Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
3. okt 2009

hm oli tak to už ano ja som dnes len poupratovala kuch.oprala a vykvačkala prádlo pozbierala suché a poskladala ešte ho večer pri telke ožehlím,poriedila chodbu pozmetala celý byt lebo nemáme koberce spravila som palacinky a boli sme na prechádzke v cintoríne a už iba odychujem 😉
a zajta mám veget nemusím ani variť ideme na oslavu sesterka má 30ku

olienka12
3. okt 2009

no a samozrejme 2x isla pracka viac nemozem,nemam kam povesat 🙂) kym zacnem prat male vecicky tak kupim este jeden susiak 🙂)

antoniab
3. okt 2009

ahoj tak mi sme uz spat kociarik sme zaplatili a bude v piatok 🙂 tak uz nemozem vymyslat 😀 😀 akurat sme zabudli kupit adaptery na sedacku tak ked manzel pon pojde musi dokupit 😉

olienka12
3. okt 2009

antoniab aky ste kupili?

ives77
3. okt 2009

počujte kočky oktobrovky písali e na lahšie vyklznutie babetka je dobre jesť lanové semienka nepočuli ste otom niečo§?!

zuzuxx
3. okt 2009

Ahojte tehulky,
zdedila som vankus na kojenie, ale tych guliciek je tam uz pomenej. Neviete, kde by sa dali dokupit? 😕
Nasla som nieco v cechach, ale postovne by bolo 250 kc 😒

antoniab
3. okt 2009

oli kupili sme icandy - apple ten som chcela od zaciatku len mi prisiel pridrahy a kociar je cierny tak som vahala este som zvazovala cherry ten je barevny ale vanicka je tam podstatne mensia potom som objednala jeden cez net ked som bola v septembri doma tak mi prisiel taka fuserina ze som ho hned vratila a z manzelom sme sa rozhodli ze investujeme do kocika predsa len viac akurat som usetrila na sedacke ktora sa da nakliknut tu som vydrazila na aukcii
vanicka je cierna vnutro biele a sportiak sme nakoniec vybrali cerveno cierny
myslite ze cervena sa da pouzit aj pri chlapcovi ? 😅

ives otom som nic nepocula 😕

gucz
3. okt 2009

dobrý večer, musím nakúknuť čo máte nového 🙂

zasa ste sa bavili o tom kojacom vankúši, tak andykca ja ho nemám, a ani ho zatiaľ neplánujem kupovať. My máme manželskú posteľ s polohovacími roštami, tak sa mi dobre spí. Tú časť pod hlavou mám mierne zdvihnutú už dlhšie a teraz v chorobe ešte viac, aby sa mi dobre dýchalo. No a pod hlavou mám vankúš a malý vankúšik, spím na jednom či druhom buku a dá sa aj bez kojaceho vankúša. Ja som dnes už aj prikúrila poobede, ale na noc to vypnem, ja mám radšej chladnejšie pri spánku. Ale už sa nám to obdobie kúrenia blíži, ja to moc nemusím, lebo potom je všade taký suchý vzduch 😝 .

bavili ste sa o palacinkách, veru dala by som si .. mňam 🙂, alebo aj také parené buchtičky, hmmmm alebo jablkové pyté, no ale to si počkám na návštevu u mojej svokričky zlatej, lebo MM sladké jedlo nepovažuje za obed či večeru, ale za dezert, tak máme sladké jedlo ozaj len občas.

antoniab aký kočík ste nakoniec kúpili?

gucz
3. okt 2009

ives ľanové semienka sú dobré akurát na ľahké vykĺznutie ho...enka 😀 😀 😀 (proti zápche)

andykca
3. okt 2009

antoniab pekny kocik ste si vybrali - aaak je to taky co som kuk na nete 😉 a cerveno cierny sa pravdaze da pouzit aj pre chalanov sak to su sportove farbyyyy 🙂

ives nepocula som ani ja xi..to by ma ani nenapadlo ze nejake jedlo tomu moze pomoct...hmm

zuzuxx ja netusim vobec

gucz
3. okt 2009

ozaj janka1 s tebou sa mi snívalo, že si ku mne prišla na ulici i s kočíkom a v ňom si mala Oliverka a čudovala si sa, že mám ešte brucho 😎 , to sú sny čo???

olienka12
3. okt 2009

ives kuk do mojho albumu,tam som ti dala clanocek o tych semiackach

ives77
3. okt 2009

hihíííí 😀 tak toto bolo super gutz,nikde neiem nájsť ten tvoj kočík antoniab nemáš foto? čo je to za značku?

antoniab
3. okt 2009

tak som hodila foto do albumu ked bude doma pofotim origos 😉

antoniab
3. okt 2009

ja kojaci vankus nemam a ani neplanujem spim normalne ked potrebujem vypodlozim sa inymi vankusmi

gucz
3. okt 2009

ives však aj ja som sa zasmiala na tom 😀

antoniab pekný kočík 🙂

ives77
3. okt 2009

vau je pekný ale pod tým názvom ho neviem nájsť

ives77
3. okt 2009

bože oli ty si hrozná baba to si už ako stihla tak rýchlo ale vrelá vdaka takže predsa natom niečo je vidíš gutz? tak predsa to nebude len to hovienko 😀 😀

antoniab
3. okt 2009

malinikovy caj to je jaky to je ako nas malinovy prave ho pijem 😀 😀 ale som niekde citala ze je dobri na spanie 😕
gucz dakujem chcela som jednoduche skaldanie ktore ma v rucke stlacenim jedneho knoflika a naklikavaci system cim mi bude vyhovovat pri nakupoch a pouzivani autom kedze byvame na dedine a k lekarke budem chodit do mesta

antoniab
3. okt 2009

ives na svk ho nenajdes este na jednej ceskej stranke ale neni tam cena na svk len napodobnenini co som aj objednala a hned vratila 😠

antoniab
3. okt 2009

este brevi ovo je pomali stejny a je aj barevny v pl sa da kupit lacnejsie bola to moja nahradna alternativa ale nakoniec som sa rozhodla ze nekupym kocik ktory si nechytim do ruk a tu som ho nikde nenasla len lacnejsie cez net a na svk iba v BA a po PL v 8-9 mesiaci sa mi uz nechce 🙄
to taky tip ak niekto hlada

http://www.ebaby.co.uk/trio-ovo-car-compatible-... toto je verzia s pevnou vanickou do auta

http://www.ebaby.co.uk/brevi-trio-ovo-color-260... toto je len normalna vanicka ale moja farba 😢

ives77
3. okt 2009

juuj tan modrý je super hned ho idem hladat velmi sa mi páči diky 😀

olienka12
3. okt 2009

ives ten clanocek mam uz davno stiahnute z albuma nejakeho tu na koniku 🙂)

antoniab
3. okt 2009

http://www.shoppydoo.co.uk/prices-prams_strolle...

ives tu je viac barevnych kombinacii 😉
no modra je moja farba aj moje prve auto bolo modre 🙂

babush
3. okt 2009

antonia...pekny kociarik si si zaobstarala, to veru ano.
Ja som uz bola takmer pred kupou Bebe confortu High trek ale zase ma zacala matat ta Teutonia Spirit. Len keby nebola tak draha. Ale zas, co by som nespravila pre nase prve bejby, ze 🙂 Som vecne nerozhodna.
Inak ja nemam kojaci vankus a asi ho ani nekupim. A vlastne som sa aj cudovala, ze naco vam je kojaci vankus medzi nohami 😀 😀 Ja to asi vyriesim inymi vankusami, kedze spim s niekolkymi, ako princezna 🙂
My ideme v pondelok do Polska na nakup stromcekov a tuji a tak som rozmyslala, ci mam pozriet aj kociky ako tam vyzeraju, ale v Jablonke nemaju normalne obchody na kociky, tak odkladam svoje konecne rozhodnutie ohladne kocika na nedohladno 🙂
Idem vybrat strudlu z rury...uz tu rozvoniava hmmm.....a sladkeee ja teraz naozaj moozem 🙂

baileysa
3. okt 2009

ja patrim k tym, co na kojaci vankus nedaju dopustit 😀

babush, ja by som ti asi odporucala tu teutoniu, poznam jednu mamcu, co vyskusala vela kocikov kadejakych drahych a az s tymto je spokojna, len neviem ci presne s tymto.. idem tvoj pohladat 😉

gucz, ako sa mas? uz lepsie tvoja choroba?

antonia, gratulujem ku kociku 🙂

baileysa
3. okt 2009

babush, nie som si ista, zda sa mi, ze mala vpredu take zdvojene koleso, tak neviem 😖 urcite to bola teutonia, len neviem ktory model...

ives77
3. okt 2009

antonia všetky okrem tej ružovej sa mi páčia ale tá modrá je najkrajšia a zase mám očom rozmýšlať hrúza 😠

bebel
3. okt 2009

Ahojte,
včera mi bolo fakt blbo..ustúpilo to až po panadole extra. Dnes mi je oveľa lepšie, ale asi mi začína občas tvrdnúť brucho. 😒Včera som si v noci dokonca v panike čítala na nete info o predčasných pôrodoch a rekonvalescencii veľmi nezrelých nedonosencov. Dúfam, že všetko bude v pondelok na kontrole v poradni ok.

Babush: teutonie sú skvelé...aj mne sa páčia...len sú mohutné aj po zložení.
Skúšala som ich v Kike a babymarkete...len momentílne sa mi moc nepáčia ich farbené variácie.
Tu máš nejaké z 2.ruky.
http://deti.bazos.sk/inzerat/2174042/Teutonia-S...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Tie ľan. semiačka..čo ja viem...ja ich síce mám doma (na pečenie), ale moc tomu neverím, že to nejak pomôže. Piť čaje z malinovníka budem a aj masáž hrádze plánujem, ale jesť semiačka ..asi už e-e 😎
Na to je dobrý YAL 😀

Ja som dnes tiež intenzívne varila, prala, sušila, nakupovala, umývala aj vysávala.
Krpec bol pol dňa s mojími rodičmi na výlete, tak som to využila.
Zajtra má mangel ráno nemčinu, tak zvažujem nejaký výjazd do BA .

Podvečer nás predbežne pobalím...a v utorok dúfam, ak bude všetko nezmenené - dovolenkujeme.

roxy_1
3. okt 2009

antoniab krasny kocik jste vybrali... 😵

bebel snad se ti brzo ulevi aby jsi byla v plne sile na dovolenku.... 😉

ja pred chvili dojela z kina byli jsme na 3D dobe ledove 3 byla to svanda 😀 jdu spat,boli me hlava a jsem uz pekne ospala..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre