 2009

presne, ja mám testy taktisto ok, ja som vysoká postava, stále si dávam pozor, aby som nevyzerala ako slon, proste som sa stále hýbala, trochu sledovala váhu.. teraz to nemienim robiť.. keď priberiem ešte viac, tak to potom zhodím.. žiadna tragédia..
len som dnes nervózna, mám kyselinu od rána a páli ma v krku.. pojedla som už hocičo, ale neprechádza..

marushka
9. sep 2009

čaute brušká,

zazalienka - tučný tvrdý syr, klobása, slanina bez chleba!!! len kúsok stačí... odkroj si tak 2 plátky...plne ťa chápem, ja som bola do pol štvrtej rána hore kôli kyseline... 😝 dnes som celý deň ako mača nevyspaté 😔

inak ja mám navyše + 4 kg, zatiaľ...
ale tiež teraz nerišim, ja ak mám byť úprimná pekelne neznášam tie reči - TERAZ MIMO TEHULKOVANIA- keď každý rozpráva o váhe... bože, tak mám pár kíl navyše a si nemyslím že by mi to nejako uberalo na ľudskej hodnote...

alikaa a čo tá prednáška?

zazalienka
9. sep 2009

slaninku tu veru mám.. tuším idem odkrojiť.. mňa to trápi od rána.. kilá neriešim.. viem že budem ako tank, ale nemienim vyhladovať moje vysnívané bábatko..

marushka
9. sep 2009

no, tak skús, ja síce neznááááášam, ale včera som sa zaprela asom zhltla také 3 kúsky...už sa to nedalo vydržať a normálne pomohlo, inak mi pomáha vždy aj ten tvrdý syr, len včera akosi nezaberal... 😉 😉 😉

zazalienka
9. sep 2009

syr nemám.. dám slaninu, je síce slaná jak potvora, ale nevadí.. ale krpaté je živené dobre.. lekár mi povedal že je o 12 dní popredu... proti termínu..

olienka12
9. sep 2009

zazalienka skusila si na tu zahu jablcko? mne to vacsinou pomoze 😉

gucz
10. sep 2009

dobré ráno mamulky

ja som sa táááák dobre vyspala ako už dávno nie 🙂 , MM včera chcel pozerať futbal, tak ja že si budem čítať a zadriemala som s knihou už po ôsmej, tak som si 8.40 išla ľahnúť a ani si nepamätám ako som si ľahla, už som spala 😔 .

gucz
10. sep 2009

a z kíl si nerobte hlavu, moja svokra pribrala pri prvej dcére 30 kg a potom ich aj všetky dala dolu 🙂

janka1
10. sep 2009

dobre raneckooooo konecne posledny den v praci 😵 😵 😵

ozaj co sa jarmoku v Presove tyka , tak kolke tam idemte, aswi sa pridam, len tak kuk 🙂 nepotrebujem nic kupovat , ale uz daaaaaavno som na jarmoku nebola 😀

olienka12
10. sep 2009

gucz moja mama pri braskovi pribrala 42kg a do 2 rokov bola na 55kg menej ako pred otehotnenim dufam,ze mna taky extrem necaka...

olienka12
10. sep 2009

tak mne moja polovick rano oznamila,ze on bude v bratislave na sluzobke takze som na trhy cela vasa dohodneme buduci tyzden ja to vidim na piatok po pracovnej dobe co vy na to? Jani ono to nie je jarmok skor trhy 🙂 dnu vystavuju serioznejsie firmy vonku su stanky s kadecim/vselicim 🙂)) minuly rok bolo vela poliakov s kociarikmi,tak sa tesim na kontakty 🙂)

alikaa
10. sep 2009

Marushka na predchadzajucej strane som pisala, ze ma kamoska zle informovala. Mi povedala, ze prednaska o tej pupocnikovej krvi zacina o 14,30 a ona zacinala o 13,30, ale ta prednasajuca povedala, ze kazdy druhy tyzden v stredu o 13,30 ma tieto prednasky, takze mozem prist kedykolvek inokedy. Ja tak skoro z roboty odist nemozem, takze tam skocim asi az v decembri ked uz budem na materskej. Vlastne ked som si tak vsimla, vacsina bab, co tam sedeli mali uz velikanske brusiska ako pred porodom. Tiez ako bebel dufam, ze to nebudu len marketingove dristy, ale budu hovorit hlavne fakty a info co, kde, ako a tak. Ak by ste tam niektora isli, tak sem hodte info.

zazalienka
10. sep 2009

dobré ránko... gucz u nás to bolo opačne.. ja som pozerala futbal a môj manžel odpadol prvý.. musím ísť pracovne do mesta a mám z toho hrôzu, začína jarmok a vôbec netušám ako sa tam dostanem.. a potom zubárovi asi trhať zub.. bolí ma pol hlavy a zachrániť sa už nedá..

wanduska
10. sep 2009

dobre ranko. ako sa mame maminky 😀
Baby, co ste to spominali ohladne stretka v ba? kona sa nejake? nebezpecne sa mi totiz naplna kalendar...
Surne potrebujem tehu gate - kam mam dnes v ba nabehnut? som si hovorila, ci cez vikend nezbehnut do viedne alebo brna/prahy.. ale vsade bude zrejme strasne vela ludi, kedze je u nas dlhy vikend..

k.a.t.k.a.
10. sep 2009

ahojte 🙂

ach jo mna to ranne vstavanie kvoli skolke zabija 😝 a este aj malá je z toho nervozna, lebo chce spat 😅 a pri predstave ze to uz nikdy neskonci, lebo po skolke ide skola mi mrzne usmev na tvari 😅

ina kedy byva vinobranie? marushka ty budes isto vediet kedy bude v Pezinku 😎 trochen burčaku nezaskodi 😅 a husacinka s loksami 🙂

jasne ze sa da schudnut ked moc naberete, len ja som pri 30kg skoncila nakoniec s preeklampsiou, co nie je sranda 😝 ja ked som si vtedy cupla tak som sa ledva postavila, sa mi az kolena triasli pod tolkou tarchou a do roka a pol mozno menej som sa vratila na 55kg a mam ich este do dnesneho tyzdna 😅

miau
10. sep 2009

alikaa mozem sa opytat kde by mali prebiehat prednasky o pupocnikovej krvi?
dakujem

k.a.t.k.a.
10. sep 2009

wanduska aky dlhy vikend nieco mi uniklo? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre