Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
18. sep 2009

mne sa flasky osvedcili tommee tippee, tu pouzivame doteraz, s cumlami sme tiez mali problem, vsetky mozne sme mali a gretka zobrala cumel na milost az v 4. mesiaci, babylove... tie pouzivame doteraz na spinkanie...

olienka12
18. sep 2009

no zasa zacinam mat problem 🙂)))) wc na chodbe a plny mocovy mechur 🙂) ale chvalabohu uz dnes dokoncia co treba a kupelka a wc bude ako u ludi 😀

boncusik
18. sep 2009

jééé holky, práve mi kurier priniesol monitor dychu ANGELCARE a darček koš

dosah má 120m podla návodu a na internete písali 200 😖

matrac maximálne hrubý 10cm čo je v norme ked chcem kupit ten pohankovo -kokosový

koš na plienky vyzerá tiež OK len sáčky sú také špeci, takže do budem musiet dokupovať 😒

inak ja už umieram od hladu, a to som dnes od rána zbaštil a 2 jogurty a jeden rohlík, v poslednom čase mám pocit že som nenásytná 😕

takutekám rýchlo vyvarit špagetky 😎

gucz
18. sep 2009

my sme mali a doteraz máme fľašky babynova (predávajú sa v tescu, kauflande, dm drogérke a v lekárňach). Teda mali sme aj iné fľašky, ale malá bola ako predčasniatko slabučká, spavá a jedine z týchto babynova cumlov a fliaš sa vedela napapať. Teraz dúfam, že toto druhé sa mi podarí kojiť, lebo mliečka som mala aj pri malej dosť. 🙂
a cumlíky (ako dudlík) by som popredu nekupovala. Moja malá mala sprvu tie klasické guľaté hrkacie cumlíky, také čo sa vyrábajú už hodne dlho, len také chcela, lebo sú malinké. A potom sme kupovali mam cumle, babynova a v dm-ke tie ich.

gucz
18. sep 2009

boncusik špagety s čím??? ja idem robiť cestovinky (také zavrtené) so smotanovo-syrovou omáčkou, a varím aj zeleninovú polievočku. Ale ja som moc neni hladná, až na jednu mrkvu som dnes ešte ani nejedla 🤐

adros
18. sep 2009

zase robite chutky? dala by som si aj spagetky aj cestovinky s tou syrovou omackou... 😉

nedockava4
18. sep 2009

Adi...ja robim kur. sote v zemiakovej placke... a tvarohovo-smotanovu tortu 🙂
...ked uz chutky, tak poriadne 😀

boncusik
18. sep 2009

nedockava tú tortu si mi nemala spomínat ja potrebjem vžd niečo sladké po obede a dnes nemám nič 😠

špagety robím s morcadelou - takže žiadne extra vyváranie 😉

olienka12
18. sep 2009

zuzka kamoska mi pisala,ze nevidela ziadne kociariky na trhoch v PO :( tak som zvedava,co tam bude ☹

janka1
18. sep 2009

JAAJ ZIENKY SAME CHUTKY TU ROBITE 😝
ja si davam cely tyzden zeleninku a ovocie v utorok idem na tie testy cukrovky tak som zvedava 😨

zazalienka
18. sep 2009

ahojte.. dnes som si len tak zobrala dovolenku, tak som luxusne teraz otvorila oči, uvarila kávu a vyložila nohy.. včera som bola u kamošky na návšteve, požičala mi pás na šoférovanie pre tehu, dúfam, že ho mám len pre istotu..
cestou som kúpila v hypernove baklažány, tak ich idem urobiť plnené kuracím mäskom, syrom a zeleninkou.. mňaaaaaaam..

nedockava4
18. sep 2009

boncusik....hm...to len pre manzelika....ja na nu velmi nemam chut 🙂
oli...to vazne?...jooooj, ale aj tak tam pojdem...a zajdem aj do Maxu...uz som tam dllho nebola...manzel vsak povedal, ze az zajtra, ze dnes este nejake peniazky zarobi 😵
jani...preco iba zel. a ovocie?...kvoli testom?

meggieya
18. sep 2009

no ja mam na dnes strapacky s kapustou a slaninkou... mnamky. Tusim si idem zohriat.. 🙂 Inak som citala , ze hriby by sa nemali jest a ja ich veselo jem... teda hlavne sampinony.. gucz:ty si minule hovorila, ze si sa pocas tehu davala farbit a ze v pohode.... ??? lebo napr. mna moja kadernicka odiemtla farbit, teda nie priamo ale dost sa tomu vyhybala. Mozno sa iba bala, ze mi to zle chyti. Lebo aj teraz som si dala,ze karamelovo hnedu a chytilo mi to skor do mahagonu.. 🙂

baileysa
18. sep 2009

ja som prave dopucila buchty na pare a este mam segedinsky gulas zo vcera v zalohe 😀

jani a preco taka dieta? si mala zle vysledky? alebo pred tymi testami?

adros
18. sep 2009

Zuzi, ty potvorka protivna..... 😀 😀 😀 mas stastie, ze byvas tak daleko 😉

boncusik, spagetkys morcadelou su nahodou super. Ja tam pridavam aj klobasku, cesnak a kukuricu a este prilejem kecup 🙂

nedockava4
18. sep 2009

adi, no tak..nesmieme sa prezierat 🙂 😉
ja mam strasnu chut na vyprazany syr alebo karfiol....hmmm

krpuch
18. sep 2009

ono sa da nakupit aj v normalnych obchodoch oblecenie, ale ja som taky krpec a ak kupim nejake XL tricko kvoli brusku...rukavy budem mat po kolena:(

myslite,ze ak teraz kupim tehu rifle s tym pasom na brusko, tak sa to natiahne a budem to moct nosit aj vo 8 - 9 mesiaci? ci mam este pockat?

baileysa
18. sep 2009

nedockava, neviem, ci si citala, ale my pojdeme do tej prahy, si sa pytala kvoli postielke 😉

zazalienka
18. sep 2009

no adros ak to patrilo mne, tak len aby sme nebývali v rovnakom paneláku🙂)))))

olienka: ja tiež už by som najradšej bola doma.. keď zrátam to že som celé dni rozlietaná, na nič nemám čas, ani ísť do mesta, ani obehať kamošky, tobôž nejaká dovolenka, tak sa bez toho zaobídem.. a pokiaľ sa môjmu manželovi bude dariť, tak do troch rokov malého ma nikto v robote neuvidí.. 15 rokov v kuse robím v rodinnej s.r.o., to znamená takmer s celou rodinou, a konečne mám pred sebou svetielko v podobe vyslobodenia... prvý krok bol kúpa bytu a odsťahovanie sa, lebo by sme sa zbláznili..

adros
18. sep 2009

ja sa na vas dnes s lecom nechytam 🙂 , ale zajtra budem robit hovadzi gulas s knedlou 🙂 Naposledy som z neho vela nemala, MM zjedol cely hrniec a potom sa cudoval, ze pribral 1,5 kg za den 😀

a s farbenim je podla mna jediny problem to, ze to nemusi chytit tak,ako by za inych okolnosti chytilo. Ani ked ma baba menzes by sa kvoli tomu nemalo farbit

baileysa
18. sep 2009

krpuch, to je individualne, mne to napr. stacilo, ale poznam baby, ktore sa uz potom do toho nevosli cez boky... vseobecne tusim hovoria, ze ked tie gate kupujes, tak by ti mali vydrzat 2 mesiace tehu, ale mne vydrzali vzdy viac, to zalezi, do akych partii budes priberat 😉

hanus177
18. sep 2009

Byby prestaňte o jedle............. začínam byť hladná..... a v závodnej kuchyni sa moc nesnažia ☹
Čo by som teraz dala za cestovinky so syrovou omáčkou.......... mňaaaaaaaaaaam

janka1
18. sep 2009

nie nemm ziadne problemy ani testy zle , len toto mi teraz ide na chut , ale som rada, lebo sa aspon neprejedam sladkostami 😀

adros
18. sep 2009

zazalienka, patrilo to nedockavej. Tak aj ty si tiez Zuzana? No ale k tebe to mam teda blizsie, neviem, ci teda byvas priamo v TT, ja v Bucanoch. Inac 5.10. ideme s gucz a Andy okuknut Trnavsku porodnicu a potom si ideme sadnut. Nechces sa k nam pridat?

nedockava4
18. sep 2009

baileysa...juj, som zabudla....nooo, ak by som ta mohla poprosit a bola by si nablizku toho obchodu, tak by si mi ju kupila?...peniazky by som ti poslala vopred na ucet 🙂
ale este ti dam vediet, ok?...mali by sme ju ist pozriet do Polska.

gucz
18. sep 2009

megg ja sa farbím normálne, aj teraz cez víkend mám v pláne dofarbiť vlasy. A farba mi chytá dobre, no ale ja sa dávam na blond

nedockava4
18. sep 2009

adi....musis ma pekne oslovovat, aby nedochadzalo k nedorozumeniam 🙂
k tym tehurifliam...ja som si jedny kupila pred mesiacom....natiahli sa mi tak neskutocne, ze v nich teraz vyzeram hrozne...ale neva...ved ponosim este 3 mesiace 🙂

zazalienka
18. sep 2009

xixi ano, tiež som Zuzana.. tak teda zaza🙂 bývame v TT.. tiež plánujem ísť pozrieť pôrodnicu kde ma budú rezať🙂 tuším prvý pondelok v mesiaci, že? musím to kuknúť na stránke a dám vedieť.. 6.10. mám poradňu, takže to nejak musím v robote skombinovať..

ja som si dala tiež zafarbiť hlavu a do toho melír, asi pred mesiacom, a farbu už mám preč.. nejak to teraz nedrží.. zato mám pocit, že mi trochu zhustli vlasy.. prvý krát v živote..

baileysa
18. sep 2009

nedockava, ok, pojdeme autom, tak nebude problem a budem sa zdrziavat hlavne praha 4, ale tiez planujem nejake detske nakupy 😉 drzim palce na polsko, ja tam rada nakupujem v obchodoch 🙂

farbenie vlasov je tiez indivindi, ja som si davala uplne na zaciatku tehu a chytila normalne 🙂

gucz
18. sep 2009

nedockava aj ja som robila piškotovú tortičku, ale jablkovú (smotany a tvarohu sa rozvaria jablká so zlatým klasom ), tak večer môžme mlsať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre