Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
27. sep 2009

antoniab, tak mozno nam tie aukcie vyjdu, ja mam zaujem o ten Romer a tiez ma vyvolavaciu cenu ako ten tvoj 🙂

bebel
27. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes absolvovali doobedie na vynobraní v Modre..
Som o dosť jurášikov ľahšia, keďže Bruno vyžobral najrv drevenú formulu a potom drevenú sadu rytierskeho štítu s malým mečom a nakúpila som u Galika kačku a lokše na obed aja večeru. 😎
Takže máme navarené.
Dieťa ma ukecalo na pár kolotočov vrátane húsenkovej dráhy....z čoho som mala miernu závrať 😅 a poobede plánujeme asi vybehnúť niekam na bikoch 🙂 Brunovi sa polepšilo....fakt to asi bude alergia. 😠
Tak zajtra zrejme pôjde do škôlky....
Tento týždeň finišujeme fin.rok v robote v pondelok nastupujú auditori a v utorok mám poradňu a poobede letíme na Cyprus. 😀

Maxi cosi cabrio máme aj my...len ma štve, že už nie je nikde k dispo tá naklikávacia báza.
Romer dopadol v testoch ešte lepšie, ale je kompaktný len s Teutoniou...čo viem.
Inak tie Teutonie sa mi celkom páčia...v Kike sme skúšali.

😉

adros
27. sep 2009

bebel, ja sedacku do kocika nepotrebujem davat, len do auta, ak bude treba

janka1
27. sep 2009

bebel mas namysli adaptery??? lebo tie som niekde na nete videla

gucz
27. sep 2009

ahojte maminky
marushka tak sa k tebe pridávam s chorobou. Najprv mi znovu ochorela malá a včera som sa k nej pridala aj ja. Vyzerá to len na prechladnutie s nádchou, máme aj teplotu. Dúfam, že to čoskoro prejde, nechce sa mi ísť skrz nádchu k doktorke.
Tak len čajíkujeme, papáme vitamínky a sem tam si dáme paralen (malej čípky, alebo nurofen čípky)

bebel
27. sep 2009

Janka nie adaptéry...tie máme, na oba kočíky . Ale isofix bázu do auta http://www.malvik.sk/Autosedacka-doplnky/baza-i...
už som skúšala objednať v 2 inet obchodov a už to nie je k dispo..vraj to prestali vyrábať...je nejaká iná novinka úchytu.Len ja potrebujem túto pôvodnú verziu, pretože vajíčko máme z kolekcie 2008.

bebel
27. sep 2009

Vieš je : easy base , easy fix a ešte Family fix.
My potrebujeme easy base. 🙂

janka1
27. sep 2009

viem bebel pozerala som to prave vcera a hlavne ten Family fix
a ten ti uz nepasuje 2008 😨 naco to potom vyrabaju

bebel
27. sep 2009

to práve neviem...musím to skúsiť...viem len, že easy base pasoval...vieš môe tam byť iný rozmer tých úchytov...
Ten family fix pasuje tuším na novinku Pebble.
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-0-...

janka1
27. sep 2009
bebel
27. sep 2009
janka1
27. sep 2009

bebel ja som to vcera studovala 😉 zvazujem , pre ktoru alternativu sa rozhodnem 😉

bebel
27. sep 2009

Asi pôjdem s tou autosedačkou do predajne to vyskúšať, aby som neobjednala nejakú hovadinu 😅

btw: k kojacím podprdám...u každej sa zväčšia individuálne. Odporúčam kúpiť len 1 kojaciu podprdu do pôrodnice aspoň o 1 číslo väčšiu ako budete mať prsia v 9. mesiaci. Môj tip je clematis . http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2910892
Sú 3 farby a je prispôsobivá, dobre drží prsia a 1 rukou ľahko zacvaknete a odopnete košíček.
A potom po návrate domov ísť oskúšať a kúpiť priamo aby sedeli viac.
Tiež som mala potom také okrasné a aspoň trochu sexy od Anity, ale tie stoja o dosť viac peniažkov.

janka1
27. sep 2009

bebel jedine co som sa nedocitala pri tej novinke Pebble je, ze mneviem ci ma zabudovanu striesku v zadnej casti , tak ako Cabrio 😨

bebel
27. sep 2009

jani, netuším...
Ale tá strieška je super... často sme ju využívali . Teda jediné, čo mi fakt veľmi vyhovovalo bol ten cestovný systém....na plávanie a nákupy autom...aj na ocovj oslave bol bruno len v autosedačke nakliknutej na podvozok a to mu vyhovovalo ....tá poloha kvôli refluxu...a vtedy aj zaspal pekne.

janka1
27. sep 2009

mne sa ta sedacka vzdy pacila aj ked som dost tazko samu seba presviedcala, ze take male babo do sedacky patri 😨 proste mi to este stale nepride , ale stara skola a zvyky no co uz sme v inej dobe 😉

pre toto som ju chcela , nakliknes na kocik, odkliknes das do auta a tak stale dokola 😀 😀 jednoduche a prakticke uz som aj fusak objednala do autosedacky 😉

olienka12
27. sep 2009

presne tu podprdu som si vybrala,ale kupovat ju budem priamo na predajni uz som omrkla kde ju maju 🙂

lenickan
27. sep 2009

ahoj holky, taky jsme se pomalu obuli a výbavička začíná mít nějakou podobu🙂
už dokonce dorazil kočárek🙂 říkali 3 měsíce dodací lhůta a nakonec bo byly jen 3 týdny...
jak jste na tom vy?
Podprdu zatím nemám, mám o číslo větší běžnou.. snad nic nezanedbám

ivv
27. sep 2009

ahojte bruska 🙂

tu podprdu maju aj tu v dobrej cene, bavlnenu aj polyamidovu
http://www.maderna.sk/vsetko-pre-kojenie/spodne...

wanduska
27. sep 2009

caute babule, cau bebel - bebel sem raz hodila taky zoznam vybavicky pre babo... nemate to niektora poruke??? ja totiz akosi zaostavam a hlavne mam v tom uz teraz chaos, ze coho kolko ake velke 🙂

olienka12
27. sep 2009

tak vytriedene krabica ide kamoske, malu krabicku s ruzovou si nechavam a velku idem pofotit,len si musim rozmysliet kam tie veci dam inzerovat 🙂))

krpuch
27. sep 2009

baby a ako mozem pripnut autosedacku v skodovke 120?🙂 ja som z toho jelen.

dadulka2000
27. sep 2009

caute babulky
tak sa nam pobyt na slovensku krati,...zajtra uz odlietame spat - ani sa mi nechce verit ze tak rychlo presli 3 tyzdne ☹
bola som u svojho gyndosa a ten ma aspon potesil, ze po tych stresoch co prezivam, je vsetko v pohode a ako ma byt. 🙂 (videla som drobca aj na sone)
prajem krasny zbytok nedele a ozvem sa opat z uk 😎

olienka12
27. sep 2009

krpuch v predu asi len, v zadu pasy nie su co?

olienka12
27. sep 2009

Dadulka to som rada,ze ste v poriadku. stastnu cestu prajem

dadulka2000
27. sep 2009

Olie,..diky. 🙂

olienka12
27. sep 2009

http://www.babytrend.sk/xlander-Sportovy-kocik-... co si myslite o tomto? uvazujem,ze kupime v lete na korculovanie

marushka
27. sep 2009

čaute...tehulky

ja som sa prešla po vonku, len tak light...mám dosť...

oli ten mucoplant som neskúšala...som si povedala, že doberiem ten homeo sirup a uvidím, či toto už nebude chcieť nejaké ATB, lebo už to trvá dlho...

gucz - no, mojenko, je mi ľúto, že sa pridávate aj s malou...o to je to horšie, aj keď ja som asi tiež chytila od Kubka, to je nepísané pravidlo asi všade, že keď ochorie dieťa, my nasledujeme... tak nech ste obe rýchlo zdravučké 😉 😉 😉

k tým podprdám, aj ja som mala tieto bavlnené, a Anity, ale tie sú fakt drahé, teraz mi segra ide objednať také peknučké, ale netuším odkiaľ... smola je, že ako som pribrala, tak mi tie z prvého tehu nie sú dobré ☹

antoniab
27. sep 2009

dadulka tak to je super ze sa mate ok no viem si predstavit ako rychlo to doma uteka tak prajem stastnu cestu naspat 😉

oli tak hod potom info kam si to dala kuknem iked dnes som zas nieco kupila uz musim ist domov inak zaplatim mailand za dobravu 😀 😀

olienka12
27. sep 2009

antonia ved to viem potom poslat na svk adresu 🙂) este porozmyslam. ale som na seba hrda,ze som dokazala odlozit len velmi malo 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre