Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
28. okt 2009

ajojte bruska

este raz vdaka za podporu a privitanie 🙂

dnes som vas len citala, lebo som vylehovala v posteli a aj ked som mala notebook v posteli, tak sa mi tazko pise, ked nie som za stolom 😒

no ozaj, o minix nic nove?

riesili ste spanie. So mnou v nemocke bola pani, ktora je v 35.tt a tej kazala sestricka spat naboku, ale mne nic nevravela, takze ono je asi podstatnejsie v tom poslednom stadiu. INak spat na chrbte nie je dobre vraj kvoli tomu, ze tehulke z toho prichadza zle. Inak, ja sa celu noc tocim, lebo v ziadnej polohe dlho nevydrzim, bolia ma z toho bedrove klby a navyse sa aj tak prisposobujem Alex, lebo darmo chcem spat na lavom boku, ked ona s tym nesuhlasi a dava mi to statocne najavo 😀 aj pred chvilou ma tak zacala kopat, ze hruuuuza. Ozaj a vraj uz sme otocene hlavickou dolu 🙂 Tak snad nam to vydrzi 🙂

som si tak studovala moju prepustaciu spravu a nejak som z toho zmatena. Doktorka mi hovorila, ze mame 1600 g a v papieroch mam pri prijati 1800 a pri prepusteni 1900 g... NO kazdopadne vraj sme velike 🙂

olienka12
28. okt 2009

STV 2 si zapnite zaujimava relacia ide

andykca
28. okt 2009

ahojte...

no Peti si mi celom spravila chut na bublaninu asik aj ja zajtra prekvapkam a upeciem 🙂

babenky ja berem zelezo uz tyzden a vobec mi z neho nebolo zle a ani ma nezapieklo....takze som velice rada ze moje telo to berie v pohodke...inac nejem ho na lacno....

marushka treba to pekne vylezat 😉

bebel super prehlad konecne sa nebudeme vypytovat kto kde rodi a ako a preco 🙂

jednorazove plienky - ee a ani medzi nozky (len ked malinke bude grckat alebo tak)...planujem kupit nohavicky s ortopedickou vlozkou

pediatra uz mame vybrateho....resp. odporuceneho len ci nas vezme este nevieme 🙂 ale vraj ano tak dufam ze ano xi

taaaaak a kopanceky dostavam smerom dovnutra...najviac citim ako sa malicky prevracia xi...tiez taka mala zelatinka xi

olienka12
28. okt 2009

adros nic si z tych rozmerov nerob moj dr. povedal,ze staci,ze o milimeter posunie kurzor a hned je ina hodnota a ze ked budem mat do dna 3 UTZ,tak kazdy bude iny...

Inak ja som dnes nabehla do zdravotnickych potrieb a nakupila porodnicke vlozky,sietove nohavicky,jednorazove podlozky... takze okrem kremu na bradavky mam pre seba vsetko.

Uz len par veci pre janosika 😉

olienka12
28. okt 2009

teraz ide o gravidjoge prispevok

olienka12
28. okt 2009

Baby neviete mi poradit nejaky camp, chatky na prenajom, Ranc s ubytovanim...okolie Blava,Trnava, Zahorie ?

nedockava4
28. okt 2009

Leni, chystas sa na vylet?

olienka12
28. okt 2009

ale sef buzeruje novu kolegynu a do zajtra mu ma zohnat ubytovanie na teambuilding pre 6 ludi a chce chatu

ivv
28. okt 2009

marushka u nas v brusku tiez byva Adelka 😵

nedockava4
28. okt 2009

😠 hm...takze tej novej uz dava zabrat

krpuch
28. okt 2009

no asi mi nebolo zle z tych tabletiek na zelezo, lebo teraz som si dala a som ok. ja beriem na lacno, ked sestricka povedala aj v lekarni povedali, len neviem preco v letaku je, ze pocas jedla ich treba jest.

gucz
28. okt 2009

olienka ja neviem o ničom takom, my sem na chaty nechodíme. Ak nechcú klasický hotel v meste tak napríklad toto pozri http://www.hotelkoliba.sk/ , je to na okraji Trnavy.

k.a.t.k.a.
28. okt 2009

ahojte 🙂

meggieya zalezi aku mas poistovnu, ked doveru, apollo alebo union platis menej 😉 tu je cennik pozri si 😉

http://www.medifera.sk/uploads/media/Cennik_Med...

olienka12
28. okt 2009

gucz dakujem,dam jej to ako jednu z moznosti

bebel
28. okt 2009

S Minix budem volať, keď bude mať chuť, poslala som jej zatiaľ sms.
Sú v poriadku obe(pokope), ale ostanú v nemocnici ešte chvíľu.

nedockava4
28. okt 2009

bebel, tak Minix od nas pozdravuj, ze na nu aj malinku myslime 😉 😵

bebel
28. okt 2009

A čo sa týka plienok 😀 som si takmer istá, že Vás ten optimizmus a nadšenie pre eko plienky rýchlo prejde 😎
Len 1 jediná kamoška to vydržala doteraz (jej malá má 8 mesiacov), ale príležitostne to tiež strieda s jednorázovkami 😝 , najmä ak cestujú.

Balenie na široko je prežitok......ja baliť nebudem vôbec pokiaľ pri kontrole kĺbikov mi lekár nepovie niečo iné.
http://www.baby-web.sk/Clanky/a2340-Balenie-nas...

olienka12
28. okt 2009

ozaj bebel uzivala si nejaku masticku na bradavky? resp. obrusky? som z toho jelen neviem si vybrat teda

andykca
28. okt 2009

krpuch na lacno ti kazali preto lebo sa lepsie vstrebava...ale mne povedali ze ked mi bude z toho zle tak pocas jedla si mozem dat...tak si aj davam (neriskujem pokazeny zaludok)...ja si radsej dam nieco s vitaminom C (co tiez podporuje vstrebavanie zeleza)

bebel
28. okt 2009

Oli: nie, nič....nebolo treba - ja som kojila úplne bez problémov.
Žiaden zápal, ani infekcie, ani prasknuté bradavky....to všetko ma obišlo.
Ale tie prsné vložky som nosila, lebo mne mlieko striekalo cícerkom samo od seba ....keď malý zamrnčal...keď som sa osprchovala...alebo som mala tesnejšie oblečenie.

olienka12
28. okt 2009

hmm lucky girl 🙂
tak rozmyslam,ze prvu co mi povedia v lekarni preventivne kupim,ci ju uz vyuzijem,alebo nie, lebo spolahnut sa ze mi ju kupi polovicka v pripade potreby.... no spolahnut sa na chlapa hehe

ives77
28. okt 2009

ahojte babenky čítam,že riešite plienky tak ja budem okrem pampersiek používať aj látkové ktoré mám ešte po filipkovi ale len kým mu budeme musiet kôli nôžkam potom ich už budeme používať len ne grckanie ak bude grclo alebo tak rôzne 🙂
minix aj jej malej držím palce nech sú čím skôr ok 😉

drobec123
autor
28. okt 2009

bebel, paradne tabulky ! 🙂
sisipetka, ako si uzivas volno ? vypekas manzelovi dobrotky ? ja som zajtra doma a pride mi kamoska tak rozmyslam ze by som narychlo aj ja nieco spravila, ale netusim co. asi len jablkovu strudlu v listkovom ceste, to je easy 🙂

drobec123
autor
28. okt 2009

a vidim ze na antolskej bude dobry natresk ! 🙂 zeby som sla predsa len niekam inam ? 🙂
minix, vsetko dobre - davajte na seba pozor !

zazalienka
28. okt 2009

ahojte.. pekný večer.. noo, ja si plánujem uľahčiť robotu s plienkami ako to len pôjde.. žiadne pranie, jednorazovky to istia.. pokiaľ malý na niektoré zareaguje, tak skúsime iné.. mienim venovať viac času Miškovi ako praniu..
drobec u nás zbožňujeme pudingoše, obyčajné lístkové papučky ( pirohy), naplnené hustým čokoládovým alebo vanilkovým pudingom.. úplne obyčajné, ale veľmi chutné jednohubky🙂 alebo muffinky.. to má rád tuším každý.. rýchle, jednoduché..

drobec123
autor
28. okt 2009

cize na listkove cesto das kopecky pudingu a zabalis to ako pirohy ? to ma nikdy nenapadlo ?! to nemusi byt zle !!! 🙂
joj len urobit dobre makke muffiny nie je jednoduche, aspon pre mna zatial nie - ale urcite sa to raz naucim 🙂 ja sa dobrovolne priznavam ze v tomto mam rezervy 🙂

olienka12
28. okt 2009

listkove cesto je velmi vdacna vec, da sa plnit na sladko,slano,stiplavo... a furt ma uspech 😀

olienka12
28. okt 2009
zazalienka
28. okt 2009

presne tak, vykrajujem kolieska s formičkami na pirohy.. moja neter tomu hovorí pudingoše🙂
no a na muffinky mám taký suprový recept, že sa všetko dá do jednej misy, zamieša mixérom, no a potom už len do formičiek a piecť.. nevieme sa ich dojesť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre